Ettevaatust isikuga: Ranto Lupp

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
parn
Tsikkel: Honda CBR1000 repsol
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Ettevaatust isikuga: Ranto Lupp

Lugemata postitus #1 Postitas parn » 13 Veebr 2017, 09:25

Kuna foorumis on aktiivselt võetud üles teemad, mis puudutavad VÕLGNIKKE, otsustasin, et lisan omaltpoolt ka ühe hoiatuse inimese kohta, kes tegeleb aktiivselt Pärnus motoürituste korraldamisega. Seega kui otsustate osta reklaampindu, pakkuda teenust või müüa asju, tasuks siiski mõelda ettemaksu jms osas, kui suhtlus käib Ranto Lupp'ga.

Kuna isik elab Pärnus laia elu, puuduvad tal sissetulekud, mistõttu ei ole antud kodaniku poolt toimunud ühtegi laekumist kohtutäituri kontole.
Lisan juurde kohtulahendi lingi- https://www.riigiteataja.ee/kohtulahend ... lupp%0D%0A

Ranto Lupp (05.04.1985) on seotud järmiste ettevõtetega:
ÜHINENUD MOOTORRATTURID MTÜ (minul isiklikult puuduvad pretensioonid antud organistatsiooni kohta);
FAC INKASSO OÜ;
FINANCIAL ACCOUNTING COMPANY OÜ.

Kui googeldada antud firmasid, siis leiate ka seose ühe teise aktuaalse teemaga.

PS: Kui antud teema ei sobi siia, palun kustutada.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Tsikkel: Triumph Tiger 800 ja Kawa w800
Tänanud: 302 korda
Tänatud: 294 korda
Kontakt:

Re: Ettevaatust isikuga- Ranto Lupp

Lugemata postitus #2 Postitas Macintosh » 13 Veebr 2017, 09:42

Kui me räägime motosääris aktiivset tegutsevatest isikutest, siis on alati mõislik teada, kelle sõna saab pangas sularahaks vahetada ja kellelt tuleb see ette küsida.
Senised sõiduriistad: Riga 13 → Riga 13 → Minsk MMVZ-3.111 → Voshod K175→→→ Honda Hornet 2002 → Honda Hornet 1998 →Honda CBF500→Kawasaki Versys 650.
Hetkel garaazis: Kawasaki w800 + Triumph Tiger 800
---
Tarkvaraarendus mobiili ja veebi, UI-UX. http://www.digitalfruit.ee
Kasutaja avatar

reimps
Tsikkel: Tuono '08
Tänanud: 112 korda
Tänatud: 273 korda

Re: Ettevaatust isikuga- Ranto Lupp

Lugemata postitus #3 Postitas reimps » 13 Veebr 2017, 09:44

Sobib-sobib. Räägi parem detailidest, kohtulahendist näen vaid, et on miski asi olnud, aga millega seoses või kuidas see nagu täpsemalt tsiklimaailmaga seondub? Mis üritustega vms asjadega ta üle lasknud on ja keda?
Nõus, et süüdimatud ülelaskjad-võlgnikud võiks avalikult kuskil rippuda, aga mulle hirmasast meeldib, kui on ka taust lahti harutatud - lihtsam aru saada, millega kodanik siis häbiposti ennast kleepida suutis.
I have an opinion and I'm not afraid to use it
Allergic to stupid people
Kasutaja avatar

Teema algataja
parn
Kontakt:

Re: Ettevaatust isikug: Ranto Lupp

Lugemata postitus #4 Postitas parn » 13 Veebr 2017, 10:33

Otseselt minu ja Ranto vaheline asi ei ole seotud motondusega. Pigem teema tegemise põhjus oli see, et antud isik on aktiivne motomaailmas. Tegemist on suliga ja see "elukutse" käib kaasas igas valdkonnas.

Antud võlast lähemalt- Financial Accounting Comapany OÜ üüris büroopindasid, kus tegutses FAC Inkasso OÜ, kelle juhatuse liikmeks on Ranto Lupp ja Jan Peitre, viimane on omakorda omanik ettevõttes Exlu OÜ (Biker24 kaubamaja uus omanik). Kuna antud tegelaste maksekäitumine oli algusest peale väga nõrk, suutsid mind veenda, et üürilepingut ei lõpetaks ja koostasid maksegraafiku koos isikliku käendusega. Ma ei hakka sellest lähemalt rääkima, kui raske oli Ranto Lupp'le kohtukutset kätte toimetada (võttis aega 6 kuud) ja valetas politseile enda isikuandmeid. Aga antud isiku konto on arestitud alates 2014.a., kuhu laekub miinimumpalk ja kohtutäiturile on makstud selle aja jooksul 100€. Kuid ometi suudab soetada endale mootorratta ja elada laia elu.

