Biker.ee logo 2014

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

zidmänn
Postitusi: 85
Liitunud: 01 Mär 2009, 14:41
Tsikkel: Suzaki
Asukoht: Sinu selja taga
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas zidmänn »

Mulle uus logo just meeldib. Selle joone ''BI'' all võiks küll ära kaotada aint.



Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6603
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 638 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Müstika, milline "probleem" :wack:
Minu pärast tehke see logo kasvõi Tellise joonistuse järgi, ega foorum sellest paremaks/halvemaks ei muutu!

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas Yerba »

tormavtellis kirjutas:

ilma jooneta on kõvem jah.
tegin ka variandi, spidokas, tahhomeeter ja esiratas on näha.
Pilt

Päris hea. :)
Aga asjast korra - kas mingil Eesti motoklubil polnud juba kasutusel see kolb+keps+tiivad logoelement? Tõenöoliselt on see üle maailma veel n+1 motoklubil kasutusel, seega pole see jus väga omanäoline.
No ja biker.ee allajoonituna ei ole ka just väga kobe taies kui aus olla. Kas võiks äkitse ühe logokonkursi korraldada või on see olemasoleva tõesti juba kivisse raiutud?

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas puna »

Ma ei tea kas ainult mind häirib see, aga ebanormaalselt venitatud paistab see logo ka veel.
Suht poogen on tegelikult see minu jaoks, ega ma seda kuskil kasutama ei hakka.
Ja need jooned ja muud asjad ehk mõni tahab millegile vihjata, aga ei julge kohe kapiust valla lüüa.


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas koi »

Tellis, saadanas (lol) (lol)
Aga ilusti seletasid ära, millest sinu logo koosneb!
Põhiline, et esiratas ilusti kikkis on! :wack:

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.

koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas koi »

Ma ei tea, kes uue logo tegi ja miks, aga see on kole, maitsetu ja lapse tasemel disainiga! Valmistaja võib solvuda, kui tahab!
Kas Motopaks, kui saidi omanik, tahtis muutust? Kas ta andis mingi idee? Kas ta on asjast teadlik? Muutuse põhjus?
Igal muutusel või muudatusel on siiski mingisugunegi põhjus, alati.
Need olid minu "rumalad" küsimused, koos eelneva kommentaariga.

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas Pontus »

koi kirjutas:

Ma ei tea, kes uue logo tegi ja miks, aga see on kole, maitsetu ja lapse tasemel disainiga! Valmistaja võib solvuda, kui tahab!
Kas Motopaks, kui saidi omanik, tahtis muutust? Kas ta andis mingi idee? Kas ta on asjast teadlik? Muutuse põhjus?
Igal muutusel või muudatusel on siiski mingisugunegi põhjus, alati.
Need olid minu "rumalad" küsimused, koos eelneva kommentaariga.

Kas Motopaks on jälle saidi omanik v? Ja pole sel logol häda midagi, vaata parem Toolse saia logo...

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Piipz »

koi kirjutas:

Ma ei tea, kes uue logo tegi ja miks, aga see on kole, maitsetu ja lapse tasemel disainiga! Valmistaja võib solvuda, kui tahab!
Kas Motopaks, kui saidi omanik, tahtis muutust? Kas ta andis mingi idee? Kas ta on asjast teadlik? Muutuse põhjus?
Igal muutusel või muudatusel on siiski mingisugunegi põhjus, alati.
Need olid minu "rumalad" küsimused, koos eelneva kommentaariga.

