Järgmisel nädalal sõit Vormsile?

Tartu, Tallinn, Viljandi, Haapsalu, Kükametsa. Otsid sõidukaaslast või nägid mõnd tuttavata mootorratturit tänaval.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Aivar
Postitusi: 136
Liitunud: 30 Mai 2015, 20:22
Tsikkel: Honda VFR 800
Asukoht: Keila
Tänanud: 2 korda

Järgmisel nädalal sõit Vormsile?

Lugemata postitus Postitas Aivar »

Ahhoi motosõbrad :)

Võtaks õige veel viimast ilusast Eestimaa suve lõpust.Mis oleks kui teeks järgmisel nädalal väikese sõidu Vormsi saarele?
Ise ma pole seal kordagi käinud.Saab kindlasti tore avastusretk olema.
Targemad räägivad,et seal pidi huvitav olema...
Kas oleks huvilisi sellisele väiksele sõidule? Andke palun teada kas oleks veel huvilisi?
Siis saan välja pakkuda täpsema sõiduplaani.




koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Järgmisel nädalal sõit Vormsile?

Lugemata postitus Postitas koi »

Kle, see päris huvitav mõte. Kuidas oled asja mõelnud? Siis peaks ikka öö seal olema ju. Parv läheb vist ainult Rohukülast? On seal mingi hurtsik, kus saaks ööseks siruli heita? Telgiga nüüd juba ei viitsiks mässata! Üks päev seiklemiseks peaks paras olema seal mätta peal. Et näiteks kui reede õhtul saaks sinna ja laup. õhtul tagasi...

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Aivar
Postitusi: 136
Liitunud: 30 Mai 2015, 20:22
Tsikkel: Honda VFR 800
Asukoht: Keila
Tänanud: 2 korda

Re: Järgmisel nädalal sõit Vormsile?

Lugemata postitus Postitas Aivar »

Selle pärast ma juba varakult plaanin,et näha palju huvilisi oleks? Ega ma ise ka telgis magamisest eriti huvitatud pole.
Pigem eelistaks mingit kämpari taolist asja.Minul hakkab järgmine nädal puhkus ja selleks ma plaaningi midagi pönevat ette võtta.Mõte oli umbes paari päevane trip teha.


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Järgmisel nädalal sõit Vormsile?

Lugemata postitus Postitas koi »

Nojaa.. Nädala sees mulle ei klapi, sest mul puhkus puhatud selleks aastaks..

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Aivar
Postitusi: 136
Liitunud: 30 Mai 2015, 20:22
Tsikkel: Honda VFR 800
Asukoht: Keila
Tänanud: 2 korda

Re: Järgmisel nädalal sõit Vormsile?

Lugemata postitus Postitas Aivar »

Aga näiteks selle nädala lõpus?Kas see sobiks osalejatele paremini?


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Järgmisel nädalal sõit Vormsile?

Lugemata postitus Postitas koi »

See nv ei lähe mitte, sest külla kutsutud ja viinad külmas...
Sellest järgmine ehk...
Ilmast oleneb ka ikka! Kui ikka vihma ladistab, ei kisu mind eriti kodust välja tsikliga.

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Järgmisel nädalal sõit Vormsile?

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Olen saarele korra ringi peale sõitnud mööda rannikut (jalgrattaga). Arvan et teil hakkab seal igav :-)
Asfaldirattaga need huvitavamad rajad on anyway läbimatud ja vist ei tohigi mootorsõidukiga peale minna. Ringmaanteed mööda sõites veab kui 2-l korral puude tagant merd näete :-) koguaeg jääb mets/võsa ette.
Ööbimiseks leiab sealt kindlasti midagi: http://uus.vormsi.ee/ettevotlus/majutus-ja-toitlustus/ http://tule-vormsile.ee/avasta-vormsi/majutus/

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Teema algataja
Aivar
Postitusi: 136
Liitunud: 30 Mai 2015, 20:22
Tsikkel: Honda VFR 800
Asukoht: Keila
Tänanud: 2 korda

Re: Järgmisel nädalal sõit Vormsile?

Lugemata postitus Postitas Aivar »

Tänud sulle Maaks plaanide lihtsustamise eest.
Mul on plaanis ikkagi minna.Loodan,et ikka sõiduilma veel tuleb.Ilmataat midagi väga head kahjuks enam ei luba.Kui on paduvihm siis jääb sõit kindlasti ära.

