Õnnetused mootorratastega

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6616
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 651 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Räme CSI käib praegu.....

Saadetud kettaga lauatelefonist!


Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Rein »

Ei käi mingi räme, lihtsalt mitte kunagi ei avalikustata meil ju kokkuvõtteid, võime ainult oletada. Nii mere, kui liiklus õnnetuste kohta. Vot.

Kasutaja avatar

speedvana
Postitusi: 865
Liitunud: 17 Juun 2007, 13:41
Tsikkel: FZR
Asukoht: tallinn/+
Tänatud: 1 kord

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas speedvana »

R.I.P

tali,
versioon on üks tõenäolistest, keegi või midagi sundis tegema piloodil tavapäratu manöövri mis lõppes...

tali kirjutas:

Küsida pole kelleltki, aga on ju ka võimalus, et miski/keski (ootamatult tee äärest ilmunud loom/lind näiteks) ehmatas täiskaldes oleva sõiduki juhti ja sellisel juhul piisab vähesest pidurdamisest, et ratas alt läheks...

Kasutaja avatar

Nisbel
Postitusi: 13
Liitunud: 25 Sept 2012, 17:56
Tsikkel: Honda CBR600RR 04

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Nisbel »

Pühapäeval kella 7-8 ajal oli see sama ratas tabasalu kardirajal.
Sügav kaastunne.

Honda CBR600RR 04
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Minu arust on sellel pildil olevad jäljed juba lappamas ratta tekitatud,sellest ka selline ebakorrapärane muster.Külili(kas just külili,võibolla ka viskas üle võlli) mindi ilmselt juba natuke enne neid jutte.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Tuono

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Madman2 kirjutas:

Kuidagi kummaline tundub see tee servas olev jälg. Kes sõidab nii tee servas? See lühike lai jälg oleks normaalne tajektoor ju. Aga eeldusel et see on purunenud rehvi jälg siis kas purunenud esirehviga saab nii sujuvalt kurvi kallutada. Kiirust pidi seal ikka omajagu olema et tsikkel kaugele metsa läks.

No see esirehv väga legaalse tänavasõidu rehvina küll ei tundunud, mingi vana sile pastel , see võis puruneda küll.


karue38
Postitusi: 70
Liitunud: 23 Jaan 2013, 22:19
Tsikkel: 1 R1 on Wheelie Machine,+R1
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas karue38 »

Ma olen nagu asjast aru saanud et peale rehvide polnud ka ratas ise tänavalegaalne, ehk siis registreerimatta ja vale numbriga?


c
Postitusi: 88
Liitunud: 13 Aug 2006, 14:05
Asukoht: keila-tln
Tänatud: 1 kord

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas c »

Sügavad kaastunded omastele.
Sõitsime kahe mootorrattaga samal teelõigul õnnetuspaigast mööda ja tundus, et see võis olla kohe peale õnnetuse juhtumist kuna politseid ega päästjaid polnud veel sündmuskohale sel hetkel jõudnud. Kohapeal oli 2 veokat, kes vilgutasid tuledega, et lähenevad liiklejad kiirust maha võtaks ning 2 sõiduautot seisid kraavis auto poolsel teepervel ning mitu autojuhti oli autodest väljas ja seisid-liikusid sündmuspaigal nö kest teed. Peale möödumist peatusime veidi peale õnnetuskohta, oli näha, et inimesed helistavad ja abi on kutsutud (sest veidi maad hiljem Paldiki poolt juba kiirustas sündmuspiagale töötavate sireenidega päästeauto). Kaasmootoratturiks olnud neiu oli šokis räigest vaatepildist ja sõitsime sealt eemale Paldiski bensukani kuhu jäime end koguma pikemaks ajaks, et mitte veel omakorda ohuolukorda tekitada. Ei teel Paldiski bensukani, sealt poolt vastu ega ees sõitmas polnud näha ühtegi siklisti sõitmas-seismas-ootamas kaassõitjate järgi nagu grupisõidus tavaks. Ükskõik kas sõidad auto, jalgratta või mootorrattaga sellisest sündmuspiagast mööda, kus õnnetus on juba juhtunud, inimesed sündmuspaigal tegelemas, abi kutsutud ja kuidagigi ise abiks olla ei saa ning lisaks kui üks kaassõitjatest on šokiseisundis, ei pidanud õigeks sõndmuspaigale nö edasiseks pealtvaatajaks jääda.
Minu ratas jääb vist pikemaks ajaks garaazi seisma.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3191
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Tuono kirjutas:
Madman2 kirjutas:

Kuidagi kummaline tundub see tee servas olev jälg. Kes sõidab nii tee servas? See lühike lai jälg oleks normaalne tajektoor ju. Aga eeldusel et see on purunenud rehvi jälg siis kas purunenud esirehviga saab nii sujuvalt kurvi kallutada. Kiirust pidi seal ikka omajagu olema et tsikkel kaugele metsa läks.

No see esirehv väga legaalse tänavasõidu rehvina küll ei tundunud, mingi vana sile pastel , see võis puruneda küll.

Mitte vana sile pastel, vaid tundub et slikk.Äkki juhtus pisuke high-side,kergitas ratturid jalastelt ja maandusid siis sadulasse ning siis tankslap ja need risti rästi kitsad jäljed on saabastest.Näha pole ühtegi värvilise plastiku jälge.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

justcraizy
Postitusi: 513
Liitunud: 23 Jaan 2008, 17:01
Asukoht: Tallinn, Tartu

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas justcraizy »

Mul oli temaga nats ennem jutuajamine sellel teemal. Kutsus ka mind sõitma. Kuna mul ka regamata ja slikidega, siis ma ei julgend minna. Tal oli savi. Kui ta nüüd ennem sõitu rehve ära ei vahetanud, siis tal olid all jah rajapäevast all olnud slikid. Tankslap, purunenud rehv, ventiil jne ... ega see rolli enam ei mängi... Pigem on siit palju õppida ning tuletada endale igakord meelde tsikli selga istudes, et kui habras on inimelu ja sõita vastavalt sellele, eriti avalikel teedel, kus on kaasliiklejad, kraavid, puud, postid, äärekivid ...

zx6r(04)->zx6r(06)->zx10r(08)-> cbr600rr(07)
Kasutaja avatar

antonio
Postitusi: 172
Liitunud: 20 Mär 2012, 13:56
Tsikkel: Kawasaki GPZ 500S
Asukoht: Tallinn - Valga

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas antonio »

justcraizy kirjutas:

Mul oli temaga nats ennem jutuajamine sellel teemal. Kutsus ka mind sõitma. Kuna mul ka regamata ja slikidega, siis ma ei julgend minna. Tal oli savi. Kui ta nüüd ennem sõitu rehve ära ei vahetanud, siis tal olid all jah rajapäevast all olnud slikid. Tankslap, purunenud rehv, ventiil jne ... ega see rolli enam ei mängi... Pigem on siit palju õppida ning tuletada endale igakord meelde tsikli selga istudes, et kui habras on inimelu ja sõita vastavalt sellele, eriti avalikel teedel, kus on kaasliiklejad, kraavid, puud, postid, äärekivid ...

Korralik kokkuvõte teema lõpetuseks.

Kasutaja avatar

seroi
Postitusi: 198
Liitunud: 04 Juul 2006, 00:11
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas seroi »

Rääkisin Toomasega laupäeva õhtul. Vaatasin ratast ja uurisin ABS-i ning veojõukontrolli toimimise kohta. Toomas kiitis, et hea turvaline sõita... :(:(:(

Need viimase vestluse mälupildid on olnud viimastel hommikutel esimesed asjad, mis ärgates ette löövad.

Kasutaja avatar

Oil-Cooled
Postitusi: 994
Liitunud: 04 Sept 2006, 21:20
Asukoht: Eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Oil-Cooled »

Kas tal olid slikid kasutatult ostetud?
Kasutatud eksemplariga on võimalik et kusagil treeningul/võistlusel on sellega räme känakas ära pandud, rehv tugeva löögi saanud, karkass seest kahjustatud ilma et väljast näha on.

