Kogu aeg logib välja vol2

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded


Teema algataja
ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Kogu aeg logib välja vol2

Lugemata postitus Postitas ats30 »

Selline teema kunagi oli (12a tagasi) aga praegu lukus. Seepärast uus teema.
Igatahes probleem on sama. Ja mitte vahest ja natuke vaid kogu aeg. Ja erinevate arvutitega. ja mitte üks teine foorum ei logi välja, sõltumata sellest et vahepeal läheb arvuti kinni või ei külasta näiteks nädala jooksul, või et internet katkeb vahepeal jne. Leevendab ainult FB kaudu sisse logimise võimalus, mis on lihtne. Aga ikkagi, nii ei peaks ju olema? Igasugused soovitused vahemälu tühjendada jne, mida juttu... Suht labane ja retooriline küsimus, aga mu meelest siiski asjakohane- miks kõik muud foorumid toimivad ja Biker.ee logib kogu aeg välja? Muud foorumid on selles mõttes põhjendatud võrdlus, et olen viimasel ajal igasugustes erinevates tehnilistes ja reisifoorumites kolanud väga intensiivselt ja iga kord uuesti avades olen ma seal alati sees.

Ehk siis paar konkreetset küsimust:
Miks see nii on?
Kas see peabki nii olema?
Kas on mingi võimalus et see mingi aja jooksul muutub?

No ja päeva lõpuks pole väga suur probleem kui see nii jääbki. Aga lihtsalt oleks hea teada et näiteks probleemi kõrvaldamine on ebamõistlikult kallis ja katsuge hakkama saada vms.

Kui nüüd tõesti (jälle! :D ) selgub et ma olen ise juhm siis kustutage ära see teema :wack:



Oleks ma tark, ma oleks vait.
Kasutaja avatar

Vulcan500
Postitusi: 150
Liitunud: 15 Aug 2011, 16:57
Tsikkel: Kawasaki Vulcan EN500
Asukoht: Kose & Tallinn
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Kogu aeg logib välja vol2

Lugemata postitus Postitas Vulcan500 »

Tundub nagu sinu kohalik anomaalia. Minu arvutis püsib küll login sees.

Rock or Bust!
Kasutaja avatar

Mart
Postitusi: 396
Liitunud: 18 Juun 2014, 21:53
Tsikkel: Aprilia Pegaso Trail 650
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Kogu aeg logib välja vol2

Lugemata postitus Postitas Mart »

Mul telefoniga püsib kogu aeg sees. Arvutiga logib ise välja alati, olenemata arvutist

56271134
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2480
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 339 korda

Re: Kogu aeg logib välja vol2

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Ma ise ei kasuta automaatset loginni, aga linnukese sinna "mäleta mind" ikka paned?
Ja cookised peavad olema lubatud - kui kustutad interneti ajutised failid, siis tuleb uuesti sisse logida.

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Kogu aeg logib välja vol2

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Suht labane ja retooriline küsimus, aga mu meelest siiski asjakohane- miks kõik muud foorumid toimivad ja Biker.ee logib kogu aeg välja?

Ei tea vastust selle küsimusele. Lisaks ei tea ma mis see "kogu aja" tähendab. Ühe mehe jaoks on kord nädalas sisse logida "kogu aja". Teine hakkab jorisema, kui seda tuleb teha sagedamini, kui kord kümne minuti takka.

Kui paned küsimärgi lõppu siis pole enam retooriline, retooriline eeldab punkti.
Aga see selleks, aus vastus on: ei tea.

Miks see nii on?

Ei tea.

Kas see peabki nii olema?

Ei pea. Kõik teised kasutajad näivad hakkama saavat. Ma pole ka tähele pannud, et mind välja logitaks, kuigi maisnaid on neli erinevat. Lisaks mobiil ja kaks tahvelarvutit.

Kas on mingi võimalus et see mingi aja jooksul muutub?

Jah ikka. See võimalus jääb alati.

