Bikeri foorumist...ettepanekud...

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Maaks kirjutas:

Kas nii saaks teha, et kasutaja märgib mingi teema ära ja pärast seda ei kajastata sellel kasutajal nende "hiljutised teemad" ja "vaata uusi postitusi" valikutes seda teemat. Ehk siis sisuliselt küsin nuppu "ignoreeri teemat" :-)

Süseemselt seda minuteada teha pole võimalik. Pluginaid/mode, mis seda teevad ka pole märganud. Seega vist ei saa nii teha.



🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Kalapea
Postitusi: 1059
Liitunud: 26 Veebr 2005, 13:00
Tsikkel: Mõni Ducati
Asukoht: Pärnu / 559I7I9O
Tänatud: 94 korda
Kontakt:

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas Kalapea »

Kas ma olen ainuke kelle arust kujundus järjest lapsikumaks läheb - ala comic sansiga "devils ride" (midaiganes see tähendama peaks) ja kõver pealuu favikoon.
Pole sellest eelmisest BI_ker logovärgendusest veel üle saanudki.

PiltPilt
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Kalapea kirjutas:

Kas ma olen ainuke kelle arust kujundus järjest lapsikumaks läheb - ala comic sansiga "devils ride" (midaiganes see tähendama peaks) ja kõver pealuu favikoon.
Pole sellest eelmisest BI_ker logovärgendusest veel üle saanudki.

Ma ei usu, et sa ainuke oled, kindlasti leiad veel kellegi.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kalapea kirjutas:

Kas ma olen ainuke kelle arust kujundus järjest lapsikumaks läheb - ala comic sansiga "devils ride" (midaiganes see tähendama peaks) ja kõver pealuu favikoon.
Pole sellest eelmisest BI_ker logovärgendusest veel üle saanudki.

Siis on küll pahasti- me plaanime sind veel natuke traumeerida - kirjutame logo peale ja alla igatsugu lapsikut jama, lisame pealuid, mutrivõtmeid, kolbe ning tiibu. Ikka vastavalt tuule suunale.
Lohutuseks jätan sulle siia roosa jänese - loodan, et see aitab sul elu ebaõigalastest hetkedest nagu pealuud ja alakriipsuga logod üle saada. :wink:

Pilt

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Ma teen ettepaneku see roosa jänes hoopis logoks teha. :-||| (lol)


ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas ats30 »

Kas selline võimalus on ka teemaks olnud, et kui mingil põhjusel postituse kirjutamise hetkel nett ära kaob ja postitamise hetkel on vaja uuesti sisse logida, et siis selle tegevuse käigus postitus salvestuks mitte ei kaoks ära, nagu praegu juhtub? Just kirjutasin pika jutu, siis helises telefon ja kuna nutitelo ei lase internetti ja kõnet samaaegselt kasutada, katkes nett. See muidugi tingis automaatselt uuesti sisselogimise vajaduse ja lõpptulemuseks on kogu pika jutu kaotsiminek. Sel on muidugi ka positiivne külg olemas-kes see ikka seda möla lugeda viitsiks :)
Ja üldse, kui püüdlikult ma ka ei klikiks seda linnukest sinna kasti "jäta mind meelde", ei jää meelde. Iga kuradi kord logi sisse. Küllap siingi on midagi mul omal tegemata, laup madal jne.

Oleks ma tark, ma oleks vait.
Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1485
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

ats30 kirjutas:

Ja üldse, kui püüdlikult ma ka ei klikiks seda linnukest sinna kasti "jäta mind meelde", ei jää meelde. Iga kuradi kord logi sisse. Küllap siingi on midagi mul omal tegemata, laup madal jne.

Kasuta http asemel https algusega aadressi, siis jäääd meelde ka.


ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas ats30 »

Tavaline jõuluvärk. Igast august imeb täiega. :twisted:

Oleks ma tark, ma oleks vait.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

ats30 kirjutas:

Kas selline võimalus on ka teemaks olnud, et kui mingil põhjusel postituse kirjutamise hetkel nett ära kaob ja postitamise hetkel on vaja uuesti sisse logida, et siis selle tegevuse käigus postitus salvestuks mitte ei kaoks ära, nagu praegu juhtub?

Kasuta nuppu "Mustandi kiirsalvestus" see salvestab sinu tegevuse lokaalsesse arvutisse. Hiljem vajutad vaid "Lae mustand" ja valid alltpoolt tabelist sobiva.

ats30 kirjutas:

Just kirjutasin pika jutu, siis helises telefon ja kuna nutitelo ei lase internetti ja kõnet samaaegselt kasutada, katkes nett. See muidugi tingis automaatselt uuesti sisselogimise vajaduse ja lõpptulemuseks on kogu pika jutu kaotsiminek. Sel on muidugi ka positiivne külg olemas-kes see ikka seda möla lugeda viitsiks :)
Ja üldse, kui püüdlikult ma ka ei klikiks seda linnukest sinna kasti "jäta mind meelde", ei jää meelde. Iga kuradi kord logi sisse. Küllap siingi on midagi mul omal tegemata, laup madal jne.

See on sinu lokaalne probleem. Tühjendad oma browseri vahemälu ja küpsised - seee tavaliselt aitab.
Seaded -> Kuva täpsemad seaded … -> Sirvimisandmete kustatmine.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas ats30 »

Macintosh kirjutas:
ats30 kirjutas:

Kas selline võimalus on ka teemaks olnud, et kui mingil põhjusel postituse kirjutamise hetkel nett ära kaob ja postitamise hetkel on vaja uuesti sisse logida, et siis selle tegevuse käigus postitus salvestuks mitte ei kaoks ära, nagu praegu juhtub?

Kasuta nuppu "Mustandi kiirsalvestus" see salvestab sinu tegevuse lokaalsesse arvutisse. Hiljem vajutad vaid "Lae mustand" ja valid alltpoolt tabelist sobiva.

ats30 kirjutas:

Just kirjutasin pika jutu, siis helises telefon ja kuna nutitelo ei lase internetti ja kõnet samaaegselt kasutada, katkes nett. See muidugi tingis automaatselt uuesti sisselogimise vajaduse ja lõpptulemuseks on kogu pika jutu kaotsiminek. Sel on muidugi ka positiivne külg olemas-kes see ikka seda möla lugeda viitsiks :)
Ja üldse, kui püüdlikult ma ka ei klikiks seda linnukest sinna kasti "jäta mind meelde", ei jää meelde. Iga kuradi kord logi sisse. Küllap siingi on midagi mul omal tegemata, laup madal jne.

See on sinu lokaalne probleem. Tühjendad oma browseri vahemälu ja küpsised - seee tavaliselt aitab.
Seaded -> Kuva täpsemad seaded … -> Sirvimisandmete kustatmine.

Olengi liiga jutukas siin viimasel ajal olnud. Peab tagasi tõmbama.

Oleks ma tark, ma oleks vait.
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas simp »

ats30 kirjutas:
Macintosh kirjutas:
ats30 kirjutas:

Kas selline võimalus on ka teemaks olnud, et kui mingil põhjusel postituse kirjutamise hetkel nett ära kaob ja postitamise hetkel on vaja uuesti sisse logida, et siis selle tegevuse käigus postitus salvestuks mitte ei kaoks ära, nagu praegu juhtub?

