Tahaks rajale

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Aivar123
Postitusi: 208
Liitunud: 23 Juul 2012, 17:00
Tsikkel: TDM 900
Asukoht: tallinn

Re: Tahaks rajale

Lugemata postitus Postitas Aivar123 »

selle teema võib vist jh huumorinurka ringi tõsta (lol) Ära ei maksa kaotada- loodus tühja kohta ei salli ja siis suureneb tõenäosus, et tekib mõne tütarlapse teema, milles muidugi viskab 2-3 lehtel juttu päevaga aga huumorit on harvem ( samas naerda saab hea nalja üle kauem).



Parem kui me tööalaselt ei kohtu... mitte et minul klientide vastu midagi oleks.

Vabal ajal olen normaalne aga vaba aega on vähe, siis pakun veoteenust 8-kohaliste väikebussidega. Info Ps.

Teema algataja
krõps
Postitusi: 246
Liitunud: 02 Jaan 2013, 21:54
Tänatud: 1 kord

Re: Tahaks rajale

Lugemata postitus Postitas krõps »

Ilgekepp kirjutas:

tahaks keppi

ühel foorumi kasutajal on CBR jalutuskepp RR, küsi temalt


kalle7110
Postitusi: 45
Liitunud: 28 Nov 2012, 21:25

Re: Tahaks rajale

Lugemata postitus Postitas kalle7110 »

Loff kirjutas:

Krõps krossirajal.

[youtube][/youtube]

jöudsid ette selle videoga,tahtsin ise lisada,aga minu arust ple see aint krõps rajal.eesti krossidel alates c klassist enamus hyppavad ja lendavad nii nagu jumal juhatab,vahe lihtsalt et see mees teeb seda meelega aga eesti Ronnid teevad seda oskamatusest(ei möelnud kedagi konkreetselt,sest siin foorumis köik ju tegijad kaasa arvatud mina)


rauno110
Postitusi: 29
Liitunud: 03 Apr 2013, 23:28
Tsikkel: 2007 CBR 1000rr

Re: Tahaks rajale

Lugemata postitus Postitas rauno110 »

krõps kirjutas:
Ilgekepp kirjutas:

tahaks keppi

ühel foorumi kasutajal on CBR jalutuskepp RR, küsi temalt

Mul on jh must jalutuskepp, millest krõps praeguse ilmaga, nagu postist, mööda kupatab (w)

Kasutaja avatar

GeiuLiisi
Postitusi: 501
Liitunud: 31 Aug 2012, 19:43
Tsikkel: Hayabusa aka Triinu :)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 31 korda
Kontakt:

Re: Tahaks rajale

Lugemata postitus Postitas GeiuLiisi »

Aivar123 kirjutas:

selle teema võib vist jh huumorinurka ringi tõsta (lol) Ära ei maksa kaotada- loodus tühja kohta ei salli ja siis suureneb tõenäosus, et tekib mõne tütarlapse teema, milles muidugi viskab 2-3 lehtel juttu päevaga aga huumorit on harvem ( samas naerda saab hea nalja üle kauem).

Kui see teema kaob, siis järgmisena teen MINA teema, kuidas ma Mardi ja Timo troonidelt maha lükkan ja stunti sõitma hakkan. Eelnevalt muidugi modifitseerin oma ratast uhkema hammaka ja läikivamate kukkumisraudadega. Ja ega need kõrgsurvekolvid polegi midagi tegelikult, ma panen hoopis I remontgrupi kolvid peale Liisile, jätan muud tööd tegemata, sest pea neist läbi ei võta ja olen palju ägedam, aga samas jälgin ikka reeglistikku kah, et MM'il disklahvi ei saaks. Peaks vist originaal-sumpa orgunnima endale...
Kindlasti kui need härrased (Timo ja Mart ja kõik teised stuntriderid) midagi ütlema ja õpetama tulevad, siis ma haugun vastu kah ja näitan välja kui tark ja kogenud ma ise sel alal olen. Just because i can write whatever i want - peab ju armastama seda sõnavabadust!!!!

