Liikluskindlustus

Otsustasid endale mootorratta load teha ja mootorratturiks hakata? Räägi siin kõigest, mis on seotud mootorratta lubade, eksamite, koolituse, lihtsalt tsiklisõidu või liikluse ja seadustega. Kindlustusest räägi ka siin.

Moderaator: Moded


onusnooker
Postitusi: 293
Liitunud: 25 Jaan 2006, 21:10
Tsikkel: Honda Shadow American Edition

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas onusnooker »

kas 6 kuud siis liiga vähe ei ole?

krt eelmine aasta piirasin ennast, sõitsin vähe ikka tuli 7 kuud täis. Riiete puudumise tõttu.

Algavaks hooajaks on riided olemas ja 9 kuud plaaniks ikka täis sõita :mrgreen: momendi plaanis siis :D

eraldi kuu kaupa hiljem juurde noppides läheb ikka väga kulukaks, krt poolaasta makse võetakse, nii oli mäletan üks aasta oli sama jama võtsin 6 kuud :wack: :bsmile:



Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas stev666 »

teen alati aastaks, ja hooaja lõpus kannavad ülejäägi tagasi.

dr800 2x
Kasutaja avatar

madz_ZX-9R
Postitusi: 94
Liitunud: 12 Okt 2008, 11:02
Tsikkel: GSXR K8
Asukoht: Tallinna läheduses

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas madz_ZX-9R »

onusnooker kirjutas:

kas 6 kuud siis liiga vähe ei ole?

krt eelmine aasta piirasin ennast, sõitsin vähe ikka tuli 7 kuud täis. Riiete puudumise tõttu.

Algavaks hooajaks on riided olemas ja 9 kuud plaaniks ikka täis sõita :mrgreen: momendi plaanis siis :D

eraldi kuu kaupa hiljem juurde noppides läheb ikka väga kulukaks, krt poolaasta makse võetakse, nii oli mäletan üks aasta oli sama jama võtsin 6 kuud :wack: :bsmile:

need lihtsalt hinnad... arvan 1.Aprill - 31.Oktoober ehk 7 kuud sobiks... aasta alguses sõitsin autoga 1 kuu kindlustuseta, avastasin seda siis kui läksin üht teist autot kindlustama ning küsisin igaks juhuks kuidas minu kindlustusega tegemist )) elu jookseb et ei jõua kõike meeles pidada :wack:

Kawasaki ZX-10R 08
Suzuki GSX-R600 K8
_______________________________________________
Kasutaja avatar

madz_ZX-9R
Postitusi: 94
Liitunud: 12 Okt 2008, 11:02
Tsikkel: GSXR K8
Asukoht: Tallinna läheduses

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas madz_ZX-9R »

Veel üks põhjus miks kohe kevadel kui lumi sulab ja hilja sügisel kui lumi sajab juba ei sõida, sest esimestel sõiduaastatel olin alati poolhaigestunud sest sõidsin viimaseni ja kohe kui asfalt nähtav... ei viitsi enam tasuta kodus istuda... haigestumine ei ole meil majanduslikult kasulik.

Kawasaki ZX-10R 08
Suzuki GSX-R600 K8
_______________________________________________

onusnooker
Postitusi: 293
Liitunud: 25 Jaan 2006, 21:10
Tsikkel: Honda Shadow American Edition

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas onusnooker »

stev666 kirjutas:

teen alati aastaks, ja hooaja lõpus kannavad ülejäägi tagasi.

Kannavad tagasi küll kuid osad seltsid on nii tarkpead ja võtavad mingit teenustasu selle eest, jällegi läbielatud teema... aga jah midagi ikka tagasi saab.

Eks need külma sõidud ei olnud küll enam eriti pikad, nii kuni 5km ja pikemad kui päike väljas kuid parem ikka kui kuskil marsat oodata...