Lisaks on minuni jõudnud infot, et on toime pannud kindlustuspettuse ja petnud isegi motondusega seotud teemas (võlausaldajaid on omajagu juba mulle teada), kuid selles võtab sõna seotud isikud (ma ei sooviks neid ise avalikult lahata).

jan.peitre
Tsikkel: Kawasaki Z1000 `04
Kontakt:

Lugemata postitus #5 Postitas jan.peitre » 13 Veebr 2017, 11:23

Tere,

Juhiksin tähelepanu sellele, et viimases vastuses viidatud äriühingutel FAC Inkasso OÜ ja Exlu OÜ, ning eraisikul Jan Peitre puudub igasugune seos teema alagataja ja sisetaja vahel.
Nimetatud isikutel puuduvad mistahes kohustused teema algataja ees, kui lugeda kohtuotsust, siis seal on selgelt nimetatud kelle vahel antud vaidlus on püstitatud.

Seega antud teema algataja seganud ekslikult ülalnimetatud äriühingud kui ka eraisiku teemasse, millega võib levitada valeinfot, mis ei puuduta absoluutselt alginfot!

Tänan!
Kasutaja avatar

Kalapea
Tsikkel: Mõni Ducati
Tänatud: 31 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #6 Postitas Kalapea » 13 Veebr 2017, 11:38

Pole küll vandenõuteoreetik aga ma olen suht kindel, et varsti viiakse otsad kokku ja sellest tuleb päris SUUR stoory, teemaks kaks kahtlast Pärnu motoklubi ja nende liikmed, ajalugu ja sündmused klubimajas. Ühega on seotud praegune teema, teisega seotud üks teine aktuaalne bikeri teema, sammuti on seoses ka pankrotistunud motopood ja selle omanike perekonna dünastia ja nende ärimudelid (ka. avalik sektor).

Mõistval põhjusel avalikult nimesid välja ei too.
PiltPilt
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Kontakt:

Lugemata postitus #7 Postitas Macintosh » 13 Veebr 2017, 11:41

Kalapea kirjutas:... sammuti on seoses ka pankrotistunud motopood ja selle omanike perekonna dünastia ja nende ärimudelid (ka. avalik sektor).

Mis avalikust sektori seosest sa räägid?
Senised sõiduriistad: Riga 13 → Riga 13 → Minsk MMVZ-3.111 → Voshod K175→→→ Honda Hornet 2002 → Honda Hornet 1998 →Honda CBF500→Kawasaki Versys 650.
Hetkel garaazis: Kawasaki w800 + Triumph Tiger 800
---
Tarkvaraarendus mobiili ja veebi, UI-UX. http://www.digitalfruit.ee
Kasutaja avatar

Teema algataja
parn
Kontakt:

Lugemata postitus #8 Postitas parn » 13 Veebr 2017, 11:42

Ma kahjuks ei suuda kuskilt välja lugeda infot, et ma seoks võlgnevust Jan Peitre'ga või Exlu OÜ'ga.

Täpselt, nagu sina inkasso alt tegutsedes tood avalikes võlanõetes välja ettevõtte juhatuse liikmete nimed ja sünniajad, siis usun, et mul on samasugused õigused. Või olen ma eksinud ja inkassobürood, kes tegutseva OÜ alt, omavad teistsuguseid privileege?

Kogu info on võetud avalikest kanalitest, mida saab soovi korral näha iga isik:

1. Võlgnik Ranto Lupp'ga on seotud järgnevad ettevõtted:
1.png

2. FAC Inkasso OÜ seos Finacial Accounting Company OÜ'ga (võlgnik), Ranto Lupp'ga (käendaja) ja Jan Peitre'ga (antud isikuga võlanõue ei ole seotud):
2.png

3. Jan Peitre'ga on seotud järgnevad ettevõtted:
3.png

Seega olen seisukohal, et antud info ei ole eksitav, vaid kuvasin infot, mis on leitav avalikest kanalitest.