No ja päeva lõpuks: midagi on sinu kasutavates masinates, ühenduses, konfiguratsioonis või sinu iskuomadustes :wink: , mis sind kogua aja (sagedus teadmata) välja logib. Ja kui nüüd tõele au anda siis ilmselt on probleemi lokaliseerimine, et miks ainult sinu masinates välja logib ja seejärel kõrvaldamine ebamõistlikult kallis ja ajamahuks ning katsu hakkama saada. :bsmile:

PS. Alati jääb väike võimalus, et Piipz (kes on muide ametilt abivalmiduse kehatus ise) viitsib kulutada 10 minutit, et teha kaughalduse sessioon avastamaks, et oled ise midagi lolli peaga korda saatnud.

Diganostika küsimused:

  • Mis browser see on?
  • Kas inkognito reziimis juhtub samamoodi
  • On sul palju pluginaid installitud?
  • Mis pluginad need on?
  • Kas teised browserid käituvad samamoodi nendes masinates?
  • Kõik küpsised, sessioonid, mälud, ajalood jne ikka kustutasid?
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Vox
Postitusi: 5
Liitunud: 05 Juun 2016, 11:51

Re: Kogu aeg logib välja vol2

Lugemata postitus Postitas Vox »

Sama häda nagu teemaalgatajal on ka minul olnud viimased pool aastat. Erinevate lehitsejatega lauaarvutis ja ka telefonis. Eeldasin, et mingi saidipoolne pasteet. :)

Kasutaja avatar

P6rgukoer
Postitusi: 81
Liitunud: 01 Aug 2016, 10:51
Tsikkel: HD
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 22 korda

Re: Kogu aeg logib välja vol2

Lugemata postitus Postitas P6rgukoer »

mull sama n**s sellest ajast peale kui siia konto tegin, kui näiteks paar tundi lehel ei käi või leht on avatud aga ma seda ei kasuta siis logib välja, ei hakanud ise selle pärast paanikat tegema kuna mind see närvi ei aja et pean vahest uuesti sisse logima aga tahtsin lihtsalt teema algatajale ja modedele näidata et ta pole ainus.


Teema algataja
ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: Kogu aeg logib välja vol2

Lugemata postitus Postitas ats30 »

Macintosh kirjutas:

Diganostika küsimused:

  • Mis browser see on?
  • Kas inkognito reziimis juhtub samamoodi
  • On sul palju pluginaid installitud?
  • Mis pluginad need on?
  • Kas teised browserid käituvad samamoodi nendes masinates?
  • Kõik küpsised, sessioonid, mälud, ajalood jne ikka kustutasid?

Macintosh, võibolla ma tõesti tean pooli nendest nimetustest (pluginad, inkognito reziim, browser, küpsised, sessioonid, mälud, ajalood jne). Aga võib-olla ei tea ka. Ja ma usun täitsa tõsimeeli et enamus foorumi kasutajatest suudab max vahet teha browseril ja küpsisel (mis puutuvad "Domino" või "Ekstra" küpsised motofoorumisse..? ) :ner:

Mis mõttes ma pean mingisuguseid sessioone ja mälusid kustutama, ajalooga tegelema ja küpsiseid küpsetama? Ma ju räägin, kõik foorumid toimivad, ainult Biker.ee logib välja. Ma kujutan ette et kui ma vajutan linnukese sinna "mäleta mind" kasti, siis võiks see ju olla piisav?

Ok, kui on ilmtingimata vaja arvutile, sh kõigile mis minu käsutuses on, teha format enne igakordset külastust (sest ma tõesti ei saa aru mis sagedusega ja millisel ajahetkel peaksin need küpsised, ajalood, mälud ja sessioonid ära kustutama) siis võiks sellekohane õpetus kusagil väljas olla. Piipz on jah väga abivalmis aga ta ka igale poole ei jõua.

Igaks juhuks lisan et minu irisemine on sõbralik, kuigi see näeb välja õel :bsmile:
Tõe huvides tuleb tunnistada et viimase 6h jooksul ei ole kordagi välja loginud.

Oleks ma tark, ma oleks vait.

reimps

Re: Kogu aeg logib välja vol2

Lugemata postitus Postitas reimps »

Alusta siis sellest, et ütle, mis brausergi sul siis on?


