soovin osta sülearvuti

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: soovin osta sülearvuti

Lugemata postitus Postitas mella »

Keegi peab ju need arvutid ka ostma, mis 3 aasta pärast kasutatuna turule jõuavad. Lisaks moodustab 1200EUR maksva arvuti hinnast riigile minev osa ka täiesti arvestatava summa.

Maaks kirjutas:

IRW @ ei peaks sõna võtma. Et ostan poest kõige kõige kõigema ja siis olengi "tegija" valmis :lol:
Keegi kusagil ütles, et jõukust ja köha pidi olema raske varjata.



Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: soovin osta sülearvuti

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Meil on firmas Lenovo T seeria ja Dell latitude pooleks. Siiani on probleeme olnud ainult dellidega.


will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: soovin osta sülearvuti

Lugemata postitus Postitas will111 »

sellisel juhul sa ei peaks siin üldse sõna võtma...sest sul puuduvad täielikult lenovo lõhkumise kogemused ilmselgelt :lol:

firmas varem olid ibm'd (või noh lenovo'd, kes aru ei saa millest jutt on) ja nüüd on dellid. selge see, et probleeme on mõlematega. läpakaid ei toodeta selleks, et need igavesti töötaksid. minu praeguseks 4a vana lenovo näiteks on juba kogunud ikka paraja hunniku vigu külge, samas kasutada ja tööd teha endiselt siiski saab ehk, et ükski asi pole nüüd väga kriitiline. kõige häirivam tegelikult on lõpuks ikkagi s**t akuaeg, mis on iga läpaka probleem lõppkokkuvõttes.

mis rami kogusesse puutub siis see 8gb nõudmise jutt on täpselt see asi, mille järgi on võimalik kohe paugu pealt ära eristada, kes it'st üldse midagi teab ja kes mitte. täpselt sama asi, et mul on VAJA 300hp motoga autot...milleks? selleks, et saaks turvalist möödasõitu teha käiku alla vahetamata :lol:

Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: soovin osta sülearvuti

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Jah kõik IT spetsid kasutavad 4gb arvuteid, kuna rohkem pole vaja. :wack: Ma oma börsiprogrammide ja brauseriga jooksutan arvutit 5gb kasutatud peal 12-st. :D :-|||
Targutaad kes arvtutit kiiremaks tahavad tõmmaku km rammi alla. http://downloadmoreram.com/

Kasutaja avatar

Kox
Postitusi: 551
Liitunud: 07 Okt 2006, 13:10
Tsikkel: 701 Enduro & Intruder 1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 16 korda

Re: soovin osta sülearvuti

Lugemata postitus Postitas Kox »

Sorry, aga ma ei suuda mõitsa miks vähenõudlikuks kodukasutuseks mingisugust imepüssi soovitatakse. :roll:

Igapäevaselt veedan oma päevi T seeria Lenovo seltsis, aga koju sai pea aasta tagasi Acer Aspire vms. teie silmis "juust" 500€ arvuti ostetud.
Vaata imet, töötab küll ja isegi rahul oleme. :bsmile:

Omatud: Yamaha R6 99/Yamaha R6 02/Suzuki GsxR 600 04/Kawasaki Zx6R 03/Kawasaki Zx10R 04/Yamaha R1 04/Buell Xb9R Firebolt 02/Yamaha R6 07/KTM 950 SM 07/Kawasaki Zx10R 09/Buell Xb9S Lightning 04/KTM Super Duke 05/Aprilia Shiver 08/Yamaha R6 07/3x Yamaha FZ1N 07&08/Aprilia Tuono 07/Aprilia Tuono V4R 11/KTM 1290 Superduke R 14/KTM 1190 Adventure 14/BMW R 1250 GS Adventure 19/Husq 701Enduro 20 & Suzu VZR 1800 08
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: soovin osta sülearvuti

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Will, palju see s**t akuaeg sul on ja mis lenovost jutt on? Mul käib lenovo ca 6 tundi pidevat tööd
sa võid muuseas proovida HD videot oma 4 gigase ramiga töödelda, ma tahaks näha kaua see aega võtab.

