Õnnetused mootorratastega [2014]

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Jaak43
Postitusi: 250
Liitunud: 22 Juun 2006, 22:01
Tsikkel: Jawa638; Kawasaki KLE 500
Asukoht: Raplamaa

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Jaak43 »



Kasutaja avatar

Priit_IZ
Postitusi: 901
Liitunud: 09 Veebr 2005, 17:25
Asukoht: Raasiku või Haapsalu
Tänatud: 12 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Priit_IZ »

Eile oli Tallinnas, Vabaduse pst. alguses 19.00 paiku ka üks ebameeldiv kolks, kus osapoolteks üks auto ja tsikkel . Vilkuritega operatiivauto oli kohal juba. Mööda sõites ise Kõrvale passima ei jäänud, seega täpsemalt midagi öelda ei oska, aga loodetavasti piirdusid kahjud vaid masinatega.

Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.

VR
Postitusi: 46
Liitunud: 12 Aug 2006, 16:40
Asukoht: Rapla
Tänatud: 2 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas VR »

_alex_ kirjutas:

ma nägin, et ringil seisis politseibuss ja mingi valge enduro (vist) oli ringi ääres valgusposti najal

Kuna tean detailsemalt sellest õnnetusest, siis paneb mind imestama politsei seisukoht - kaotas ratta üle kontrolli või ratas kaotas juhitavuse?
Ma keeraksingi ratta külili, tõukaksin eemale, lohistan end mööda maad, et kiirust vähendada. Kõike seda selleks, ettesõitnud autole võimalikult aeglast otsa põrgata.

Vat nüüd ma ei saagi aru, et kas on eesmärk igal juhul sisendada lugejatesse arusaama - kindlasti on rattur miskit valesti teinud.
Kas tõesti on nii raske teha selgeks (eriti just politsei kõneisikutele), et on väga erinevad toimingud nende sõidukiliikide juhtidel peale hetke, kui adutakse - nüüd käib pauk!

Autojuht on turvavööga kinni, vajutab pidurit, loodab ABS-i peale ja püüab juhtida sõiduki võimalikult vähe kahjustusi põhjustavasse suunda. Tal on niikuinii kast ümber, mis kompenseerib matsu.

Tsiklijuht, saades aru, et lenksus olles enam paugust pääsu pole - eemaldub rattast ja alustab lohistamisega enese hoo vähendamist!!!!!
Ringteel kaldes olles näete autot pidurdamas - vajutate ükskõik kumba pidurit ja ongi ratas alt läinud.
Selleks, et oleks politsei jaoks süüdlane otseselt näha, pean esiratta siis juhiuksest sisse sõitma???

Kasutaja avatar

MorroW
Postitusi: 53
Liitunud: 02 Sept 2013, 21:39
Tsikkel: Honda VFR750F 93a

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas MorroW »

VR kirjutas:

Selleks, et oleks politsei jaoks süüdlane otseselt näha, pean esiratta siis juhiuksest sisse sõitma???

Või kaamera...


kopu
Postitusi: 293
Liitunud: 11 Mär 2005, 15:04
Tsikkel: KTM 250 EXC-F
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas kopu »

Kui soovid siis tee uus teema ja saad pikalt vaielda teemal lohisemine vs juhtimisvotted...

Kasutaja avatar

tfr
Postitusi: 560
Liitunud: 07 Okt 2003, 12:12
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas tfr »

VR kirjutas:

Kuna tean detailsemalt sellest õnnetusest, siis paneb mind imestama politsei seisukoht - kaotas ratta üle kontrolli või ratas kaotas juhitavuse?

No eks see on suht paratamatu, et pressiesindaja teeb päevakokkuvõtte andmebaasis olevate andmete põhjal ja kui seal on kirjas et "mootorrattur kukkus ja libises vastu sõiduautot", siis nii ta uudisesse kirjutabki. Täpne süüdlane otsustatakse menetluse käigus, mis selle uudise produtseerimise ajaks veel lõppenud ei ole ja seda pole seetõttu ka uudises välja toodud.

Ise olen kaks korda sellises olukorras ratta (oma lollusest, mitte teadlike otsuste ja planeeritud juhtimisvõtetega) alt ära pidurdanud, süüdi jäi mõlemal korral ette keeranud vastaspool. Seega vähemalt kohapeal politsei küll a priori mingit seisukohta ei oma.

