Biker.ee logo 2014

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

lextastic kirjutas:

jääb mulje, et on kokku surutud. ja kuidagi liiga toores logo jaoks. mingi ebakõla minu pilgu jaoks või robustne. aga see ainult minu arvamus :)

See on teil kuvamise viga, kui rõngas kolvi all pole ümmrgune, siis on midagi valesti.



🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Macintosh kirjutas:
lextastic kirjutas:

jääb mulje, et on kokku surutud. ja kuidagi liiga toores logo jaoks. mingi ebakõla minu pilgu jaoks või robustne. aga see ainult minu arvamus :)

See on teil kuvamise viga, kui rõngas kolvi all pole ümmrgune, siis on midagi valesti.

Mul oli see probleem eile, nüüdseks on lahenenud. Aitas cache'i tühjendamine.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Pinchu
Postitusi: 372
Liitunud: 01 Veebr 2005, 18:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas Pinchu »

mitte rõngas ei ole kokku surutud vaid font - Mac ju küsis, et mis FONDI juures häirib :)

... hetkel rattatu ...
Kasutaja avatar

Kri$o$
Postitusi: 558
Liitunud: 18 Okt 2005, 09:42
Tsikkel: rod ja pooleli xs
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas Kri$o$ »

Ning vastan juba ette, jah, viimased teemad jäävad ikka esilehele, nagu vanasti.

väga hea. eks ta harjumise asi ole, kuid ma ei salli (ja ka ei kasuta kui just sundseis pole mingi info hankimiseks) enamus foorumeid just sellepärast, et puudub selline viimaste teemade kuvamine esilehel nagu bikeril seni. ehk siis kui see ära kaotada, siis kaob kindlasti mingi osa "laisku" kasutajaid. mina kindlasti.

Sex is like a card game, if you don't have a good partner, then you better have a good hand ...
I don't give a shit, I don't take any shit, I'm not in the shit busines!
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Siin erinevad kasutusversioonid:
[kahandapilt]http://s25.postimg.org/b2zjfy0b3/logo_0001_public.jpg[/kahandapilt]

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Villem
Postitusi: 797
Liitunud: 18 Juul 2005, 00:52
Tsikkel: XT660R, GasGas EC250
Asukoht: Saue
Tänatud: 9 korda

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas Villem »

Piipz kirjutas:

Siin erinevad kasutusversioonid:

Spoiler

Minumeelest väga püssid logod ju :bsmile: Sellist särki tahaks küll. Ma arvan tegelt, et põhiteema praeguse uue logo puhul on see, et ta ei sobi foorumi värvistiiliga kokku, mis on sinine. Kui panna see viimane sinises stiilis logo, siis ma usun, et see näeb juba väga zex välja 8)

Terv,
Villem aka Villu aka Madis :)
Kasutaja avatar

Pinchu
Postitusi: 372
Liitunud: 01 Veebr 2005, 18:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas Pinchu »

Kusjuures, kui vaadata seda terviklikku logo stilistikat, siis seal on see igati bro, ka font ei häiri.
Ehk siis tõesti praegune foorumi stiil ja logo ei haaku piisavalt veel omavahel. (Sain vist õigesti aru, et seda foorumi välimust on plaanis ka muuta?)

... hetkel rattatu ...
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Pinchu kirjutas:

(Sain vist õigesti aru, et seda foorumi välimust on plaanis ka muuta?)

Pigem esilehe, foorumit ei tohi funktsionaalsuse pärast väga muuta, kui, siis võibolla vähe teiste värvidega theme.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas z1000 »

mind endiselt font häirib aga veebis kasutaks üldse seda üleval paremal olevat põlevat ratast. mitte niivõrd sümboli pärast, vaid et ta on suunaga. võibolla sellepärast see font häiribki praegu mind et see tiibadega kolb on nagu sümmetriline ja ootaks teksti nagu alla või üles.

ja Kristoga nõus ka. ma ei mäleta üldse kas ma oleks kunagi läinud foorumi esilehele ja manuaalselt otsinud teemasid. alati vaatan 48 tunni vältel toimunud juttu ja siis sirvin nende hulgast.