MSunman
Postitusi: 1
Liitunud: 24 Mai 2017, 12:16
Asukoht: Tallin
Kontakt:

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas MSunman »

:arrow: Kindlustus on odavam aastas

Minu kodulehel - laenme.ee
Kasutaja avatar

Henn
Postitusi: 370
Liitunud: 23 Dets 2006, 13:07
Tsikkel: Honda
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 58 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Henn »

Tere.
Otsin infot liisingutsikliga Venemaale reisimise kohta. Seni olen leidnud info, et kui teh.passis olen kasutajana kirjas (mitte omanikuna), siis on vaja notariaalset volitust. Volituse saamine tsikli omanikult (pangalt) eeldab kasko olemasolu.
Kas on kellelgi kogemust? Kui reisi kestus on ca 2 nädalat, siis kes ja umbes mis hinnaga pakub kaskot.

Ain, vabandust, mul oli valesti kirjas. Parandasin ära.

Viimati muutis Henn, 05 Juun 2017, 22:07, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Ain »

Henn kirjutas:

Tere.
Otsin infot liisingutsikliga Venemaale reisimise kohta. Seni olen leidnud info, et kui teh.passis pole kasutajana kirjas, siis on vaja notariaalset volitust. Volituse saamine tsikli omanikult (pangalt) eeldab kasko olemasolu.
Kas on kellelgi kogemust? Kui reisi kestus on ca 2 nädalat, siis kes ja umbes mis hinnaga pakub kaskot.

Üldjuhul on ju liisingus masinal passis kasutajana liisingu võtja andmed.
Kas iizi.ee lehelt pole vaadanud? Minuarust nemad pakuvad.

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Boobush »

Kas kunagi liikluskindlustusel mingit kombopaketti polnud ? Ma kindlustan hetkel kahte tsiklit ja kahte sõiduautot, kuid ilmselgelt kõigiga korraga ei liikle. Noore inimesena on üsna kulukas kõike kogu aeg kindlustada, näiteks vanema 60 kw diisel sõiduauto aastamakse on üle 130 euri otse büroo kodulehelt. 88 kW auto aastamaks mõnikümmend euri veel suurem. Analoogse sõiduki aastamaks mu vanemal on 45€.
92 kW tsikli aastamaks on alla 90 €, mida võrreldes autoga võib isegi soodsaks pidada. Õnnetusi pole olnud vìimase 10a jooksul, kui sõidukeid olen kindlustanud.

Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1486
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

Boobush kirjutas:

Kas kunagi liikluskindlustusel mingit kombopaketti polnud ? Ma kindlustan hetkel kahte tsiklit ja kahte sõiduautot, kuid ilmselgelt kõigiga korraga ei liikle. Noore inimesena on üsna kulukas kõike kogu aeg kindlustada, näiteks vanema 60 kw diisel sõiduauto aastamakse on üle 130 euri otse büroo kodulehelt. 88 kW auto aastamaks mõnikümmend euri veel suurem. Analoogse sõiduki aastamaks mu vanemal on 45€.
92 kW tsikli aastamaks on alla 90 €, mida võrreldes autoga võib isegi soodsaks pidada. Õnnetusi pole olnud vìimase 10a jooksul, kui sõidukeid olen kindlustanud.

Kunagi eelmisel aastatuhandel vist isegi oli selline asi, nüüdsel ajal pole kuulda olnud.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Henn kirjutas:

Tere.
Otsin infot liisingutsikliga Venemaale reisimise kohta. Seni olen leidnud info, et kui teh.passis olen kasutajana kirjas (mitte omanikuna), siis on vaja notariaalset volitust. Volituse saamine tsikli omanikult (pangalt) eeldab kasko olemasolu.
Kas on kellelgi kogemust? Kui reisi kestus on ca 2 nädalat, siis kes ja umbes mis hinnaga pakub kaskot.

Ain, vabandust, mul oli valesti kirjas. Parandasin ära.