TransAlp '02

reimps

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas reimps »

kopu kirjutas:

Kui soovid siis tee uus teema ja saad pikalt vaielda teemal lohisemine vs juhtimisvotted...

Ära iroonitse, ma olen ise samalaadselt süüdi jäänud. Kerati ette, kohapeal patrullil ka pilt selge, et keerati ette aga vot hiljem menetluse käigus oli pilt teine - tsiklist? Seega süüdi. Vot too oli ment, kellega mul siis Paides tegu oli: "Oh, te saite ise ka vigastada, no ma teen siis teile vaid 40.- trahvi..". Lits, ütlen ma :)

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas sepp »

reimps kirjutas:
kopu kirjutas:

Kui soovid siis tee uus teema ja saad pikalt vaielda teemal lohisemine vs juhtimisvotted...

Ära iroonitse, ma olen ise samalaadselt süüdi jäänud. Kerati ette, kohapeal patrullil ka pilt selge, et keerati ette aga vot hiljem menetluse käigus oli pilt teine - tsiklist? Seega süüdi. Vot too oli ment, kellega mul siis Paides tegu oli: "Oh, te saite ise ka vigastada, no ma teen siis teile vaid 40.- trahvi..". Lits, ütlen ma :)

kas Sa ei pannud seal mitte ise tagant sisse?


reimps

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas reimps »

sepp kirjutas:

kas Sa ei pannud seal mitte ise tagant sisse?

A loe mu juttu ka :)
Panin, sest keerati ette ja maanteekiirusel edasi ei sõidetud.
Fakt on see, et paberil näevad taolised õnnetused suht lihtsad "lahendada" välja, saab jälle linnukese kuhugi panna. Tegelikult on tsiklist reeglina süüdi, sest keegi ei usu, et talle ette keerati, jahutakse mingist sõidukiirusest ja pikivahest. Mida ettekeeraja suhtes silmapilkselt kohandada pole väga võimalik. Või sul polegi siukseid kogemusi? Ettekeerajatega, noh? (Tahakeeramisnalja tegema ei hakka, mõelge ise juurde.)

Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas kris. »

VR kirjutas:

Tsiklijuht, saades aru, et lenksus olles enam paugust pääsu pole - eemaldub rattast ja alustab lohistamisega enese hoo vähendamist!!!!!

99% tsiklijuhtidest tegutseb nii ainult arvutiklaviatuuri klõbistades. Reaalses situatsioonis ennast naljalt küllili ei lasta ... lihtsalt puudub selline tegevus lihasmälus.

Terv
Kris.

Riding with a King!
Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas korke »

Kunagi oli jutt ,et sõitis liiga aeglaselt :D

reimps kirjutas:
sepp kirjutas:

kas Sa ei pannud seal mitte ise tagant sisse?

A loe mu juttu ka :)
Panin, sest keerati ette ja maanteekiirusel edasi ei sõidetud.
Fakt on see, et paberil näevad taolised õnnetused suht lihtsad "lahendada" välja, saab jälle linnukese kuhugi panna. Tegelikult on tsiklist reeglina süüdi, sest keegi ei usu, et talle ette keerati, jahutakse mingist sõidukiirusest ja pikivahest. Mida ettekeeraja suhtes silmapilkselt kohandada pole väga võimalik. Või sul polegi siukseid kogemusi? Ettekeerajatega, noh? (Tahakeeramisnalja tegema ei hakka, mõelge ise juurde.)

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

tfr
Postitusi: 560
Liitunud: 07 Okt 2003, 12:12
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas tfr »

kris. kirjutas:

99% tsiklijuhtidest tegutseb nii ainult arvutiklaviatuuri klõbistades. Reaalses situatsioonis ennast naljalt küllili ei lasta ... lihtsalt puudub selline tegevus lihasmälus.

Reaalses situatsioonis tõmmatakse lihtsalt esipidur põhja. Tulemus on sama.

TransAlp '02
Kasutaja avatar

Nõmmik
Postitusi: 249
Liitunud: 01 Veebr 2013, 22:10
Tsikkel: Yamaha V-Star
Asukoht: Tallinn , Nõmme
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Nõmmik »

kris. kirjutas:
VR kirjutas:

Tsiklijuht, saades aru, et lenksus olles enam paugust pääsu pole - eemaldub rattast ja alustab lohistamisega enese hoo vähendamist!!!!!

