Krossikiivri valik

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
series
Postitusi: 159
Liitunud: 16 Aug 2010, 15:04
Tsikkel: 2008 VN900
Asukoht: Pärnumaa

Krossikiivri valik

Lugemata postitus Postitas series »

Kumb võiks olla kõrgema kvaliteediga? Mis on nende kiivrite erinevused? Kuidas vastupidavus(nokad, noka kinnitused, lakk, laki vastupiudavus jne)? Tänud, kes aidata oskab! Muidugi, kui sellises hinnaklassis kiivreid oleks veel midagi, siis võiks ka lisada.

http://pood.jarvemoto.ee/kross/asus/kiivrid/ixs.html
http://www.crossroad.ee/et/e-pood/list/ ... tails/1496

Viimati muutis series, 15 Dets 2011, 20:54, muudetud 1 kord kokku.


Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Krossikiivri valik

Lugemata postitus Postitas 426f »

kiivrit hakkad sina kandma mitte keegi teine,mine proovi milline sulle paremini pähe sobib

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

erxz
Kaupmees
Postitusi: 238
Liitunud: 24 Mai 2005, 23:31
Tsikkel: Kawa/KTM/Honda/Beta
Asukoht: Tallinn

Re: Krossikiivri valik

Lugemata postitus Postitas erxz »

erko(at)motodepoo.ee
www.motodepoo.ee
Kasutaja avatar

Teema algataja
series
Postitusi: 159
Liitunud: 16 Aug 2010, 15:04
Tsikkel: 2008 VN900
Asukoht: Pärnumaa

Re: Krossikiivri valik

Lugemata postitus Postitas series »

426f kirjutas:

kiivrit hakkad sina kandma mitte keegi teine,mine proovi milline sulle paremini pähe sobib

Pärnus kahjuks ei ole poodi, kus proovida ja sellepärast ei hakka kohale sõitma :D

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Krossikiivri valik

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Kõik kiivrid on turvalised. Krossikiivril vaataks pigem seda, et terve vooder käiks pesuks kergelt välja ja tagsi. Krossikiivri sisu saad tihedalt pesta, muidu on kiiresti jube elu seal sees. Istuvus on ka muidugi oluline, kui ta sul ikka peale hüpet silmile vajub on asi jama. See kuidas lakk peal püsib on kolmandajärguline - kui ikka peaga valli künnad lähevad kõik kiivrid kriimuliseks ja nokkasid saab juurde osta.

Kasutaja avatar

Teema algataja
series
Postitusi: 159
Liitunud: 16 Aug 2010, 15:04
Tsikkel: 2008 VN900
Asukoht: Pärnumaa

Re: Krossikiivri valik

Lugemata postitus Postitas series »

mx77 kirjutas:

Kõik kiivrid on turvalised. Krossikiivril vaataks pigem seda, et terve vooder käiks pesuks kergelt välja ja tagsi. Krossikiivri sisu saad tihedalt pesta, muidu on kiiresti jube elu seal sees. Istuvus on ka muidugi oluline, kui ta sul ikka peale hüpet silmile vajub on asi jama. See kuidas lakk peal püsib on kolmandajärguline - kui ikka peaga valli künnad lähevad kõik kiivrid kriimuliseks ja nokkasid saab juurde osta.

No antud olukorras sooviksin just infot nende kiivrite omaduste kohta. Seda ma usun, et kui ''peaga valli künnan'' siis läheb iga kiiver kriimuliseks. Sooviks võimalikult palju infot nende kohta(materjalide vastupidavused, sisu kättesaadavus kiivrist, noka materjal jne jne), mida ma ise leidnud ei ole.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Krossikiivri valik

Lugemata postitus Postitas mx77 »

konkreetseid ei oska kommenteerida, pole näpu vahel hoidnud.
oma pea pead niikuinii kohale viima, seega mõttetu kellegi teise arvamust küsida.

Kasutaja avatar

Teema algataja
series
Postitusi: 159
Liitunud: 16 Aug 2010, 15:04
Tsikkel: 2008 VN900
Asukoht: Pärnumaa

Re: Krossikiivri valik

Lugemata postitus Postitas series »

Ma ei küsi arvamust mugavuse kohapealt, arusaadav, et iga peakolu on ikka eri kujuga, kuid miks ei ole teretulnud arvamused Kiivri vastupidavuse kohapealt, mille all mõtlen just näiteks nokka, hingavust, sisu eripärasi ja muud sellist? Näiteks Fox V3 kiivri puhul pidavat nokalt värv kooruma hakkama, ligilähedane tüüpviga võib osutuda ka mõnele teisele kiivrile omaseks(mitte just nokalt värvi koorumine).