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: soovin osta sülearvuti

Lugemata postitus Postitas Yerba »

mx77 kirjutas:

Will, palju see s*** akuaeg sul on ja mis lenovost jutt on? Mul käib lenovo ca 6 tundi pidevat tööd
sa võid muuseas proovida HD videot oma 4 gigase ramiga töödelda, ma tahaks näha kaua see aega võtab.

Te olete kursilt väga mööda juba kaldunud. Lugege esimene postitus mõttega uuesti läbi. Kus on sõna börsiprogrammisest ja videotöötlustest?

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: soovin osta sülearvuti

Lugemata postitus Postitas will111 »

mx77, juttu ju oli, et arvuti on pidevas kasutuses olnud pea 4 aastat. ja s**t akuaeg on noh...ütleme poolteist tundi, aga muidugi oleneb mida täpselt teha, kuidas taustvalgustus timmida jne. alguses muidugi töötas 5-6h tundi.
t420 on masin

minu läpakas on 8gb ram'i, muide. hd videot olen töödelnud oma koduse arvutiga, kus on 4gb rami...päris kiirelt läheb, palju kiiremini kui tööarvutis, kus rami on poole rohkem ja isegi prose oleks esmapilgul justkui täpselt samasugune :shock:

aga esialgse teemaga seoses - kaubamärki või nime osta on mõttetu. läpakat ostes tasub osta paari konkreetset asja: kerget kaalu ja sobivaid mõõtmeid (ilmselt siis väiksemaid pigem, kuna milleks muidu üldse läpakas kui selline), pikka tööaega aku pealt, kiiret aga samas piisava mahuga ketast (teisisõnu piisavalt suurt ssd ketast) ja kvaliteetset korpust ning üldist asha ehitust. kõik see muu on suht teisejärguline...noh okei, väljundeid võiks ka piisavalt olla küljes.
kaubamärk võib siiski niipalju anda, et teatud seeriate puhul on teada, et need on teatud kvaliteedistandardiga, eelkõige siis ehituse ja korpuse kvaliteedi poolest

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: soovin osta sülearvuti

Lugemata postitus Postitas puna »

Loeme ka selle läbi, et miski 300.- masin oli juba oi oi oi oi
Ise võtaks kasutatud äriklassi süleri ja asi jokk
http://www.elektroonika24.ee/
julgeks seda firmat soovitada kasutatu ostu puhul


will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: soovin osta sülearvuti

Lugemata postitus Postitas will111 »

300 eest UUT masinat ei ole mõtet osta eelkõige seetõttu, et ta on lihtsalt nii ebakvaliteetne tükk, füüsiliselt. sisu poolest, hardware saab tavakasutaja tegevustega hakkama. ja kui sinna ka oskuslikult paigaldada õige operatsioonisüsteem ning natukenegi esialgset konfimist teha siis pole sellega probleem teha mitte ühtegi asja, mida üks keskmine inimene teha tahab...kusjuures need tegevused tänapäeval piirduvadki sisuliselt vaid browseri jooksutamisega...võibolla mõni vähemnõudlik programmike ka lisaks.

mina samuti midagi muud ei ostaks kui kasutatud kallima otsa masin, samas tütrele sünnipäevaks vist ei ole võimalik kasutatud äriklassi läpakat osta...või noh on, aga tütar küsib siis, et "kuule vähe loll oled või, siin pole ju seda uue asja kilegi peal!" :lol:

Kasutaja avatar

Teema algataja
ets0
Postitusi: 128
Liitunud: 17 Mai 2006, 19:34
Tsikkel: Suzuki Intruder 1500/2007
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord

Re: soovin osta sülearvuti

Lugemata postitus Postitas ets0 »

ets0 kirjutas:

Tere lugupeetavad
Otsin tütrele (saab 16 ) sünnipäeva kingitust, sooviks oli läpakas. Leidsin sellise isendi Lenovo ThinkPad Yoga aga hind on oi oi oi.
Tõsi, ise olen arvutitest vääga kaugel kuid tütrekesele tahaks parimat. Tean et mänge ta erilist ei mängi, telkut arvutist ei vaata.
Ehk kooliasjadeks oleks OK.
Tuttav isik soovitas just seda.