Valmistaja ei tunne ennast solvatuna, sest kõigil ei saagi sama maitse olla.
Logo muutust tahtsin mina, põhjuse leiab alati.
Motopaksu käest ma ei pea kindlasti seda praegu küsima, küll ta teada saab, kui juba ei tea.
Kui aasta aja pärast foorumis enam keegi ei käi, siis võib-olla pean natuke aru andma.
Võtke rahulikult nüüd. :bsmile:

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Spoiler
pontus kirjutas:
koi kirjutas:

Ma ei tea, kes uue logo tegi ja miks, aga see on kole, maitsetu ja lapse tasemel disainiga! Valmistaja võib solvuda, kui tahab!
Kas Motopaks, kui saidi omanik, tahtis muutust? Kas ta andis mingi idee? Kas ta on asjast teadlik? Muutuse põhjus?
Igal muutusel või muudatusel on siiski mingisugunegi põhjus, alati.
Need olid minu "rumalad" küsimused, koos eelneva kommentaariga.

Kas Motopaks on jälle saidi omanik v? Ja pole sel logol häda midagi, vaata parem Toolse saia logo...

Motopaks ja Sys on endiselt saidi omanikud :) Aga nii üks kui teine ei tegele praegu asjaga eriti, ühel või teisel põhjusel.
Võin saladuskatte all öelda et uus logo on oluliselt parem, kui see, et biker.ee'd üldse poleks praegu olnud.
Muide, kui pilvi vahtida, siis leiab iga päev ühe sellise, mis meenutab ühele tilli, teisele hobust. Ei ole vaja igalt poolt fallost otsida, see on igal pool niikuinii olemas :bsmile:

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas koi »

:shock:

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.

zx12r

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas zx12r »

Mind see foorum eriliselt rohkem ei peibuta kui avalehel kajastatud teemad, kuid sellegipoolest tagasihoidlik soovitus neile, kes siin (mõne arust liigagi) hoogsalt muudatusi sisse viivad: võtke aeg maha! Aega on, pole vaja kohe kõike korraga ära teha.

Kui mingeid muudatusi just praegu on vaja teha, no tehke, aga sellised asjad nagu logo vahetamine võiks ju jätta selleks ajaks kui midagi muud otseselt teha vaja pole...

Rahvas rahunenud, võib-olla esimesed sajad kilomeetridki selja taga...

Kiiret kevade saabumist!

Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Vanaste õeldi seda asja muudmoodi

Spoiler

Не учи отца ебать

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas puna »

Logo vahetades oleks saanud seda ka kenasti teha, aga see on miski algkooli lapse käeharjutus.


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas koi »

No ladna - ma püüan sel teemal rohkem mitte nääksuda.
Aga ikkagi...
:bsmile:

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas Loff »

See on ikka päris nõme suhtumine tegelikult, kui keegi midagi valmis teeb siis ujuvad välja seda tüüpi inimesed, kes vahivad muidu kõrval ja on vait nagu kult rukkis ja kui asi valmis siis hakkab tulema. Küll on maa külmand, küll on kärss kärnas. See, et logo muudetakse oli juba ammu teada, vähemalt neil, kes asja jälginud ja kaasa mõelnud on. Sellel teemal aga keegi ei ole enne sõna võtnud ja nüüd on tegelikult veits hilja näägutama hakata või mis?
Kus Te, Picassod ja Viiraltid, kõik enne olite.
Rohkem võiks olla konstruktiivset vestlust mitte vingu, vingumürgitusse võib surra niimoodi!

Mind see logo ei häiri, kui siis selle BI allajoonimine.

Viimati muutis Loff, 27 Veebr 2014, 00:49, muudetud 1 kord kokku.
https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02
Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

Samuti dislike, vana logo oli kena ja aegumatu. Sellise peletisega särki ei kannaks :ner:

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee


madjs
Postitusi: 1458
Liitunud: 17 Juun 2005, 14:36
Tsikkel: VX 800
Asukoht: Läänemaa, Lihula; Kasari
Kontakt:

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas madjs »

Ühinen Loffi arvamusega. Foorum ei koosne mingist logost, kui on vaja vahetada siis antke tuld! Kuigi jh, se joon kahe tähe all pani mindki kulmu kergitama. Ja särke kannan üldiselt ilma logodeta :ner:

Kõik mis ei tapa teeb tugevamaks, või siis sitaks haiget. Ps.Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
http://www.krracing.ee/
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas mella »

Mulle paistab selline põhjendus rohkem nii, et Biker.ee ees oli dilemma, kas vahetada logo või surra ära?
Ja siis tuli Piipz, üleni valges. Ja ütles, et "kui mina saan logo teha ja vahetada, siis biker jääb elama".
Aga see selleks. Harjumus või mitte, praegune logo on nagu algkoolilapse esimene (ja suht ebaõnnestunud) harjutus. Eelmine logo ei riivanud silma, praegune küll.

