Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas bitter »

Muidugi võib see murjan olla aga pmst pole ju keelatud omada kaht korterit samas majas ja neid korraga välja üürida! Sa küsi talt - miks suurem korter odavam on! Ja kuidas ta oma omandiõigust tõestada kavatseb, on tal üldse mingit alust sinuga üürileping sõlmida. Ja küsi majavanema, kojamehe vms inimese kontakt juhuks kui korteris mingi vee- või elektriprobleem vms tekib. Tüüp soovib sinult palju infot, võid samu asju vastu küsida. Täiesti normaalne, et üüriline ka oma riskid maandab.




Willie
Postitusi: 150
Liitunud: 17 Jaan 2004, 09:14
Tsikkel: FLH
Asukoht: Pärnu

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas Willie »

See on petuvärk, käinud Soomes paar aastat, osad õnnelikud olid sinna ka pappi alla pannnud ja üritasid seda läbi lehtede tagasi saada. Suurt kõmu ei ole, ju keegi ei taha oma lollust tunnistada.

Tavaliselt on Soomes nii.
Kui firma rendib, siis tehakse korteri näitamine, kus huvilised seda vaatamas käivad (OP, Huonestokeskus, VVO, Kiinteistömaailma jne, jne.). Seejärel valitakse üks, kellele tehakse taustakontroll (luottotiedot) ja sõlmitakse leping.

Kui rendileandja on eraisik ja pole tuttav, siis on saamine keeruline. Tagatisrahad ja kogu muu kamm nagu ikka. Pikka juttu ei aeta ja Helsingi piirkonnas norm. seisus korterit alla 10 euro ruut ei ole. Maitsed erinevad, osad vist olevat ka garaaze elamiseks üürinud.

Vahendajad: toimetavad, väga pelglikud, tahavad kuni kolmekuulist tagatisraha nende arvele, deposiitarve ei rahulda jne.

On veel muid variante kuid need ei ole enam nii olulised.

Ülalolev kiri on diagnoosiga Negrillos Maximus ja kasvõi pisimatki lootust seda korterit näha ei ole. Raha võite loomulikult maksta.

Pilt

zuzuki
Postitusi: 61
Liitunud: 10 Mai 2005, 15:54
Kontakt:

Petis või reaalne huvitundja.

Lugemata postitus Postitas zuzuki »

Tere,
Küsimus siis suurele ringile, kes on müünud või müüvad hetkel tsikklit, et kas antud isik on Teilegi kirjutanud : rolandgod1@gmail.com .
Ühesõnaga väga segast juttu ajab, tundub nagu kasutaks google translate mulle kirjutamiseks.
Ta saatis mulle lisainfo päringu, kus ta küsis : tere ma tahaksin teada, kas see auto on veel müügil . See juba tundus kahtlane, vastasin siis talle, et see pole auto, vaid mootorratas, ja on veel müügis. Sellepeale vastas tema, et sooviks rohkem pilte ja lisainfot. Saatsin siis talle lisainfot rohkem ratta kohta. Täna tuli siis selline kiri, kus ta kirjutas: tere mul on vaja bike minu onu, siis ma tahan et sa teaksid, et mul on
oma era-pick up aine, mis on kättesaadav korja et ma nagu teil saada
tagasi mulle oma täielik aadress ja kogu oma panga üksikasjad raha
olema üle kontole

pead hulka kogumaksumus veelkord.

Ei saa esiteks päris täpselt arugi, mida ta mõtleb. Kahtlane, mõtlesin ,et küsin, et äkki on ta kellegile veel kirjutanud.

Ette tänades Taavi.

speedfight2 100cc// aprilia rs 125// kawasaki ninja zx 6-r (636)
Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Petis või reaalne huvitundja.

Lugemata postitus Postitas 426f »

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r

Tuono

Re: Petis või reaalne huvitundja.