Aga jah, sekundeerin eelpool öeldule - raudselt on tegemist trollimisega. Selline asi ei saa olla lihtsalt reaalselt võimalik enam...
Ja kui ongi tõsine, siis faith in human brain is destroyed :wack:

Boobs of steel, Stainless :twisted:
Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Tahaks rajale

Lugemata postitus Postitas stev666 »

tegelikult viitste jamada siin???

dr800 2x
Kasutaja avatar

GeiuLiisi
Postitusi: 501
Liitunud: 31 Aug 2012, 19:43
Tsikkel: Hayabusa aka Triinu :)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 31 korda
Kontakt:

Re: Tahaks rajale

Lugemata postitus Postitas GeiuLiisi »

stev666 kirjutas:

tegelikult viitste jamada siin???

No kuule. Iga küla vajab klouni ju. Enamikes külades saab kloun pika jama ajamise peale asjale pihta ja rahuneb ning kaob. Siin aga läheb sellega vist veel aega...
Seni aga las küla lõbutseb veidi! :bsmile: On mida lugeda vähemalt...

Boobs of steel, Stainless :twisted:

Teema algataja
krõps
Postitusi: 246
Liitunud: 02 Jaan 2013, 21:54
Tänatud: 1 kord

Re: Tahaks rajale

Lugemata postitus Postitas krõps »

stev666 kirjutas:

tegelikult viitste jamada siin???

Teretulemast klubisse kessa oled nii tark et näha et tegu on trollimisega aga mitte piisavalt tark et siit eemale hoida


Teema algataja
krõps
Postitusi: 246
Liitunud: 02 Jaan 2013, 21:54
Tänatud: 1 kord

Re: Tahaks rajale

Lugemata postitus Postitas krõps »

GeiuLiisi kirjutas:
stev666 kirjutas:

tegelikult viitste jamada siin???

No kuule. Iga küla vajab klouni ju. Enamikes külades saab kloun pika jama ajamise peale asjale pihta ja rahuneb ning kaob. Siin aga läheb sellega vist veel aega...
Seni aga las küla lõbutseb veidi! :bsmile: On mida lugeda vähemalt...

Ma olen siin et jääda, nagu Antonio Cairoli motokrossi MM-sarjas või nagu Yoshimura sumps Suzuki tsikli küljes, ainus erinevus minu ja teie vahel on see et mina elan klounide külas ja olen ise ainuke pealtvaataja


Teema algataja
krõps
Postitusi: 246
Liitunud: 02 Jaan 2013, 21:54
Tänatud: 1 kord

Re: Tahaks rajale

Lugemata postitus Postitas krõps »

rauno110 kirjutas:
krõps kirjutas:
Ilgekepp kirjutas:

tahaks keppi

ühel foorumi kasutajal on CBR jalutuskepp RR, küsi temalt

Mul on jh must jalutuskepp, millest krõps praeguse ilmaga, nagu postist, mööda kupatab (w)

Kuna ringrajal on hea sooritus kinni vähemalt 90% tsiklis siis soovitan sul vahetada marki või otsida endale power-commander

Kasutaja avatar

speedvana
Postitusi: 865
Liitunud: 17 Juun 2007, 13:41
Tsikkel: FZR
Asukoht: tallinn/+
Tänatud: 1 kord

Re: Tahaks rajale

Lugemata postitus Postitas speedvana »

krõps kirjutas:

Tervist siis!

Sai siis hiljuti soetatud tänavatsikkel Kawasaki ZX-7R ja ilge tahtmine on kuhugi kupatama minna, tahaks veel enne talve nii-öelda käe valgeks saada. Teab keegi mis olukorras on uus Pärnu rada, kas on vesi peal või mitte ning mis see rajakasutus ka tänapäeval maksab?

Twist of the wrist!

sõita võib ja peabki, ainult, et kas kindlasti rajal? kui sul on kaks asja korras anna tuld :bsmile:
need kaks asja on: 1.keerdudega asi kolbas, 2. pe_se tunnetus :bsmile:


Teema algataja
krõps
Postitusi: 246
Liitunud: 02 Jaan 2013, 21:54
Tänatud: 1 kord

Re: Tahaks rajale

Lugemata postitus Postitas krõps »

speedvana kirjutas:
krõps kirjutas:

Tervist siis!

Sai siis hiljuti soetatud tänavatsikkel Kawasaki ZX-7R ja ilge tahtmine on kuhugi kupatama minna, tahaks veel enne talve nii-öelda käe valgeks saada. Teab keegi mis olukorras on uus Pärnu rada, kas on vesi peal või mitte ning mis see rajakasutus ka tänapäeval maksab?