99% tsiklijuhtidest tegutseb nii ainult arvutiklaviatuuri klõbistades. Reaalses situatsioonis ennast naljalt küllili ei lasta ... lihtsalt puudub selline tegevus lihasmälus.

Terv
Kris.

Lihasmälu on treenitav ja ´Pavlovi refleksiga` on siin vähe ühist. Kui ikka muud võimalust ei ole tuleb loota turvavarustusele ja küllili lasta eeldades, et kahjud on minimaalsed. Kui reaktsiooni pole ja kiirus ei võimalda, siis tuleb ikka kiiresti lähenevat seina ligemalt uurida või üks peata lend ette võtta. (crash) Eile sõitsin Savipätsi lilleistutus august läbi ja lõhkusin tagumise rehvi ära sellise pauguga nagu oleks keegi kukla lasu teinud. :mrgreen: Nüid olen sunnitud taas auto roolis istuma ja rehvi saabumist ootama. :wack: Küllili ei lasknud ja kedagi ei ramminud ainult nüid üritan seda neetud Tondi ristmikku veel rohkem vältida! :nono:

Argipäevas on vähe värvi - ole vähemalt ise nähtav !
Motoratturi diagonaalse helkur tähelepanu rihmade tootmine ja müük ...
Kasutaja avatar

z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas z1000 »

ma isiklikult arvan ka et see on midagi mida tuleb treenida. niisama see lihasmälu ei tule. lihtsalt mõtlemise peale.ja linnavahel hädaolukordades ikka üritatakse päästa mis päästa annab ma usun. ma ei tea millal ma oleks nõus ratta külili viskama ja eemalduma... ilmselt mingi aeg tagantjärgi mõeldes. aga mitte siis kui vaja.

.

VR
Postitusi: 46
Liitunud: 12 Aug 2006, 16:40
Asukoht: Rapla
Tänatud: 2 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas VR »

kopu kirjutas:

Kui soovid siis tee uus teema ja saad pikalt vaielda teemal lohisemine vs juhtimisvotted...

Postituse point oli muidugi mujal.
Aga sulle, kopu, sellegipoolest ilusat õhtut. Püüan "sinu teemat" edaspidi mitte risustada.

Kasutaja avatar

tfr
Postitusi: 560
Liitunud: 07 Okt 2003, 12:12
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas tfr »

TransAlp '02

kopu
Postitusi: 293
Liitunud: 11 Mär 2005, 15:04
Tsikkel: KTM 250 EXC-F
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas kopu »

reimps kirjutas:
kopu kirjutas:

Kui soovid siis tee uus teema ja saad pikalt vaielda teemal lohisemine vs juhtimisvotted...

Ära iroonitse, ma olen ise samalaadselt süüdi jäänud. Kerati ette, kohapeal patrullil ka pilt selge, et keerati ette aga vot hiljem menetluse käigus oli pilt teine - tsiklist? Seega süüdi. Vot too oli ment, kellega mul siis Paides tegu oli: "Oh, te saite ise ka vigastada, no ma teen siis teile vaid 40.- trahvi..". Lits, ütlen ma :)

Minu kommentaar kais ikka selle "keeran ratta kylili ja vahendan sedasi kiirust" vs "vajuta pidurit ja manooverda mooda" kohta. Ja kui ratas juba kylili on ja lohiseb siis see ongi ratta yle kontrolli kaotamine voi juhitavuse kaotamine. Kuidas sa juhid asja, mis sinust soltumatuna kuskil suunas tuiskab. See mismoodi politsei kedagi syydi voi syytuks tunnistab ei ole kuidagiviisi minu kommenteerida.


VR
Postitusi: 46
Liitunud: 12 Aug 2006, 16:40
Asukoht: Rapla
Tänatud: 2 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas VR »

kopu kirjutas:

Minu kommentaar kais ikka selle "keeran ratta kylili ja vahendan sedasi kiirust" vs "vajuta pidurit ja manooverda mooda" kohta. Ja kui ratas juba kylili on ja lohiseb siis see ongi ratta yle kontrolli kaotamine voi juhitavuse kaotamine. Kuidas sa juhid asja, mis sinust soltumatuna kuskil suunas tuiskab. See mismoodi politsei kedagi syydi voi syytuks tunnistab ei ole kuidagiviisi minu kommenteerida.

