Arvuti/nutitelefoni abi vaja

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas mella »

Jutt oli DSL-st.

Algse väite juurde tagasi minnes - Sinu kirjeldatu optika - CAT6 lahenduse korral annab parem ruuter ainult siis effekti, kui sisenev kiirus on suurem kui ruuteri maksimaalne. Kui digiboxid on juhtmega, siis neil sees pole tavaliselt suurem kui 100Mbit port. 100Mbit pordiga on aga juba väga vanad ruuterid. Seega, kui koju tuleb üle 100Mbit sisse ja sa seda ka ära suudad kasutada, on ruuterivahetusest kasu. Wireless poolel, tõsi küll, tekib vanematega probleeme, kui tahta üle 54Mbit kiiruseid saada (WRT54G näitel). Samas ei tea ma, et kodukasutuses sellist tempot wirelessi peal eriti vaja läheks.

Küll aga ei näe ma eritlist mõtet nendel 100Mbit+ ühendustel. Reklaamiks on hea küll, aga kuskohast selle 100Mbit allalaadimist toimetad? Ainult su enda ISP serveritest, kui sealtki. Edasi on juba pudeliakaelad ees jagatud toru tõttu.

simp kirjutas:

osades kortermajades läheb, kus keldrisse tuleb optika ja siis sealt switchist cat6. Endal istub asus RT-AC66U otse elioni taga ja majandab kõike(digiboks, wlan, lan)



Kasutaja avatar

Steev
Postitusi: 31
Liitunud: 16 Mai 2012, 09:27
Tsikkel: Yamaha FZ8 WR250 GasGas TXT-E
Asukoht: Tallinn

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas Steev »

Kunagi aitas Piipz kedagi teemal, et arvuti kõvaketas oli müstiliselt ummistunud. Täna olen ise sama probleemi ees ja no ei leia veebist tuhnides lahendust. Ketas on puhastatud, defragmenteeritud, hibernate on off, mälu puhver on hetkel minimaalseks timmitud, üksiti kaustade propertiese üle käies peaks kogumaht olema 60gb aga 180gb hdd-st oli vaba täna hommikul 4kb. Nüüd ei jää muud üle kui appi hüüda!!

Kasutaja avatar

Teema algataja
mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Steev kirjutas:

Kunagi aitas Piipz kedagi teemal, et arvuti kõvaketas oli müstiliselt ummistunud. Täna olen ise sama probleemi ees ja no ei leia veebist tuhnides lahendust. Ketas on puhastatud, defragmenteeritud, hibernate on off, mälu puhver on hetkel minimaalseks timmitud, üksiti kaustade propertiese üle käies peaks kogumaht olema 60gb aga 180gb hdd-st oli vaba täna hommikul 4kb. Nüüd ei jää muud üle kui appi hüüda!!

Mina see ilmselt olin.
Piipz soovitas ühte head proget, millega näed ka varjatud faile. Kui Piipz ise varem ei vasta, siis vaatan õhtul kodus järgi ja annan teada, mis proge see oli.
Teine asi mida võiks teha, juhul kui sul on suur RAM (8 giga ja üle) võtta maha hibernate tegemiseks vajalik RAM-i koopia tegemine kõvakettale, see kahmab ka sealt kohe see 8 giga mahtu pidevalt ära. Seda võib ehk ainult siis vaja minna, kui aku jookseb poole töö pealt tühjaks ja arvuti ennast hiberneerib, siis on pooleliolev töö kadunud.

Kasutaja avatar

teeperv
Postitusi: 40
Liitunud: 24 Sept 2013, 23:18
Tsikkel: Vultus & Himalayan
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas teeperv »

Steev kirjutas:

Kunagi aitas Piipz kedagi teemal, et arvuti kõvaketas oli müstiliselt ummistunud. Täna olen ise sama probleemi ees ja no ei leia veebist tuhnides lahendust. Ketas on puhastatud, defragmenteeritud, hibernate on off, mälu puhver on hetkel minimaalseks timmitud, üksiti kaustade propertiese üle käies peaks kogumaht olema 60gb aga 180gb hdd-st oli vaba täna hommikul 4kb. Nüüd ei jää muud üle kui appi hüüda!!