Eks see kasko ja muu asi oleneb ikka tsiklist(ka vanus on oluline),kuhu registreeritud(vastutav kasutaja) jne.Notariaalne või ARK-i süsteemis olev volitus osutub oluliseks juba eestist väljumise protseduuril, liiklusvahendile täismassiga kuni 3,5t.Veokitel piisab lihtkirjalikust.
Pane mõne maakleri kodukal pakkumisse asi ja saad hetkega teada.
http://www.iizi.ee , http://www.credo.ee , http://www.if.ee jne.
Aga kas äkki on ikkagi kasutajaks(mitte kindlasti vastutavaks kasutajaks) lisamine lihtsam protseduur ja sellest piisab ka Venesse minekul.
https://www.mnt.ee/et/soiduk/registreer ... e-muutmine

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Ain »

Ja ongi nii et..SRÜ on erinõudega. Ainult volikirjaga võib minna. Ja seda saab ainult kasko esitamisel mis kehtib nendes riikides kuhu minnakse. Aga olen kindel et emotsioon mille sealt saab on väärt kordades rohkem kui raha mis kasko peale läheb.

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ain kirjutas:

Ja ongi nii et..SRÜ on erinõudega. Ainult volikirjaga võib minna. Ja seda saab ainult kasko esitamisel mis kehtib nendes riikides kuhu minnakse. Aga olen kindel et emotsioon mille sealt saab on väärt kordades rohkem kui raha mis kasko peale läheb.

Eri nõue kelle poolt? Liisingu või Vene riigi?

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Swedi lehel on nii kirjas

Sõiduki kasutamine mujal välismaal
Kui Teid ei ole kantud kasutajana sõiduki tehnilisse passi, on liisitud sõidukiga Euroopa Liidust väljasõitmiseks vaja notariaalselt kinnitatud volikirja, mille saate liisingufirmast.
Kui sõidate liisitud auto või mootorrattaga Armeeniasse, Aserbaidžaani, Kasahstani, Kõrgõzstani, Moldovasse, Tadžikistani, Türkmenistani, Ukrainasse, Usbekistani, Valgevenesse või Venemaale, on vaja sõlmida kaskokindlustuse lisapoliis. (EHK MITTE AINULT KASKO)
Notariaalse volikirja saate nelja tööpäeva jooksul pärast avalduse täitmist. Volikirju väljastame nii eesti, vene kui ka inglise keeles. https://www.swedbank.ee/static/pdf/priv ... _05_16.pdf

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Ain »

urmas66 kirjutas:
Ain kirjutas:

Ja ongi nii et..SRÜ on erinõudega. Ainult volikirjaga võib minna. Ja seda saab ainult kasko esitamisel mis kehtib nendes riikides kuhu minnakse. Aga olen kindel et emotsioon mille sealt saab on väärt kordades rohkem kui raha mis kasko peale läheb.

Eri nõue kelle poolt? Liisingu või Vene riigi?

liisingu kindlasti aga ilmselt reguleerib mingi seadus ka seda
siin näiteks Nordea reeglid:

Kood: Vali kõik

Alates 01.07.2011 ei ole enam vaja väljastada volikirja sõiduki kasutusse andmiseks Eesti ja Euroopa Liidu siseselt.
Liisinguvõtja soovil väljastame sõiduki kasutamise volikirja isiku volitamiseks, kes ei ole kantud kasutajana sõiduki registreerimistunnistusele.
Väljapoole Euroopa Liitu sõitmisel on vajalik notariaalne sõiduki kasutamise volikiri juhul, kui  isik ei ole kantud kasutajana sõiduki registreerimistunnistusele.
SRÜ riikidesse sõites on volikiri kohustuslik ka siis, kui isiku nimi on sõiduki registreerimistunnistusel.

Volikirja väljastamiseks peab olema Nordea Liisingule esitatud sõiduki kaskokindlustuspoliis ning antud poliis peab kehtima nendes välisriikides, kuhu soovitakse sõita.