BMW R100RS
Varem: CB750K6, K75S, Katana/GSXR hübriid, GSX1100S Katana, XJ600, GPZ900R, GSX600F, GSXR750


CustomX
Postitusi: 14
Liitunud: 04 Juun 2013, 22:43
Asukoht: Tallinn

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas CustomX »

Lõpuks ikka regan kuigi ammu foorumit jälgin ja sõidan. Nii on võimalus avaldada siirast kaastunnet kõigile keda see kurb sündmus lähedalt puudutab. Olles lastevanem ja abikaasa ja veel ise ka kellelegi laps ja siiski juba piisavalt vana, siis seepärast hullu panna ei ole luba ja vastutustunne oma tegude ees toimib. Ma ekspertide maailma ei sekku, et analüüsida juhtunu põhjust. Uskudes ise saatusesse, siis kui seda autot ei oleks vastu tulnud oleks kõik hästi, aga see pidi tulema, miks, saatus, mis oli valesti et nii läks ? Ühed pääsevad laviini alt eluga, teised saavad kodulinnas räästast jääpurika läbi hukka. Siin vist veel fotod õnnelikest, ise sinna ei jõudnud:

https://plus.google.com/photos/11487359 ... 0738273451

Kasutaja avatar

Pinchu
Postitusi: 372
Liitunud: 01 Veebr 2005, 18:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Pinchu »

... hetkel rattatu ...

Tsikkelröövel
Postitusi: 1754
Liitunud: 27 Dets 2005, 17:55
Tsikkel: Kawa GPZ 550, W800, Jawa 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 27 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Tsikkelröövel »

Mnjah. Tegelikult hakkab tõde siis selle traagilise juhtumi osas selguma. Ka mulle tundub neid pilte vaadates, et tal on nii ees kui taga slikid. Lisaks pea 200 hj masin, kujutaks hetkeks nt ette peenralt teele kantud kruusa või sulanud teekatet ning asjaolu, et gaasi antakse kurvis - asi siis see tagaratas ringi tõmmata. Kaldes. Seda rehvi lõhkemise varianti ma ei usu.
Kahju.

Kas Mees ostab tsikli, pole küsimus. Küsimus on: millal?
Kasutaja avatar

manager2
Postitusi: 590
Liitunud: 12 Mär 2006, 16:52
Asukoht: Tallinn

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas manager2 »

Olen seda teemaarendust jälginud viimased päevad ning soovin ka mõne sõna öelda.
Kõigepealt minu kaastunne hukkunute omastele. Helenit ei õnnestunud mul tunda, Toomasega oleme ühise laua taga istunud mitmeid kordi, oli ta ju ringrajakomisjoni liige ning mul on temast tõepoolest vaid väga positiivsed mälestused. Arukas, meeldiv ja tasakaalukas inimene. Kahju, tõesti kahju.

Ma soovin tegelikult selle kirja adresseerida Toomase ja Heleniga koos sõitnud kahele inimesele. Esimene šokk on täna möödas. Aeg on hirm ja ahastus maha raputada ning minna politseisse ütlusi andma (kui te seda juba teinud ei ole). See on täna võidusõitjate ringkonnas avalik saladus, kes Toomasega koos sõitsid. … Eesti on nii väike.

Teile endale , hukkunute lähedastele ja ka kõikidele kes teiega sellest ringkonnast suhtlevad on kindlasti õigem ja parem, kui te lähete ja südamelt ära räägite mis tegelikult juhtus. Mis on teie arvamus. Mida te nägite…
Me oleme täiskasvanud inimesed, nii ka lahkunud Toomas, kes teadis väga hästi millega ta riskib, kui ta selle teekonna ja selle kiiruse valis. Teie ei ole selle õnnetuse põhjustajad. Te olete selle kurva sündmuse osalised ja kannatate kindlasti selle tagajärgede tõttu veel kaua.