SpaceSniffer aitab - http://www.uderzo.it/main_products/spac ... nload.html, väga vinge vabavaraline vidin, kerge kasutada ja näitab kus misasi kui palju ruumi võtab.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas Piipz »

See oli TreeSize. Ja Steev võib mulle praegu helistada, ma saan kaugelt sisse ronida

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

andot
Postitusi: 2
Liitunud: 13 Juun 2016, 10:57

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas andot »

Steev kirjutas:

Kunagi aitas Piipz kedagi teemal, et arvuti kõvaketas oli müstiliselt ummistunud. Täna olen ise sama probleemi ees ja no ei leia veebist tuhnides lahendust. Ketas on puhastatud, defragmenteeritud, hibernate on off, mälu puhver on hetkel minimaalseks timmitud, üksiti kaustade propertiese üle käies peaks kogumaht olema 60gb aga 180gb hdd-st oli vaba täna hommikul 4kb. Nüüd ei jää muud üle kui appi hüüda!!

Kadunud ruum istub tõenäoliselt kaustas "c:\System Volume Information" seda muuta saab Control Panel->System->System protection->Configure Alt. Võimalik, et ka Windows 10 upgrade on vahepeal allalaaditud. Seda saab majandada GWX Control Panel abil. http://ultimateoutsider.com/downloads/

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas AzA »

W10 update pläust eemaldage never10-ga.
https://www.grc.com/never10.htm

Pane jubin käima, pressi disable ja kustuta maha vana soga.
Peale restarti ei mölise ka enam, keerab os upgrade kinni.
Õudne isu ise näppida, siis saadan registrivõtme vajadusel.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

Steev
Postitusi: 31
Liitunud: 16 Mai 2012, 09:27
Tsikkel: Yamaha FZ8 WR250 GasGas TXT-E
Asukoht: Tallinn

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas Steev »

Noup. Ei saa muidugi öelda, et üldse ei olnud abi, sest nüüd on 180gb 6gb juba vaba aga täitsa korralikult puhtaks ikka ei läinud. Kui nüüd kuidagi 100 gb veel üles leiaks.
Parandus: Viimane soovitatud jupp ei teinud rohkem kui 6gb vabaks.
Laen just alla SpaceSnifferit.
Parandus 2: SpaceSniffer leidis üles, et temp faile on 107gb, kustutasin need ära ja voilaa kettal on nüüd vaid 60gb andmeid.
Aitähh kõigile kiiretele ja tarkadele.

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas bitter »

Kas kuidagi saab tekitada mailikontole intelligentse "kontorist väljas" vastuse - aadressraamatu kontaktidele või kogutud aadressidele saadab vastuse aga võhivõõrastele jätab vastamata? Suvalistele Nigeeria onudele ja loteriivõidu pakkujatele ei tahaks ju täit komplekti kontaktandmeid saata.

webmail.elion.ee kaudu läheks autoreply valimatult kõigile. Aga kui arvuti ja mailiklient puhkuse ajaks käima jätta siis võiks ju parema tulemuse saada? Näiteks siit loen, et aastal 2011. oli see Thunderbirdiga võimalik. Hetkel ma ei näe Thunderbirdi Filtri Reeglite hulgas üldse mingit kirjale vastamise võimalust. Kui Tb-ga ei saa, äkki saab siis mingi teise rakendusega?

E: Thunderbirdi kasutan. Outlooki juurde naasta ei taha. Aga leidsin juba vea üles - mitu kontot ja templated olid vale konto all, siis ei teki vastamise valikut.