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Krossikiivri valik

Lugemata postitus Postitas yeekim »

series kirjutas:

..... Näiteks Fox V3 kiivri puhul pidavat nokalt värv kooruma hakkama, ligilähedane tüüpviga võib osutuda ka mõnele teisele kiivrile omaseks(mitte just nokalt värvi koorumine).

..ja kuidas see noka värv ohutust ja mugavust mõjutab (togi)

edu

Oma pea on kuningas :arrow:

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Teema algataja
series
Postitusi: 159
Liitunud: 16 Aug 2010, 15:04
Tsikkel: 2008 VN900
Asukoht: Pärnumaa

Re: Krossikiivri valik

Lugemata postitus Postitas series »

Arvatavasti ei saanud sa mu mõttest aru. Ohtust ja mugavust peaks neil kiivritel olema. Mugavuse üle otsustan juba mina ise ju, sooviks lihtsalt teada nende kiivrite puhul miinuseid ja plusse.

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Krossikiivri valik

Lugemata postitus Postitas 426f »

peaga vastu seina jooksmiseks saab kiivreid hoki meeste käest laenata :wack: ,tsikli kiivritel peal vastav märge et on läbinud kvaliteedi kontrolli et seda toodet saaks müüa,päris halba kiivrit on päris raske osta kui mingilt hiina saidilt ei telli odavat koopiat,sa mine poodi ja proovi kiivreid ja osta see mis meeldib ja see et värv maha tuleb on suur probleem ainult siis kui kiiver on roosast materjalist ja üle värvitud

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

2stroketaliban
Postitusi: 809
Liitunud: 25 Jaan 2008, 21:50
Tsikkel: Suzuki RM250K8
Kontakt:

Re: Krossikiivri valik

Lugemata postitus Postitas 2stroketaliban »

Näiteks Fox V3 kiivri puhul pidavat nokalt värv kooruma hakkama, ligilähedane tüüpviga

Ei ole suurem asi jutt,endal ja lähikonnas on umbes 10 sellist marki kiivrit ja mõni juba 3-4aastat vana, nokad korras. Ainukesed nokad mis kooruvad on need millega korralikke lakse pandud:)

Sinu valikus olevatest võtaks ise answeri kuna sellega mõned mehed sõidavad aga ix kohta ei ole näinud ega kuulnud. Muidugi kiivri proovimine on ostu juures kõige tähtsam asi!!! kui loksub ei kaitse,kui väike siis hakkab pea peale esiemest ringi valutama. Asja teeb keeruliseks ka see,et erinevatel tootjatel on väga erinevad numbri/suuruse suhted 8)

http://www.ehkk.ee
CZ500.. Cagiva wmx250.. KTM sx250.. Yamaha yz250.. Yamaha yz125.. Suzuki rmz450.. Suzuki rm250.. Suzuki rmz450.. 450.. 450..jne
Kasutaja avatar

Teema algataja
series
Postitusi: 159
Liitunud: 16 Aug 2010, 15:04
Tsikkel: 2008 VN900
Asukoht: Pärnumaa

Re: Krossikiivri valik

Lugemata postitus Postitas series »

2stroketaliban kirjutas:

Näiteks Fox V3 kiivri puhul pidavat nokalt värv kooruma hakkama, ligilähedane tüüpviga

Ei ole suurem asi jutt,endal ja lähikonnas on umbes 10 sellist marki kiivrit ja mõni juba 3-4aastat vana, nokad korras. Ainukesed nokad mis kooruvad on need millega korralikke lakse pandud:)

Sinu valikus olevatest võtaks ise answeri kuna sellega mõned mehed sõidavad aga ix kohta ei ole näinud ega kuulnud. Muidugi kiivri proovimine on ostu juures kõige tähtsam asi!!! kui loksub ei kaitse,kui väike siis hakkab pea peale esiemest ringi valutama. Asja teeb keeruliseks ka see,et erinevatel tootjatel on väga erinevad numbri/suuruse suhted 8)

Tänud esimese asjalikuma vastuse eest!