Twist of the wrist!

sõita võib ja peabki, ainult, et kas kindlasti rajal? kui sul on kaks asja korras anna tuld :bsmile:
need kaks asja on: 1.keerdudega asi kolbas, 2. pe_se tunnetus :bsmile:

ma ainult rajal võingi ja peangi sõitma kuna mul pole neid kahte asja:

  1. A-kat lube, 2. uhket tsiklit millega linnapeal pruudisõitu teha ja kohe-kohe altari ette minevat naist voodisse meelitada
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Tahaks rajale

Lugemata postitus Postitas pühak »

Mingi siberi vanake otsis ühes teises teemas 50k €-le rakendust. Sa küsi, äkki ta on nõus Sulle tsikli ja load ostma. :ner: Vastutasuks võid talle näiteks lubada, et tätoveerid tema ettevõtmiste reklaamid omale otsaette ja m-i peale.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

Teema algataja
krõps
Postitusi: 246
Liitunud: 02 Jaan 2013, 21:54
Tänatud: 1 kord

Re: Tahaks rajale

Lugemata postitus Postitas krõps »

pühak kirjutas:

Mingi siberi vanake otsis ühes teises teemas 50k €-le rakendust. Sa küsi, äkki ta on nõus Sulle tsikli ja load ostma. :ner: Vastutasuks võid talle näiteks lubada, et tätoveerid tema ettevõtmiste reklaamid omale otsaette ja m-i peale.

ilma selle irvitava ja sarvi tegeva emotikonita poleks su postitus mitte midagi väärt, see on nagu hea muusikapala kehva vokaaliga


rauno110
Postitusi: 29
Liitunud: 03 Apr 2013, 23:28
Tsikkel: 2007 CBR 1000rr

Re: Tahaks rajale

Lugemata postitus Postitas rauno110 »

krõps kirjutas:

Kuna ringrajal on hea sooritus kinni vähemalt 90% tsiklis siis soovitan sul vahetada marki või otsida endale power-commander

Vb eksin küll, aga viimase 20 aasta MotpGP 12aastat on honda võitnud... (togi) (mitte küll järjest muidugi, aga lihtsalt... teadmiseks sulle)

Mis MINU hondasse puutub, siis sellele võib kasutaja indumen oma vihmarehvidega aiakäru külge panna ning keegi, kellel on ringrajal sinu jutu järgi "hea sooritus," tõmbaks enamikule pühapäeva-rinkavendadele koti pähe. :ner:


Teema algataja
krõps
Postitusi: 246
Liitunud: 02 Jaan 2013, 21:54
Tänatud: 1 kord

Re: Tahaks rajale

Lugemata postitus Postitas krõps »

rauno110 kirjutas:
krõps kirjutas:

Kuna ringrajal on hea sooritus kinni vähemalt 90% tsiklis siis soovitan sul vahetada marki või otsida endale power-commander

Vb eksin küll, aga viimase 20 aasta MotpGP 12aastat on honda võitnud... (togi) (mitte küll järjest muidugi, aga lihtsalt... teadmiseks sulle)

Mis MINU hondasse puutub, siis sellele võib kasutaja indumen oma vihmarehvidega aiakäru külge panna ning keegi, kellel on ringrajal sinu jutu järgi "hea sooritus," tõmbaks enamikule pühapäeva-rinkavendadele koti pähe. :ner:

saan aru et olete indumeniga suured sõbrad aga ma olen peaaegu kindel et indumen oma uhket aiakaru honda külge ei topiks, ega honda aeglane pole, teised on lihtsalt kiiremad

Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Tahaks rajale

Lugemata postitus Postitas indumen »

krõps kirjutas:

Teretulemast klubisse kessa oled nii tark et näha et tegu on trollimisega aga mitte piisavalt tark et siit eemale hoida

siia see teema suri kah, nõrk troll oled (slap) :wink: kahjuks sellise huumorivaldkonna katmiseks ei ole paljudel annet/järjepidavust

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244

Teema algataja
krõps
Postitusi: 246
Liitunud: 02 Jaan 2013, 21:54
Tänatud: 1 kord

Re: Tahaks rajale

Lugemata postitus Postitas krõps »

indumen kirjutas:
krõps kirjutas:

Teretulemast klubisse kessa oled nii tark et näha et tegu on trollimisega aga mitte piisavalt tark et siit eemale hoida

siia see teema suri kah, nõrk troll oled (slap) :wink: kahjuks sellise huumorivaldkonna katmiseks ei ole paljudel annet/järjepidavust

Huumorist rääkides siis ma ei tahaks küll kiidelda aga bikeri foorum on justkui muinas-eestlase künnihobune mille ader minu kui vanapagana rahapaja sanga taha kinni jäi ning tegi teie vaesest naljanurgast nüüd küla kõige vaadatuima ja huumoririkkaima paiga


aivarik
Postitusi: 119
Liitunud: 23 Mai 2012, 10:33
Tsikkel: Kawasaki ER-6F

Re: Tahaks rajale

Lugemata postitus Postitas aivarik »

Hehee! hea on lugeda jah selliseid toredaid sõnavõtte.
Kohe näha, et vanad sõbrad!
ja kohe tunda, et rajahooaeg on läbi, ning uus alles uue aasta numbri sees terendamas.
Väga loodan, et jutud ei jää ainult juttudeks ning kõvad väänajad ja käänajad foorumiveergudel uuel hooajal numbritaotlused ja muud vajalikud tegevused ära õiendavad ning Pärnu ringrajal kohad sisse võtavad.
Lõugade lõksutamine tunduks teil selge olevat. Vaatame siis kuidas ringrajal see välja nägema saab!
:)


reimps

Re: Tahaks rajale

Lugemata postitus Postitas reimps »

Täna oli täitsa OK sõiduilm, isegi üks kroom viipas Olümpia ees vastu tulles. (Tänavad ja avalik liiklus on minu ringrada.)

Kasutaja avatar

pez
Postitusi: 164
Liitunud: 26 Sept 2006, 10:31
Tsikkel: Yamaha R1, KTM 530 EXC
Asukoht: Australia

Re: Tahaks rajale

Lugemata postitus Postitas pez »

Mina käisin see teisipäev Phillip Island Grand Prix rajal, kus peetakse Austraalia MotoGP etappi. Suureks üllatuseks ei tohi Austraalias raja päevadel kasutada kaameraid ega lap timerid :? , kuid sain boxikaaslaselt laenata tema gps lap timerit ja parimaks ajaks suutsin välja sõita 1.55,2 mis oli sekund aeglasem kui sõber, kes sõitis "Fast" grupis slikkidega. Ise alustasin "Slow" grupist ja liikusin edasi "Slow-medium" ja sealt edasi "Medium-Fast" gruppi, mis pole paha esimese korra kohta, ma arvan :D Järgmine kord võiks juba "Fast" gruppi proovida. Rattaks on Honda CBR1000 2008 ja rehvid Bridgestone S20, paremat poleks osanud tahtagi.

Pilt

Just for the Ride!

oxide
Postitusi: 507
Liitunud: 31 Aug 2008, 12:39
Tsikkel: rsv4
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Re: Tahaks rajale

Lugemata postitus Postitas oxide »

selline rada teeb küll kadedaks.lisaks moto gp peetakse seal rajal ka ühte huvitavamat turismiautode sarja v8 supercar.tänagi motors tv kandis üle.

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Tahaks rajale

Lugemata postitus Postitas sepp »

lisaks rinkale on krõps ka suur kossufänn ma vaatan http://sport.postimees.ee/2608256/video ... ihuligaani


Teema algataja
krõps
Postitusi: 246
Liitunud: 02 Jaan 2013, 21:54
Tänatud: 1 kord

Re: Tahaks rajale

Lugemata postitus Postitas krõps »

väike paus nyyd asjal olnud ja asi vaibunud,aga esimene postitus oli algselt tõega mõeldud kuid siis läks jorridel ilkumisex ja vastasin samaga! selgitasin asja väheke,aga muideks kossus olen ma kibe käsi!

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Tahaks rajale

Lugemata postitus Postitas mx77 »

No aga käisid siis rajal ära või? (crash)


Teema algataja
krõps
Postitusi: 246
Liitunud: 02 Jaan 2013, 21:54
Tänatud: 1 kord

Re: Tahaks rajale

Lugemata postitus Postitas krõps »

mx77 kirjutas:

No aga käisid siis rajal ära või? (crash)

no aga ytlesin ju eelpool millalgi et jüri tehnopargis käisin kupatamas!sain proovitud ja süda rahul!

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”