Kasutaja avatar

Erik
Postitusi: 310
Liitunud: 30 Aug 2004, 16:44
Tsikkel: jawaha
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Järgmisel nädalal sõit Vormsile?

Lugemata postitus Postitas Erik »

mul see suvi vormisl käimata. nädalasees peaks sobima. ka ühe päevaga jõuaks saare ära vaadata. hommikul saarele ja viimasega minema. Näiteks neljapäev tuleb mandrile tagasi ka kell 7...

Kasutaja avatar

Teema algataja
Aivar
Postitusi: 136
Liitunud: 30 Mai 2015, 20:22
Tsikkel: Honda VFR 800
Asukoht: Keila
Tänanud: 2 korda

Re: Järgmisel nädalal sõit Vormsile?

Lugemata postitus Postitas Aivar »

See on kah üks võimalus aga siis tuleb 3.septembri hommikul hirmus varakult Tallinnast startida.Esimene praam väljub Rohukülast juba 7.45 see on küll liiga vara vähemalt minu jaoks.
Järgmisele võiks juba mõelda mis 10.15 väljub.Muidu tagasi tulekuks see 19.05 väjumine Sviby-st igati ok.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Järgmisel nädalal sõit Vormsile?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ma käisin seal üle eelmisel nädalavahetusel.Hea ,et tegin seda autoga.Rattaga pole seal tegelikult midagi teha.Selle ringtee kehva poolse asfaldiga sõidad läbi ka 40-ga sõites suht kiirelt läbi ja merd sisuliselt ei näe.Kruusakad on enamuses peale mõne erandi auto rööpaga ja seal asfaldi rattaga ei tahaks sõita.Proovisin 4x4 autoga ka sealt ühest ja teiset kohast mereni jõuda,aga peale majaka,kahe sadama ja siis selle "suplus ranna",pole seal kuhugi minna.Rannas oli vesi soe,aga peale selle ühe koha tundus mujal julmalt kivine.vesi oli napilt kubemeni sügavusega.Vaatasin ka Paruni kivi,käisin poes ja siis otsisime kohta,kus saaks vähe privaatsemalt piknikku pidada.No see ei olnud kerge,sest kõik on võssa kasvanud,kui see ei ole just kellegi hoov.Keerasin siis tavalisele niidetud põllule tee ääres ja laotasime lina maha.Ainuke muljet avaldav koht oli muuseum,kus me olime naisega kahekesi ja giid rääkis meiega tunnikese.Oli huvitav.
Praam läheb laupeva hommikul 8.15 ja tagasi 17.15,selle ajaga jõuab igavus juba peale tulla küll,sest jõuad kõik asjad üle vaadata.Pileteid müükse edasi tagasi ja e-pileti ostmine päästab sind pileti sabas seismisest.Mobiilikontrolli pole võimalik teha ja pilet prindi välja,muidu pead ikka kassas seisma ,et e-pilet välja printida. :D
Variant B on minna sinna kuhugi ööbimisega ja lihtsalt pidu panna.Aga selleks ei pea kindlasti ju Vormsile minema.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Aivar
Postitusi: 136
Liitunud: 30 Mai 2015, 20:22
Tsikkel: Honda VFR 800
Asukoht: Keila
Tänanud: 2 korda

Re: Järgmisel nädalal sõit Vormsile?

Lugemata postitus Postitas Aivar »

Tänud info eest Urmas 66.
No siis teeme ühepäevase sõidu ja kogu muusika.Autoga ma sinna saarele ammugi niisama ei hakka sõitma.

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Järgmisel nädalal sõit Vormsile?

Lugemata postitus Postitas Maaks »

http://www.tuulelaevad.ee/index.php?opt ... ctionId=13 saab piletid ära osta, aga kui 70% kohtadest (e-piletite osa) on välja müüdud, siis on abiks ainult kassa sadamas.

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

shortcut
Postitusi: 123
Liitunud: 30 Apr 2012, 17:28
Tsikkel: HD FXDWG
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 26 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Järgmisel nädalal sõit Vormsile?