Kasutaja avatar

Hunnev
Kaupmees
Postitusi: 346
Liitunud: 05 Aug 2007, 12:26
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Krossikiivri valik

Lugemata postitus Postitas Hunnev »

See ei vasta ka nüüd tõele et pärnus ühtegi poodi pole kus kiivreid poleks, meil poes on kohapeal kõik suurused ernevat värvi ja disaini ühe tootja kiivrid olemas, sisud käivad välja, hinnaklass selline nagu sul silmapiiril aalaa 100, jne... kui ei leia meilt nt kohapealt, on sul võimalus meilt nt tellida, kui ei taha tellida, on pärnus mitmeid teisi poode, kus sammuti erinevaid kiivri tootjaid esindatud on...

Kuid fakt on see et korralik Kiiver hakkab hinnaklassis 180-200euri pihta. alla selle ei saa sa kõik ühes assju mida ootad loodad saada, selleks mine kusagile poodi leia omale sotane kiiver, meeldib osta ära, ei meeldi, mine vaata ringi ja lia omale mis meeldib.

ja ära solvu, kui kui vaste vb lliiga otsekohene tundub...

Terv

http://www.parnumoto.ee
ott@parnumoto.ee
Mootorratta kaubad, kuluosad, mootorrattad, atv-d 5665 9044
Mäevarustus Tootjalt K2 (LAUAD/SUUSAD/SIDEMED/SAAPAD)
Jalgrattad ja jalgratta varustus /Müük/ Hooldus/ Remont
THULE Sõiduauto haagised
Sõiduauto akud
Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Krossikiivri valik

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Kui 16-17.dets Biker24 kaubamaja külastad siis nendel päevadel Suomy proffikad (carbonfiiber) -40% ja suureks plussiks asjaolu, et nendele alati kohapeal olemas kõik varuosad.

Kasutaja avatar

Teema algataja
series
Postitusi: 159
Liitunud: 16 Aug 2010, 15:04
Tsikkel: 2008 VN900
Asukoht: Pärnumaa

Re: Krossikiivri valik

Lugemata postitus Postitas series »

tramm66 kirjutas:

Kui 16-17.dets Biker24 kaubamaja külastad siis nendel päevadel Suomy proffikad (carbonfiiber) -40% ja suureks plussiks asjaolu, et nendele alati kohapeal olemas kõik varuosad.

Kui ma vaid satuksin. :D


Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Re: Krossikiivri valik

Lugemata postitus Postitas Raigo »

series kirjutas:
tramm66 kirjutas:

Kui 16-17.dets Biker24 kaubamaja külastad siis nendel päevadel Suomy proffikad (carbonfiiber) -40% ja suureks plussiks asjaolu, et nendele alati kohapeal olemas kõik varuosad.

Kui ma vaid satuksin. :D

www.bussireisid.ee
ja kui kohale jõuad siis,
http://www.tttk.ee/index.php?page=67&

:bsmile:

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Krossikiivri valik

Lugemata postitus Postitas yeekim »

See jutt, et korralik kiiver hakkab al.180-200€ pihta on JAMA :!:
Kui välja jätta carbonfibre kiivri kaal, siis mida on sellel paarisotasel paremat, kui 40-100€ :?:

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

riksx
Postitusi: 1124
Liitunud: 18 Juul 2006, 13:25
Asukoht: Tartu
Tänatud: 2 korda

Re: Krossikiivri valik

Lugemata postitus Postitas riksx »

Kas keegi teab kust saaks osta HJC krossi kiivritele nokkasi?
Motodepoost on küsitud ja sealt ei saa. Ma üritasin neti poodidest leida kuid hetkel tulutult.

Kiivriks on HJC CL-MX Stand

Riho

Enduro - Beta 300RR 2018
Nostalgia
Planeta 5-S ja Jupiter 4-SS

Kasutaja avatar

Hunnev
Kaupmees
Postitusi: 346
Liitunud: 05 Aug 2007, 12:26
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Krossikiivri valik

Lugemata postitus Postitas Hunnev »

Aga võta sotased kiivrid 3 tk ette, ja võta paari sotased kiivrid 3 tükki, proovi pähe, kui saad tee ka sõit selle kiivriga, ja küll sa siis aru saad et, materjal, vooder, ventilatsioon, mugavus peas, ja mingil määral ka kaal on parem.