Teema: Õnnetused mootorratastega.
Point - kui teiste saja ja rohkem leheküljel kommenteeritud õnnetuste üksikasjadest mul pole aimu, siis nüüd ühe omadest on. Kui politsei seisukoht on minu poolt kommenteeritu (ei meeldi selle poolest, et ühiskonda kultiveeritakse arusaama - ei saada sõidukiga hakkama, sealt edasi, et koolitus ja praktika puudulik jne.) - ei kipu ma uskuma ka teisi analoogseid juhtumeid politsei poolt üllitatud uudistes.
Kui on niiiiväga vaja kohe uudis teha, siis järelikult peaks olema mingi neutraalsem seisukoht alguses. Ma saan aru, et uurimine selgitab. No tehku siis pooled uudised autojuhi vaatenurgast ja teised sadulast vaadatuna. Veel parem - tehku tangantjärgi kokkuvõtted lahenduse saanud asjadest ja kujundagu edaspidi esialgne seisukoht vastavalt... :wink:
Kas sa, kopu, tunneksid end paremini, kui ma need juhtimisvõtted vs. lohisemine ära kustutaksin? See oli lihtsalt mõtte paremini välja toomiseks lisatud. Nüüd võiks ehk kogu teksti veel punaseks ka teha, foorumisse puitu lisada ma ei oskaks.

Kasutaja avatar

Sadness
Postitusi: 302
Liitunud: 27 Juun 2004, 15:25
Tsikkel: Mutt
Asukoht: Põlvamaal põlvest põlve
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Sadness »

FBs kella 17 ajal öeldud nii: "Kohutav liiklusõnnetus Lähte kandis, tsiklilt või mopeedilt kukkunud liikleja lebas elutult keset teed. Loodetavasti jääb ellu."

----
Voshod 3M "Freyja"~Jawa 638 "Punane Needus"~Iž Planeta 5 "Sarvik"~ Kawasaki EN500 Vulcan "Etna"~(Yamaha XTZ Super Ténéré "Rühkija")~Suzuki LS650 Savage "Putukas"~Mutt Mushman "Krants"
Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1487
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

Sadness kirjutas:

FBs kella 17 ajal öeldud nii: "Kohutav liiklusõnnetus Lähte kandis, tsiklilt või mopeedilt kukkunud liikleja lebas elutult keset teed. Loodetavasti jääb ellu."

Tõenäoliselt oli see purjakil mopimees

Kasutaja avatar

Sadness
Postitusi: 302
Liitunud: 27 Juun 2004, 15:25
Tsikkel: Mutt
Asukoht: Põlvamaal põlvest põlve
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Sadness »

Ivoonu kirjutas:
Sadness kirjutas:

FBs kella 17 ajal öeldud nii: "Kohutav liiklusõnnetus Lähte kandis, tsiklilt või mopeedilt kukkunud liikleja lebas elutult keset teed. Loodetavasti jääb ellu."

Tõenäoliselt oli see purjakil mopimees

Paistab nii. Et ei midagi traagilist õnneks.

----
Voshod 3M "Freyja"~Jawa 638 "Punane Needus"~Iž Planeta 5 "Sarvik"~ Kawasaki EN500 Vulcan "Etna"~(Yamaha XTZ Super Ténéré "Rühkija")~Suzuki LS650 Savage "Putukas"~Mutt Mushman "Krants"

taat007
Postitusi: 60
Liitunud: 24 Mai 2012, 17:23
Tsikkel: jawa250 jawa350 honda650
Tänatud: 3 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas taat007 »

Täna enne 9-t oli õnnetus Tiskres Leedu numbrimärkidega tsikliga :(

Kasutaja avatar

sada sirgel
Postitusi: 99
Liitunud: 23 Aug 2011, 16:48
Tsikkel: honda st 1100
Asukoht: tallinn

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas sada sirgel »

sada sirgel kuuskümmend kurvel

VR
Postitusi: 46
Liitunud: 12 Aug 2006, 16:40
Asukoht: Rapla
Tänatud: 2 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas VR »

_alex_ kirjutas:

ma nägin, et ringil seisis politseibuss ja mingi valge enduro (vist) oli ringi ääres valgusposti najal

Nüüd on asjad sellises seisus, et oleks väga tänulik, kui tunnistajad, kes nimetatud avariid teisipäeva õhtul nägid vahetult või pärast (auto asendit ka hiljem) - palun võtke minuga ühendust privas või telefonil 56 54 119 Villem (osalenu ise veel haiglas ja asjaajamine raskendatud, kuid kindlustus on kukil)

Kella 19.25 ajal toimus liiklusõnnetus Tallinnas Akadeemia tee, Ehitajate tee ja Sõpruse pst ringristmikul. Mootorratas Yamaha XTZ750, mida juhtis 25-aastane Tiit, kaotas juhitavuse ja kukkus külili ning libises vastu sõiduautot Audi A3, mida juhtis 20-aastane Marek. Mootorrattur toimetati Põhja-Eesti regionaalhaiglasse.