Ma tean, mis tunne sind valdab, kui sulle jõuab kohale sedalaadi õnnetuse reaalsus. Ma tean kuidas maailm su ümber kokku vajub. Üks teist kahest toetas mind kaks aastat tagasi hea sõnaga, kui ma seda kõige vähem ootasin. Ma tean, et ma siis ei vastanud sulle. Siis ma lihtsalt ei suutnud. Tagantjärele minu tänud ja lugupidamine.

Helen ja Toomas olid enne saatuslikku sõitu õnnelikud mitmetel ringraja ääres tehtud piltidel, millest ma võtan julguse ühe siia üles riputada. Ma usun, et nad olid sama õnnelikud ka hetk enne lõppu…

Pilt

THESE FEW MINUTES ON THE TRACK… YOU LIVE MORE THAN SOME PEOPLE DURING THEIR LIFETIME
Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

Respect ^^^^^^

Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Bandit »

Mootorrattale ette sõitnud auto lahkus avariipaigast
http://www.tallinncity.ee/1259224/mooto ... riipaigast

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.

Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

Olen samuti seda teemat siin jälginud ja ei plaaninud kommenteerida,aga manager2 postitus tõi kananaha ihule ja siiski ütlen paar sõna...
Õnnetust ei oska kommenteerida ja ka hukkunuid ei tundnud isiklikult...

Küll aga need 2 tsiklit,kes hukkunutega koos sõitsid... Kuidas ometi on võimalik lihtsalt ära minna??Tahaks silma vaadata teile kahele!
Mulle on nii palju etteheidetud,et valin seltskonda,kellega sõidan ja miks ei kõlba mul ei ühe- ,ega teisega sõita?Aga vot!Sellepärast ei kõlbagi ja sellepärast olengi valinud,kellega sõidan ja valin ka edaspidi!
Tõesti siiralt loodan,et mitte keegi meist ei peaks sõitma koos selliste oinastega,nagu need 2 tsiklimeest(naist?) olid,kellega Toomas Helen sõitsid sel saatuslikul päeval...

Loodetavasti on seal vähemalt sama head rajad,nagu siin,kuhu Toomas ja Helen kahekesi koos nüüd läksid...
Kaastunne kõikidele lähedastele,sõpradele ja tuttavatele!

Viimati muutis Hardrocker, 05 Juun 2013, 10:23, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Yerba »

No see on ju täiesti tavaline et saadakse mingi jamaga hakkama ja siis lastakse jalga. Orjarahva mentaliteet ja suhtumine - kui isand pealt ei vaata siis võib kõike teha. Aga kui vitsa ja rooskamise hirm, siis istutakse vagusi nagu kuldid rukkis. Kunagi hiljem on jälle hea kõvatada, et fa-faa vaat mis ma ära tegin ja mis ikka toona juhtus - ega teie ei tea ju sellest midagi.

Ja kui need inimesed on teada, siis võiks manager2 selle ka avaldada. Mitte siin, vaid uurimist teostavatele inimestele. Ei leia, et see oleks "kitse panek". Aita siis asjale kaasa, mitte ära vihja ja manitse?
Muidu on jälle sama teema nagu kunagise motomehe Ain Kristiga - mingid kahtlused siseringis, mingid teadmised, aga kõik olid rõõmsasti vait. Alles siis, kui asi suure kella küljes, hakati end liigutama..

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1064
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 186 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas villy »

jbob kirjutas:

Mootorrattale ette sõitnud auto lahkus avariipaigast
http://www.tallinncity.ee/1259224/mooto ... riipaigast

"Avarii toimus eile kella 13.31 ajal Tallinnas Lauliku ja Laane tänavate ristmikul."

Kusjuures eile 13:05 ajal nägin sealsamas eile arvatavasti seda tsiklimeest. Panin tähele sest rattaks oli v-max ja rattur oli t-särgis ja tavalistes (vist) lühikestes pükstes . Loodan , et ei saanud väga kannatada.