Terv

http://www.parnumoto.ee
ott@parnumoto.ee
Mootorratta kaubad, kuluosad, mootorrattad, atv-d 5665 9044
Mäevarustus Tootjalt K2 (LAUAD/SUUSAD/SIDEMED/SAAPAD)
Jalgrattad ja jalgratta varustus /Müük/ Hooldus/ Remont
THULE Sõiduauto haagised
Sõiduauto akud
Kasutaja avatar

Jumbu
Postitusi: 245
Liitunud: 12 Nov 2004, 20:52
Tsikkel: Gas Gas, HD rott
Asukoht: Harjumaa, Habaja
Tänatud: 2 korda

Re: Krossikiivri valik

Lugemata postitus Postitas Jumbu »

yeekim kirjutas:

See jutt, et korralik kiiver hakkab al.180-200€ pihta on JAMA :!:
Kui välja jätta carbonfibre kiivri kaal, siis mida on sellel paarisotasel paremat, kui 40-100€ :?:

edu

Kaalu ei saa välja jätta krossi kiivri puhul :) Olen selle hooaja sõitnud Trammi viidatud Suomy kiivriga. Lisaks kergele kaalule on kiivril väga hea ventilatsioon ja mugav. Vooder käib lihtsalt välja ja tagasi. Ei saa mainimatta jätta, et Trammi poes oli korralik Suomy kiivri suuruse ja värvi valik :D

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Krossikiivri valik

Lugemata postitus Postitas mella »

See jutt on üks krdi BS küll!
Aastaid tagasi ma otsisin endale kiivrit. Käisin läbi nii odavmargid kui ka Arai, vahepealsetest (Nolan jne) rääkimata.
Minu pähe istus mugavalt ainult Arai, aga hind oli ulmeline. Kuniks leidsin Neemelt vähekasutatud HJC AC-X2E. Polnud eriti raske (minu numbril 1200g), eemaldatava sisuga ja pähe istus nagu valatult. Sõitsin sellega 7-8 aastat, korduvalt kaevasin nokaga maad (jäi terveks), kriime on oi-kui-palju. Uue ostsin Motodepoost jällegi sama mudeli. Pähe istus endiselt väga hästi. Kusjuures vana kiiver on siiamaani täiesti sõidukoorras ja kasutan vahetuskiivrina vahetevahel. Varuosi ostma pole pidanud. Hind khmm.. hetkel 82€ ;)
http://motopost.ee/detailid.php?1891

Kes tahab, siis üks tutikas ja karbis XL suurusega mudel (minu jaoks liiga suur) on mul mõistliku hinnaga müüa ka. Pole kordagi peas käinud.

kaugelt kallimate kiivrite nokkade pilbastumist olen näinud väga pisikese puute tagahärjel.

Hunnev kirjutas:

Aga võta sotased kiivrid 3 tk ette, ja võta paari sotased kiivrid 3 tükki, proovi pähe, kui saad tee ka sõit selle kiivriga, ja küll sa siis aru saad et, materjal, vooder, ventilatsioon, mugavus peas, ja mingil määral ka kaal on parem.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Krossikiivri valik

Lugemata postitus Postitas mx77 »

mella kirjutas:

See jutt on üks krdi BS küll!
Aastaid tagasi ma otsisin endale kiivrit. Käisin läbi nii odavmargid kui ka Arai, vahepealsetest (Nolan jne) rääkimata.
Minu pähe istus mugavalt ainult Arai, aga hind oli ulmeline. Kuniks leidsin Neemelt vähekasutatud HJC AC-X2E. Polnud eriti raske (minu numbril 1200g), eemaldatava sisuga ja pähe istus nagu valatult. Sõitsin sellega 7-8 aastat, korduvalt kaevasin nokaga maad (jäi terveks), kriime on oi-kui-palju. Uue ostsin Motodepoost jällegi sama mudeli. Pähe istus endiselt väga hästi. Kusjuures vana kiiver on siiamaani täiesti sõidukoorras ja kasutan vahetuskiivrina vahetevahel. Varuosi ostma pole pidanud. Hind khmm.. hetkel 82€ ;)
http://motopost.ee/detailid.php?1891

Kes tahab, siis üks tutikas ja karbis XL suurusega mudel (minu jaoks liiga suur) on mul mõistliku hinnaga müüa ka. Pole kordagi peas käinud.

kaugelt kallimate kiivrite nokkade pilbastumist olen näinud väga pisikese puute tagahärjel.