Teema algataja
ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: Kogu aeg logib välja vol2

Lugemata postitus Postitas ats30 »

Chrome

Oleks ma tark, ma oleks vait.

reimps

Re: Kogu aeg logib välja vol2

Lugemata postitus Postitas reimps »

Probleemi põhjus ka naksti käes :)

(mhmh, Firefoxi fanboy olen)

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Kogu aeg logib välja vol2

Lugemata postitus Postitas Vint »

Mul on sama lugu, ja puhtalt selle pärast, et võõrad küpsised sai keelatud. Igast Guugeli-juugelid ja muude nn. kolmandate osapoolte omad.
Do not track request Eelmisele lisaks.
Teisalt ei kurda, brauser kirjutab salasõna ja nime minu eest, niiet jääb vaid enterit klõpsata.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Kogu aeg logib välja vol2

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

ats30 kirjutas:

Igaks juhuks lisan et minu irisemine on sõbralik, kuigi see näeb välja õel :bsmile:

Seda on alti hea ära märkida, sest minul on see üle interneti, teksti sees inimeste näoilmete nägemise oskus viimastel aastatel tuhmunud. :wink:

Tulles vastu kõikidele "Doomino", "Ekstra" ja "Selga" küpsiste sõpradele kirjuatsin ma siin väikese juhendi
viewtopic.php?p=762378#p762378

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Teema algataja
ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: Kogu aeg logib välja vol2

Lugemata postitus Postitas ats30 »

Ma ei tea mida te seal ette võtsite, aga see toimib :D Enam ei ole välja loginud.

Oleks ma tark, ma oleks vait.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Kogu aeg logib välja vol2

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

ats30 kirjutas:

Ma ei tea mida te seal ette võtsite, aga see toimib :D Enam ei ole välja loginud.

Ma kaldun arvama, et neid pidevalt sisselogitud staatuseid on natuke vähem, kui foorumi registreeritud kasutajaid. Nagu toolide mängus, kus muusika vaikides jääb viimane loll seisma.
Novot, seekord pole mulle "tooli" jätkunud ja kõikides masinatest (va. iPad) visatakse mind pidevalt välja.
:wack:

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Kogu aeg logib välja vol2

Lugemata postitus Postitas simp »

Vint kirjutas:

Mul on sama lugu, ja puhtalt selle pärast, et võõrad küpsised sai keelatud. Igast Guugeli-juugelid ja muude nn. kolmandate osapoolte omad.
Do not track request Eelmisele lisaks.
Teisalt ei kurda, brauser kirjutab salasõna ja nime minu eest, niiet jääb vaid enterit klõpsata.

login tokenit(salajast võtit) hoitakse küpsistes.

Soovitaks kasutada mõnda pluginat mis võimaldab sul confida, mis domeeni küpsiseid alles hoitakse ja mida mitte.

Nt firefoxil on https://addons.mozilla.org/en-US/firefo ... g-cookies/

Saad ära määrata, et bikeri.ee domeeni küpsiseid usaldan, aga facebooki omi mitte.

edit:

Lisaks, kõik kellel probleeme on, võivad nii igaks juhuks kontrollida kas nad on https://biker.ee. Kui ei, siis ma tahaks teiega pikemalt rääkida ja debugida natuke :)

Kasutaja avatar

argo
Postitusi: 376
Liitunud: 06 Juun 2008, 16:31
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Kogu aeg logib välja vol2

Lugemata postitus Postitas argo »

Hetkel ongi Chromega probleemid ja ei pasita ka, et mingi repair update tuleks. Ise seda ei kasuta ja loobusin sellest juba siis kui see välja tuli.
On ka minul bikeri foorumi logimisega probleeme, küll harva, aga vahel ikka viskab välja nii arvutist kui telefonist. Mõlemas kasutan Operat ja julgen öelda, et ei ole väga algeline kasutaja. Lisaks hoian üleval mitut phpBB foorumit ja nendel sellist häda pole(õnneks, või vähemalt ei ole siiani minu kõrvu jõudnud). Kui juba seda postitust teen, siis pakuks ka biker meeskonnal kasutusele võtta küpsiste moodul.

| Uuendan ja konverteerin vananenud foorumeid ning nende andmebaase | Muu IT abi |

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Kogu aeg logib välja vol2

Lugemata postitus Postitas Piipz »

On sul, argo, mingi näidis, kuidas küpsiste- ja turvaseaded peaksid siin olema?

