Reklaamist, Biker.ee's

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Reklaamist, Biker.ee's

Lugemata postitus Postitas simp »

AzA kirjutas:

Ei kavatsegi välja lülitada.
Kolm varianti, kas on mingi hinnakiri - kannan üle kui pean sobivaks, rahumeeli eiran kurvastavat teksti või siis lähen ära kui ei sobi.

Ma ei pea kannatama seda kasutut jama ju ometi? Või pean?
Ei, ma ei pea.

Ei julge nüüd pead anda, aga mälus on mingi kohtulahend kuskilt kus otsustati, et kuna server võimaldab küsida faile ka ilma reklaamidetta ja kood jookseb lõppkokkuvõttes kasutaja personaalses arvutis, siis ei ole sul reklaamide blokeerimine keelatud. (serverist ainult osa faile küsida & otsustada mis osa koodist sinu arvutis jookseb)



Kasutaja avatar

mkendra
Postitusi: 50
Liitunud: 21 Apr 2015, 20:56
Asukoht: St. Julian's, Malta
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Reklaamist, Biker.ee's

Lugemata postitus Postitas mkendra »

AzA kirjutas:

Ei kavatsegi välja lülitada.
Kolm varianti, kas on mingi hinnakiri - kannan üle kui pean sobivaks, rahumeeli eiran kurvastavat teksti või siis lähen ära kui ei sobi.

Ma ei pea kannatama seda kasutut jama ju ometi? Või pean?
Ei, ma ei pea.

+1.

Kasutan adblocki ja ei lülita seda välja. Lisaks blokeerisin ära <DIV id="displaywise"> - ehk siis selle teatise, mis soovitas adblock välja lülitada.

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Reklaamist, Biker.ee's

Lugemata postitus Postitas Vint »

Olen sama meelt, see on häiriv, sellisel kujul ja läks killimisele.
Teisalt ei oleks mul midagi, foorumi igakuise toetamise vastu. Usun et ma pole ainus.
Ootaks juhtkonna arvamust nüüd.


reimps

Re: Reklaamist, Biker.ee's

Lugemata postitus Postitas reimps »

Jep, kõik värvilised peavad nüüd iga kuu 10.- vabatahtlikku toetust hakkama maksma :)

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Reklaamist, Biker.ee's

Lugemata postitus Postitas simp »

reimps kirjutas:

Jep, kõik värvilised peavad nüüd iga kuu 10.- vabatahtlikku toetust hakkama maksma :)

edit: olen natuke viisakas ja korjan selle hetkel maha.

Viimati muutis simp, 30 Aug 2017, 21:54, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Reklaamist, Biker.ee's

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Äkki sa Vint nüüd formuleerid selgelt ära, mille kohta täpsemat arvamust ootad.
See mida mina näen on: mõnedele ei meeldi reklaam; mõnedele ei meeldi mõned reklaamid; mõnedele ei meeldi, et neile reklaami blokeerija kasutamist meelde tuletatakse. Millele siis juhtkond reageerima peaks, mis see täpsem ootus on?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Reklaamist, Biker.ee's

Lugemata postitus Postitas simp »

Macintosh kirjutas:

Äkki sa Vint nüüd formuleerid selgelt ära, mille kohta täpsemat arvamust ootad.
See mida mina näen on: mõnedele ei meeldi reklaam; mõnedele ei meeldi mõned reklaamid; mõnedele ei meeldi, et neile reklaami blokeerija kasutamist meelde tuletatakse. Millele siis juhtkond reageerima peaks, mis see täpsem ootus on?

edit: olen natuke viisakas ja korjan selle hetkel maha.

Viimati muutis simp, 30 Aug 2017, 21:54, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Reklaamist, Biker.ee's

Lugemata postitus Postitas simp »

Ahjaa, lisaks pole adblocki ainus positiivne effekt reklaami kadumine. Vaid ka trackimise piiramine(oneall.com & google analytics)

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Reklaamist, Biker.ee's

Lugemata postitus Postitas Vint »

Macintosh kirjutas:

Äkki sa Vint nüüd formuleerid selgelt ära, mille kohta täpsemat arvamust ootad.