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Kindel petis, mulle tuli ka mingi inglise keelne möla, kohe peale seda, kui olin tsikli kuulutuse üles pannud aga tola küsis, kas auto on veel müügis, saatis mingi meili aadressi pealt mulle telefonile sms-i. Ma ei vasta kunagi toladele!


zuzuki
Postitusi: 61
Liitunud: 10 Mai 2005, 15:54
Kontakt:

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas zuzuki »

Tere,
Küsimus siis suurele ringile, kes on müünud või müüvad hetkel tsikklit, et kas antud isik on Teilegi kirjutanud : rolandgod1@gmail.com .
Ühesõnaga väga segast juttu ajab, tundub nagu kasutaks google translate mulle kirjutamiseks.
Ta saatis mulle lisainfo päringu, kus ta küsis : tere ma tahaksin teada, kas see auto on veel müügil . See juba tundus kahtlane, vastasin siis talle, et see pole auto, vaid mootorratas, ja on veel müügis. Sellepeale vastas tema, et sooviks rohkem pilte ja lisainfot. Saatsin siis talle lisainfot rohkem ratta kohta. Täna tuli siis selline kiri, kus ta kirjutas: tere mul on vaja bike minu onu, siis ma tahan et sa teaksid, et mul on
oma era-pick up aine, mis on kättesaadav korja et ma nagu teil saada
tagasi mulle oma täielik aadress ja kogu oma panga üksikasjad raha
olema üle kontole

pead hulka kogumaksumus veelkord.

Ei saa esiteks päris täpselt arugi, mida ta mõtleb. Kahtlane, mõtlesin ,et küsin, et äkki on ta kellegile veel kirjutanud.

Ette tänades Taavi.

speedfight2 100cc// aprilia rs 125// kawasaki ninja zx 6-r (636)

zuzuki
Postitusi: 61
Liitunud: 10 Mai 2005, 15:54
Kontakt:

Re: Petis või reaalne huvitundja.

Lugemata postitus Postitas zuzuki »

Tänan.

speedfight2 100cc// aprilia rs 125// kawasaki ninja zx 6-r (636)
Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

neeger mis neeger ju, selline google translate on veel väärakam lähenemine ju. kirjta siis inglise keeles kui ei oska eesti keelt.

Kasutaja avatar

Säga
Postitusi: 914
Liitunud: 14 Juul 2005, 17:03
Tsikkel: HYBRID- POLTAA BENSAA JA KUMIA
Asukoht: Tallinn. Varese tn.
Kontakt:

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas Säga »

zuzuki kirjutas:

Tere,
Küsimus siis suurele ringile, kes on müünud või müüvad hetkel tsikklit, et kas antud isik on Teilegi kirjutanud : rolandgod1@gmail.com .
Ühesõnaga väga segast juttu ajab, tundub nagu kasutaks google translate mulle kirjutamiseks.
Ta saatis mulle lisainfo päringu, kus ta küsis : tere ma tahaksin teada, kas see auto on veel müügil . See juba tundus kahtlane, vastasin siis talle, et see pole auto, vaid mootorratas, ja on veel müügis. Sellepeale vastas tema, et sooviks rohkem pilte ja lisainfot. Saatsin siis talle lisainfot rohkem ratta kohta. Täna tuli siis selline kiri, kus ta kirjutas: tere mul on vaja bike minu onu, siis ma tahan et sa teaksid, et mul on
oma era-pick up aine, mis on kättesaadav korja et ma nagu teil saada
tagasi mulle oma täielik aadress ja kogu oma panga üksikasjad raha
olema üle kontole

pead hulka kogumaksumus veelkord.

Ei saa esiteks päris täpselt arugi, mida ta mõtleb. Kahtlane, mõtlesin ,et küsin, et äkki on ta kellegile veel kirjutanud.

Ette tänades Taavi.