Viimati muutis VR, 15 Juun 2014, 16:02, muudetud 1 kord kokku.

thunderfrost
Postitusi: 99
Liitunud: 27 Okt 2011, 11:01
Tsikkel: kawa z750, kawa z1000
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas thunderfrost »

Täna oli väike rakke kandis miskine tsikkel teelt välja pannud ja mendid askeldasid ümber, 10 minuti pärast sõitis kaimi kandis kiirabi vastu. Ei tea kas tsiklimees jäi terveks aga askeldamist oli seal palju

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2504
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 341 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Maaks »

thunderfrost kirjutas:

Täna oli väike rakke kandis miskine tsikkel teelt välja pannud ja mendid askeldasid ümber, 10 minuti pärast sõitis kaimi kandis kiirabi vastu. Ei tea kas tsiklimees jäi terveks aga askeldamist oli seal palju

Hommikul just raadios teadustati, et keegi lubateta tont oli "proovinud" eest ära sõita (radarisse sattus 170+) ja "kaldus lauges kurvis" põllule. Pärast esmaabi haiglas lubati kodusele ravile.

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

argo
Postitusi: 376
Liitunud: 06 Juun 2008, 16:31
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas argo »

Maaks kirjutas:
thunderfrost kirjutas:

Täna oli väike rakke kandis miskine tsikkel teelt välja pannud ja mendid askeldasid ümber, 10 minuti pärast sõitis kaimi kandis kiirabi vastu. Ei tea kas tsiklimees jäi terveks aga askeldamist oli seal palju

Hommikul just raadios teadustati, et keegi lubateta tont oli "proovinud" eest ära sõita (radarisse sattus 170+) ja "kaldus lauges kurvis" põllule. Pärast esmaabi haiglas lubati kodusele ravile.

http://www.reporter.ee/2014/06/15/tartu ... ur-kraavi/

| Uuendan ja konverteerin vananenud foorumeid ning nende andmebaase | Muu IT abi |

Kasutaja avatar

Kalts
Postitusi: 334
Liitunud: 10 Sept 2008, 23:49
Tsikkel: TDM900, CRF250L
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Kalts »

Täna pärastlõunal oli õnnelik õnnetus Viljandis Lembitu pst. ja Lina tn. ristmikul. Linna piiril haakis mulle sappa kollane Buell ning kui lõpuks paremale Lina tn. keerama hakkasin sõitis Buell vasakult mööda. Samal ajal keeras sõiduauto Lina tn. vasakule Lembitu peale ja otse Buellile ette. Õnneks olid kiirused alla 50km/h ning tsikli- ja autojuht jõudsid reageerida: jäi peale stangesse sõitmist püsti. Parempoolne jalatugi läinud, kiigel kriimud, aga parema jala jõudis üles tõsta. Endal ei ühtki kriimu. Täitsa kuri pilt oli, mul oli ju asjast parim ülevaade ning nägin 2-3s ette, et õnnetus tuleb. Sõiduauto juht minu taga tsiklit ei näinud, jäin oma C4 kuudiga talle ette. Samas ega ta eriti vaadanud ka, korraks seisatas ja kohe tallas peale. Ilmselt seepärast, et Lina tn. on ilgelt kitsas ja me poleks sinna mõlemad hästi ära mahtunud, eks ta üritas eest ära pöörata enne kui tänavasse sisse pöörata jõuan. Buelli juht sõitis minust vasakult viisakalt mööda kui hakkasin parempöördeks valmistuma ja suuna sisse lükkasin, mitte ei keeranud peale.

--
Vallo

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Langetan leinas pea. Puhka rahus, Kraut! :( :( :(

Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

Kurb :( Olgu tee sealpool sile!

Suletud

Mine “Vaba teema”