Viimati muutis bitter, 15 Juul 2016, 15:12, muudetud 1 kord kokku.

oil
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas oil »

bitter kirjutas:

Kas kuidagi saab tekitada mailikontole intelligentse "kontorist väljas" vastuse - aadressraamatu kontaktidele või kogutud aadressidele saadab vastuse aga võhivõõrastele jätab vastamata? Suvalistele Nigeeria onudele ja loteriivõidu pakkujatele ei tahaks ju täit komplekti kontaktandmeid saata.

webmail.elion.ee kaudu läheks autoreply valimatult kõigile. Aga kui arvuti ja mailiklient puhkuse ajaks käima jätta siis võiks ju parema tulemuse saada? Näiteks siit loen, et aastal 2011. oli see Thunderbirdiga võimalik. Hetkel ma ei näe Thunderbirdi Filtri Reeglite hulgas üldse mingit kirjale vastamise võimalust. Kui Tb-ga ei saa, äkki saab siis mingi teise rakendusega?

Ega sa Microsoft Outlooki ei kasuta? Seal see intelligentse automaatvastuse seadistamine lihtne.


Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas Tort »

bitter kirjutas:

E: Thunderbirdi kasutan.

Ainult aadressiraamatus olevatele:

You would need to create a Template email and store in the Templates folder. Leave the TO field empty. Subject: Out of Office.

You would then need to create a Message Filter which filters after junk classification and checks that each incoming email address is in your address books. This prevents you replying to junk and selects only people in the address books.

If the condition is set then perform the action to 'Reply with Template' and select the template you created.

Kasutaja avatar

saintgeorge
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Nov 2006, 21:16
Tsikkel: Aprilia RSV R-Factory
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 3 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas saintgeorge »

Loodan et kuulub ka otsapidi arvutiabi alla,nimelt äkki on kellegil 2-3 päevaks Oculus Rift DK2 laenata.Sooviks proovida kas tasub päriseks soetada või mitte.Loomulikut tasun rendikulu.
:)

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas simp »

VR porr pidi päris äge olema (togi)

Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas kaimex »

saintgeorge Anna siis meile ka teada, kuidas on. :)

Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Keegi tl-wdr3600 v1.4 on unbrickinud? Sõber lasi kogematta vale softi peale. Praegu ei saa taga ühendust. Tinutasime küll juhtmed plaadi külge aga ei saa recoveri bini saadetud millegi pärast.

Kasutaja avatar

saintgeorge
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Nov 2006, 21:16
Tsikkel: Aprilia RSV R-Factory
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 3 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas saintgeorge »

kaimex kirjutas:

saintgeorge Anna siis meile ka teada, kuidas on. :)

Tundub et hea sest keegi ei raatsi laenata. :D

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas bitter »

Otsapidi peaks siia teemasse sobima. Miks ma mõnest pdf-ist saan Ctrl-C-ga vajaliku info loetavalt kätte aga mõnest teisest pdf-ist tuleb vaid ⌂⌂⌂⌂ ⌂⌂⌂⌂ ⌂⌂⌂⌂⌂⌂⌂⌂ (rida identseid kastikesi, mida phpBB ei toeta). Character-settide teema see vist ei ole. Näiteks peale SEB pangaväljavõtte pdf-iks tegemist ma sealt infot "kopisse" ei saa. Aga tahaks. Soovitage midagi. Pangapoolne teadlik kopeerimise piirang see ei tohiks olla sest sama väljavõtet ilma pdf-iks tegemata saab kopida küll. Acrobat Readeriga saan vaid kastikesed kätte, sama faili Nitroga avades saan ctrl-c-ga tühikud. Järjest paremaks läheb :).

E: arvutisse salvestamist ja uuesti pdf-iks kirjutamist olen proovinud, ei aita. Onlineocr ei anna ajavõitu (võrreldes mahakirjutamisega.)

Viimati muutis bitter, 05 Dets 2016, 15:46, muudetud 2 korda kokku.