Piipz kirjutas:

Võin saladuskatte all öelda et uus logo on oluliselt parem, kui see, et biker.ee'd üldse poleks praegu olnud.

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas puna »

Kas logo venitamist tõmmati maha?

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Mu vastus ristub küll ühe teise teemaga aga ei oleks oodanud poleemikat nii väikesest asjast.

Mõned aastad tagasi võtsid foorumi omanikud endale uusi väljakutseid ja neil polnud enam aega tegeleda bikeriga.
Esileht ja foorum püsisid praktiliselt muutumatul kujul juba aastaid.
Statistika näitab, et kui asi tammub pikka aega paigal, siis ta jääb lõpuks lihtsalt seisma.
Kui 2008 aastal oli päevas keskmiselt 300 - 500 kasutajat foorumis, siis praeguseks on 50-100.

Umbes nädal aega tagasi oli foorum maas, teatega, et uuendatakse. Tegelikult tõmmati biker.ee stepslist selle seletusega, et asjal pole enam pointi ka keegi niikuinii siin enam eriti ei käi.
Ma ei tao endale nüüd vastu rinda, et tänu minule see tagasi tuli, kuid põhimõtteliselt suutsin ikkagi augu pähe rääkida, on ju veel inimesi, kes siin käivad, harjumusest.

Minul on visioon, mitte küll selline, et hakkab jälle kohe päevapealt 300-500 kasutajat siin käima, vaid selline, et siin tuleb muutuseid teha ja palju.
Tahan asja paremaks teha. Kes ütles, et ilusamaks? Mina ei öelnud. Aga paremaks küll.

Paljud on juba rääkinud, et äkki tõmbaks hoo maha ja teeks rahulikult.
Vaidlen vastu - pigem teen korraga ja kiiresti, mitte ei käi mitu kuud järjest pisikeste muudatustega inimestele närvidele. Niiviisi harjub muutustega kiiremini.

Biker.ee logo mõte tiksus mul juba ammu peas, tegelikult ka sinna 2007 kanti, siis oli isegi mingi konkurss, mis ühel või teisel põhjusel ei viinud kuhugile. Just selletõttu, et inimestel on sama palju eri arvamusi, kui palju inimesi üldse on. Ka riigikogu ja linnavalitsuse valimistel keegi võidab aga alati on suur hulk inimesi, kes kaotavad.
Seetõttu oli mul lihtsam see otsus ise ette võtta, sest nii ei saa keegi kellegi poolt ega kellegi vastu olla, sõda jäi ära.

Hetkel vastutan biker.ee logo ja muude uuenduste pärast üksi ja ainuisikuliselt. Muutsin avalikuks oma telefoninumbri ja e-maili ning kui keegi tõepoolest tunneb, et tal on vaja südamelt midagi puistada, siis võib mulle kirjutada/helistada, saame rääkida kasvõi ilmast, kui see vähegi hetkel biker.ee'd puudutab.

Vana logo on olnud biker.ee algusaastatest ja ma pole kordagi öelnud, et see oli kole, see oli lihtsalt vana. Uus logo ei pidanud välja nägema uuem, kui vana ning ei pea meeldima kõikidele, samuti nagu seda ei pidanud ka vana. Mis puutub allajoonitud teksti, siis kuigi ma oma mõtetes võin suht perv olla, siis ei osanud ma seda seostada asjadega, mis siin inimesed öelnud on. Minu jaoks oli oluline, et uus logo oleks lihtsam. Kui see mõnele tundub algklassi käeharjutusena, siis fine. Võib-olla oleks saanud midagi paremini, kuid millised on standardid? Kas uus tähendab automaatselt voolujoonelisemat ja 3D-mat ja läikivamat? Defineeri uus.