.
Kasutaja avatar

Pinchu
Postitusi: 372
Liitunud: 01 Veebr 2005, 18:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas Pinchu »

lextastic kirjutas:

ja Kristoga nõus ka. ma ei mäleta üldse kas ma oleks kunagi läinud foorumi esilehele ja manuaalselt otsinud teemasid. alati vaatan 48 tunni vältel toimunud juttu ja siis sirvin nende hulgast.

Mina samamoodi :)

... hetkel rattatu ...
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas M.T. »

lextastic kirjutas:

mind endiselt font häirib aga veebis kasutaks üldse seda üleval paremal olevat põlevat ratast. mitte niivõrd sümboli pärast, vaid et ta on suunaga. võibolla sellepärast see font häiribki praegu mind et see tiibadega kolb on nagu sümmetriline ja ootaks teksti nagu alla või üles.

Kiivri ja prillidega või kolb kus tiivad kõrval tundub kuidagi meeldivam, aga samas ehk liiga lennunduse maiguga. Mis särki puudutab, siis endale meeldiks kui rinnal olev tekst + logo oleks horisontaalis ja mitte keskel. Samas võib keskel ja vertikaali põhjendus olla, et kui jope lukk lahti teha, siis on logo näha. Ehk ongi nii, aga keskel pole kuidagi see. Ja endiselt ei saa aru miks peab midagi alla joonitud olema. Tekitab vaatajas küsimuse millest aru ei saa ja millele pole ka nagu vastust, et mida see näitab või rõhutab. Visuaalselt see ilusamaks küll ei tee.
Ja kui praegused värvid on nii ja naa, siis must-valge on alati klassika mida võib kasutada.

See eelnev minu isiklik arvamus. Aga kui vaadata vastukaja mida siin päris kiiresti ja palju tuleb, siis Piipzule nõuanne, et enne kui plaanite kalendreid ja särke tootma hakata, siis küsige rahva arvamust ja tehke kasvõi hääletus ja seejärel ettetellimine. Muidu jama kui need populaarseks ei osutu ja hoopis lisakulu omale tekitate. Siia lehele aga pange ükskõik milline logo, peaasi et leht endiselt edasi eksisteeriks.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Särke ja kalendreid tuleb täpselt nii palju, kui neid tahetakse. Endale ei ole plaanis nende asjadega lisakulu tekitada :)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Aga mul küsimus, et mida see joon BI all sümboliseerib siiski? Kas ilma selle jooneta poleks asi kenam ja arusaadavam?
See joon on selline kole asi mu meelest. Ei liha ega kala vaid nagu lisaraskus - juurde ei anna aga ära võtab.

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Ei sümboliseeri midagi. Ja täiesti arusaadav, et ei meeldi kõigile.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Kapa
Postitusi: 280
Liitunud: 08 Veebr 2006, 14:58
Tsikkel: Honda XR600r Honda CRF450
Asukoht: viljandi
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas Kapa »

Mul juba selle logoga särk olemas, kirjad küll teised aga kes neid ikka loeb :D

Pilt

Kui teed ära karda, kui kardad ära tee! Iga kord sama jama!
PUUPAADID
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas Piipz »

soni kirjutas:

Mul juba selle logoga särk olemas, kirjad küll teised aga kes neid ikka loeb :D

Pilt

:D

Ja enne oli bikeri logo ka umbes selline, kes see ikka lähemalt vaadata viitsib:
Pilt

Siinkohal leian, daamid ja härrad, et avalik vestlus sellelkohal on lõppenud, olen asjast juba ka piisavalt rääkinud.
Kõik edasised vestlused jätkuvad siis mu postkastis, tänud.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

zx12r

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas zx12r »

Huvitaval kombel kustutati mu post siit igasuguse selgituseta... Sõnavabadus hakkab lähenema Valgevenele? Kuna võimu on, võiks ju kohe ära bännida siis, miks tilgutada.