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Telia-ERGO liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

" Telia on koostöös ERGOga loonud uudse Sõiduki E-kindlustuse, mida kasutades maksad kindlustuse eest vaid siis, kui sõidukit kasutad. Nii võid kindlustuselt säästa kuni 60%!"
https://www.telia.ee/era/muud-teenused/ ... kindlustus

Kas keegi on seda teenust juba kasutanud? Muljed, arvamused?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Telia-ERGO liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas piiks »

Macintosh kirjutas:

" Telia on koostöös ERGOga loonud uudse Sõiduki E-kindlustuse, mida kasutades maksad kindlustuse eest vaid siis, kui sõidukit kasutad. Nii võid kindlustuselt säästa kuni 60%!"
https://www.telia.ee/era/muud-teenused/ ... kindlustus

Kas keegi on seda teenust juba kasutanud? Muljed, arvamused?

See on midagi huvitavat. Eriti inimestele, kellel on rohkem sõiduvahendeid. Hobiautod, hobisõidukid, ATV'd, mootorrattad, jne.

Ootan ka huviga kommentaare ja järgmine kord kindlustust sõlmides pean kindlasti meeles.

Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !
Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas stev666 »

Ergo 60% hinda alla laseb siis saabki samale tasemele hinna kui teistel...

dr800 2x
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas ranel »

stev666 kirjutas:

Ergo 60% hinda alla laseb siis saabki samale tasemele hinna kui teistel...

Oleneb inimesest. Mul on ergo kas kõige odavam või üks odavamaid. Tavaliselt võtangi ergo nende puksiirteenuse tõttu.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Kõike ei viitsinud lugeda aga tsiklitel(vähemasti enamikul )pole OBD11 pistikutJunn maksab 150.Eks rehkendage ise kas tuleb kasulik või mitte.Mul ühelgi liikuril kaskot pole nii et jääb ära.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Mul ka tsiklil praegu Ergo liiklus(oli sel hetkel odavaim),aga see maksab tsiklile vähemalt minu puhul nii vähe(6k oli suts alla 40€),et hakata mingite lisaseadmetega jaurama puudub igasugune point.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas ranel »

urmas66 kirjutas:

Mul ka tsiklil praegu Ergo liiklus(oli sel hetkel odavaim),aga see maksab tsiklile vähemalt minu puhul nii vähe(6k oli suts alla 40€),et hakata mingite lisaseadmetega jaurama puudub igasugune point.

Sama siin. Viimane makse 23,64 € transalpile. Ja ma teen kindlustust aastaks vaid. Kuigi vaadates poliisi, siis viimane sai siiski pzu-s tehtud. Ergoga oli mingi teema, et srü riikides ei andnud mingit eelist vms.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas stev666 »

6kuud 40€ ongi kallis. Mul aasta 25€ 92kw

dr800 2x

ülari:)
Postitusi: 28
Liitunud: 11 Apr 2017, 14:39
Tsikkel: GSF 1200s Bandu 04
Tänanud: 46 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas ülari:) »

Ka Eesti numbritega tsikli vaatama. Soomes 800 kergkaskoga aastas :/
1200 Bandiit

Kasutaja avatar

Urmas79
Postitusi: 272
Liitunud: 01 Mai 2013, 22:20
Tsikkel: IZ,Jawa,GSXF,R1,XL1000
Asukoht: Tartu/Stockholm
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 14 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Urmas79 »

Mul õnnestus saada Ergost täiskasko tsiklile 400 eest aastaks. Ainuke erinevus auto kaskost on see, et maksta ei saa kuukaupa, vaid peab maksma kvartali korraga ära.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
ranel kirjutas:
urmas66 kirjutas:

Mul ka tsiklil praegu Ergo liiklus(oli sel hetkel odavaim),aga see maksab tsiklile vähemalt minu puhul nii vähe(6k oli suts alla 40€),et hakata mingite lisaseadmetega jaurama puudub igasugune point.

Sama siin. Viimane makse 23,64 € transalpile. Ja ma teen kindlustust aastaks vaid. Kuigi vaadates poliisi, siis viimane sai siiski pzu-s tehtud. Ergoga oli mingi teema, et srü riikides ei andnud mingit eelist vms.

Täiesti uskumatud numbrid. Soodsaima pakkumise teeb minu 75kw tsiklile Salva pooleks aastaks 45€ eest. Kõrgeim hinne on 310€ ja ERGO soovib 99€.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Ain »

Spoiler
Macintosh kirjutas:
ranel kirjutas:
urmas66 kirjutas:

Mul ka tsiklil praegu Ergo liiklus(oli sel hetkel odavaim),aga see maksab tsiklile vähemalt minu puhul nii vähe(6k oli suts alla 40€),et hakata mingite lisaseadmetega jaurama puudub igasugune point.

Sama siin. Viimane makse 23,64 € transalpile. Ja ma teen kindlustust aastaks vaid. Kuigi vaadates poliisi, siis viimane sai siiski pzu-s tehtud. Ergoga oli mingi teema, et srü riikides ei andnud mingit eelist vms.

Täiesti uskumatud numbrid. Soodsaima pakkumise teeb minu 75kw tsiklile Salva pooleks aastaks 45€ eest. Kõrgeim hinne on 310€ ja ERGO soovib 99€.

idee poolest peaks number olenema isikust kes seda teeb(tema varasematest tekitatud liikluskahjudest), piirkonnast kus elab ja kindlustab ja võibolla veel millestki..

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Macintosh kirjutas:

Täiesti uskumatud numbrid. Soodsaima pakkumise teeb minu 75kw tsiklile Salva pooleks aastaks 45€ eest. Kõrgeim hinne on 310€ ja ERGO soovib 99€.

Eks ta ole. Mu 103kw -le pakub soodsaimat Seesam aastaks 43,44.- Ikka meeletud jah need erinevused.

SERTÃO
Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas piiks »

Ain kirjutas:

idee poolest peaks number olenema isikust kes seda teeb(tema varasematest tekitatud liikluskahjudest), piirkonnast kus elab ja kindlustab ja võibolla veel millestki..

Sõidkui tüübi kohta käib ka arvestus eraldi. Auto, mootorratas, haagis. Ja kindlustamises ei tohi pausi sisse jätta. Enam ei näidata neid sooduskoefitsente, mis vanast olid. See, mis 120st algas ja siis alla poole liikus või õnnetusega üles läks. Aga need on endiselt olemas. Paus vist mõjus, kui ta oli 1a+, siis see sooduskoefitsent resetiti ära. Lisaks sõltub veel hind sellest, et kas konkreetne selts tahab oma mingit portfelli suurendada või kliente eemale peletada.
Ühesõnaga keeruline ja läbipaistmatu häma on kokku keedetud. Mina asendaks selle isikupõhise vastutuskindlustusega. Hinne kujuneks vastavalt varasemale käitumisele ja kindlustatud kategooriatele (A, B, C, jne.) Ja siis võta mis auto tahes ja sõida. Ega auto ju avariid põhjusta, juht ikka. Ja kahe autoga korraga ka ju ei sõida. Praegu näotu lugu, kui teed sõbra autoga põntsu ja tal koefitsent tõuseb.

Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !

reimps

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas reimps »

Kirs kirjutas:

Eks ta ole. Mu 103kw -le pakub soodsaimat Seesam aastaks 43,44.- Ikka meeletud jah need erinevused.

Kaskot ei lase samamoodi luurata, aga ma ütleks, et idiootsed arvud on siin tabelis. Tõe huvides - keeldun Tallinna TV-d ja lihtsalt muid korruptante kinnimaksmast ning elan paberite järgi Põlvas :)

Manused
Kindlustuse_hinnamaagia.png
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”