Teadaanne! Biker.ee 2.0

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Teadaanne! Biker.ee 2.0

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

Tere!

See 2.0 ei tähenda, et Biker.ee oleks nüüd kahe liitrine, vaid pigem tähistab see tinglikult "versiooni". Nimelt on meie 11 aastase ajaloo jooksul kätte jõudnud esimene kord, kui seda keskkonda asub juhtima keegi muu peale minu. Mitte, et ma viimastel aastatel hullult siin midagi juhtinud oleks.

Aga nüüd asjast.

Biker.ee peatoimetajana asub seda rege vedama Piipz, kellel on täielikud volitused paljusid meist juba aastaid ühendanud keskkonda reformima hakata. See toob omakorda kaasa Teie Biker.ee-d puudutavate murede ja soovide kiirema menetlemise, tõenäoliselt ka kaasajastatud foorumi-reeglid, uued moded ning muutused ja arendused, mille järgi Biker.ee juba ammu karjunud on.
Samuti saavad kiirelt üles kõik vajalikud üritused ja muud muudatused.

Seega, kui Teil on muresid, siis võib need edaspidi saata Piipzu postkasti. Ta käib ka minu oma aeg-ajalt tsekkimas, aga mulle kirjutamine on asjale kaarega lähenemine.

Siinjuures soovin Piipzule ja tema meeskonnale palju edu, ning Teile kõigile, head uut Bikerit. Loodame, et asjad lähevad järjest paremaks.

Ikka head!

Väints



Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne! Biker.ee 2.0

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Nagu Motokas ütles, on see foorum siin viimastel aastatel peaaegu iseenesest tiksunud ja on läinud natuke selles suunas, kus on rohkem muud juttu, kui mootorrattad iseenesest.
Selle muutmine saab olema minu peamiseks suunaks ning vastu tuleb võtta kindlasti palju ebapopulaarseid (oleneb, muidugi kellele) otsuseid.
Tegema hakkame otsast, kuid ikkagi üks asi korraga, seega kohe biker.ee esilehel ega foorumis midagi nähtavalt muutuma ei hakka, küll aga tegeletakse aegamisi kõige vajalikuga, et saada biker.ee tagasi selliseks, või peaaegu selliseks, nagu ta näiteks aastal 2005 oli.

Esimese asjana toimub modede reform, kus tuleb uusi modesid ja osad vanad lähevad "minema". See võtab aega umbes ühe kuu.
Vahepeal toimus ka väike kasutajate reform, kus 18000 kasutajast jäi alles umbes 10 000, keda võib siis aktiivseks lugeda (sisse loginud viimase 2 aasta jooksul või üle 100 postituse kokku).

Loodame parimat ja aitäh Motopaksule sissejuhatuse eest :)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Vidget
Postitusi: 982
Liitunud: 26 Mai 2007, 19:55
Tsikkel: Kawasaki Z900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Teadaanne! Biker.ee 2.0

Lugemata postitus Postitas Vidget »

Kas uuenduste puhul toimub arutelu ka?

Let the good times roll.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne! Biker.ee 2.0

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Vidget kirjutas:

Kas uuenduste puhul toimub arutelu ka?

Kindlasti toimub, kui see puudutab otseselt kasutajalliidest jne.
Versiooniuuenduste puhul nagu stabiilsus, hosting jms, aga mitte.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Teadaanne! Biker.ee 2.0

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Piipz kirjutas:

Tegema hakkame otsast, kuid ikkagi üks asi korraga, seega kohe biker.ee esilehel ega foorumis midagi nähtavalt muutuma ei hakka, küll aga tegeletakse aegamisi kõige vajalikuga, et saada biker.ee tagasi selliseks, või peaaegu selliseks, nagu ta näiteks aastal 2005 oli.

Kas kõik kasutajad siis, kes liitusid peale 2005 a. kustutatakse, et saavutada taas 2005 a. tase? :shock:

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne! Biker.ee 2.0

Lugemata postitus Postitas Piipz »

ma pidasin pigem aktiivust silmas

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

dzm
Postitusi: 42
Liitunud: 15 Aug 2011, 15:05
Tsikkel: Yamaha Thunderace
Asukoht: Harku vald

Re: Teadaanne! Biker.ee 2.0

Lugemata postitus Postitas dzm »

Pooldan seisu, kus on rohkem muud juttu, kui mootorrattad iseenesest.
Arutelud on laiemad, huvitavad arvamused, põnevad teemad, rohkem liikuvust, kaasarääkimist/mõtlemist - sagedam põhjus külastada lehte ja osaleda selles kommuunis.
Kui jääb ainult rehvi mustri jutt ja "ratas ragiseb mida teha", muutub olukord kuidagi kuivaks ja üksluisemaks.
Kõigest isiklik arvamus.

Gravity always wins.
Kasutaja avatar

MarekM
Postitusi: 1022
Liitunud: 12 Aug 2007, 20:46
Tsikkel: old oilboiler
Asukoht: Järvamaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Teadaanne! Biker.ee 2.0

Lugemata postitus Postitas MarekM »

Kui tahad niisama keelt peksta ja "kvaliteetuumort" teha, võid ju alati mõne muu keskkonnaga liituda. Buduaar etc. Ma ei usu et nüüd uuemas foorumis mototeemaline laiem arutelu ära keelatakse.

フーリガン

reimps

Re: Teadaanne! Biker.ee 2.0

Lugemata postitus Postitas reimps »

MarekM kirjutas:

Kui tahad niisama keelt peksta ja "kvaliteetuumort" teha, võid ju alati mõne muu keskkonnaga liituda. Buduaar etc. Ma ei usu et nüüd uuemas foorumis mototeemaline laiem arutelu ära keelatakse.

Blah, saab ka siin ju igasugu asju teha. Buduaaris ma ei tunne enam kedagi, seal oleks igav :)

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne! Biker.ee 2.0

Lugemata postitus Postitas Piipz »

dzm kirjutas:

Pooldan seisu, kus on rohkem muud juttu, kui mootorrattad iseenesest.
Arutelud on laiemad, huvitavad arvamused, põnevad teemad, rohkem liikuvust, kaasarääkimist/mõtlemist - sagedam põhjus külastada lehte ja osaleda selles kommuunis.
Kui jääb ainult rehvi mustri jutt ja "ratas ragiseb mida teha", muutub olukord kuidagi kuivaks ja üksluisemaks.
Kõigest isiklik arvamus.

Ma võib-olla pole kõige suurem sõnameister, loomulikult saavad motosõbrad omavahel kõike rääkida, ka siin foorumis, kuid praegune foorumi ehitus ei võimalda seda asja õigesti sättida ja kategoriseerida nii, nagu parem ja mugavam oleks. Asja annab kindlasti paremaks teha.
Suur töö on veel ees ja mitu koosolekut on vaja pidada, enne kui saab hakata päriselt siin midagi lubama.
Mul pole veel kõiki adminõiguseidki käes, seega asjaga läheb aega veel, kui kaua täpselt, ei oska öelda, eks varsti selgub. Ja siis räägin sellest siin ka.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

leib
Postitusi: 185
Liitunud: 10 Mär 2013, 03:54
Tsikkel: Cz 86

Re: Teadaanne! Biker.ee 2.0

Lugemata postitus Postitas leib »

Annab küll kui panna teemad ōigetesse alafoorumitesse ja moded seda jälgiksid.

  1. Avalehet oleks ainult mootorrataste ja sellega seonduva jaoks.
    Mootorrattad,motosport,tuunimine, ehitus jne.
  2. Ost,müük ja vahetus,tellimine.
    Igasuguste 24,jamude,depoode jms soodukate koht. Tellimised kust iganes, eramüügid,vahetused ,laenamine jne.
  3. Seltskondlik nurk( vōi mis TAHES nimi muu jaoks)
    Igasugune läbuteema,nagu mehed joovad, juutubi videod, naljad, kohtumised KELLEGa iganes, koolitused jne.
    70 prossa foorumi teemadest on tänapäeval sellised.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne! Biker.ee 2.0

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

leib kirjutas:

Annab küll kui panna teemad ōigetesse alafoorumitesse ja moded seda jälgiksid.

Tänud, Leib, see ongi üks meie esimestest sammudest foorumi korrastamisel - paika panna arusaadav foorumi struktuur.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Teadaanne! Biker.ee 2.0

Lugemata postitus Postitas Tort »

Mingit seltskondlikku nurka peale ürituste pole minu meelest vaja. Suur osa risu toodetakse nende mölalõugade poolt, kellel näpud ei seisa paigal ja kellele fb-st ja muudest kanalitest ei piisa. Igasugused jooma ja nikuteemad võiks paugust lukku panna ja see lasteaed/buduaar/delfi võiks siin oma lõpu leida. Jah, see tekitab kommuuni tunde, aga see ei ole see kommuun, kus mina ja ilmselt paljud teised täiskasvanud inimesed (nagu Credo) olla tahavad. Probleem ei oleks väiksem sisu maht, kui selle kvaliteet tõuseb. Praegu ajab möla üle ääre, aga mis kvaliteet sellel motoga seonduvalt on?

Või kui siiski lubatakse kehva huumori meestel jätkata, siis tehke palun nii, et avalehel uute postide all kuvatakse vaid mototeemalist.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne! Biker.ee 2.0

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Tort räägib asja ning avalehel vastav kajastumine on ka minu mõtetes. Kunagi tegin seda (peitsin teemasid), siis tuli hirmus kisa ja panin tagasi.
Nüüd ma ei tee uisapäisa midagi, seega kohe homme veel pilt ei muutu, kuid kindlasti peale konsiiliumeid hakkab siin toimuma :bsmile:

Leiva jutt on ka õige, mis puutub modede aktiivsusesse, ka sellega tegeleme.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne! Biker.ee 2.0

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
Tort kirjutas:

Mingit seltskondlikku nurka peale ürituste pole minu meelest vaja. Suur osa risu toodetakse nende mölalõugade poolt, kellel näpud ei seisa paigal ja kellele fb-st ja muudest kanalitest ei piisa. Igasugused jooma ja nikuteemad võiks paugust lukku panna ja see lasteaed/buduaar/delfi võiks siin oma lõpu leida. Jah, see tekitab kommuuni tunde, aga see ei ole see kommuun, kus mina ja ilmselt paljud teised täiskasvanud inimesed (nagu Credo) olla tahavad. Probleem ei oleks väiksem sisu maht, kui selle kvaliteet tõuseb. Praegu ajab möla üle ääre, aga mis kvaliteet sellel motoga seonduvalt on?
Või kui siiski lubatakse kehva huumori meestel jätkata, siis tehke palun nii, et avalehel uute postide all kuvatakse vaid mototeemalist.

Tasakaalustatud kommuuni peaks suutma oma liikmetele pakkuda mõlemat - kvaliteetsisu saab ikka eelisatud ja huumor ning muu taoline püsib tagatoas.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

argo
Postitusi: 376
Liitunud: 06 Juun 2008, 16:31
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Teadaanne! Biker.ee 2.0

Lugemata postitus Postitas argo »

Väga hea, juba ammu avaldasin soovi spoileri osas. Loodame, et nüüd jääb ära ka see piltide tsiteerimine.
Modereerimise osas - kas ei oleks mõistlik moded kategooriate järgi ära jaotada, näiteks igale kategooriale kaks mode. Kui kellegil tekib tulevikus mingi teema vms kohta küsimusi, siis kasutaja saab kohe vastava kategooria mode poole pöörduda. Seda saab ilusti "Foorumi moderaatorid" alt jagada. Ehk siis tuleviku teema, esmatähtis vast phpBB upgrade teha.

| Uuendan ja konverteerin vananenud foorumeid ning nende andmebaase | Muu IT abi |

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne! Biker.ee 2.0

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

argo kirjutas:

Ehk siis tuleviku teema, esmatähtis vast phpBB upgrade teha.

Tegelikult on versioon 3.0.11, lehe allservas näitab valet reliisi numbrit.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Cado
Postitusi: 873
Liitunud: 08 Mai 2004, 08:43
Tsikkel: R1_450EXC_VTX1800_Scrambler4X4
Asukoht: Keila lähistel.
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Teadaanne! Biker.ee 2.0

Lugemata postitus Postitas Cado »

Kas vana Adminni ja uue saabumise puhul pidu ka tehakse kuskil lumise/vihmase grilliga? :D
Seal saaks keskööpaiku jooksvalt toote arendus koosoleku ka ära teha sest see kell peaks enamus kige targemad olema. :twisted:

--R1-- / Polaris Scrambler 500 4*4 / KTM 450 EXC & VTX 1800 ja nende vahel natuke USA rauda
Kasutaja avatar

M2
Postitusi: 607
Liitunud: 24 Mai 2007, 11:47
Tsikkel: CB1000R
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne! Biker.ee 2.0

Lugemata postitus Postitas M2 »

mx77 kirjutas:
Tort kirjutas:

Mingit seltskondlikku nurka peale ürituste pole minu meelest vaja. Suur osa risu toodetakse nende mölalõugade poolt, kellel näpud ei seisa paigal ja kellele fb-st ja muudest kanalitest ei piisa. Igasugused jooma ja nikuteemad võiks paugust lukku panna ja see lasteaed/buduaar/delfi võiks siin oma lõpu leida. Jah, see tekitab kommuuni tunde, aga see ei ole see kommuun, kus mina ja ilmselt paljud teised täiskasvanud inimesed (nagu Credo) olla tahavad. Probleem ei oleks väiksem sisu maht, kui selle kvaliteet tõuseb. Praegu ajab möla üle ääre, aga mis kvaliteet sellel motoga seonduvalt on?

Või kui siiski lubatakse kehva huumori meestel jätkata, siis tehke palun nii, et avalehel uute postide all kuvatakse vaid mototeemalist.

+1

Toetan!

Minu meelest on foorumi kvaliteedi ja korrektsuse osas väga heaks näiteks Eesti Audi Klubi foorum. Kõik väljapakutud rubriigid ja nende "alamad" on temaatilised. Samuti on olemas üldistav teema, kus saab muljetada sellest, mis mujale ei sobi, kuid siiski seotud konkreetse valdkonnaga (Audid). Kontroll postituste üle on korralik (vahel isegi veidi pealetükkivalt range) ning vajaliku info või abi leidmine seetõttu lihtne ja loogiline. Pole vaja läbi lapata 25 lehekülge tühja loba ja parastamist, et vajalik lahendus üles leida. Jõudu ja jaksu uuele meeskonnale õigete prioriteetide ning proportsioonide kehtestamisel. Kõigile ei saagi meeldida ning pole ka vaja!

Viimati muutis M2, 10 Mär 2014, 13:54, muudetud 1 kord kokku.
ELUST TULEB LÄBI MURDA, MITTE PUGEDA!
http://www.animalistika.ee
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Teadaanne! Biker.ee 2.0

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Tort kirjutas:

Mingit seltskondlikku nurka peale ürituste pole minu meelest vaja. Suur osa risu toodetakse nende mölalõugade poolt, kellel näpud ei seisa paigal ja kellele fb-st ja muudest kanalitest ei piisa. Igasugused jooma ja nikuteemad võiks paugust lukku panna ja see lasteaed/buduaar/delfi võiks siin oma lõpu leida. Jah, see tekitab kommuuni tunde, aga see ei ole see kommuun, kus mina ja ilmselt paljud teised täiskasvanud inimesed (nagu Credo) olla tahavad. Probleem ei oleks väiksem sisu maht, kui selle kvaliteet tõuseb. Praegu ajab möla üle ääre, aga mis kvaliteet sellel motoga seonduvalt on?

Või kui siiski lubatakse kehva huumori meestel jätkata, siis tehke palun nii, et avalehel uute postide all kuvatakse vaid mototeemalist.

+1
Siin ilmselt päris palju teemasid,mille pealkirjagi ma pole lugenud,sest rubriik juba ei viita kuidagi millelegile motoga seotule.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

reimps

Re: Teadaanne! Biker.ee 2.0

Lugemata postitus Postitas reimps »

M2 kirjutas:

Kõigile ei saagi meeldida ning pole ka vaja! ;)

Väga mõtlematult visatud lause, sest ma ütleks täpselt sama vastu. Steriilse tsiklifoorumina sureb biker.e välja, seega hardcore tsiklistide kõrval peab ka lastenurk olema.
Pealehel vaid tsikliteemade kajastamine ja ala(m)foorumitesse rangelt jagamine on aga OK küll.

Kasutaja avatar

Raki
Postitusi: 662
Liitunud: 04 Mär 2013, 15:37
Tsikkel: 1200gs LC Rallye, CRF300 Rally
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Teadaanne! Biker.ee 2.0

Lugemata postitus Postitas Raki »

hardcore tsiklistid ei vahigi foorumis. Kui saaks tsikliga rohkem sõita (kuid aastas) siis oleks rohkem tsiklijuttu ka. Eesti oludes tuleb muuga ka aega sisustada, aga ikka hea kui see on tsiklitega kasvõi foorumi nime järgi seotud

https://ragnarnakus.blogspot.com/

TDM850-->1150GS-->HD Road King-->Honda Transalp 700XL-->BMW 1200GS LC Rallye

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Teadaanne! Biker.ee 2.0

Lugemata postitus Postitas pühak »

Minu ettepanek on, et turg võiks olla ärifoorumi küljes, kui kord juba selline jaotus tehti. Praegune seis on selles mõttes vähemalt suht segane, et kui ma tahan näiteks kiivrit osta või müüa, läheb vastav kuulutus lehekülje ülaosas olevasse turgu; kui aga tahan kinnist kiivrit lahtise vastu vahetada või vastupidi, läheb kuulutus lehekülje teise otsa, alaservas asuva ärifoorumi vahetuskuulutuste alla. Need asjad võiks ikka kõrvuti olla.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne! Biker.ee 2.0

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

pühak kirjutas:

Minu ettepanek on, et turg võiks olla ärifoorumi küljes, kui kord juba selline jaotus tehti. Praegune seis on selles mõttes vähemalt suht segane, et kui ma tahan näiteks kiivrit osta või müüa, läheb vastav kuulutus lehekülje ülaosas olevasse turgu; kui aga tahan kinnist kiivrit lahtise vastu vahetada või vastupidi, läheb kuulutus lehekülje teise otsa, alaservas asuva ärifoorumi vahetuskuulutuste alla. Need asjad võiks ikka kõrvuti olla.

Täpselt õige mõte. See, et nad üksiteisega koos pole on puhtalt ajutine ja seotud foorumi tehnilise lahenduse piirangutega, kohe kui see korda saab kolivad nad kokku. Kusagilt peab lihstalt alustama.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

efendi
Mode
Postitusi: 969
Liitunud: 23 Dets 2004, 17:12
Tsikkel: KTM
Asukoht: Tartu
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Teadaanne! Biker.ee 2.0

Lugemata postitus Postitas efendi »

Mäkk ja Piipz, pange äkki sellele foorumile mingi "like" nupp külge, mind ajab ausalt öeldes öökima see +1 jms pask. Las laigivad, siis ei pea igakord avastama, et mind huvitavasse teemasse on siginenud uued postitused, mis ei sisalda mitte midagi sellist, mis oleks minu aega väärt.

i am not totally useless, i can be used as a bad example.

Kes mett teeb, see mett sööb!
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne! Biker.ee 2.0

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Midagi sellist on meil plaanis küll, Efendi

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Teadaanne! Biker.ee 2.0

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

efendi kirjutas:

Mäkk ja Piipz, pange äkki sellele foorumile mingi "like" nupp külge, mind ajab ausalt öeldes öökima see +1 jms pask. Las laigivad, siis ei pea igakord avastama, et mind huvitavasse teemasse on siginenud uued postitused, mis ei sisalda mitte midagi sellist, mis oleks minu aega väärt.

+1

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Teadaanne! Biker.ee 2.0

Lugemata postitus Postitas pühak »

Pihelgas kirjutas:
efendi kirjutas:

Mäkk ja Piipz, pange äkki sellele foorumile mingi "like" nupp külge, mind ajab ausalt öeldes öökima see +1 jms pask. Las laigivad, siis ei pea igakord avastama, et mind huvitavasse teemasse on siginenud uued postitused, mis ei sisalda mitte midagi sellist, mis oleks minu aega väärt.

+1

(lol) + (lol) = +2

edit: Praegu minuga täpselt nii just läkski. :mrgreen:

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6603
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 638 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Teadaanne! Biker.ee 2.0

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Kui juba like'miseks läks siis võiks ju olla ka ebasobiva postituse koht ja selle raames kaoks mingi postitus nt.10 dislike' korral :roll:
Või jätab selle töö modedele...

edu igatahes

Saadetud kettaga lauatelefonist!


vanalendur
Postitusi: 495
Liitunud: 10 Juul 2012, 21:17
Tsikkel: D Monster
Asukoht: Tartu/Riia
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Teadaanne! Biker.ee 2.0

Lugemata postitus Postitas vanalendur »

yeekim kirjutas:

Kui juba like'miseks läks siis võiks ju olla ka ebasobiva postituse koht ja selle raames kaoks mingi postitus nt.10 dislike' korral :roll:
Või jätab selle töö modedele...

edu igatahes

No siis tekiks kindlasti heiterid kes käivadki ainult disklike jagamas, et postitused kaoks.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”