Mis sa ise arvad ?
Kõik sellised kirjad lõppevad sellega, et a´la ma tegin sulle ülekande kauba maksumus+ transport, millest transpordi raha pead Western Unioniga juba ennem kuhugi saatma.. Alles seejärel kannab nende pank raha sulle üle ( ise nad nimetavad seda garantiiks, et ennem ei saa ülekannet lõpetatud, kui transpordi raha on makstud)...
Ja arva nüüd ära, kas keegi üldse vaevub siis kaubale järele tulema või ühendst võtma !?!?
Ma just ise lõpetasin sellise "müümise". Jutt oli täpselt sama, aga ma ütlesin vanale, et ennem ei ole mingit transpordi eest maksmist, kui kogu raha ei ole minu arvel. Vahetagu ta siis oma pank mõne normaalse euroopa panga vast. Küll ta moosis ja ikka käis pinda, et transport juba tellitud ja tuleb paari päeva pärast kaupa peale võtma jne. Ja et siis tulevad veel mulle trahvid kaela lisaks transpordi maksumusele ja mida kõike veel kokku lubati...
Igatahes meie meilivahetus lõppes sellega, et ta lubas mu andmed interpolile saata, et ma tahtvat teda tüssata... saatsin ta mitte eriti viisakalt v**u ja soovisin õnne järgmise lolli leidmisel. Oli päris kena ajaviide

SYLB

zuzuki
Postitusi: 61
Liitunud: 10 Mai 2005, 15:54
Kontakt:

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas zuzuki »

Tänan:)

speedfight2 100cc// aprilia rs 125// kawasaki ninja zx 6-r (636)
Kasutaja avatar

Juku21
Postitusi: 116
Liitunud: 23 Okt 2007, 22:27
Tsikkel: Susuki GsxR K2
Asukoht: Eesti/Soome

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas Juku21 »

Säga kirjutas:
zuzuki kirjutas:

Tere,
Küsimus siis suurele ringile, kes on müünud või müüvad hetkel tsikklit, et kas antud isik on Teilegi kirjutanud : rolandgod1@gmail.com .
Ühesõnaga väga segast juttu ajab, tundub nagu kasutaks google translate mulle kirjutamiseks.
Ta saatis mulle lisainfo päringu, kus ta küsis : tere ma tahaksin teada, kas see auto on veel müügil . See juba tundus kahtlane, vastasin siis talle, et see pole auto, vaid mootorratas, ja on veel müügis. Sellepeale vastas tema, et sooviks rohkem pilte ja lisainfot. Saatsin siis talle lisainfot rohkem ratta kohta. Täna tuli siis selline kiri, kus ta kirjutas: tere mul on vaja bike minu onu, siis ma tahan et sa teaksid, et mul on
oma era-pick up aine, mis on kättesaadav korja et ma nagu teil saada
tagasi mulle oma täielik aadress ja kogu oma panga üksikasjad raha
olema üle kontole

pead hulka kogumaksumus veelkord.

Ei saa esiteks päris täpselt arugi, mida ta mõtleb. Kahtlane, mõtlesin ,et küsin, et äkki on ta kellegile veel kirjutanud.

Ette tänades Taavi.

Mis sa ise arvad ?
Kõik sellised kirjad lõppevad sellega, et a´la ma tegin sulle ülekande kauba maksumus+ transport, millest transpordi raha pead Western Unioniga juba ennem kuhugi saatma.. Alles seejärel kannab nende pank raha sulle üle ( ise nad nimetavad seda garantiiks, et ennem ei saa ülekannet lõpetatud, kui transpordi raha on makstud)...
Ja arva nüüd ära, kas keegi üldse vaevub siis kaubale järele tulema või ühendst võtma !?!?
Ma just ise lõpetasin sellise "müümise". Jutt oli täpselt sama, aga ma ütlesin vanale, et ennem ei ole mingit transpordi eest maksmist, kui kogu raha ei ole minu arvel. Vahetagu ta siis oma pank mõne normaalse euroopa panga vast. Küll ta moosis ja ikka käis pinda, et transport juba tellitud ja tuleb paari päeva pärast kaupa peale võtma jne. Ja et siis tulevad veel mulle trahvid kaela lisaks transpordi maksumusele ja mida kõike veel kokku lubati...
Igatahes meie meilivahetus lõppes sellega, et ta lubas mu andmed interpolile saata, et ma tahtvat teda tüssata... saatsin ta mitte eriti viisakalt v**u ja soovisin õnne järgmise lolli leidmisel. Oli päris kena ajaviide

irw päris hea, huvtav palju nad lolle leiavad kes niimoodi? :wack: :wack:

50cc --> IZ Planeta 5, 1990 --> Honda CBR RR FireBlade 1998 --> Susuki Gsxr 2006

Rodion

Arvatavasti petmine Inglismaalt

Lugemata postitus Postitas Rodion »

Tere päevast

tahtsin oma kogemusi jagada, kuidas arvatavasti tahti mind petta.
Sain kirja Inglismaalt, et olemas soov minu ratta osta (kuulutus rippub praegu nettis) ja millisest seisundis ta on.
vastasin, et seisud on väga Ok ja milllal sa tuled ratta vaatama.
Mees astasid, et et ise ei tule, kuid saadab raha kas paypal`i või money transferiga mulle. Transport Tallinnast orgunnib ta ise, et pole mingit probleemid, ei ole vaja muretseda.
See tundus mulle kummaliselt...milleks osta Eestist mootorratta, arvestades et nad on Inglismaal isegi odavaim.
Leidsin nettis, et täpselt sellise ratta saab osta tema linnas ja parema hinnaga

Hakkasin uurima, et mis see võiks olla...leidsin infot, et Poolas mees üritas müüa selle mehele oma autot ja maksis mingi raha transpodifirmale raha,
et aktiveerida mingi teenus raha saamise eest (Google translate :)) Poola mees saatis raha kaks korda, 650 ja 700 usa dollarit.

Seega, see on puhas petmine ja ma kirjutasin selle mehele, et ma temale oma rattas ei müü.

Nii siis, info:

Meili saatja: Rolof Thomsen

Tema aadress, kuhu tuleb ratta saata:
9B the Orchard
Blackheath,London
POstal Code:SE30QS
United Kingdom

Transpordi firma:

Janet Howard Global Exchange Company
75 Coombes Road
Dagenham,London
Postal Code: Rm96uj
United Kingdom

Poola juhtum: http://www.bankier.pl/forum/temat_najpo ... 09084.html

Olge, palun, ettevaatlik!

Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Arvatavasti petmine Inglismaalt

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

Kui mina müüjana peaks maksma ise mingi transpordi eest, paluks praegu oma vanematel mulle perse kaudu mõistus pähe taguda- mis siis et hetkel juba üle 30 eluaasta


Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: Arvatavasti petmine Inglismaalt

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

Muidugi saada ratas oma kulu ja kirjadega talle.Kingituseks anna kaasa ka korralik kiiver ntx.
Andmise rõõm on ju ka väärt midagi :wack:

Milleks sellistest kirjadest end üldse häirida lasta?

Kasutaja avatar

lowrider12
Postitusi: 39
Liitunud: 22 Sept 2011, 16:58
Tsikkel: KawaER6F-11
Asukoht: Pärnu

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas lowrider12 »

see on mingi üldlevinud lohkutõmbamise skeem. Ise müüsin eelmine kevad ratast ja siis tekkis ühe Adamiga üsna sarnane kirjavahetus.Möla lõppes, kui cashi nõudma hakkasin. Kes viitsib, loeb allpool:

Hello, Adam
If you can transfer money via paypal, you can transfer your money via international transfer. Please send your money to your agent and let him to take the 2400 EUR cash for me. There isn’t the other way. Thankyou
4.05.2011 11:54, shalima adam kirjutas:
Hello There,
Thanks for getting back to me asap..i am currently offshore and i
believe i told you that in the previous message i sent to you..i can
only do the transfer through paypal and also i would appreciate you if
you could sign up with paypal at www.paypal.com and it easy,safe and
reliable means to send and receive money online and moreso i so much
have interest it.pls consider my offer and get back to me as soon as
you have signed up with paypal,with your name and the paypal e-mail
you used to register on paypal and also the price of it so that i
could make the payment asap..i look forward to your urgent
response..thanks

On 5/4/11,I wrote:
hi,
I haven´t paypal account and I dont like this kind of payments. Its
better way - if your agent will reach to the city harbour - I will be here and
he can inspect the bike right the way . After that he will give me -
2400 EUR in cash and I will give him a bike with documents. And this is
done!
. Let me know when your agent will be in harbour.