Lugemata postitus Postitas shortcut »

Ühinen ka Urmase ja Maaksiga. Maksimaalselt 2h (koos vaatamisväärsuste juures peatumisega) ning saarel ring peal - üks igavamaid saari, mida külastanud olen. Mina soovitaksin hommikul praamiga sinna minna ning planeerida kuskil peale lõunat tagasi ja siis edasi sõita kuskile Nõva/Põõsaspea kanti - tuleks veidi vaheldusrikkam sõit :) Edasi-tagasi pileti peab nagu nii kohe ära ostma ning üldiselt vahet ei ole kaua sa saarel oled ning millise praamiga tagasi tuled (pilet on ka imeodav!). Ja tsikliga saab igal juhul praamile!
Kindlasti tasub Vormsi oma silmaga ära näha. Head reisi teile!

Kohalikest saartest ma soovitaks Hiiumaad. Võtke suund Kaibaldi peale ja saate mõnusat kruusa ja head metsateed - palju huvitavaid avastamise kohti kuhu tavaliselt ei satu :)
Hoiduda tasuks vaid metsasihtidest, kui eelmisel päeval on korralikult vihma tulnud. Ise sattusin 4x4 meeste rajale ning sain korraliku trenni kohe.

Kavasaki GPZ900R
Honda Transalp 650
Honda Dominator
Suzuki DRZ400
Harley-Davidson FXDWG

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Järgmisel nädalal sõit Vormsile?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

See pole mingi 4X4 rada, seal on isegi TDM'iga lastud.
Kui "sillast" oleks üle läinud, oleks mõnusaid liivaseid metsateid saanud. silla kõrval on ka ülekäima kohad.

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

shortcut
Postitusi: 123
Liitunud: 30 Apr 2012, 17:28
Tsikkel: HD FXDWG
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 26 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Järgmisel nädalal sõit Vormsile?

Lugemata postitus Postitas shortcut »

yeekim kirjutas:

See pole mingi 4X4 rada, seal on isegi TDM'iga lastud.
Kui "sillast" oleks üle läinud, oleks mõnusaid liivaseid metsateid saanud. silla kõrval on ka ülekäima kohad.

edu

Paraku siinkohal sa eksid. Ma käisin sillast jalgsi 100m edasi. Vasakul kõrval oli poolde põlve vesi. Ning 50m peale silda oli sama case.
Kerge enduroga veel kuidagi läbitav rada, kuid raske Transalpiga mitte. Usun, et sa ajad sihid segamini hetkel. Seal oli selgesti näha 4x4 radasid ning kuidas rajale oli palke alla visatud kuna nähtavasti oldi samuti seal kinni oldud. Muidugi kuivana võivad need sihid hoopis teist nägu olla. Need liivased metsateed ma sõitsin teistpidi läbi. Kuid see selleks. Siin hoopis Vormsi tripi planeerimine :)

Kavasaki GPZ900R
Honda Transalp 650
Honda Dominator
Suzuki DRZ400
Harley-Davidson FXDWG

Kasutaja avatar

Teema algataja
Aivar
Postitusi: 136
Liitunud: 30 Mai 2015, 20:22
Tsikkel: Honda VFR 800
Asukoht: Keila
Tänanud: 2 korda

Re: Järgmisel nädalal sõit Vormsile?

Lugemata postitus Postitas Aivar »

Kas siis keegi on üldse huvitatud ühepäevasest retkest Vormsile või mitte?
Pean hakkama juba pileteid bronnima,et üle saada.Stardiks siis näiteks neljapäeval 03.09 hommikul vara Tallinnast?
Loomulikult saaks stardipäeva nihutada mõlemale poole.


reimps

Re: Järgmisel nädalal sõit Vormsile?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Olen hetkel Vormsil. Muidu ok teeolud baigilisele, umbe kitsad teed, kurvilised pealekauba. Nimelt on siin siiski 50 kmh piirang igal pool ja nii nunnul saarel pole mu arust ilus kohalikest tavadest üle astuda. Politseinikke aga pole muidugi.. Ühe päevaga jõuab pea kõike näha ja kõikjal käia. Tasub tulla, aga mitte painutama.

Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Järgmisel nädalal sõit Vormsile?