Kuna minuga võttis ühendust ka Ranto Lupp (maili teel), siis antud postitus on toiminud ja motiveerib inimesi täitma võetud kohustusi.
Kasutaja avatar

Teema algataja
parn
Kontakt:

Lugemata postitus #9 Postitas parn » 13 Veebr 2017, 11:45

Kindlasti ei ole minul ühtegi pretensiooni Biker24 kaubamaja vastu.
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Tsikkel: DL1000 V-Strom
Tänanud: 73 korda
Tänatud: 104 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #10 Postitas Piipz » 13 Veebr 2017, 11:47

Kas sama mees, kes orgunnib ka hooaja avamisi ja lõpetamisi?

http://mootorratturid.ee/emha2016/

Capture.PNG
Capture.PNG (7.51 KiB) Vaadatud 5239 korda
Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

jan.peitre
Tsikkel: Kawasaki Z1000 `04
Kontakt:

Lugemata postitus #11 Postitas jan.peitre » 13 Veebr 2017, 11:48

Kasutaja Parn,

Tegemist on avaliku infoga, kuid ei seostu antud teemaga absoluutselt. Inkassoteenuseid pakkuv äriühing toob välja otsese võlgniku ja temaga seotud isikud, mitte tütarettevõtted või tütarettevõte juhatuse liikmega seotud teised äriühingud.
Selliselt peaks ka viitama teema siseselt nt: "ei ole seotud võlgnevusega" vms.
Kasutaja avatar

Teema algataja
parn
Kontakt:

Lugemata postitus #12 Postitas parn » 13 Veebr 2017, 11:51

Täpselt.

Piipz kirjutas:Kas sama mees, kes orgunnib ka hooaja avamisi ja lõpetamisi?

http://mootorratturid.ee/emha2016/

Capture.PNG
Kasutaja avatar

Teema algataja
parn
Kontakt:

Lugemata postitus #13 Postitas parn » 13 Veebr 2017, 12:47

Inimestel on võime lugeda välja infot, millest ei ole juttu olnud.

Ma võin sinu rahustuseks eraldi välja tuua ettevõtted, mis ei ole seotud võlanõudega:
1. ÜHINENUD MOOTORRATTURID MTÜ ei ole seotud võlaga, vaid juhatuse liige Ranto Lupp;
2. Exlu OÜ ei ole seotud võlaga.

Kuna Jan Peitre oli antud ettevõttes tegev, kes pidas minuga läbirääkimis, siis ma ei näe põhjust, miks ma peaksin sinu välja jätma. Sa pole küll isiklikult võlgu, kuid esindasid nii Financial Accounting Company OÜ ja Fac Inkasso OÜ, kellest viimane tegutses meie ruumides.

Juhul, kui ma olen eksinud, saate esitada kohtusse minu vastu hagi, sellisel juhul saame võla tasaarveldada :)

jan.peitre kirjutas:Kasutaja Parn,

Tegemist on avaliku infoga, kuid ei seostu antud teemaga absoluutselt. Inkassoteenuseid pakkuv äriühing toob välja otsese võlgniku ja temaga seotud isikud, mitte tütarettevõtted või tütarettevõte juhatuse liikmega seotud teised äriühingud.
Selliselt peaks ka viitama teema siseselt nt: "ei ole seotud võlgnevusega" vms.
Kasutaja avatar

Teema algataja
parn
Kontakt:

Lugemata postitus #14 Postitas parn » 13 Veebr 2017, 12:50

Mulle isiklult jäi arusaamatuks antud postitus. Juhul, kui ma olen enda postitusega kellegi varbale astunud, siis minu andmed on avalikud ja saame probleemi sõbralikult lahendada. Siiski minu eesmärk on hoiatada Ranto Lupp'i eest, mitte halvustada teisi.

Kalapea kirjutas:Pole küll vandenõuteoreetik aga ma olen suht kindel, et varsti viiakse otsad kokku ja sellest tuleb päris SUUR stoory, teemaks kaks kahtlast Pärnu motoklubi ja nende liikmed, ajalugu ja sündmused klubimajas. Ühega on seotud praegune teema, teisega seotud üks teine aktuaalne bikeri teema, sammuti on seoses ka pankrotistunud motopood ja selle omanike perekonna dünastia ja nende ärimudelid (ka. avalik sektor).

Kasutaja avatar

Kalapea
Tsikkel: Mõni Ducati
Tänatud: 31 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #15 Postitas Kalapea » 13 Veebr 2017, 13:22

parn kirjutas:Mulle isiklult jäi arusaamatuks antud postitus. Juhul, kui ma olen enda postitusega kellegi varbale astunud, siis minu andmed on avalikud ja saame probleemi sõbralikult lahendada. Siiski minu eesmärk on hoiatada Ranto Lupp'i eest, mitte halvustada teisi.

Kalapea kirjutas:Pole küll vandenõuteoreetik aga ma olen suht kindel, et varsti viiakse otsad kokku ja sellest tuleb päris SUUR stoory, teemaks kaks kahtlast Pärnu motoklubi ja nende liikmed, ajalugu ja sündmused klubimajas. Ühega on seotud praegune teema, teisega seotud üks teine aktuaalne bikeri teema, sammuti on seoses ka pankrotistunud motopood ja selle omanike perekonna dünastia ja nende ärimudelid (ka. avalik sektor).