Best regards,

2.05.2011 13:14, shalima adam kirjutas:
Thanks for the prompt response and am happy to hear from you and i
will like to let you know that i have gone through the advert and am
very pleased with it,So i want to buy it for my personal use and i
am at sea at the moment as i am a marine engineer and due to the
nature of my work, phone calls making and visiting of website are
restricted but i squeezed out time to check this advert and send you
an email regarding it. I really want it and am ready to buy it. I
insisted on paypal because i don't have access to my bank account
online as i don't have internet banking, but i can pay from my
paypal account, as i have my bank a/c attached to it, i will need
you to give me your paypal email address and the price so i can make
the payments asap for it and pls if you don't have paypal account
yet, it is very easy to set up, go to www.paypal.com and get it set
up, after you have set it up i will only need the e-mail address you
use for registration with paypal so as to put the money through. I
ave a pick up agent that will come and pick it up after i have made
the payments,So kindly send me your full home address so that i can
have it forwarded to the agent who is coming for the pick-up and
inspection and am ready to make payment for it immediately you
e-mail me back with the information requested for...i look forward
to your fast response..thanks


extremist
Postitusi: 603
Liitunud: 31 Aug 2010, 19:57
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas extremist »

Hi mate, I have looked at it a few times now, and after looking around, i'm satisfied with the great condition but what's your actual price for it. I love a bargain, so i would like to get it as soon as i can. I would be able to make payment through paypal, i find it the easiest way to use my credit card safely and is a safe and reliable method of payment... Let me know your price for it . I hope to hear from you soon, and i will make all transportation preparations for the it to be transported to my home in London,UK. If possible can you send me some recent picture or video of the item ?
Jose Elias
-Cheers-

Pole kõiki eelmisi poste lugend seega ei oska samastada, aga mis arvate?
Räägin veel edasi temaga nii kaua kui asi kiiva kisub ja ta tsiklit enne maksmist tahab :mrgreen:


madjs
Postitusi: 1458
Liitunud: 17 Juun 2005, 14:36
Tsikkel: VX 800
Asukoht: Läänemaa, Lihula; Kasari
Kontakt:

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas madjs »

No nende tegelastega võib ju nalja teha. Aga suht kindlalt jutt vaikib kui sularaha küsid. Naljategemine raiskab su enda aega, võibolla saab sealt nalja terve rubla eest, aga kas on mõtet oma aega kulutada?

Kõik mis ei tapa teeb tugevamaks, või siis sitaks haiget. Ps.Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
http://www.krracing.ee/
Kasutaja avatar

argoa
Postitusi: 331
Liitunud: 05 Apr 2007, 01:31
Tsikkel: V-Strom
Asukoht: Tartumaa
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas argoa »

extremist kirjutas:

Hi mate, I have looked at it a few times now, and after looking around, i'm satisfied with the great condition but what's your actual price for it. I love a bargain, so i would like to get it as soon as i can. I would be able to make payment through paypal, i find it the easiest way to use my credit card safely and is a safe and reliable method of payment... Let me know your price for it . I hope to hear from you soon, and i will make all transportation preparations for the it to be transported to my home in London,UK. If possible can you send me some recent picture or video of the item ?
Jose Elias
-Cheers-

Pole kõiki eelmisi poste lugend seega ei oska samastada, aga mis arvate?
Räägin veel edasi temaga nii kaua kui asi kiiva kisub ja ta tsiklit enne maksmist tahab :mrgreen:

A sa kirjuta, et see ratas ei sõida inglismanide maal, lenks on valel pool :ner: .