Kasuta nuppu "Mustandi kiirsalvestus" see salvestab sinu tegevuse lokaalsesse arvutisse. Hiljem vajutad vaid "Lae mustand" ja valid alltpoolt tabelist sobiva.

ats30 kirjutas:

Just kirjutasin pika jutu, siis helises telefon ja kuna nutitelo ei lase internetti ja kõnet samaaegselt kasutada, katkes nett. See muidugi tingis automaatselt uuesti sisselogimise vajaduse ja lõpptulemuseks on kogu pika jutu kaotsiminek. Sel on muidugi ka positiivne külg olemas-kes see ikka seda möla lugeda viitsiks :)
Ja üldse, kui püüdlikult ma ka ei klikiks seda linnukest sinna kasti "jäta mind meelde", ei jää meelde. Iga kuradi kord logi sisse. Küllap siingi on midagi mul omal tegemata, laup madal jne.

See on sinu lokaalne probleem. Tühjendad oma browseri vahemälu ja küpsised - seee tavaliselt aitab.
Seaded -> Kuva täpsemad seaded … -> Sirvimisandmete kustatmine.

Olengi liiga jutukas siin viimasel ajal olnud. Peab tagasi tõmbama.

Kuna neti omapärade tõttu on sul ilmselt mujal sama probleem siis katseta neid:
chrome: https://chrome.google.com/webstore/deta ... dkppkifgno
firefox: https://addons.mozilla.org/en-us/firefo ... -recovery/

+

Ivoonu kirjutas:

Kasuta http asemel https algusega aadressi, siis jäääd meelde ka.

Kui sa siia veel http'ga ligi pääsed, siis ma tahan sinuga pikemalt rääkida :P


ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas ats30 »

Nii, teine katse pekkis. Kuda krt seda kiirsalvestamise nuppu kasutatakse? Vahepeal vajutan sinna, läheb punaseks. Pärast selgub et salvestanud on ainult viidatud teksti. Seda ju ongi kõige rohkem salvestada, uus tekst, selle saab uuesti kirjutada ...
Uus arvut ka, pole office asju veel jõudnud paigaldada, et mujal tekst valmis vorpida.
Ei ole lolli elu kerge :wack:

Oleks ma tark, ma oleks vait.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

ats30 kirjutas:

Nii, teine katse pekkis. Kuda krt seda kiirsalvestamise nuppu kasutatakse? Vahepeal vajutan sinna, läheb punaseks. Pärast selgub et salvestanud on ainult viidatud teksti. Seda ju ongi kõige rohkem salvestada, uus tekst, selle saab uuesti kirjutada ...
Uus arvut ka, pole office asju veel jõudnud paigaldada, et mujal tekst valmis vorpida.
Ei ole lolli elu kerge :wack:

Kas sa tegid oma vahemälud jms jama tühjaks? Kui ei, siis alusta sealt. Kui sul on kasutusel AdBlocker siisa senda see uBlock Originiga.

Lühijuhend kiirsalvestuse kasutuseks:

  1. Sinu mustand salvestatakse lokaalselt iga 10 min järel automaatselt
  2. vajutades nuppu "Mustandi kiirsalvestus" salvestatakse see siis kui sina soovid
  3. vajutades nuppu "Lae mustand" laetakse kõik salvestatud versioonid nuppude alla tabelisse
  4. valid tablelist sobiva versiooni ning vajutad nuppu "Lae mustand" tabeli viimasest veerust.
    NB! Uuemad on allpool!

Kui miski muu ei aita siis kirjuta oma tekst valmis notepadis ja tee siia kopi-paste.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

bjorn
Postitusi: 190
Liitunud: 04 Aug 2005, 21:06
Tsikkel: Honda VFR800 ´98
Kontakt:

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas bjorn »

Lisan siia küsimuse millest võib kujuneda välja ettepanek.
Nimelt ostu-müügi foorumis kaob postitus teatud aja pärast ise ära. Mis on tore, et hoida seda aktuaalsena. Aga kui ma nüüd uuesti vana asja soovin müüki panna (sama kuulutus), siis kust ma selle leian? Oli enda arvates hoolikalt koostatud ning ei viitsiks uuesti pilte otsida, mõelda tehnilist infot juurde jne.