Lugemata postitus Postitas tali »

reimps kirjutas:

Olen hetkel Vormsil. Muidu ok teeolud baigilisele, umbe kitsad teed, kurvilised pealekauba. Nimelt on siin siiski 50 kmh piirang igal pool ja nii nunnul saarel pole mu arust ilus kohalikest tavadest üle astuda. Politseinikke aga pole muidugi.. Ühe päevaga jõuab pea kõike näha ja kõikjal käia. Tasub tulla, aga mitte painutama.

(w) (w) (w)

18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Järgmisel nädalal sõit Vormsile?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Maaks kirjutas:

http://www.tuulelaevad.ee/index.php?opt ... ctionId=13 saab piletid ära osta, aga kui 70% kohtadest (e-piletite osa) on välja müüdud, siis on abiks ainult kassa sadamas.

Ma minnes ei saanud e-piletiga 8.15 kohta,aga ostsin 10.15 laevale e-pileti ja sain üldjärjekorraga peale.Ei pidanud sabas seisma.Ja kindlasti tehke kohe edasi tagasi e-pilet,muidu ei lasta juba minnes laeva,sest Vormsil pole kassat.Olin sabas umbes tund enne väljumist ja 4-5 auto.Tsiklid olid ka autodega samas rivis,aga ilmselt saab tsikliga peale ka siis, kui autosid juba laevale ei mahu,sest seal olid sellised taskud külgedel,kuhu ongi tsiklit või jalgarataid ainult võimalik panna.Jalgrattaid oli laupäeva hommikul muidugi murdu,kõik need kohad olidki täis.Nüüd graafik muutunud ja seda varasemat laeva enam polegi laupäeval.
Mis liikumis kiirusse saarel puutub,siis jah 50 on lubatud ja ega laupäevasel päeval rohkem poleks saanudki,sest jalakäijaid,jalgrattaid ja ka autosid ning mõned bussid olid liikvel.Bussiga kokkusaades peavad mõlemad ikka kraavi ronima,sest teed on tõesti kitsad.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Aivar
Postitusi: 136
Liitunud: 30 Mai 2015, 20:22
Tsikkel: Honda VFR 800
Asukoht: Keila
Tänanud: 2 korda

Re: Järgmisel nädalal sõit Vormsile?

Lugemata postitus Postitas Aivar »

Tänud kõigile asjaosalistele kes lisainfot jagavad.Sellest on sõiduks kindlasti palju abi.Vaadates praeguseid ilmaprognoose siis midagi rõõmustavat nagu polegi.Eks lähipäevad toovad rohkem selgust.
Minul ei olegi "painutamise" ratas ja ise ka rohkem rahuliku sõidumaneeriga.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Aivar
Postitusi: 136
Liitunud: 30 Mai 2015, 20:22
Tsikkel: Honda VFR 800
Asukoht: Keila
Tänanud: 2 korda

Re: Järgmisel nädalal sõit Vormsile?

Lugemata postitus Postitas Aivar »

No nii ongi bronnitud ja ostetud praami piletid(edasi -tagasi) Vormsi saarele 03.09 kell 10:15 väljuvale praamile. :) Kui on veel huvilisi koos minuga sinna sõita siin tehke samuti kiirelt broneering.Andke endast varakult märku,et saaks koos kusagilt Tallinnast startida.
Tagasitulek on kella 13:05 väljuvale praamile.Rohkem ei olegi mõtet jääda nagu foorumisõbrad soovitavad.Vähemalt saab jälle ühe linnukese kirja kus olen esmakordselt käinud.
Ilmataat on sellel päeval vähemalt praeguse seisuga minu poolt. :)

Kasutaja avatar

Teema algataja
Aivar
Postitusi: 136
Liitunud: 30 Mai 2015, 20:22
Tsikkel: Honda VFR 800
Asukoht: Keila
Tänanud: 2 korda

Re: Järgmisel nädalal sõit Vormsile?

Lugemata postitus Postitas Aivar »

Vormsil käidud nagu naksti. Tõepoolest oli seal igav aga vähemalt päeval säras päike mis tegi meeleolu heaks..Teist korda sinna pole mõtet küll niisama ajaviiteks sõita.Järgmisel korral avastan hoopis Hiiumaad kus pole ka veel kordagi käinud.
Tänud kõigile kas olid abiks reisi planeerimisel.
Kohtumiseni uutel söitudel.