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Kogu aeg logib välja vol2

Lugemata postitus Postitas Vint »

Simp, see võimalus on ka Operal olemas, ma lihtsalt ei viitsi kasutada. Minumeelest pole suur vaev, klõpsata sisselogimist, kui brauser täidab ise väljad ära.
Postituse mõte oli hoopis selles, et teistele teada anda, mis võib seda janti põhjustada. :)

Kasutaja avatar

argo
Postitusi: 376
Liitunud: 06 Juun 2008, 16:31
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Kogu aeg logib välja vol2

Lugemata postitus Postitas argo »

Piipz kirjutas:

On sul, argo, mingi näidis, kuidas küpsiste- ja turvaseaded peaksid siin olema?

Kui server jookseb SSL-s siis määra küpsiste seadete alt lubatuks. Teil see jookseb nii, aga midagi häirib foorumi avalehel, aga see kiiresti kindlaks tehtav mis asi täpsemalt.

Spoiler

Luba automaatseid logimisi: Jah
Luba parooli lähtestamine ("Ma unustasin oma parooli"): Jah
Kindlate logimisvõtme aegumise aeg (päevades): 0
Sessiooni IP valideerimine: A.B.C
Valideeri veebilehitseja: Jah
Valideeritud X_FORWARDED_FOR päis: Ei
Valideeri viitaja: Ainult valideeri host
Kontrolli IP'd DNS musta augu listist: Jah
Kontrolli e-posti domeenil kehtiva MX kirje olemasolu: Jah
Parooli pikkus: 6
Parooli keerukus: Nõueteta
Sunni paroolivahetus: 0
Maksimaalne arv sisselogimiskatseid: 3
Maksimaalne arve logimiskatseid ühe IP aadressi kohta: 5
IP aadressi logimiskatsete aegumine: 21600 sekundit
Piira logimiskatseid X_FORWARDED_FOR päise järgi: Ei
Luba php stiilides: Jah
Maksimaalne aeg väljade täitmiseks: 7200 sekundit
Seo vormid külalissessioonidele: Jah

| Uuendan ja konverteerin vananenud foorumeid ning nende andmebaase | Muu IT abi |


Teema algataja
ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: Kogu aeg logib välja vol2

Lugemata postitus Postitas ats30 »

Vint kirjutas:

Simp, see võimalus on ka Operal olemas, ma lihtsalt ei viitsi kasutada. Minumeelest pole suur vaev, klõpsata sisselogimist, kui brauser täidab ise väljad ära.
Postituse mõte oli hoopis selles, et teistele teada anda, mis võib seda janti põhjustada. :)

Kust Sina Vint tead mis selle teema mõte oli? Mul jummala savi mis selle põhjustab. Kui see esineb ainult siin foorumis siis peab olema võimalik selles osas midagi ette võtta. Ja kui pole väga kallis ju siis võetakse ka. Kui keegi teemat ei tõstata siis arendajad ei näe põhjust midagi arendada, see oli põhjus. Saan aru et on mingeid arenguid ja ehk miskit ka muutub :bsmile:

Oleks ma tark, ma oleks vait.
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Kogu aeg logib välja vol2

Lugemata postitus Postitas Vint »

Täpsustan- minu postituse mõte, võrdluseks teistele ja vastasin kuna Simp tsiteeris seda.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Kogu aeg logib välja vol2

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

argo kirjutas:

Kui juba seda postitust teen, siis pakuks ka biker meeskonnal kasutusele võtta küpsiste moodul.

Ma olen paar korda püüdnud seda installida aga alati viskab errori. Pole olnud aega põhjust otsida.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

argo
Postitusi: 376
Liitunud: 06 Juun 2008, 16:31
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Kogu aeg logib välja vol2

Lugemata postitus Postitas argo »

Ilmselt mingi teine moodul võib segada. Õhtul võin proovida installida mingis testalas, aga siiani pole probleeme olnud.

| Uuendan ja konverteerin vananenud foorumeid ning nende andmebaase | Muu IT abi |

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”