Arhiivi kui sellist ei leidnud, aga väga pikalt ei otsinud ka.

Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Ei leiagi. Peaks olema nii, et läheb prügikasti automaatselt. Sealt aga tagasi ei saa. :)

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

bjorn kirjutas:

Lisan siia küsimuse millest võib kujuneda välja ettepanek.
Nimelt ostu-müügi foorumis kaob postitus teatud aja pärast ise ära. Mis on tore, et hoida seda aktuaalsena. Aga kui ma nüüd uuesti vana asja soovin müüki panna (sama kuulutus), siis kust ma selle leian? Oli enda arvates hoolikalt koostatud ning ei viitsiks uuesti pilte otsida, mõelda tehnilist infot juurde jne.

Arhiivi kui sellist ei leidnud, aga väga pikalt ei otsinud ka.

Ei saagi. 90 päeva möödudes, kui keegi pole sinu teemasse midagi juurde kirjutanud kustutakase see post automaatselt. Protsess on pöördumatu.
Iga uus postitus pikendab sinu kuulutuse kehtivuse aega uuesti 90 päevani.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

bjorn
Postitusi: 190
Liitunud: 04 Aug 2005, 21:06
Tsikkel: Honda VFR800 ´98
Kontakt:

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas bjorn »

Kuna Eestis siiski 6 kuud aastast on sisuliselt foorumis kirjutamise aeg mitte aktiivne tsiklihooaeg, siis 90 päeva on ikka veidi lühike aeg pöördumatuks kustutamiseks. Antud juhul siis mõtlesin, et kevad pole väga kaugel ja paneks oma VFR-i uuesti müüki, aga võta näpust - põhjalikult koostatud postitust ei saa enam aluseks võtta.

Siinkohal siis Teile modedele ettepanek - kas tekitakse arhiiv (nagu oleks normaalne teie kaliibriga foorumi juures) või pikendada lõpliku kustutamise tähtaega. Üleüldse tänapäeval mõistliku sisuga postitusi automaatselt kustutama panna arhiveerimise asemel on üldse küsitav tegevus. Reklaamimüük saidil peaks niipalju andmemahtu serverimassiivis küll ostma, et ei pea postitusi kustutama jäädavalt.

Lihtsalt minu mõte. Olen ka ise foorumi (küll väiksema) pidaja. Sellest tulenevalt mõtted sellised.

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas Vint »

Selleks on ju "tõsta teemat" nupp olemas, mis peaks 21 päeva järel ilmuma?
viewtopic.php?f=91&t=83432

Kummalisel kombel on meil veel müügi osakondades hunnik lukustatud teemasid? :roll: ( Unustusse vajunutele lisaks. )
Ehk keegi asjaosaline kommenteeriks nende tagamaid- on see siis prügikasti kraam või vähese foorumi külastamise pärast nii?

Lisaks pillun natuke tõrva kasutajate suunas. Nimelt viimasel ajal on muutunud kombeks, et müüdud/ostetud/vahetatud jne tehingutest, antakse teada, teemasse postitades.
Iga jumalapäev, hakata paarisada kuulutust läbi ketrama on ka hullumeelsus. Lihtsam kui muudate pealkirja siis vastavalt tehtud tehingule, Ostetud/Müüdud jne.
:bsmile:


lermo
Postitusi: 470
Liitunud: 13 Veebr 2006, 19:41
Tsikkel: BMW R45|FT500"Krants"|XT600
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas lermo »

Vint kirjutas:

Lihtsam kui muudate pealkirja siis vastavalt tehtud tehingule, Ostetud/Müüdud jne.
:bsmile:

Ettepanek õige, aga millegipärast ei saa esimest posti muuta ega kustutada.

M: Honda FT500 Cafe-racer '84
Tel: 53453529
Kasutaja avatar

EH1
Postitusi: 73
Liitunud: 14 Apr 2014, 17:05
Tsikkel: -
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 11 korda

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas EH1 »

Kas kuidagi saab seadistada teated e-meilile, et on privaatsõnum saabunud?