Kasutaja avatar

Erik
Postitusi: 310
Liitunud: 30 Aug 2004, 16:44
Tsikkel: jawaha
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Järgmisel nädalal sõit Vormsile?

Lugemata postitus Postitas Erik »

sa ei suutnud 2tundi vormsil põnevalt ära sisustada?
tunnen sügavalt kaasa. :wack:
siis ikka julmalt vedas, et sinuga kampa ei löönud. :)

väike mõte on see neljapäev (15.10) saart külastada.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Järgmisel nädalal sõit Vormsile?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Erik kirjutas:

sa ei suutnud 2tundi vormsil põnevalt ära sisustada?
tunnen sügavalt kaasa. :wack:
siis ikka julmalt vedas, et sinuga kampa ei löönud. :)

väike mõte on see neljapäev (15.10) saart külastada.

Ütlen ausalt,et mul oli ka selle aja sisustamisega seal tükk tegemist.Seal pole peale talumuuseumi,ühe veski,ühe kivi,ühe allika+matkarada ja majaka,kuhu sisse ei lastud, tõesti midagi enamat.Vähemalt ma ei näinud küll ja selles tutvustavas flaieris ei olnud ka rohkemat.Ringtee(asfalt-kitsas ja kehvake) ümber saare kulgeb tiheda võsa vahel ,kust merd ei näe kordagi.Üldse on see saar kuidagi jõhkralt võsastunud.See võsastumine on juhtunud viimase paarikümne aasta jooksul,sest põllumajandus on saarel suhteliselt soikunud.Seda ütles ka muuseumi kiid.Muuseum oligi ainuke mulle pinget pakkunud paik.Olime naisega seal kahekesi ja kuulasime kiidi juttu saare elust,ning rääkisime ka ise vahele oma kogemustest lastena lääne saaremaal.Seal oli ka rannarootsi küla,kus mina vanaema-vanaisa juures suviti olin.Kuna oli soe,siis sai ka ujumas käidud,aga vee sügavus ei tõusnud ka peale paarisaja meetri läbimist üle kubeme.
ma läbisin sellise ringi ja natuke peale ka.
https://goo.gl/maps/J3LspietccR2

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Järgmisel nädalal sõit Vormsile?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

see on vormsi häda jah, et oled mere peal, aga merd kuskil näha pole, peale selle hiiumaa poole jääva lääneranniku jupi.

Kasutaja avatar

Erik
Postitusi: 310
Liitunud: 30 Aug 2004, 16:44
Tsikkel: jawaha
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Järgmisel nädalal sõit Vormsile?

Lugemata postitus Postitas Erik »

Viimasest käimisest on küll väga-väga palju möödas, et hakka või vabandama. Loodan, et käin ikka ära see aasta ja EI TUNNISTA saart igavaks. :)

Õnneks on meil HIIUMAA! :bsmile:
Olge terved

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1062
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 183 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Järgmisel nädalal sõit Vormsile?

Lugemata postitus Postitas villy »

Rumpo poolsaarel on küll ju kena rand ja kadakad.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Järgmisel nädalal sõit Vormsile?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

villy kirjutas:

Rumpo poolsaarel on küll ju kena rand ja kadakad.

Seal ma ujumas käisingi,sest seal justkui mingi viit näitas,et rand.Kadakane mereäär nagu seda ikka meie saartel ja rannikul leidub.Vesi ei läinud sügavamaks kui nii napilt meeter äkki.Kindlasti kaugemal oleks läinud,aga paarisaja meetriga veepiirist ei läinud.Aga vesi oli see eest soe ja puhas.Tegelikult seal nagu randa klassikalises mõistes ikkagi polnud,oli mingi muuli moodi maariba,mis oli jube kiviste(väikeste kruusa moodi) kallastega ja selle ümber niidetud kadakate vaheline rannakarjamaa.
Ma oma eelmises postis ei märkinud,et Hullos oli ka pood,mis oli suht hea valikuga ja üsna mitmeid majutusasutusi.Aga see ei ole vist ka mingi eriline põhjus ,miks peaks sinna saarele minema.Selliseid kohti on kõikjal üle eesti.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Suletud

Mine “Regionaalsed teemad mootorratturitele”