Küsitlus?

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6616
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 651 korda
Tänatud: 400 korda

Küsitlus?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Ahhoi!

Kuna aasta on kohe läbi saamas, teeks mingi küsitluse teemadel a'la: Aasta motosõber, aasta "kaikakodarasseloopija", aasta mototegu, aasta motopläss jne.

Ise tõstaks sellest aastast esile -Eraldi motoread sadamates.
Elutöö "preemia" annaks Oldmopedile ja Holmale nende raske võitluse eest võrri- ja mopeedimaaimas :D

edu

Ehk saab võitja ka mingi kulka ja kaotaja mingi kaikka :roll:

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

jegesmesh
Postitusi: 648
Liitunud: 03 Veebr 2009, 18:37
Tsikkel: poolik veel
Asukoht: Jõgeva

Re: Küsitlus?

Lugemata postitus Postitas jegesmesh »

Miks mitte ka Aasta Postitaja.

Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Küsitlus?

Lugemata postitus Postitas tali »

Õrnalt kahtlustan, et "aasta postitaja" tiitel läheb ühtlasi ka "aasta ninatoppija", "aasta 24/7 arvutiselaja" ja "aasta saekäivitaja" nominendile...

18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!
Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Küsitlus?

Lugemata postitus Postitas Pontus »

tali kirjutas:

Õrnalt kahtlustan, et "aasta postitaja" tiitel läheb ühtlasi ka "aasta ninatoppija", "aasta 24/7 arvutiselaja" ja "aasta saekäivitaja" nominendile...

:mrgreen: :bsmile:

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...

reimps

Re: Küsitlus?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Blah, miks minu kandidatuuri pole üles seatud?

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Küsitlus?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

reimps kirjutas:

Blah, miks minu kandidatuuri pole üles seatud?

Vabandust. Ma ei teadnud, et soovid kandideerida. Oled alati sellise tagasihoidliku mulje jätnud.
Mõtlesin just "Aasta saemehe" peale aga päris kindel polnud...esitan või? (togi)

PS. Sa võid siis vastuteenena mind aidata ...

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

reimps

Re: Küsitlus?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Naah, pole siin mingit aitamist, iga mees enda eest :nono:

Ma võtaks "Aasta tervameelitseja-wannabe" tiitli, sa võid saada "Aasta postitaja elik ninatoppija" tiitli. Mart saab lihtsalt tiitli "Aasta mölapidamatuse all kannatav tsiklilõhkuja". Tolle viimase suhtes pole vist väga hääletust vajagi :mrgreen:
tramm66 peaks kandideerima kahes kategoorias - "Aasta reklaamiguru" ja "Aasta topsisõber" :bsmile:

Sitaks rahvast ja tiitleid on veel, aga ma hetkel ei hakka kõike paisu tagant valla päästma :ner:

Üldjuhul ei julge ma enam siia teemasse postitada, kisub juba läbuks ära :P


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Küsitlus?

Lugemata postitus Postitas kaiman »

ot ot t***, mina tahaks ka ikka oma osa saada,kas mina ei saagi oma oskarid :evil: mul on ka suured ootused lootused ses mõttes,kulisside taga sosistati et mulle kindlalt üks või rohkem tuleb ära,isegi igas kategoorijast lubati ,ise loodan umbes viiega lahkuda siit,proosit :bsmile: :bsmile:


mart211

Re: Küsitlus?

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Selle jamaga tekib meil järgmine aasta veel 10 meest kes päevad läbi on nina kõikjale topivad, arvamust avaldavad ja niisama mölisevad, selleks et aasta lõpus tiitel saada :mrgreen:

Kasutaja avatar

retro
Postitusi: 924
Liitunud: 27 Juun 2005, 18:20
Tsikkel: Tiger885, külkaIŽ
Asukoht: Kohatu
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 30 korda
Kontakt:

Re: Küsitlus?

Lugemata postitus Postitas retro »

No siin on Aasta Postitajad ju alates 4ndast postist ise järjest end kirja pannud.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Küsitlus?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

yeekim kirjutas:

Ise tõstaks sellest aastast esile -Eraldi motoread sadamates.
Elutöö "preemia" annaks Oldmopedile ja Holmale nende raske võitluse eest võrri- ja mopeedimaaimas

Sooviksid sa äkki lahti mõtestada, millega nad siis kahekesi hakkama on saanud või mille eest võidelnud? Mina näiteks ei tea, ja võimalik et olen ainuke erand, aga kahtlustan siiski, et selliseid "tumedaid" on teisigi.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

mart211

Re: Küsitlus?

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Aasta motosõber on kindlasti kasutaja Papsik!
Ja Reimpsi ning Macintoshiga peame vist oma karika pärast võidu sõitma? Või võidu kirjutama? :mrgreen:

Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Küsitlus?

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

macintosh kirjutas:
yeekim kirjutas:

Ise tõstaks sellest aastast esile -Eraldi motoread sadamates.
Elutöö "preemia" annaks Oldmopedile ja Holmale nende raske võitluse eest võrri- ja mopeedimaaimas

Sooviksid sa äkki lahti mõtestada, millega nad siis kahekesi hakkama on saanud või mille eest võidelnud? Mina näiteks ei tea, ja võimalik et olen ainuke erand, aga kahtlustan siiski, et selliseid "tumedaid" on teisigi.

11.05.2011 ei alanud elu siin foorumis. Holma ja Oldmoped on palju aastaid andnud väga asjalikku nõu seoses kõikvõimalike võrride ja mopeedidega. Loe kasutajate postitusi ja veendu ise.

Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Re: Küsitlus?

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

Mehed võtke nüüd rahulikult ja palun ärge hakake minu isiku ja tegemiste üle mingit arutelu korraldama. Ma juba ammu vanaks jäänud ja maha rahunenud ning suures osas igasugusest maailmaparandamisest loobunud.
Laske mul rahulikult nurgas istuda ja omi asju ajada ning liigitage selle foorumi kontekstis mind rohkem miski healoomulise kasvaja taoliseks moodustiseks, mis on vahetevahel küll ebamugav, aga otsest kahju ei põhjusta.

hälvik

reimps

Re: Küsitlus?

Lugemata postitus Postitas reimps »

No nurgas ongi soojem istuda, kui virtuaalelus mingigi karikas saadud :)

Üldiselt olen ma Pihelgaga nõus, ja seda täitsa ilma igasuguse iroonia ja lollaka tagamõtteta :bsmile:

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Küsitlus?

Lugemata postitus Postitas Yerba »

yeekim kirjutas:

Ahhoi!

Kuna aasta on kohe läbi saamas, teeks mingi küsitluse teemadel a'la: Aasta motosõber, aasta "kaikakodarasseloopija", aasta mototegu, aasta motopläss jne.

Ise tõstaks sellest aastast esile -Eraldi motoread sadamates.
Elutöö "preemia" annaks Oldmopedile ja Holmale nende raske võitluse eest võrri- ja mopeedimaaimas :D

edu

Ehk saab võitja ka mingi kulka ja kaotaja mingi kaikka :roll:

Ma enda poolest tooks selle aasta mototeoks Motodepoo Team Greeni rajakoolituse mõtte ja idee ja teostuse. Päris vahva ning asine asi oma mootorratta ja enda sõiduoskuste paremaks tundmaõppimiseks suhteliselt olematu raha eest.

Igasugused lõualõksutamise auhinnad võiks olemata jätta - seda enam, et nominendid juba kisklevad nende pärast :) Kuigi, selles vallas jäi ületamatuks suurkujuks omaaegne kasutaja pahadeplaneet...

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

mart211

Re: Küsitlus?

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Yerba kirjutas:

Igasugused lõualõksutamise auhinnad võiks olemata jätta - seda enam, et nominendid juba kisklevad nende pärast :) Kuigi, selles vallas jäi ületamatuks suurkujuks omaaegne kasutaja pahadeplaneet...

Nõus selle kohapealt, äkki keegi võtab meist veel eeskuju. :mrgreen:
Ja meenutagem pahadeplaneeti (w)


Jocko

Re: Küsitlus?

Lugemata postitus Postitas Jocko »

mart211 kirjutas:

Selle jamaga tekib meil järgmine aasta veel 10 meest kes päevad läbi on nina kõikjale topivad, arvamust avaldavad ja niisama mölisevad, selleks et aasta lõpus tiitel saada :mrgreen:

Ahvatlev... :bsmile:

Kasutaja avatar

vartveikko
Postitusi: 50
Liitunud: 17 Mär 2012, 02:18
Tsikkel: Vt

Re: Küsitlus?

Lugemata postitus Postitas vartveikko »

mart211 kirjutas:
Yerba kirjutas:

Igasugused lõualõksutamise auhinnad võiks olemata jätta - seda enam, et nominendid juba kisklevad nende pärast :) Kuigi, selles vallas jäi ületamatuks suurkujuks omaaegne kasutaja pahadeplaneet...

Nõus selle kohapealt, äkki keegi võtab meist veel eeskuju. :mrgreen:
Ja meenutagem pahadeplaneeti (w)

Tere. Si...agi pole siin muutunud,ajal mil ma vôôrutusravil olin. Väiksed valged seened ja alkohol ei käi kokku. (hoia Oma lapsed seentest ja alkost eemal,kui sa ei taha neid tilgutite all näha)
Aga Kas selle kôigega käib Kaasas ka rahaline preemja?
Aga tore on kainepeaga lugeda milline legend ma olen.
Ma tänan!
Aga bikemeestele head algavat hooaega (crash) (elundidoonoreid on ikka vaja)

Kasutaja avatar

Teema algataja
yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6616
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 651 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Küsitlus?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Tere tulemast tagasi :bsmile:

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”