Edit: minu viga.. meiliaadress oli FB oma ja seal ei andnud märku

:bsmile:

Ducati 749S ex, MG California 1400 Custom ex


jaan mmc

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas jaan mmc »

Vaadates seda hr. Vindi teksti teemas, Ratas pani matsu,

Kiruge delfi kommentaariumis edasi, kui soovite.
Siia ei ole küll, mingit pool- poliitilist pläma vaja, kui se ei puuduta otseselt moto valdkonda või muud sellega seonduvat.
Teema läheb lukku.

Tekkis küsimus, et kas poliitika on keelatud, või kuidas seda kinnipanekut mõista ?

Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas piiks »

jaan mmc kirjutas:

Vaadates seda hr. Vindi teksti teemas, Ratas pani matsu,

Kiruge delfi kommentaariumis edasi, kui soovite.
Siia ei ole küll, mingit pool- poliitilist pläma vaja, kui se ei puuduta otseselt moto valdkonda või muud sellega seonduvat.
Teema läheb lukku.

Tekkis küsimus, et kas poliitika on keelatud, või kuidas seda kinnipanekut mõista ?

Sama küsimus tekkis eile. Fleim saigi tehtud selleks, et seal saaks suva janti jahuda. Ja poliitika kvalifitseerub ju ka suva jandiks. Või kuidas?

Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

piiks kirjutas:
jaan mmc kirjutas:

Vaadates seda hr. Vindi teksti teemas, Ratas pani matsu,

Kiruge delfi kommentaariumis edasi, kui soovite.
Siia ei ole küll, mingit pool- poliitilist pläma vaja, kui se ei puuduta otseselt moto valdkonda või muud sellega seonduvat.
Teema läheb lukku.

Tekkis küsimus, et kas poliitika on keelatud, või kuidas seda kinnipanekut mõista ?

Sama küsimus tekkis eile. Fleim saigi tehtud selleks, et seal saaks suva janti jahuda. Ja poliitika kvalifitseerub ju ka suva jandiks. Või kuidas?

Meil on siin peaaegu kõik teemad teretulnud, päris keelatud asjad on toodud reeglites (https://goo.gl/yxzNCN).
Usulised, rassilised ja poliitilised teemad pole otseselt keelatud ega lubatud ning kuuluvad halli alasse ning on moderaatorite otsustada. Sellised teemad pole keelatud niikaua, kui üksteise solvamiseks ja niisama p***a laotamiseks ei lähe (tavaiselt läheb). Võimalik, et Vint õige natuke kiirustas selle kinnipanekuga. Puhtalt head kavatsused.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

reimps

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ma üritasin selle Rattamatsuga kõigest nalja teha, aga lumehelbekesed on vist õuele lisaks toas ka :mrgreen:


jaan mmc

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas jaan mmc »

Loodetavasti mäletavad austet moded veel nõukogude reziimi, KUS EI OLNUD KOHTA VABADELE ARVAMUSAVALDUSTELE, olid vaid "õigete" pool heakskiidetud seisukohad. Kohe kui tekib ideaal sellise elukorralduse ja sõnavabaduse järele, soovitan külastada Valgevenet ja selle tsikli ja traktoritehast Minskis, selles riigis pole siiani kohta eriarvamustele ja kõigevähem kriitikale valitseva korra aadressil. Ja siis mõelda, kuhu jõutakse kui kitsas, "sallimatust" kriitikast häirimatu seltskond otsustab milline peaks tehnika või elukorraldus olema.
Ma hindan kõrgemalt neid modesid, kes ka otsese õõnsusesse saatmise järel on võimelised vabanduse ära ootama, mitte ei kuku kasutajaid või öeldut blokkima, tahtmata nende vahele mingitki kiilu lüüa..


reimps

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas reimps »

Oot, kas sa saatsid praegu moded kuhugi õõnsusse?


jaan mmc

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas jaan mmc »

reimps kirjutas:

Oot, kas sa saatsid praegu moded kuhugi õõnsusse?

Ei sa said valesti aru.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas Piipz »

no aga proovi :)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

jaan mmc kirjutas:

Loodetavasti mäletavad austet moded veel nõukogude reziimi, KUS EI OLNUD KOHTA VABADELE ARVAMUSAVALDUSTELE, olid vaid "õigete" pool heakskiidetud seisukohad. Kohe kui tekib ideaal sellise elukorralduse ja sõnavabaduse järele, soovitan külastada Valgevenet ja selle tsikli ja traktoritehast Minskis, selles riigis pole siiani kohta eriarvamustele ja kõigevähem kriitikale valitseva korra aadressil. Ja siis mõelda, kuhu jõutakse kui kitsas, "sallimatust" kriitikast häirimatu seltskond otsustab milline peaks tehnika või elukorraldus olema.
Ma hindan kõrgemalt neid modesid, kes ka otsese õõnsusesse saatmise järel on võimelised vabanduse ära ootama, mitte ei kuku kasutajaid või öeldut blokkima, tahtmata nende vahele mingitki kiilu lüüa..

Reimps tegi natuke nalja. Minu arust päris normaalne huumor talehooajaks. See teema ei pidanudki kuhugi edasi arenema. Vint pani selle kinni, minu jaoks arusaadav. Ei liigitaks väga vabaduse piiramiseks, sest seal polnud arvamuseavaldusi või põhjapanevaid seisukohti. Seda esiteks.

Teiseks. Siin oli 3 aastat tagasi totaalne anarhia. Enam ei ole. Täna on temaatiline kommun, motofoorum, kus lugejaid-kirjutajaid ühendab omavahel mingil viisil motohobi. 99% kõikidest teemadest on sobivad, räägi millest tahad. 1% ei sobi. Need, mis pähe on tulnud panime kirja reeglitessse. Need ülejänud, mis nö hallil alal on, nende üle oleme me andnud voli otsustada modedele. Miks? Sest me ei tea paremat võimalust. Kindel on see, et teatud rida teemasid ei hakka siit kunagi läbi käima, kindlasti on nende hulgas poliitika ja usk. Kas peaks?

Antud juhtumist rääkides - põhimõttelist ütles "vahetunni korrapidaja": "Hei, teeme nüüd nii, et ei hakka siin leivaga loopima!" Selle peale võrrelda foorumit kohe totalitaarse reziimiga on ilmselge liialdus. Või nii näen seda vähemalt mina. Kas ma saan millestki valesti aru?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Tegelt on vahest nii, et mingi teema ajab hullult kettasse ja hirmsasti tahaks oma näpuosavuse teistele lugemiseks esitada aga siis va pahad moded on teema ära kustutanud või lukku pannud (vahest veel juhtub nii, et oled kogu memuaari sisse toksinud ja postita nuppu vajutades tuleb teade, et valitud teemat ei ole)
Sellisel juhul võib mõnel ju tekkida tunne, et tegemist on vabaduse ja sõnaõguse piiramisega (valgevene, ukraina, uganda vms)
Mõnel möödub see järgmise hiire klikiga, teisel jääb vimm pikemaks ajaks põue tuksuma ning seda on võimalik siis modedel peanuppu sügades lugeda ning mõelda, kas nad ehk liiga karmid või siiski mitte.
Mõned hakkavad modesi kaitsma ja sõnavabaduse ohvrit materdama (raudselt perselakkujad ja pugejad :mrgreen: )

(Antud juhul ei olnud minul soovi ratta teemasse oma mula panna ma isegi ei viitsinud seda lugeda aga päris ilma mulata ka ei saanud käed süles istuda :D)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”