Teflon määre - kust saab?

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Stern
Postitusi: 217
Liitunud: 04 Aug 2003, 08:55
Asukoht: Lasnamägi GSX600F, CBR929

Teflon määre - kust saab?

Lugemata postitus Postitas Stern »

Tahaks saada teflonsprayd, mis peale lastes jätab sellise tefloni kihi.
Siiani pole poodides leidnud sobivat, need kas liiga vedelad või kleepuvad.
Targemad räägivad et seda saab relvapoodidest ja ka jalgrattapoodidest (seal jällegi oli tavaline ilma sprayta varjant)


Kasutaja avatar

Mix
Postitusi: 1246
Liitunud: 18 Mär 2004, 16:25
Tsikkel: tsiklit netu.
Asukoht: Tartu, Estonia

Lugemata postitus Postitas Mix »

..ee... ise pole küll ostnud, kuid siiski tundub, et olen näinud sihukest kraami müüdavat spordi- või matkatarvete kauplustes. Et siis nendega uuendatakse näiteks telkide ja kaitseriiete veepidavust...
A jummala eest - ma pole uurinud, kas nad ikka on aerosoolid (spray-d). Olen naiivselt arvanud, et ainult sel kujul neid müüaksegi... :oops:
Kasutaja avatar

Motomarket
Kaupmees
Postitusi: 527
Liitunud: 25 Mai 2004, 11:15
Tänatud: 42 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Motomarket »

Motomarketi poeletilt

Tamps

Lugemata postitus Postitas Tamps »

Vabanda võhiklikku küsimust aga milles see spray mootorratta puhul abiks oleks? Et teed nt. mootori üle ja on paremini kaitstud&puhtam?

Heavykas

Lugemata postitus Postitas Heavykas »

Ma paukn, et neid vast kasutatakse riietele, et need vettpidavamad oleksid.
Endal mingi Buffalo oma, mida sai kingapoest aga sobib ka tekstiilile jms.
Viimati muutis Heavykas, 12 Jaan 2005, 16:43, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

Würth müüb teflonspray-d. Tegu on mingi määrdega. Jääb täiesti kuiv peale pihustamist. Proovisin sellega ketti määrida, kuna keegi soovitas ( ei võta tolmu külge kuna ei jää rasvane), Ketimäärdena ta minu arvates absoluutselt ei kõlba. Kohe üldse ei kõlba. Aga mingiks muuks otstarbeks võib väga hea olla. Pudeli peal on kasutuskohtadena märgitud näiteks mööbli hinged jms. Just sel põhjusel et ta ei lagasta asju ära.
Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

Teema algataja
Stern
Postitusi: 217
Liitunud: 04 Aug 2003, 08:55
Asukoht: Lasnamägi GSX600F, CBR929

Lugemata postitus Postitas Stern »

Tänan vihje eest spinna. Kirjeldus on küll vastav. Nii et asi läheb uurimisele.

bikefan
Postitusi: 585
Liitunud: 09 Juul 2004, 17:38
Tsikkel: VN1500 Nomad
Asukoht: Karksi-Nuia

Lugemata postitus Postitas bikefan »

spinna kirjutas:
Würth müüb teflonspray-d. Tegu on mingi määrdega. Jääb täiesti kuiv peale pihustamist. Proovisin sellega ketti määrida, kuna keegi soovitas ( ei võta tolmu külge kuna ei jää rasvane), Ketimäärdena ta minu arvates absoluutselt ei kõlba. Kohe üldse ei kõlba.
Würthil on ka kuiv ketimääre (spray), mis just kett-ajamitele mõeldud - kuiv just selle pärast, et ei võtaks tolmu külge. Aga tähtis on peale pihustamist (mis jätab suht paksu kihi) see üleliigne lihtsalt lapiga ära tõmmata. Tegu pole küll tefloniga (mis peaks ka libe olema) kuid siiski sama hästi toimiva lahendusega. Kui muidugi sa üleüldse otsid ketimääret. :)

Ja jalgratta poed müüvad kah igasuguseid - Hawaii´l oli küll kunagi üks väga tõhus teflonspray (kettidele) müügis.
-Since 2002-
Iž: PL.5,
Suzud: GS500, GSX-R600, VZ800, RM250, RM125
Kawad: ZX-6R, VN750A, VN800A, VN800B, VN1500
Yamud: XTZ660, FZ600S

Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rein »

Teflonit kasutatakse ikka jalgratta kettidel. Ja mina julgen kasutada Castroli ja ka Valvolini keti õlisid, mis on mõeldud spetsiaalselt mootorratastele, millel on kiri, et ei kahjusta X ja O ring tihendeid. Tööstuslike kettide määrded jäägu ikka tehastesse ja sõnniku vurridele 8)
Kasutaja avatar

Teema algataja
Stern
Postitusi: 217
Liitunud: 04 Aug 2003, 08:55
Asukoht: Lasnamägi GSX600F, CBR929

Lugemata postitus Postitas Stern »

Nii sain selle mida otsisn tutvuse kaudu Keila Würth-i esindusest :Teflon-Spray. Ainuke jama on selles, et Eestis seda mujal vist ei saagi kui hulgiladudest kuna poed seda sisse ei osta, pidavat liig kallid olema würth keemia tooted. Ja tõesti, tsiklile mul seda tarvis pole ja need mis kettidele mõeldud ei sobi kohe üldse. Seda peale pihustades jääb kuiv, valge teflonvaha kiht, mis tolmu ja muud saasta ei võta.
Kasutaja avatar

Kawalpea
Postitusi: 123
Liitunud: 04 Mai 2004, 17:23
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Kawalpea »

Trehvasin just nägema Tammsaare tee ja Rahumäe ristis Lukoili bensukas sellist asja.Suur spray purk,peale suurelt kirjutatud "teflonmääre".Maksis 95 eeku.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”