Ehk veidi ette rutates, kuid kindlasti saab mõne aja pärast biker.ee kalendreid ja t-särke, seda uue logoga (muide, t-särgil see ei jää 1:1 selline, nagu ta siin foorumis on). Keegi ei käsi neid osta, kuid loodan siiski, et inimesed saavad aru, et foorum ei pea ennast ise üleval, pole kunagi pidanud ja iga inimese tugi on teretulnud.

Tagasi selle lõigu juurde, miks siia foorumisse on jäänud 10x vähem rahvast, kui mõned aastad tagasi, on ka suhtumine, mentaliteet, paljud on siit lahkunud sellepärast, et ei ole saanud eriti midagi öelda, kohe on sõitnud teised kasutajad temast teerulliga üle. Või moded. Nii ei lähe. Nii et uus logo on kõige väiksem muudatus. Suhtumist tuleb hakata parandama ja ka modede ridades on olnud palju kärpeid, uusi lisamisi, moded saavad endale uued reeglid/juhised, mis aitab vähendada kõhutunde järgi tehtud kustutamisi/asju. Tegelikult, tunnistan, vanasti polnudki reegleid, kuid lähtuti sellest, et kui on normaalne mode, siis ta saab ise ka aru, mis on õige.

P.S. uus logo sobib kindlasti paremini ka uue esilehega, mille kujundus on praegu lahtine, kuid siiski leidsin vajaliku olevat uus juba praegu üles laadida, et harjutada teid ette kõige suurema, veel tulemata muutusega.
Ning vastan juba ette, jah, viimased teemad jäävad ikka esilehele, nagu vanasti.

P.S.2. Logo teema võiks nüüd ammendatud olla. Edasised küsimused palun pigem mu postkasti või telefoni.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas Piipz »

puna kirjutas:

Kas logo venitamist tõmmati maha?

Nüüd olen teises masinas ja mõlema brauseriga ei ole enam venitatud, paistab, et on korras.

mella kirjutas:

Mulle paistab selline põhjendus rohkem nii, et Biker.ee ees oli dilemma, kas vahetada logo või surra ära?
Ja siis tuli Piipz, üleni valges. Ja ütles, et "kui mina saan logo teha ja vahetada, siis biker jääb elama".
Aga see selleks. Harjumus või mitte, praegune logo on nagu algkoolilapse esimene (ja suht ebaõnnestunud) harjutus. Eelmine logo ei riivanud silma, praegune küll.

Ma ei öelnud seda nii, aga sa võid nii arvata, kui tahad.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Kahemõttelisuste vältimiseks (tänud selle eest) pikendasime joont tähe "K" alla. (muutused ei pruugi kohe nähtavale tulla).
See logo ei kao siit aga kuskile, seega palun, edaspidised küsimused ja probleemid minu postkasti või telefonile.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6603
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 638 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Ole kena ja pane see teema kinni!
Kellele meeldib, kellele mitte, asi sellest ei muutu!

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!


Julge
Postitusi: 1009
Liitunud: 17 Dets 2004, 15:27
Tsikkel: HD VRSCDX Night Rod Special
Asukoht: Riia, Tallinn
Kontakt:

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas Julge »

Olen biker.ee kasutaja olnud aastast 2004. Ehk siis varsti saab 10 aastat täis. Viimased 3-4 aastat olen väga harva sõna võtnud. Korra nädalas ikka pilgu peale viskan. Seni. Ja see Piipzu pikem kirjutis sundis sõna võtma. Olgu see siis sümboolne 1000-s post ja ehk mõni teine 10 aastase staažiga kasutaja viitsib läbi ka lugeda.

Olen Piipzuga täiesti nõus selles osas, et päris palju kunagistest aktiivsetest kasutajatest on tänaseks väga passiivseks muutnud eelkõige just selle anonüümse ja küünilise "Delfi generatsiooni" peale kasvamise tõttu. Vanasti sai see seltskond korra aastas kokku ja siis igaüks teadis, et kui ikkagi kedagi isiklikult solvanud olid, siis tuli nendel teemadel ka näost näkku vestelda. Ei mäleta küll, et see vestlus kunagi käest ära oleks läinud, kuid krõbadaid ütlemisi oli. Ja seetõttu oli olemas ka teatav respekt teineteise suhtes.

Nalja viskamine ja vastastikune lõõpimine oli väga olulisel kohal ka siis. See tagas ka postide teatava kvaliteedi, sest vastasel korral tulid "põhjakoristajad" ja sõitsid su postist peene huumoriga üle. Aga seejuures ei olnud isiklikku solvamist. Täna lihtsalt ei taha enam teravaid poste teha, sest kohe ilmuvad välja mingid tegelased, kes teevad su isiku kohta (kuna sa ei peitu mingi kavala aliase taha vaid oled ka päriselus lihtsalt leitav) korraliku internet searchi ja hakkavad ISIKLIKULT ära panema, mitte arvamust arvustama. Ja siis mõtled, et nahh mul vaja on seda jama!

Ehk siis Piipz - edu sulle ja tugevat närvi selle koha paremaks muutmisel! Ma isklikult olen vähe pessimistlik ja äkki me oleme lihtsalt välja kasvanud sellest kohast või lihtsalt vanaks jäänud! :-)
Mis logosse puutub, siis pole just minu maitse, aga küll ta käib! :bsmile:

Vanemaid olijaid kohtan erinevatel tsikliüritustel ja siis teeme mõned :bsmile: !

Julge

Kasutaja avatar

Pinchu
Postitusi: 372
Liitunud: 01 Veebr 2005, 18:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas Pinchu »

Kujundaja pilguga vaadates ütleks, et üsna viisakas logo. Natuke küll midagi proportsioonis häirib, aga üldiselt on OK.
PS. Piipz - kui on vaja abi kujundusprotsessis, siis võin ka oma abi pakkuda. :)

... hetkel rattatu ...
Kasutaja avatar

z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas z1000 »

disaineri pilguga ütleks, et kujund ok. font halb. värvid ok. ja miks BI on esile toodud, ei saa aru.

.
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Pinchu kirjutas:

Kujundaja pilguga vaadates ütleks, et üsna viisakas logo. Natuke küll midagi proportsioonis häirib, aga üldiselt on OK.
PS. Piipz - kui on vaja abi kujundusprotsessis, siis võin ka oma abi pakkuda. :)

Jätan meelde :)

disaineri pilguga ütleks, et kujund ok. font halb. värvid ok. ja miks BI on esile toodud, ei saa aru.

Ei ole tegelikult BI esile toodud aga kuna paljudele on juba selline mulje jäänud, siis üks väike muudatus sai tehtud selle kriipsuga. See peaks ka varsti muutuma.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

lextastic kirjutas:

font halb. värvid ok.

Oskad sa põhjendada, miks font sinu nägemuses halb on?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas z1000 »

jääb mulje, et on kokku surutud. ja kuidagi liiga toores logo jaoks. mingi ebakõla minu pilgu jaoks või robustne. aga see ainult minu arvamus :)

.
Kasutaja avatar

Pinchu
Postitusi: 372
Liitunud: 01 Veebr 2005, 18:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas Pinchu »

Jah, ma just ka proovisin arvutis, et see logo tekst on nagu kokku pressitud horisontaalsuunas (või välja venitatud vertikaalsuunas).

... hetkel rattatu ...
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”