iOS mehed foorumis

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

iOS mehed foorumis

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Piipz kirjutas:

Kõik ilus kena, aga teemat vaadates, iga postituse juures näitab ikka Rumalad küsimused 2. See peaaegu sama häiriv, kui see, et foorumisse peab iosiga iga kord uuesti sisse logima. :)



Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: iOS mehed foorumis

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Uute postitustega tuleb õige teema nimi. Kuna ma kopeerisin eelmisest teemast, siis jäid ainult vanadel postitustel vanad pealkirjad. Phpbb töötab nii. Ja iosi probleemi pole teiste käest kuulnud. Püüan uurida, kui keegi siin veel kasutab, võiks teada anda

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Teema algataja
kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: iOS mehed foorumis

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Ma proovin homme Ipadiga ka. Äkki tõesti mu telefonis mingi imelik asi. Samas teistes foorumites ilusti hoiab sees.

Kasutaja avatar

Mart
Postitusi: 396
Liitunud: 18 Juun 2014, 21:53
Tsikkel: Aprilia Pegaso Trail 650
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 4 korda

Re: iOS mehed foorumis

Lugemata postitus Postitas Mart »

Mul pole IOSiga ühtegi muret olnud. Ehk on sul linnuke sinna kasti vaja toppida, kus on kirjas, et logib automaatselt sisse igal külastusel?

56271134
Kasutaja avatar

Teema algataja
kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: iOS mehed foorumis

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Mart kirjutas:

Mul pole IOSiga ühtegi muret olnud. Ehk on sul linnuke sinna kasti vaja toppida, kus on kirjas, et logib automaatselt sisse igal külastusel?

Linnuke olemas. Aga telefoniga käies ikkagi koguaeg välja logitud. Iga kord eraldi sisse loginud ja linnukese pannud. Tunni jooksul proovin Ipadiga ära ja siis teada, kas viga telefonis, või mitte. :)

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: iOS mehed foorumis

Lugemata postitus Postitas Black »

iOS on tegelikult OS, millega tuleb kaasa brauser nimega Safari. Tavakasutaja paneb ehk tõesti nende vahele võrdusmärgi, samas võib iOS-i peal kasutada ka mitmeid teisi brausereid. Ok, iPhone'i/iPad'i peal kasutabki tõenäoliselt 99% kasutajaist Safarit, aga Win puhul me ju näiteks ei eelda (enam), et kasutuses oleks tingimata IE.

Aga endal pole küll aegajalt iPad-il Safarit kasutades sisselogimisega mingeid anomaaliaid olnud.

Võid proovida näiteks Settings > Safari alt "clear history and website data" teha. Ja vaata, et cookie'd oleks lubatud (vaikimisi kolmas valik on piisavalt hea).

Kasutaja avatar

Teema algataja
kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: iOS mehed foorumis

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Black kirjutas:

iOS on tegelikult OS, millega tuleb kaasa brauser nimega Safari. Tavakasutaja paneb ehk tõesti nende vahele võrdusmärgi, samas võib iOS-i peal kasutada ka mitmeid teisi brausereid. Ok, iPhone'i/iPad'i peal kasutabki tõenäoliselt 99% kasutajaist Safarit, aga Win puhul me ju näiteks ei eelda (enam), et kasutuses oleks tingimata IE.

Aga endal pole küll aegajalt iPad-il Safarit kasutades sisselogimisega mingeid anomaaliaid olnud.

Võid proovida näiteks Settings > Safari alt "clear history and website data" teha. Ja vaata, et cookie'd oleks lubatud (vaikimisi kolmas valik on piisavalt hea).

Safari ikka. Seal teist browserit kasutada oleks suht gei. Kustutasin ajaloo ära nagu kirjutasid. Läksin bikeri ja pidin sisse logima. Siis läksin teise foorumi ja olin automaatselt sees. Samas Ipadiga olen vist kunagi käinud ja automaatselt läks kohe. Ei tea mis sel Iphonel viga. Tahab vist seinaga lähemalt tutvust teha... Proovin veel chromeiga, kuna mul ta olemas aga ei kasuta. Ja tulemuseks siis chromeiga töötab. Suht tüütu... :wack:
Nüüd tuli ette, et 8.4.1 on saadaval ja läheb kohe peale ka. :)
Pärast uuendust korras. Saan ka nüüd tööl bikerit külastada. :bsmile:

Kasutaja avatar

Bad Boy
Postitusi: 522
Liitunud: 03 Apr 2007, 09:24
Tsikkel: jah
Asukoht: siin ja seal
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: iOS mehed foorumis

Lugemata postitus Postitas Bad Boy »

Kui lähed ifööniga bikeri avalehele ja valid paremalt ulalt sisselogimise siis valik 'jäta mind meelde- logi automaatselt sisse' puudub, nii peadki igakord uuesti sisse logima.. Kui lähed mobiilsest vaatest välja ja siis logid sisse on valik olemas ja nii töötab kõik mureta. See kala häirib aint siis kui sirvija data ära kustutada.. :P ehk sul oli sama kala logimisega..

_________________
Just Do it,

http://badtolka.tumblr.com
Kasutaja avatar

Teema algataja
kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: iOS mehed foorumis

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Bad Boy kirjutas:

Kui lähed ifööniga bikeri avalehele ja valid paremalt ulalt sisselogimise siis valik 'jäta mind meelde- logi automaatselt sisse' puudub, nii peadki igakord uuesti sisse logima.. Kui lähed mobiilsest vaatest välja ja siis logid sisse on valik olemas ja nii töötab kõik mureta. See kala häirib aint siis kui sirvija data ära kustutada.. :P ehk sul oli sama kala logimisega..

Mul oli nupp olemas ja igakord panin kastikesse risti. Ikka ei toiminud. Hetkel korras ja rahul. PS mobiilset vaadet nägin ainult chromeiga.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”