Ristmikul on tegemist suht kõrvaltänavaga ja võis olla keegi kohalik. Loodame, et leitakse autojuht. Ratturile head paranemist.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Yerba kirjutas:

Ja kui need inimesed on teada, siis võiks manager2 selle ka avaldada. Mitte siin, vaid uurimist teostavatele inimestele. Ei leia, et see oleks "kitse panek". Aita siis asjale kaasa, mitte ära vihja ja manitse? Muidu on jälle sama teema nagu kunagise motomehe Ain Kristiga - mingid kahtlused siseringis, mingid teadmised, aga kõik olid rõõmsasti vait. Alles siis, kui asi suure kella küljes, hakati end liigutama..

Sama meelt Yerbaga. Kodanikele pealtnägijatele-kaasosalistele võiks teada anda, et vahel tuleb samm ette astuda ning öelda: "mina tegin". Kui ei, siis ise öelda.
Lisaks püstitab kiivas eemalehoidmine ja õnnetuskohast lahkumine mitte nii toreda küsimuse: miks on vaja seda varjata?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas sepp »

üks nimi koos kontaktiga anti kohapeal politseile ,kuulsin ja seisin juures. Ehk siis pole põhjust arvata,et politsei ei tea kes seal veel kaasa sõitsid.


davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

Yerba kirjutas:

No see on ju täiesti tavaline et saadakse mingi jamaga hakkama ja siis lastakse jalga. Orjarahva mentaliteet ja suhtumine - kui isand pealt ei vaata siis võib kõike teha. Aga kui vitsa ja rooskamise hirm, siis istutakse vagusi nagu kuldid rukkis. Kunagi hiljem on jälle hea kõvatada, et fa-faa vaat mis ma ära tegin ja mis ikka toona juhtus - ega teie ei tea ju sellest midagi.

Tugev delfi kommentaatori tase ma ütleks. Kas sa oled mingi maailmadirektor, et nii kõvasti sõna võtad? Kõlab rohekm nagu eide hala, mitte nagu mehe jutt.

EDIT: Seletuseks teistele: Natuke kihvatas sees, kui mingi mees tuleb siin meid kõiki orjarahvaks nimetama. Ma proovin mitte sõna võtta teemades kus mul midagi tarka öelda ei ole. Hetkel aga tahtsin Yerba tähelepanu juhtida asjaolule, et tema kirjutis meenutab tugevalt keskmist delfi kommentaatorit või mõnd elus kibestunud inimest, mitte midagi sellist, mis võiks olla kirjutatud täismehe poolt. Andsin Yerbale võimaluse näha, milline tema tekst võib paista teistele. Ehk ei saa ta ise päris täpselt aru, mida kirja on pannud ja minu poolt tehtud kommentaar annab talle võimaluse oma posti uuesti lugeda ja võib olla see aitab tal ka mõista, et ei ole ilus kedagi orjarahvaks nimetada. Over and out.

Viimati muutis davidsoniharald, 05 Juun 2013, 11:37, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Bandit »

villy kirjutas:
jbob kirjutas:

Mootorrattale ette sõitnud auto lahkus avariipaigast
http://www.tallinncity.ee/1259224/mooto ... riipaigast

"Avarii toimus eile kella 13.31 ajal Tallinnas Lauliku ja Laane tänavate ristmikul."

Kusjuures eile 13:05 ajal nägin sealsamas eile arvatavasti seda tsiklimeest. Panin tähele sest rattaks oli v-max ja rattur oli t-särgis ja tavalistes (vist) lühikestes pükstes . Loodan , et ei saanud väga kannatada.

Ristmikul on tegemist suht kõrvaltänavaga ja võis olla keegi kohalik. Loodame, et leitakse autojuht. Ratturile head paranemist.

võimalik, et oli nö kontaktivaba õnnetus. sellest ka pesukoti lahkumine sündmuskohalt, pidades ennast süüdimatuks (loeb ennast mitte põhjustajaks).

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.
Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Yerba »

davidsoniharald kirjutas:
Yerba kirjutas:

No see on ju täiesti tavaline et saadakse mingi jamaga hakkama ja siis lastakse jalga. Orjarahva mentaliteet ja suhtumine - kui isand pealt ei vaata siis võib kõike teha. Aga kui vitsa ja rooskamise hirm, siis istutakse vagusi nagu kuldid rukkis. Kunagi hiljem on jälle hea kõvatada, et fa-faa vaat mis ma ära tegin ja mis ikka toona juhtus - ega teie ei tea ju sellest midagi.

Tugev delfi kommentaatori tase ma ütleks. Kas sa oled mingi maailmadirektor, et nii kõvasti sõna võtad? Kõlab rohekm nagu eide hala, mitte nagu mehe jutt.

Nagu jutust lugeda, siis olid mehed väheke peidus või mis?
Mis siis nüüd saab - tulid maailmadirektorit parandama või? :wack:

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

davidsoniharald kirjutas:

Tugev delfi kommentaatori tase ma ütleks. Kas sa oled mingi maailmadirektor, et nii kõvasti sõna võtad? Kõlab rohekm nagu eide hala, mitte nagu mehe jutt.

Moderaatorina tõmban ma nüüd siia pika punase joone (vt allpool).
Ei midagi isiklikku aga negatiivne inin on lõplikult ära tüüdanud. Päris lõplikult. Tahate üksteist halvustada või vebrbaalselt pasunasse taguda - otsige mõni teine koht palun. Selleks on olemas ES või saage näost näkku kokku või helistage. Foorumis pole sellel jurale kohta (selles teemas veel eriti). Kõik analoogsed postid lähevad edaspidi silmagi pilgutamata paberihunti. Kes tahab võib motopaksule kaevata.

-----------------------------------------------siin-on-joon----------------------------------------------------------------------

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

minim2gnus
Postitusi: 328
Liitunud: 27 Mai 2012, 11:32
Asukoht: Kambja / Tartu.
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas minim2gnus »

Jube lugu, kaastunne hukkunu lähedastele. :(


aivarik
Postitusi: 119
Liitunud: 23 Mai 2012, 10:33
Tsikkel: Kawasaki ER-6F

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas aivarik »

Kallid sõbrad
Teeme nüüd nii, et Toomase ja Heleni traagilise hukkumise teemal rohkem ei spekuleeri.
Nad olid toredad inimesed ja head sõbrad. Paljudele.
See on elu ja karm tõsiasi, et ükskord tuleb minna. Meil kõigil. Kurb ja traagiline, kuid nii see on.
Tihti on raske midagi mõista ja aru saada. Kõrvaltvaatajana kommenteerida on alati kergem.
Kuid me oleme üks pere. Meil on üks ühine nimetaja - mis on meie elus väga tähtsal kohal: armastus kahe ratta ja mootori vastu.
Ma olen alati uhke olnud, et see pere hoiab kokku. Austab ja tunnustab ja toetab teineteist. Niigi on liiga palju parastamist ja negativismi ümberringi. las see kõik jäägu Delfi kommentaariumisse.

Ma sõidan iga päev. Iga päev ja väga palju kilomeetreid. Iga ilmaga. Nüüd sõidan ka ringrajal. Ma tean, mis ma teen ja püüan alati olla arvestav enda ja teiste suhtes. Kuid alati ma riskin. Kasvõi natuke. Sest ma ei ole liikluses üksi. Mitte kõike ei suuda ma ette näha ja arvestada. tahan, aga ei suuda. Ja kui ma peaksin mingil põhjusel minema viimasele teele, siis kõige vähem ma sooviksin, et minu sõbrad siin, "bikeris" - hakkaks otsima vastuseid, mida pole. Mida enam muuta ei saa. Hakkaks otsima süüdlast. Sellel ei ole tähtsust kulla sõbrad. Selline on elu.

Toomase ärasaatmine on laupäeval. Kõik, kes tunnevad, et tahaksid olla talle toeks sellel hetkel - lugege motoringrada.ee ja registreerige ennast.

Toomas ja Helen!
Laupäeval olite te nii rõõmsad ja õnnelikud. Võtsite koos Audrus kurve ja olite imelised. Minu mälestustes ja südames jääte te alati sellisteks.

Suletud

Mine “Vaba teema”