GoWiz
Postitusi: 33
Liitunud: 05 Nov 2016, 13:05
Tsikkel: Liter bike
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas GoWiz »

Teinekord tuleb fail arvutisse salvestada. Kui ei aita siis http://www.onlineocr.net/

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas Maaks »

bitter kirjutas:

Otsapidi peaks siia teemasse sobima. Miks ma mõnest pdf-ist saan Ctrl-C-ga vajaliku info loetavalt kätte aga mõnest teisest pdf-ist tuleb vaid ⌂⌂⌂⌂ ⌂⌂⌂⌂ ⌂⌂⌂⌂⌂⌂⌂⌂ (rida identseid kastikesi, mida phpBB ei toeta). Character-settide teema see vist ei ole. Näiteks peale SEB pangaväljavõtte pdf-iks tegemist ma sealt infot "kopisse" ei saa. Aga tahaks. Soovitage midagi. Pangapoolne teadlik kopeerimise piirang see ei tohiks olla sest sama väljavõtet ilma pdf-iks tegemata saab kopida küll. Acrobat Readeriga saan vaid kastikesed kätte, sama faili Nitroga avades saan ctrl-c-ga tühikud. Järjest paremaks läheb :).

Päris kindalsti on tegemist kopeerimiskaitsega :-)
Aga võid proovida, et trükid pdf-i pdf-ks uuesti mingi pdf printeiga (cutepdf näiteks) - võib abiks olla :)

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

nightwalker
Postitusi: 34
Liitunud: 25 Dets 2015, 10:04
Tsikkel: Honda VFR750
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas nightwalker »

ma just proovisin nii panga väljavõtet kui ka makset kopeerida toimis kõik ilusti, seda siis küll linuxi os-i all möllates, windowsi poolelt ei oska kaasa rääkida.
aga üldiselt oleneb see mis asjaga pdf tehtud on, on pdf-e mida on võimalik ainult mingi konkreetse programmiga avada. enamasti cute printeriga tehtud failid peaks olema avatavad ja kopeeritavad igalpool.

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas bitter »

nightwalker, millisest pangast räägid? Minu probleem on vaid SEB-ga.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Maaks kirjutas:
bitter kirjutas:

Otsapidi peaks siia teemasse sobima. Miks ma mõnest pdf-ist saan Ctrl-C-ga vajaliku info loetavalt kätte aga mõnest teisest pdf-ist tuleb vaid ⌂⌂⌂⌂ ⌂⌂⌂⌂ ⌂⌂⌂⌂⌂⌂⌂⌂ (rida identseid kastikesi, mida phpBB ei toeta). Character-settide teema see vist ei ole. Näiteks peale SEB pangaväljavõtte pdf-iks tegemist ma sealt infot "kopisse" ei saa. Aga tahaks. Soovitage midagi. Pangapoolne teadlik kopeerimise piirang see ei tohiks olla sest sama väljavõtet ilma pdf-iks tegemata saab kopida küll. Acrobat Readeriga saan vaid kastikesed kätte, sama faili Nitroga avades saan ctrl-c-ga tühikud. Järjest paremaks läheb :).

Päris kindalsti on tegemist kopeerimiskaitsega :-)
Aga võid proovida, et trükid pdf-i pdf-ks uuesti mingi pdf printeiga (cutepdf näiteks) - võib abiks olla :)

Kui SEB oma PDF'iga fonti kaasa ei pane aga ketrab selle kokku mõne eksootilise charactersetiga siis ongi häda majas. Kopeerimiskaitse puhul on menüüs jaotus "Copy" välja lülitatud ja teksti pole block-selectiga võimalik selekteerida. Copy-ptotectioni olemasolu või puudmist saad kontollida kui vaatad "Properties" jaotust menüüst "Files".
Pilt

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Macintosh kirjutas:

Kui SEB oma PDF'iga fonti kaasa ei pane aga ketrab selle kokku mõne eksootilise charactersetiga siis ongi häda majas. Kopeerimiskaitse puhul on menüüs jaotus "Copy" välja lülitatud ja teksti pole block-selectiga võimalik selekteerida. Copy-ptotectioni olemasolu või puudmist saad kontollida kui vaatad "Properties" jaotust menüüst "Files".
Pilt

Vaatasin huvipärast ja SEB-i maksekorraldusel ongi need väljad kõik "allowed" ja uuesti konvertimine läbi pdf printeri ei muuda asja söödavamaks.
Algne pdf on genereeritud selliste "kummaliste" fontidega:
Pilt

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas bitter »

Just. SEB annab täieliku kasutusõiguse ja laseb kopida. Aga tulemus on :(. Ju siis pole fonti kaasas.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

bitter kirjutas:

Just. SEB annab täieliku kasutusõiguse ja laseb kopida. Aga tulemus on :(. Ju siis pole fonti kaasas.