See adblockile ja südametunnistusele, rõhuv tekst, võiks olla vähem häirivamal moel tehtud. ( Või üldse olemata. )
Kui asi on tõesti nii hapu ja raha jääb saamata, reklaamide killimise tagajärjel, olen meeleldi valmis, foorumit rahaliselt toetama.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Reklaamist, Biker.ee's

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Vint kirjutas:
Macintosh kirjutas:

Äkki sa Vint nüüd formuleerid selgelt ära, mille kohta täpsemat arvamust ootad.

See adblockile ja südametunnistusele, rõhuv tekst, võiks olla vähem häirivamal moel tehtud. ( Või üldse olemata. )
Kui asi on tõesti nii hapu ja raha jääb saamata, reklaamide killimise tagajärjel, olen meeleldi valmis, foorumit rahaliselt toetama.

Adblocki meeldetuletus on maas.
Toetusi kogume vaid siis, kui on vaja teha arendusi, mille finantseerimisel ei suuda me hakkama saada reklaamist laekuvate rahadega.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

reimps

Re: Reklaamist, Biker.ee's

Lugemata postitus Postitas reimps »

No tõe huvides siis võiks hekteseisu (viimase 6 kuu näitel kasvõi) panna, mis kulutused igakuiselt on ning kui palju senini reklaamist tilkunud on. Siis oleks nagu kaks poolt - põhjus ja tagajärg - suht selgelt välja toodud. Lihtsalt väljapressimine (no tegelt see delfilik relaamiblokeerija "reklaam" seda ju oli) on natsa vastukarva ja tekitab vastupidise efekti. Aga seda oli juba näha ka siin teemas, et trots on kiire kerkima :)

EDIT: Muidugi, kui selline läbipaistvus omanikeringi järgi sobib, võibolla on mingid nüansid, miks seoke värk avalik pole :)

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Reklaamist, Biker.ee's

Lugemata postitus Postitas simp »

reimps kirjutas:

No tõe huvides siis võiks hekteseisu (viimase 6 kuu näitel kasvõi) panna, mis kulutused igakuiselt on ning kui palju senini reklaamist tilkunud on. Siis oleks nagu kaks poolt - põhjus ja tagajärg - suht selgelt välja toodud. Lihtsalt väljapressimine (no tegelt see delfilik relaamiblokeerija "reklaam" seda ju oli) on natsa vastukarva ja tekitab vastupidise efekti. Aga seda oli juba näha ka siin teemas, et trots on kiire kerkima :)

EDIT: Muidugi, kui selline läbipaistvus omanikeringi järgi sobib, võibolla on mingid nüansid, miks seoke värk avalik pole :)

Reaalselt on kogu see info enam-vähem avalikult olemas. Reklaami hinnakiri ja MTÜ majandusaasta aruanded on mõlemad lihtsalt kättesaadavad. Kui nüansid läbi raamatupidurdamise käisid, siis tulevad ka need majandusaasta aruandest välja ;)

Kogupildi nägemiseks, on puudu ainult reklaami mass-pakkuja arvutused. (mitte esilehel olevad reklaamid, vaid needsamad sms-laenude jms kama omad, mille sisu üle lehel kontroll puudub)

Minupoolt au ja kiitus meeskonnale, kes otsustas häiriva hoiatuse siiski maha võtta ja ehk saab tulevikus paremini :bsmile:

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Reklaamist, Biker.ee's

Lugemata postitus Postitas AzA »

Sügavad kummardused.

Mac, Vint pidas silmas ilmselt siis mingit toetuse teemat.
Üksvahe justkui oli, kandsin ka mõned rublad, aga nüüd kadunud.
Aus olla, siis nii krdi palju on tegemisi, et ei jõua meeles kõike pidada.
Tuletage meelde aegajalt, vajutan ka mõne ruubliga nuppu.
Mul siiralt ükspuha, milleks te seda kasutate, mulle piisab foorumi käigus olemisest.

Ma keeran blokeerija maha kohe, kui reklaamid on veidigi seotud tsiklindusega, aus olla, siis oleks vahva lausa.
Streetmoto saaks kohe oma sügisese õliäriga minu näol kliendi, kui nad kuidagi mulle meelde tuletaksid, et vat nüüd on aega õli ja filter osta ning meilt saab -20%.

Aga ma keeldun ka edaspidi oma keskkonda sms-papi, tenga vibraatorite jms. koli reklaamiga saastamast. Võib ju väita, et sms.laenu eest saab tsikli ja ka ratturite seas on üksikuid tenga huvilisi, aga ... väitmiseks see jääb.

Aga mulle meeldib.

reimps

Re: Reklaamist, Biker.ee's

Lugemata postitus Postitas reimps »

Oot, mis vibraatorid? Sheeri linki.

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Reklaamist, Biker.ee's

Lugemata postitus Postitas simp »

AzA kirjutas:

Sügavad kummardused.

Mac, Vint pidas silmas ilmselt siis mingit toetuse teemat.
Üksvahe justkui oli, kandsin ka mõned rublad, aga nüüd kadunud.
Aus olla, siis nii krdi palju on tegemisi, et ei jõua meeles kõike pidada.
Tuletage meelde aegajalt, vajutan ka mõne ruubliga nuppu.
Mul siiralt ükspuha, milleks te seda kasutate, mulle piisab foorumi käigus olemisest.

Ma keeran blokeerija maha kohe, kui reklaamid on veidigi seotud tsiklindusega, aus olla, siis oleks vahva lausa.
Streetmoto saaks kohe oma sügisese õliäriga minu näol kliendi, kui nad kuidagi mulle meelde tuletaksid, et vat nüüd on aega õli ja filter osta ning meilt saab -20%.

Aga ma keeldun ka edaspidi oma keskkonda sms-papi, tenga vibraatorite jms. koli reklaamiga saastamast. Võib ju väita, et sms.laenu eest saab tsikli ja ka ratturite seas on üksikuid tenga huvilisi, aga ... väitmiseks see jääb.

esilehe alaosas on jupike juttu

Biker.ee on Eesti mootorratturite virtuaalne kohtumispaik, infoportaal, foorum ja kommuun. Tegemist on tulu mitte taotleva ettevõtmisega. Portaali ja foorumi arendamine ning ülalpidamine toimub vabatahtlike annetustest ja reklaami müügist.

Foorumit külastab iga kuu enam kui 32 000 mootorratturit - see on rohkem kui pool kõigist Eesti motomeeste ja -naiste koguarvust.

Kui sa usud, et sinu annetustest on eesti mootorratturite kogukonnale kasu, siis saad teha ülekande Swedbanki kontole EE702200221063921015. Selgitusse kirjuta palun "Annetus foorumile" ja oma kasutajanimi.

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Reklaamist, Biker.ee's

Lugemata postitus Postitas AzA »

reimps kirjutas:

Oot, mis vibraatorid? Sheeri linki.

Tee kukli pildi otsing tenga vibrator või siis mistahes junga sõna pähe ei kargaks, kõik on olemas. Ma panin umbes esimese jaapanipärase sõna.
Lõbustan end vahel selliste otsingutega. Pole olemas totrust, mida pilud ei toodaks. :mrgreen:

Ahaa, kannan veidike.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Reklaamist, Biker.ee's

Lugemata postitus Postitas simp »

necron vana teemat, avaldan taaskord kiitust biker.ee meeskonnale ja suunan teie poole ühe heatahtliku noogutuse.

Selection_035.jpg

Usun, et tasuta reklaamipinna pakkumise lõpetamine annab kokkuvõttes parema tulemuse kui adblocki hoiatused. Sarnased postitused ei oma tõesti erilist uudisväärtust.

ps: alateema kirjeldusest võiks "kaupmeeste motovarustuse pakkumised" ilmselt ka ära võtta, või asemele panna "kaupmeeste reeglitekohased motovarustuse pakkumised" vms.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”