____________________


Kuna vastav teema pandi lukku (nagu siin ikka kombeks on, sest muidu saab internetis ruum otsa), siis saab oma küsimuse postitada siia, sest ehkki see rumal ei ole, siis vastus on tõenäoliselt küll rumal.

Miks sel Biker.ee logol seal üleval BI eraldi välja toodud on? Demonstreerime vabameelsust või sallivust?

Umbes nagu teeks kauplusele "Koolitarbed" logo KOOLITARBED

Viimati muutis zx12r, 28 Veebr 2014, 09:21, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Mina kustutasin, sest teema on lõpetatud. Ma ju ütlesin, et logo teemadel võib mulle helistada, kirjutada ja joonistada.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

zx12r

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas zx12r »

Piipz kirjutas:

Mina kustutasin, sest teema on lõpetatud. Ma ju ütlesin, et logo teemadel võib mulle helistada, kirjutada ja joonistada.

Avalikult arutada ei tohigi?

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Piipz »

zx12r kirjutas:
Piipz kirjutas:

Mina kustutasin, sest teema on lõpetatud. Ma ju ütlesin, et logo teemadel võib mulle helistada, kirjutada ja joonistada.

Avalikult arutada ei tohigi?

Sai piisavalt arutatud. Logo teemadel saan niikuinii ainult mina vastata ju.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas mella »

See meenutab juba vene aega.
Ülemodereeritud foorum jääb kängu. Nagu ma aru sain, oli eesmärk endise kasutajahulga tagasi saamine. Sellised meetodid pigem veelgi vähendavad.

zx12r kirjutas:

Avalikult arutada ei tohigi?

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Sa mõnda teist sõna ka tead, mella, nagu ülemodereeritud?
Mul on muudki teha, kui ühe mingi kriipsu pärast terve päev vastuseid anda.
Logoteemat on piisavalt arutatud aga kui keegi tunneb, et midagi puudu jäi, siis võtab minuga ühendust sellepärast, et ma ei jõua käia kõiki teemasid läbi ja uurida, et kas kusagil veel sellest rääkida.
Siin ei ole modereerimisega midagi pistmist. Uus logo on bikeril nüüd olemas ja sellisena ta siia jääb.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas bitter »

Pinchu kirjutas:

mitte rõngas ei ole kokku surutud vaid font - Mac ju küsis, et mis FONDI juures häirib :)

Minu brauserid kuvavad lehe ülaservas oleval logol nii kepsu kui fonti pisut kokkusurutuna. Jpg-l http://s25.postimg.org/b2zjfy0b3/logo_0001_public.jpg on mulje hoopis parem.

Tellise kellade ja rehviga 8) versioon on v.hea.

Viimati muutis bitter, 28 Veebr 2014, 13:29, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Piipz »

bitter kirjutas:

Piipz, seleta foorumis lahti, miks bi on rõhutatud, mida see tähendab. Peaks ju lihtsam olema kui privas ükshaaval kõigile vastata 8).

Ma ju seletasin :twisted:
See ei tähenda midagi, vaid on kujunduslik element. Igaüks võib lugeda igast asjast välja, mida ta parasjagu heaks arvab.

Ma tõepoolest juba ise tahaksin, et see tähendaks midagi konkreetset, siis oleks veel lihtsam seletada.

Seda logo on seostatud Hells Angelsite, autoklubidega, Cars multifilmiga, dildodega, homoklubidega, ühepütaste mootoritega jne. No mida veel, kas sellest võib järeldada, et need kõik eelnevalt loetletud asjad on ka siis omavahel seotud?
Kui on mingi sarnasus muude asjadega, siis see tõesti on nii, kuid teist täpselt samasugust logo pole olemas.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

zx12r

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas zx12r »

Piipz kirjutas:

Sa mõnda teist sõna ka tead, mella, nagu ülemodereeritud?
Mul on muudki teha, kui ühe mingi kriipsu pärast terve päev vastuseid anda.
Logoteemat on piisavalt arutatud aga kui keegi tunneb, et midagi puudu jäi, siis võtab minuga ühendust sellepärast, et ma ei jõua käia kõiki teemasid läbi ja uurida, et kas kusagil veel sellest rääkida.
Siin ei ole modereerimisega midagi pistmist. Uus logo on bikeril nüüd olemas ja sellisena ta siia jääb.

Piipz, oled seni alati mõistliku inimesena tundunud. Seepärast annan lihtsalt nõu: kui sa pideva puiklemise asemel ükskord lihtsalt vastaksid küsimusele, oleks neid teemasid-küsimisi palju vähem...

Foorum ongi arutamise koht. Keegi ei pea hakkama sinule helistama, et küsida midagi foorumi kohta.

Mind üldiselt jätab kõik ülejäänu siin külmaks, aga kui võetakse ära õigus avalikule küsimusele vastus saada, siis jääb küll ÜLEMODEREERITUSE tunne.

Inimloomus on selline, et kui ta võtta ja panna aedikusse ja öelda, et "Nii on sulle parem!" siis tekib ikkagi küsimus - miks?

EDIT: vastus tuligi lõpuks enne käesoleva postituse tegemist.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Zx12r, mõistlikkuse koha pealt sulle samad sõnad.

Aga ma olen püüdnud seda enda arust iga nurga pealt seletada, kuid ei õnnestu, sest alati tuleb keegi uus ja küsib sama asja.
Proovin veel kord, uus logo sisaldab kolbi, tiibasid ja biker.ee kirjasid ning väikest kriipsu, mis on lisatud, kui disainielement, mis ei rõhuta ühtegi äärmust.
See on sinna mõttega lisatud, kuid mitte mingi tagamõttega. Ilma selleta oleks logo teistsugune, maitse asi, kas parem või halvem aga minuarust ikkagi tühjem.

Vabandan kõikide ees, kelle postitusi ma seoses antud teemaga olen kustutanud ja kes seda isilikult on võtnud, kuid igal asjal on piir.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

zx12r

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas zx12r »

Seletus OK. Teema unustatud. Seljale sellist suurt logo ei hakkaks panema, aga las ta jääda. Ma ise paremat nagunii teha ei oskaks.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Tegin teema lahti, ma pole keelanud logo üle arutada (kes ma üldse selline olen?) või selle kohta nalja teha, ma saan naljast aru ja naeran isegi kaasa. Tormavtellise huumor oli minuarust geniaalne.
Küll aga, kui on küsimusi, siis selleks, et ma neid näeksin või et ma neile vastata oskaksin, pean ma ikkagi paluma, et seda minu käest otse küsitakse.
Istun küll pidevalt ühe silmaga foorumis, kuid ei jõua kõike jälgida ning tean, et keegi teine ei saa just konkreetse teema kohta selgitusi anda.

Tänud,
Piipz

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

J a n n o
Postitusi: 206
Liitunud: 27 Okt 2007, 00:14
Tsikkel: YamahaXT, DneprMT16
Asukoht: Sauespoo, Harjuusimaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 5 korda

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas J a n n o »

tormavtellis kirjutas:

ilma jooneta on kõvem jah.
tegin ka variandi, spidokas, tahhomeeter ja esiratas on näha.
Pilt

Nüüd ma saan aru, miks "neid" vahel hellitavalt ka kelladeks kutsutakse :)

Riga 13-Mini mopeed-... pikk vahe... -Kawasaki VN-Suzuki Intruder M1800R,Dnepr,Ural - Honda Varadero xl1000v - diisel Ural,Dnepr MT16, IZ Jupiter'68,YamahaXT660R
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee logo 2014

Lugemata postitus Postitas mella »

Sest spido ja tahho näitavad miskit nagu kell?

J a n n o kirjutas:

Nüüd ma saan aru, miks "neid" vahel hellitavalt ka kelladeks kutsutakse :)

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”