Sinu probleem peitub reas " Encoding: Identity-H" st. iga tähemärk on ümber remapitud milleksi muuks. Ei kopeeru, sest sul puudub failis /ToUnicode map ehk siis süsteem ei oska seda kodeeringut enam tagasi keerata.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas Ain »

hei!
Äkki siin keegi kes kokku puutunud Juniperi seadmetega? Täpsemalt Juniperi AX411-E APga

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Ain kirjutas:

hei!
Äkki siin keegi kes kokku puutunud Juniperi seadmetega? Täpsemalt Juniperi AX411-E APga

Ei ole selle konkreetsega aga muidu päris palju erinevate AP-dega. Mis mureks?

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

nightwalker
Postitusi: 34
Liitunud: 25 Dets 2015, 10:04
Tsikkel: Honda VFR750
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas nightwalker »

bitter kirjutas:

nightwalker, millisest pangast räägid? Minu probleem on vaid SEB-ga.

SEB-st rääkisingi, kuna ma tol hetkel just istusin pangas kui su teksti lugesin, siis mõtlesin proovida, mul ei tekkinud ühtki probleemi teksti kopeerimisega, kõik oli ja jäi loetavaks.

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas Maaks »

nightwalker kirjutas:
bitter kirjutas:

nightwalker, millisest pangast räägid? Minu probleem on vaid SEB-ga.

SEB-st rääkisingi, kuna ma tol hetkel just istusin pangas kui su teksti lugesin, siis mõtlesin proovida, mul ei tekkinud ühtki probleemi teksti kopeerimisega, kõik oli ja jäi loetavaks.

Jah, aga see kehtib veebis browserist kopeerides. Kui lased mingist maksekorraldusest teha pdf-i, siis kõik muutub.
Pangapoolne päris nutikas koopiakaitse kui keegi lihtsameelne tahaks hakata sebima mingite võltsitud maksekorraldustega :-)
(jah tean et läbi rastergraafika saab muuta).

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

nightwalker
Postitusi: 34
Liitunud: 25 Dets 2015, 10:04
Tsikkel: Honda VFR750
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas nightwalker »

Maaks kirjutas:
nightwalker kirjutas:
bitter kirjutas:

nightwalker, millisest pangast räägid? Minu probleem on vaid SEB-ga.

SEB-st rääkisingi, kuna ma tol hetkel just istusin pangas kui su teksti lugesin, siis mõtlesin proovida, mul ei tekkinud ühtki probleemi teksti kopeerimisega, kõik oli ja jäi loetavaks.

Jah, aga see kehtib veebis browserist kopeerides. Kui lased mingist maksekorraldusest teha pdf-i, siis kõik muutub.
Pangapoolne päris nutikas koopiakaitse kui keegi lihtsameelne tahaks hakata sebima mingite võltsitud maksekorraldustega :-)
(jah tean et läbi rastergraafika saab muuta).

Ma proovisin kopeerida pdf-st, mitte brauserist, brauserist salvestasin/exportisin väljavõtte pdfi, siis avasin pdf vaatajaga ja võisin kopeerida kõike ilusti.

näed, just kopeerisin arvutisse salvestatud pdf maksekorraldusest : (osad asjad asendasin x-dega )

1 of 1
https://id.seb.ee/cgi-bin/ipank/ifirma.w
Ärikliendi internetipank
xxxxxxxxxx
Maksed
Saaja nimi
Saaja konto
Maksja konto
Maksja registrikood
Makse summa
Teenustasu konto
Makse tüüp
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx OÜ Arvelduskonto
xxxxxxxxxxxxx
48,00 EUR
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Arvelduskonto
Euroopa makse
Makse selgitus ARVE xxxxxxxxxxx
Kuupäev 04.12.2016
Maksekorralduse number
Arhiveerimistunnus
16133
xxxxxxxxxxxxxxx

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”