Riga 12, Minsk 125, CŽ 250, Planeta 5, Yamaha XJ900F, Suzuki DL650 V-Strom
Kasutaja avatar

Sebastian
Postitusi: 303
Liitunud: 05 Juun 2005, 19:18
Asukoht: Harku/
Kontakt:

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas Sebastian »

Kuidas reageerida, kui välismaalane soovib sinu rekvisiite, et auto eest pangaülekanne teha, kuigi ise pole reaalselt masinat näinudki? Kas on ohutu oma konto nr ja nimi saata?


davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

Mina ei saadaks midagi. Hiljem ta saab sinu nime ja konto numbrit kasutada sinuna esinemiseks jne. Anna mingi väljamõeldud ja vaata mis saab. Raudselt saadab sulle mingi kinnituse raha ülekandmisest ja hakkab autot nõudma või midagi sellist. Eks lollita temaga kui ajaga muud peale pole hakata.

Kasutaja avatar

Andrez
Postitusi: 513
Liitunud: 05 Mai 2004, 09:30
Tsikkel: KTM 990 Supermoto
Asukoht: Tallinn

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas Andrez »

Sama tegelane võib ka kuskil sinu auto hinnaga Ferrarit müüa ja laseb selle eest raha sinu kontole kanda. Sina saad raha ja annad auto ära ja petta saab Ferrari ostja, kes su konto järgi tuvastab ja sõbrad ukse taha saadab.

Kasutaja avatar

Sebastian
Postitusi: 303
Liitunud: 05 Juun 2005, 19:18
Asukoht: Harku/
Kontakt:

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas Sebastian »

Tänan vastamast!


zx12r

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas zx12r »

Sebastian kirjutas:

Tänan vastamast!

Saada talle:

TÜRISALU PANK
a/a 10014498996514
Sebastian Rettel

Kui meilile tuleb UNITED BANK OF INDIA kinnitus, et "A sum of 5 000 € has been transferred to your account at TURISALU PANK" ja bla-bla-bla, siis täna seda müüjat "viisakalt."

Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

A/A 'ga pole tal tegelikult midagi teha, välismaalased üldjuhul tahavad ikka seda va IBAN'i saada või mis ta nüüd oligi...


davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

Kri§to kirjutas:

A/A 'ga pole tal tegelikult midagi teha, välismaalased üldjuhul tahavad ikka seda va IBAN'i saada või mis ta nüüd oligi...

IBANi saab ju väga lihtsalt kui panga nimi teada. Seega on ikka midagi teha A/Aga.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas yeekim »

See panga A/A või IBAN on täiesti savi, sest nad saadavad ikkagi miski isetehtud maksekorralduse koopia.
Kui aega on, siis : have fun!

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

kellel aega on nendega mäkerdada võtku šnitti siit http://www.419eater.com/

Kasutaja avatar

leander
Postitusi: 64
Liitunud: 29 Apr 2012, 22:12
Tsikkel: Caponord

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas leander »

Täitsa kummaline et erinevad inimesed üldse on viitsinud seda teemat siin kümnete lehtede kaupa arutada. Olen korduvalt asju müünud ja selliseid vigaseid kirju saanud samuti korduvalt. Minu puhul otse "delet" ja asi unustatud. See on 100% petu skeem. Imelik et keegi üldse viitsib otsida ja enda aega raisata mõttetu teema peale, et kes see salapärane MR Neeger üldse on!? Need kes nõnda orki lähevad võiks enda raha otse mulle saata. Mul on Swedis arve, no problem ülekandmisega :)

ammu JAWA 634, vahepeal FZR 600 ja TDM 850, nüüd Aprilia Caponord ja IZ QK

extremist
Postitusi: 603
Liitunud: 31 Aug 2010, 19:57
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas extremist »

Kuid siiani pole sa aru saanud, et selles skeemis ei liigu absoluutselt mingeid rahasid :bsmile:

Aga muidu oleks huvitav teada kui paljud on orki tõmmatud?


davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

Piisavalt, et neegrid rõõmuga lolle edasi püüavad.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”