Ei ole sinu ega antud case´iga otseselt seotud. Kuid seotud on isikud, kellega haakub hulk negatiivses võtmes teemasid.

Macintosh kirjutas:
Kalapea kirjutas:... sammuti on seoses ka pankrotistunud motopood ja selle omanike perekonna dünastia ja nende ärimudelid (ka. avalik sektor).

Mis avalikust sektori seosest sa räägid?

Kirjutasin PSi
PiltPilt
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Tänanud: 412 korda
Tänatud: 96 korda

Re: Ettevaatust isikuga: Ranto Lupp

Lugemata postitus #16 Postitas urmas66 » 13 Veebr 2017, 13:45

Palun lisa, asi on huvitav nagu Agatha Christie romaanis :)
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Kontakt:

Lugemata postitus #17 Postitas Macintosh » 13 Veebr 2017, 15:45

urmas66 kirjutas:Palun lisa, asi on huvitav nagu Agatha Christie romaanis :)

Kui ma natuke spekuleerin siis üks "motomaailmast" sarnane perekonnanimi käib küll Pärnu skandaaliteemadest läbi. "Põlluste". Eesnimeks Jan. Ma ei tea, kas seos Mati Põllustega on olemas või mitte. Avalikest allikatest leitav info on siin:
http://parnu.postimees.ee/3998809/haigl ... kirsturaha
http://parnu.postimees.ee/3998703/paern ... metikohale
http://www.mu.ee/uudised/2017/01/25/apa ... -juhatusse

Ja ega neid klubisd ka eriti palju Pärnus pole ...

ats30
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 134 korda
Tänatud: 79 korda

Lugemata postitus #18 Postitas ats30 » 13 Veebr 2017, 18:15

Selliselt spekuleerides, ega see Pärnu linn üldse eriti suur ei ole ja Eesti Vabariik samuti mitte. Kui pisut vaeva näha siis suudame päris palju inimesi ja nimesid kurat teab millega ja kellega ära siduda. Minu arvates võiks teema jääda pealkirjas mainitud isikut puudutavaks, saan aru et teema algatajal on samuti ainult temaga kana kitkuda.
Motorahvas on tõrvikutega raekoja platsis ja verd peab saama. Ehk saab selle verejanu nende nimedega kätte kelle personaalteema on erinevate teemade algatajad üles võtnud?
Mac, on ikka vaja seda asja nii sogaseks ajada ja sarnaseid nimesid õhku loopida? Need viited ei ole motomaailmaga küll mitte mingil moel seotud ju?
Jäägem kaineks ja võtkem paar õlut :bsmile: Me ei suuda siin kõiki eestlaste, isegi kõiki motoinimeste vaidlusi ja erimeelsusi ära lahendada. Biker24 teema on, las jääb oma teemasse. Fredy teema on (isegi kaks), las jääda ka sinna. Siin on keegi R.L miski sittusega hakkama saanud, lahakem siis seda.
Lihtsalt liiga palju sitta korraga.
Oleks ma tark, ma oleks vait.

franz125
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 39 korda

Lugemata postitus #19 Postitas franz125 » 13 Veebr 2017, 20:01

Ei saanud torkamata jätta et täna on kesklinn broneeritud looma kaitsjatele ning kaineks jääda ja paar õlli võtta ei ole võimalik :mrgreen:
Kangutan kõveraid
VTR1000f ja VTR1000SP1.YamahaGTS selle suve sõiduriist.
VTX1800R potsataja(tjuunimisel)
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

ats30

Lugemata postitus #20 Postitas ats30 » 13 Veebr 2017, 20:33

Mis see paar kalja loomakaitsjatele ikka teeb ... :bsmile:
Aga torkaks vastu- mis looma täna kaitstakse? (lol)

franz125
Tsikkel: Mitmed
Tänatud: 39 korda

Lugemata postitus #21 Postitas franz125 » 13 Veebr 2017, 20:49

Vakra pomises raadiumis miskit metsloomadest ja tsirkusest.Keskine naasterahvas karusnahkadest puuris.
Kangutan kõveraid
VTR1000f ja VTR1000SP1.YamahaGTS selle suve sõiduriist.
VTX1800R potsataja(tjuunimisel)
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju
Kasutaja avatar

M.T.
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 35 korda
Tänatud: 85 korda

