Bikeri foorumist...ettepanekud...

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded


reimps

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ja mina trollin, kui tuju on, see peaks teada olema :)




Orfox
Postitusi: 3
Liitunud: 03 Mai 2017, 14:43
Tsikkel: Turbobusa
Tänatud: 1 kord

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas Orfox »

Aga sellegipoolest võiksid kõik moded perse minna.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ma nüüd seisukohta ei võta, äkki on sõna- või mõttevabaduse piiramine. Ja kui aus olla siis päris normaalselt argumenteeritud arusaam.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas piiks »

Macintosh kirjutas:
jaan mmc kirjutas:

Loodetavasti mäletavad austet moded veel nõukogude reziimi, KUS EI OLNUD KOHTA VABADELE ARVAMUSAVALDUSTELE, olid vaid "õigete" pool heakskiidetud seisukohad. Kohe kui tekib ideaal sellise elukorralduse ja sõnavabaduse järele, soovitan külastada Valgevenet ja selle tsikli ja traktoritehast Minskis, selles riigis pole siiani kohta eriarvamustele ja kõigevähem kriitikale valitseva korra aadressil. Ja siis mõelda, kuhu jõutakse kui kitsas, "sallimatust" kriitikast häirimatu seltskond otsustab milline peaks tehnika või elukorraldus olema.
Ma hindan kõrgemalt neid modesid, kes ka otsese õõnsusesse saatmise järel on võimelised vabanduse ära ootama, mitte ei kuku kasutajaid või öeldut blokkima, tahtmata nende vahele mingitki kiilu lüüa..

Reimps tegi natuke nalja. Minu arust päris normaalne huumor talehooajaks. See teema ei pidanudki kuhugi edasi arenema. Vint pani selle kinni, minu jaoks arusaadav. Ei liigitaks väga vabaduse piiramiseks, sest seal polnud arvamuseavaldusi või põhjapanevaid seisukohti. Seda esiteks.

Teiseks. Siin oli 3 aastat tagasi totaalne anarhia. Enam ei ole. Täna on temaatiline kommun, motofoorum, kus lugejaid-kirjutajaid ühendab omavahel mingil viisil motohobi. 99% kõikidest teemadest on sobivad, räägi millest tahad. 1% ei sobi. Need, mis pähe on tulnud panime kirja reeglitessse. Need ülejänud, mis nö hallil alal on, nende üle oleme me andnud voli otsustada modedele. Miks? Sest me ei tea paremat võimalust. Kindel on see, et teatud rida teemasid ei hakka siit kunagi läbi käima, kindlasti on nende hulgas poliitika ja usk. Kas peaks?

Antud juhtumist rääkides - põhimõttelist ütles "vahetunni korrapidaja": "Hei, teeme nüüd nii, et ei hakka siin leivaga loopima!" Selle peale võrrelda foorumit kohe totalitaarse reziimiga on ilmselge liialdus. Või nii näen seda vähemalt mina. Kas ma saan millestki valesti aru?

Ma saab kõigest aru, aga hetkel käis ju läbu FLEIMI foorumis. Mäletamist mööda see selleks loodigi, et mujal läbu ei oleks. Kui seal liiga usinalt piirata, siis kandub läbu mujale tagasi. Muus osas kõik sobib.

Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas Vint »

jaan mmc kirjutas:

Vaadates seda hr. Vindi teksti teemas, Ratas pani matsu,

Spoiler

Kiruge delfi kommentaariumis edasi, kui soovite.
Siia ei ole küll, mingit pool- poliitilist pläma vaja, kui se ei puuduta otseselt moto valdkonda või muud sellega seonduvat.
Teema läheb lukku.

Tekkis küsimus, et kas poliitika on keelatud, või kuidas seda kinnipanekut mõista ?

Ei, poliitika pole otseselt keelatud aga lukustamise ajendiks sai selle ajakirjanduslikult kollane olemus ja teema eraldi välja toomine. Kusagil teises kohas ( Nt. linke ja pilte või muu selline. ) ära märgituna poleks ma ilmselt midagi teinud. Seal oleks see ka suht kiirelt jäänud tähelepanu varju, järgmise samasuguse, tähtsa uudisega.

Kust tegelikult läheb siis Fleimi teemade kõlblikuse piir?
Sellele polegi ühtset vastust, küll aga võiks vähemalt üritada, et teemad oleks mingil moel huvitavad ja tekitaks arutelu, mitte asjatut lahmimist.
Jah, võib tunduda natuke ülekohtusena, et keegi teine saab otsustada, mis kõlbab ja- ei. Aga ilma selleta kaotaks ka Biker.ee, kui motofoorum, vist oma tõelise olemuse.

Ma lähen nüüd poodi. :-|||


jaan mmc

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas jaan mmc »

Ei, poliitika pole otseselt keelatud

Hea, et see veel niigi läits. Ma teen näo nagu poleks Maci eelviimast posti lugend... Või tsiteerides "kuldset" seisukohta: kas peaks?
Kui kuskilt hakkab piir ette tulema võiks sõjaväelise, kõigi blokkimise asemel, konkreetset(id) piirata. Küll selle kogemuseta, ma siiski ei alahinda modede vaeva foorumi toimimisel, sh. bla-bla piiramiseks.

Kasutaja avatar

Martinez
Postitusi: 402
Liitunud: 18 Sept 2012, 12:38
Tsikkel: DL1000 / KTM 690 / Beta 125
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 43 korda

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas Martinez »

Kas kuidagi oleks võimalik modida linkimise kuvamist nii, et ka tapatalk oleks võimeline neid normaalse lingina kuvama?

Hetkel kui tõesti mingit huvipakkuvat linki tahad avada siis esmalt tsiteeri ja siis copy jne (või ava brauseriga)

Arvatavasti pole rohtu ja pigem kivi Tapatalk'i kapsaaeda...aga siiski...Pilt


MustVälk
Postitusi: 141
Liitunud: 05 Veebr 2023, 13:43
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 305 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas MustVälk »

Ma ei tea kas asi on minus, aga Black stiilis viskab reklaami suvalisse kohta! :)

Pilt
Manused
image.png
Kasutaja avatar

Hipponen
Postitusi: 119
Liitunud: 03 Aug 2016, 00:30
Tsikkel: Yamaha XJR1200
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 10 korda
Kontakt:

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas Hipponen »

Vaata siia teemasse: viewtopic.php?p=879589#p879589
Selle musta teemaga mingi jama jah. Vaevalt, et see küpsiste vms idee aitab. Pidin ka üle minema valgele.
Välk kirjutas: 06 Veebr 2023, 21:41
Ma ei tea kas asi on minus, aga Black stiilis viskab reklaami suvalisse kohta! :)

Pilt
Varasemalt: Honda CB1; Honda CB600F; Suzuki SV650; KTM 250 EXC-F Hetkel: Yamaha XJR1200 + Yamaha Bolt 950 '15 + Voshod 1969
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

► Näita Spoilerit
Nüüd on uus must teema mis töötab nii nagu vaja. Vt. viewtopic.php?p=880004&view=single_post#p880004
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”