Ootaks teie arvamusi
On äkki keegi, kes suudab paremat hinda pakkuda.

Lugupidamisega.

Tänud kõigile kaasamõtlejatele. Kui keegi samaväärset läpakat parema hinnaga pakkuda ei saa, siis ilmselt võib teema lukku panna,
jään ikkagi küsitud isendi peale.
Väimees arvas ka, et sel on parim hinna-kvaliteedi suhe.
Kallis on küll aga proovin alla neelata.

Minu lugupidamine kõigile baikeritele.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: soovin osta sülearvuti

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

ets0 kirjutas:
ets0 kirjutas:

Tere lugupeetavad
Otsin tütrele (saab 16 ) sünnipäeva kingitust, sooviks oli läpakas. Leidsin sellise isendi Lenovo ThinkPad Yoga aga hind on oi oi oi.
Tõsi, ise olen arvutitest vääga kaugel kuid tütrekesele tahaks parimat. Tean et mänge ta erilist ei mängi, telkut arvutist ei vaata.
Ehk kooliasjadeks oleks OK.
Tuttav isik soovitas just seda.

Ootaks teie arvamusi
On äkki keegi, kes suudab paremat hinda pakkuda.

Lugupidamisega.

Tänud kõigile kaasamõtlejatele. Kui keegi samaväärset läpakat parema hinnaga pakkuda ei saa, siis ilmselt võib teema lukku panna,
jään ikkagi küsitud isendi peale.
Väimees arvas ka, et sel on parim hinna-kvaliteedi suhe.
Kallis on küll aga proovin alla neelata.

Minu lugupidamine kõigile baikeritele.

Mis see hind siis lõpuks on, millega seda ostma hakkad või millisest hinnast paremat hinda soovid?

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7344
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: soovin osta sülearvuti

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
ets0 kirjutas:
ets0 kirjutas:

Tere lugupeetavad
Otsin tütrele (saab 16 ) sünnipäeva kingitust, sooviks oli läpakas. Leidsin sellise isendi Lenovo ThinkPad Yoga aga hind on oi oi oi.
Tõsi, ise olen arvutitest vääga kaugel kuid tütrekesele tahaks parimat. Tean et mänge ta erilist ei mängi, telkut arvutist ei vaata.
Ehk kooliasjadeks oleks OK.
Tuttav isik soovitas just seda.
Ootaks teie arvamusi
On äkki keegi, kes suudab paremat hinda pakkuda.
Lugupidamisega.

Tänud kõigile kaasamõtlejatele. Kui keegi samaväärset läpakat parema hinnaga pakkuda ei saa, siis ilmselt võib teema lukku panna,
jään ikkagi küsitud isendi peale.
Väimees arvas ka, et sel on parim hinna-kvaliteedi suhe.
Kallis on küll aga proovin alla neelata.

Minu lugupidamine kõigile baikeritele.

Ma ei soovi ironiseeerida (kuigi seisukohavõtt selleks vägisi kutsub). Sa oled defineerinud oma tütre vajadused Chromebook väärilisteks ja seejärel üritad äriklassi tippmasinat soetada. Ülemõtlemine ja -dimensioneerimine kipuvad eestlaste hulgas tõsiselt levinud haigusteks olema. Eks iga mees ise tea, kuidas oma raha kulutab. Minu kaks senti (juba lõppenud?) arutelule.

Igapäevase Lenovo Yoga kasutajana (12", i5, 8GB RAM, SSD) seda uuesti ei ostaks - maha visatud raha - sama summa eest oleksin saanud endale paariaastases plaanis 2 uut masinat osta ja seega tunduvalt paremini ajaga kaasas käija. 12" ekraaniga masin on küll mõnusalt väike ja kerge kaasas kandmiseks aga tänu tillukesele ekraanile ja Full HD resolutsioolile on temaga vähegi tõsisema tegevue läbiviimine ilma lisaekraanita ekraanita paras piin. Kasutatav ekraanisuurus on 13" ja ülespoole, 15" on ilmselt see kõige magusam kompromissina portatiivsuse ja kasutatavuse vahel. Tagupidi keeratav ekraan ja pliiats tunduvad ägedad ainult esimesed 5 päeva - sealt edasi hakkab närvidele käima, et paljud browserid arvavad sind alati touch reziimi kasutavat sõltumata sellest, kas ekraan on kahekorra väänatud või mitte. Lisaks mõjub tahvelarvuti reziimis tõsiselt häirivana sealt tulenev soojus ning masina siiski silmapaistev kaal.

Hinnaklassis 300€ on märkimisväärsel hulgal masinaid, mis tavakasutaja jaoks enam, kui piisavad on. Sinu tütreraasu jaoks saavad ilmselt olema olulisemaiks parameetriteks ekraani kvaliteet ja suurus, aku kestvus ning klaviatuuri mugavus. Kui ta tõsisema fototöötluse ega CAD projekteerimise või 3D mängudega ei tegele, siis on enam-vähem iga poest saadav masin sobiv niikaua, kui tegu pole HP toodanguga (http://goo.gl/ZKqlm3). Asus, Lenovo, Dell ja Acer on üsna ühtviisi head valikud sõltumata protsessorist. Enamus selle hinnaklassi masinatest on minu töö ja meelelahutuse jaoks sobivad ning sinna alla kuulub ka (kerge) fototöötlus ja mitte nii kerge 2D graafika, filmid, muusika (ning vahel harva ka tarkvara kompileerimine).

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: soovin osta sülearvuti

Lugemata postitus Postitas puna »

Maitse asi ise kasutanud viimased 6 aastat ainut 12" HP Elitebook seeria masinaid
300.- eest neid poest uusi just ei saa jah isegi topelt raha eest mitte,
aga neist odavatest Asus, Acer jne... masinatest käiks kaarega mööda.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: soovin osta sülearvuti

Lugemata postitus Postitas mx77 »

mac, see statistika on veidi udune, mis sa postitasid. HP Elitebook on täiesti korralik äriklassi arvuti. ma tean, et RIKS ostis riigikogulastele ja ministeeriumidele mingi aeg hunniku Elitebook-e, oli vist 2540p mudel, mõni insider võiks paljastada, palju neist on remondis käinud. Igasugu presariod ja inspironid on küll saadanast. HP fail rate võib üles viia see, et kui nad Compaq-iga liitusid siis nad said ilge posu väga saastu mudeleid kaasa, mida nad oma nime alt müüsid?

Omal kodus kah Elitebook, ja ei ole ühtegi paha sõna, võiks öelda, et üks tugevamaid tükke, mis ma tean.

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: soovin osta sülearvuti

Lugemata postitus Postitas mella »

Ärme unusta läbi aegade vigaseimat arvutit HP Paviljon.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: soovin osta sülearvuti

Lugemata postitus Postitas mx77 »

jah paviljon on midagi hirmsat, selle unustasin ära

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: soovin osta sülearvuti

Lugemata postitus Postitas puna »

mella kirjutas:

Ärme unusta läbi aegade vigaseimat arvutit HP Paviljon.

Need on odavseeria masinad paviljone ei ole vist tänasel päeval ka eriti liikvel
Nagu aceril või asusel neid kehvasi poleks

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: soovin osta sülearvuti

Lugemata postitus Postitas mx77 »

mella kirjutas:

Ärme unusta läbi aegade vigaseimat arvutit HP Paviljon.

Aga samas ma ei hakka arvutitoojat kunagi tema odavseeria järgi hindama, sest need ongi tehtud võimalikult odavaks, sest kuidas saab muidu masinate hinnavahe olla kordades, kui paberi peal justkui nagu suurt vahet ei ole.


grahv
Postitusi: 1177
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 70 korda

Re: soovin osta sülearvuti

Lugemata postitus Postitas grahv »

Kas teil kodukasutuses need 120-250GB SSD-d kitsaks ei jää? Tahvlite ja vaid suhtlus/lehelugemis arvutite puhul arusaadav, aga... Näppimata fotokadki toodavad pilte 5-10MB tükk, muu kama mängud-filmid peale selle.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: soovin osta sülearvuti

Lugemata postitus Postitas mx77 »

grahv kirjutas:

Kas teil kodukasutuses need 120-250GB SSD-d kitsaks ei jää? Tahvlite ja vaid suhtlus/lehelugemis arvutite puhul arusaadav, aga... Näppimata fotokadki toodavad pilte 5-10MB tükk, muu kama mängud-filmid peale selle.

Arhiivi ei ole kunagi mõtet arvuti kõvakettal hoida, kõvakettal on proged ja mõned failid, mis hetkel ajakohased. Arhiiv võrgukettal ja välisel kõvakettal on varukoopia. Lisaks on osa faile kuskil pilves.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: soovin osta sülearvuti

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Mul on kodus raamatukogus nö ühiskasutuses HP, marki ei mäleta,aga maksis mingi aeg tagasi vist umbes 399(võibolla oli ka soodukas)laheda välumusega, carboni immitatsiooniga.Oli üks esimesi win 8-ga ,mis müügis oli.Töötab siiani ilma tõrgeteta.Tavalise kõvakettaga, 4GB 500GB millest on kasutatud 20%.
Töö läpakas äriklassi Dell, vist on 300+ kõvakettaga,samuti kasutusel heal juhul 30%.Kasutan tegelikult harva,sest tööl lauaarvuti,kus teen tööd.Pilte teen ka ,aga ega kõike viimseni, mis üles võetud ei pea ju salvestama.Ja enamus pilte on mul üldse eraldi 1TB välise ketta peal.Hea alati kaasa võtta.Tänapäeva mõistes on läpakas ka ikka väga suur asi,millega ringi käia.Kui siis kodus võibolla mugav ühest kohast teise liikuda.
Aga ma olen Mac sinu arvamusega väga sama meelt.Tavakasutaja saab palju odavamalt ja parema asja kui Yoga.Meil ikka veel leviv parima kultus on tegelikult nõukaajst jäänud kiiks.
Ma ostsin omale hiljuti Škoda Octavia Scouti ja enne oli Volvo XC90 07`.Mõlemad uuena poest.Lugematu arv kordi on küsitud ,kas oli ikka kõva kukkumine.Ma ei saa aru mida mõeldakse?Tegelikult aiman,et arvatakse justkui ma oleks elukvaliteedis pidanud tagasi andma,aga ei ole ju muidagi andnud.Ma olen just väga rahul,et sain väiksema,kiirema,ökonoomsema ja ka paju enamate lisadega ning parema juhitavusega auto.See mida ma vajan.
Sama on ka arvutitega.Mida teeb teismeline koolilaps äriklassi arvutiga,kui ta käib FB-s,Twitteris ja Instagarammis,surfab niisama netis ja võibolla teeb mõned esitlused powerpointis kooli jaoks????

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: soovin osta sülearvuti

Lugemata postitus Postitas mx77 »

urmas, tegelikult oleks just lapsele vaja äriklassi arvutit, kuna ta suhtub asjasse palju hooletumalt kui hoolikas vanainimene :). äriklassi arvuti üks suurimaid eeliseid on ikka see, et ta kannatab põrutust, väänamist ja muidu väärkasutust kordades paremini kui tavaline plastkarp.

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: soovin osta sülearvuti

Lugemata postitus Postitas puna »

Kui läppar istub ainult laual ei ole tõesti vaja mingit äriklassi
Mul lapsel ka 16 aastane käib see masin elitebook 2540p enamasti igalpool kaasas ja on ka rohkem kui korra kukkunud.
Sisult masin kõik ok ja töötab tõrgetetta.
Korra tulnud vendi vahelt tolmu puhastada kuna vent enam ringi ei käinud ja nipet näpet programme sättida muidu töötab.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: soovin osta sülearvuti

Lugemata postitus Postitas mx77 »

no 2540 on täismagneesiumist korpuse ja ekraaniraamiga, plasti praktiliselt pole kasuatatud

Kasutaja avatar

Alterjor
Postitusi: 280
Liitunud: 29 Okt 2015, 18:32
Tsikkel: T7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 35 korda

Re: soovin osta sülearvuti

Lugemata postitus Postitas Alterjor »

Esimene arvuti võiks olla odavama poolne suurema vähemalt 14" ekraaniga. Mis peaks eelduste kohaselt vastu 2-3 aastat peale mida saab juba vastavalt uutele soovidele ja nõudmistele endale valida uue. Korpus ei tohiks nurgast hoides läbi painduda ja ekraani hingede ülesehitus võiks olla lihtsam ja vähemalt toestatud tegevamat sorti plastikuga. Jahutus võiks olla kas tagapoole või küljele.

HRRRRR, click click, tock tock, HHHHHH, ZIIIIIII POK POK POK!

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7344
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: soovin osta sülearvuti

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

mx77 kirjutas:

mac, see statistika on veidi udune, mis sa postitasid. HP Elitebook on täiesti korralik äriklassi arvuti. ma tean, et RIKS ostis riigikogulastele ja ministeeriumidele mingi aeg hunniku Elitebook-e, oli vist 2540p mudel, mõni insider võiks paljastada, palju neist on remondis käinud. Igasugu presariod ja inspironid on küll saadanast. HP fail rate võib üles viia see, et kui nad Compaq-iga liitusid siis nad said ilge posu väga saastu mudeleid kaasa, mida nad oma nime alt müüsid? Omal kodus kah Elitebook, ja ei ole ühtegi paha sõna, võiks öelda, et üks tugevamaid tükke, mis ma tean.

Ega see muidugi 1:1 pole aga minu enda kogemus kolme HP masinaga räägib üsna sama keelt, mis see artikkelgi. Ülemises hinnaklassi otsas on asjad enamjaolt paremad, kui allpool (kuigi objetiivselt vaadates ei suuda ma seda mõista). Kuskilt lugesin mõni aeg tagasi ülevaadet sülearvutite tootjate praagiprotsendist ja ülesütlemise määradest ning need olid üsna ühtaolised, seal 1.5% juures...

@Puna - raha sirgeks oskab lüüa iga poolearuline, see ei nõua mingeid erioskusi. Targalt osta oskavad vaid vähesed. Pole tegelikult maitse asi ...

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: soovin osta sülearvuti

Lugemata postitus Postitas puna »

Macintosh kirjutas:

@Puna - raha sirgeks oskab lüüa iga poolearuline, see ei nõua mingeid erioskusi. Targalt osta oskavad vaid vähesed. Pole tegelikult maitse asi ...

Ei saa su mõttest aru ostnud omad masinad kasutatult (soodsalt) mitte uuena poes kus nad on kõik olnud üle 1K masinad

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: soovin osta sülearvuti

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Koliks selle asja hinnavaatlusesse või mujale IT-nohkarite teemasse, no ausalt. 8)

Pagulaste ja muude pruunlaste teemad kadusid siit imekiirelt ära. Kuna polnud motondusega seotud. Ega see arvutivärk ka motondusega seotud ju ei ole.

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: soovin osta sülearvuti

Lugemata postitus Postitas Piipz »

biker.ee'sse sa ilma arvutita ei saa ja see ei ole kuidagi poliitikaga seotud. (togi)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”