Hunnev kirjutas:

Aga võta sotased kiivrid 3 tk ette, ja võta paari sotased kiivrid 3 tükki, proovi pähe, kui saad tee ka sõit selle kiivriga, ja küll sa siis aru saad et, materjal, vooder, ventilatsioon, mugavus peas, ja mingil määral ka kaal on parem.

mis sa tahtsid sellega öelda?

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Krossikiivri valik

Lugemata postitus Postitas mella »

Et mugav kiiver ei pea kallis olema.

mx77 kirjutas:

mis sa tahtsid sellega öelda?

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Krossikiivri valik

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Jaaa, sedand küll :). Aga kuidas ikka nokalt värvi mahatulejuga on? :ner:

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Krossikiivri valik

Lugemata postitus Postitas mella »

Nokavärgist ei oska midagi arvata. Eriti veel siis, kui küsija eelarve lubab alla 100€ kiivrit ning siis nutab hoopis teise firma 4x kallima mudeli internetist loetud noka koorumise üle.
Minu odavatel on nokad kenasti trimmis ka peale mitmekordset maatoksimist ;) Küll aga pooldus kalli Belli nokk kergest kõksust - ju oli soojamaa mudel :P

mx77 kirjutas:

Jaaa, sedand küll :). Aga kuidas ikka nokalt värvi mahatulejuga on? :ner:

Kasutaja avatar

Teema algataja
series
Postitusi: 159
Liitunud: 16 Aug 2010, 15:04
Tsikkel: 2008 VN900
Asukoht: Pärnumaa

Re: Krossikiivri valik

Lugemata postitus Postitas series »

mella kirjutas:

Nokavärgist ei oska midagi arvata. Eriti veel siis, kui küsija eelarve lubab alla 100€ kiivrit ning siis nutab hoopis teise firma 4x kallima mudeli internetist loetud noka koorumise üle.
Minu odavatel on nokad kenasti trimmis ka peale mitmekordset maatoksimist ;) Küll aga pooldus kalli Belli nokk kergest kõksust - ju oli soojamaa mudel :P

mx77 kirjutas:

Jaaa, sedand küll :). Aga kuidas ikka nokalt värvi mahatulejuga on? :ner:

Mina rääkisin seda juttu selle põhjal, mida rääkis minule üks Foxi kiivri omanik. Sellest ei saa ma aru, kust sa võtad jutu, et mu eelarve lubab alla 100 eurost kiivrit.


andrusl
Postitusi: 292
Liitunud: 03 Sept 2006, 21:25
Tänatud: 1 kord

Re: Krossikiivri valik

Lugemata postitus Postitas andrusl »

Kui su eelarve lubab enamat, siis ära otsi neid 100.-€ kiivreid, mille lingid su esimeses postituses on.
KROSSIKIIVRITE hinnad hakkavad ikkagi suurusjärgust 200.-€, nagu Hunnev siin enne mainis ;)

Kasutaja avatar

Teema algataja
series
Postitusi: 159
Liitunud: 16 Aug 2010, 15:04
Tsikkel: 2008 VN900
Asukoht: Pärnumaa

Re: Krossikiivri valik

Lugemata postitus Postitas series »

andrusl kirjutas:

Kui su eelarve lubab enamat, siis ära otsi neid 100.-€ kiivreid, mille lingid su esimeses postituses on.
KROSSIKIIVRITE hinnad hakkavad ikkagi suurusjärgust 200.-€, nagu Hunnev siin enne mainis ;)

Mille poolest siis need minu poolt ülestoodud 2 kiivrit üldse enam ei kõlba? Võiks ka põhjendada, miks alla 200.- kiivrid üldse korraliku kiivri nime ei maini? Praegu oleks Dragbike kauplusest saada väga soodsa hinnaga Suomy kiivreid, mis on tänu allahindlusele ka alla 200.- ja vaevalt, et need nii halvad nüüd on, et neid ei saaks isegi krossikiivriteks nimetada.


andrusl
Postitusi: 292
Liitunud: 03 Sept 2006, 21:25
Tänatud: 1 kord

Re: Krossikiivri valik

Lugemata postitus Postitas andrusl »

tramm66 kirjutas:

Kui 16-17.dets Biker24 kaubamaja külastad siis nendel päevadel Suomy proffikad (carbonfiiber) -40% ja suureks plussiks asjaolu, et nendele alati kohapeal olemas kõik varuosad.

Mis siis suomy MR Jump hinnaks võiks täna-homme olla?

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”