Lugemata postitus #22 Postitas M.T. » 13 Veebr 2017, 21:17

Tõrvikud ja hangud on varsti defka kaup, kui teemasid samas tempos lisandub. Eestlane on vist lõpuks väsinud Reimpsi mainitud sauna ja vaikselt t.ra pomisemise kombost ning aeg on s.tapead avalikkuse ees rattale tõmmata ning verd ihkavaid rattureid jagub publikuks piisavalt. Kui lõpuks kevad kätte jõuab, siis pole aega sõitmagi minna kellelgi :mrgreen:
Andke tuld, aitab vaikimisest! :bsmile:

ats30

Lugemata postitus #23 Postitas ats30 » 13 Veebr 2017, 21:34

Ega polegi kellegiga minna sõitma. Sest kõik motoinimesed on ilged tü..pead ja omavahel tülis, võlgu või muidu saavad maailma asjadest erinevalt aru. Või siis ära lintsitud.
Mitte et osad poleks seda kõike ära teeninud :bsmile:
Kasutaja avatar

reimps
Tsikkel: Tuono '08
Tänanud: 112 korda
Tänatud: 273 korda

Lugemata postitus #24 Postitas reimps » 13 Veebr 2017, 22:21

Hooaja alguse paraad vmstaongi tõotab põnev tulema jah, peaks ka kordki elus sellel (minu meelst mõttetul) asjal ära käima :)
I have an opinion and I'm not afraid to use it
Allergic to stupid people
Kasutaja avatar

Pontus
Tsikkel: V4
Tänatud: 9 korda

Lugemata postitus #25 Postitas Pontus » 17 Veebr 2017, 00:00

.

Mis motoklubidega seal siis tegu on? :shock:

Macintosh kirjutas:Kui ma natuke spekuleerin siis üks "motomaailmast" sarnane perekonnanimi käib küll Pärnu skandaaliteemadest läbi. "Põlluste". Eesnimeks Jan. Ma ei tea, kas seos Mati Põllustega on olemas või mitte. Avalikest allikatest leitav info on siin:
Ja ega neid klubisd ka eriti palju Pärnus pole ...

Kalapea kirjutas:Pole küll vandenõuteoreetik aga ma olen suht kindel, et varsti viiakse otsad kokku ja sellest tuleb päris SUUR stoory, teemaks kaks kahtlast Pärnu motoklubi ja nende liikmed, ajalugu ja sündmused klubimajas.
Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...

Raskejuhus
Tsikkel: Suzuki dr750
Tänanud: 43 korda
Tänatud: 4 korda

Lugemata postitus #26 Postitas Raskejuhus » 17 Veebr 2017, 00:07

Wtf mis nagu toimub? Kas pressi on ühinenud vikerkaar.eega et vaja juba kasutada terminit härra siin härra seal......Comoon chill ja ......... Ette
Kasutaja avatar

Teema algataja
parn
Kontakt:

Lugemata postitus #27 Postitas parn » 17 Veebr 2017, 09:51

Kahjuks tänapäeva seadused lubavad kelmidel tegutseda- varad kirjutatakse naise, sõbra või armukese nimele ja palk makstakse sularahas, mistõttu pole antud isikult midagi võtta. Kodanik Ranto Lupp on maksnud tänaseks päevaks tagasi 380€, mis teeb ca 10€/kuus.

Seega laian, et avalik häbipost on piisav motivaator, et inimesel tekiks mingi kohusetunne.
Kasutaja avatar

bitter
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 22 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #28 Postitas bitter » 17 Veebr 2017, 16:07

jan.peitre kirjutas:Tere,

Juhiksin tähelepanu sellele, et viimases vastuses viidatud äriühingutel FAC Inkasso OÜ ja Exlu OÜ, ning eraisikul Jan Peitre puudub igasugune seos teema alagataja ja sisetaja vahel.
Nimetatud isikutel puuduvad mistahes kohustused teema algataja ees, kui lugeda kohtuotsust, siis seal on selgelt nimetatud kelle vahel antud vaidlus on püstitatud.

Seega antud teema algataja seganud ekslikult ülalnimetatud äriühingud kui ka eraisiku teemasse, millega võib levitada valeinfot, mis ei puuduta absoluutselt alginfot!

Tänan!

Mina ei usu, et sa oma teksti läbi lugesid enne postitamist. Aga viisakas oleks! Selle mõtte oleks saanud ühe-kahe lihtlausega edasi anda. Praegu jääb mulje, et eraisik on mõned juriidika mõisted ära õppinud ja tahaks kangesti lajatada ... aga eesti keele ja kirjanduse tunnid on suures osas vahele jäänud :oops:.

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist