JÕULU-ERI @ Biker24 kuni 22.dets

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

JÕULU-ERI @ Biker24 kuni 22.dets

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

JÕULU-ERI @ Biker24 - oleme avatud K,N,R,L 10-19.00 ja P 10-16.00 NB! alates 23.dets (kaasa arvatud) kuni 5.jaanuar 2014 - KOLLEKTIIVPUHKUS - töötavad ainult e-poed!

- Mis on ja kus on JÕULU-ERI?
Niru (piffideta) plakati ja korraliku allahindlusega väljamüük, lisaks saab ostusumma iga 100eur kohta 10eur kinkekaardi kaubapeale.
E-poodidest tehtud ostudele pakime eelmainitud kinkekaardid kaubaga kaasa.

- Millele ja kus kehtib, mis on ja kui palju on alla hinnatud?
Kehtib kõikidele kaupadele mis ei ole mootorratas, kasutatud või komisjonikaup. Kehtib nii kohapeal kui ka Dragbike ja Rehvipost e-poodides.
Ekstra-allahidlusi ca.-20-60% on toodetel või toodete gruppides loetelus: moodulkiivrid, avatavad kiivrid, Dual-Sport kiivrid, kinnised-, ringraja-,
krossi- ja lahtised kiivrid, saapad vaba-aeg, touring-tänav saapad, saapad võistlus ja sportlik, soojad kindad, tekstiil ja nahkkindad,
nahktagid meeste ja naiste, tekstiil ja mix tagid meeste ja naiste, vaba-aeg pusad.

Kohapeal ja e-poes on kõik juba koos allahindlustega olemas kuid konkreetne list eelmainitud kaupadest asukohaga "Kampaaniapakkumised" on alles laadimisel ja see võtab veel päris palju aega.

NB! pilt on illustratiivne ja ühtegi hinda ei ole enne allahindlust tõstetud - world peace :)
Pilt

Viimati muutis tramm66, 18 Dets 2013, 19:00, muudetud 2 korda kokku.


Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: JÕULU-ERI @ Biker24 kuni 22.dets

Lugemata postitus Postitas mella »

Mulle jõudis just info biker24 jõulusooduka omapärast. Jah, on küll -20..-60%, aga hinda on eelnevalt tõstetud (ja mitte vähe).
Ei käinud ise, üks klient siin teadis rääkida.

Huvitav, kas depoo pakkumine ka mingi uue müügitrikiga üllatab?

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1064
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 186 korda
Tänatud: 116 korda

Re: JÕULU-ERI @ Biker24 kuni 22.dets

Lugemata postitus Postitas villy »

mella kirjutas:

Mulle jõudis just info biker24 jõulusooduka omapärast. Jah, on küll -20..-60%, aga hinda on eelnevalt tõstetud (ja mitte vähe).
Ei käinud ise, üks klient siin teadis rääkida.

Huvitav, kas depoo pakkumine ka mingi uue müügitrikiga üllatab?

Depoo on nagu depoo ikka. Päris hindadest reaalne allahindlust. Kogu lett.

Kasutaja avatar

Raki
Postitusi: 665
Liitunud: 04 Mär 2013, 15:37
Tsikkel: 1200gs LC Rallye, CRF300 Rally
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 65 korda

Re: JÕULU-ERI @ Biker24 kuni 22.dets

Lugemata postitus Postitas Raki »

Kahjuks mul on endal ka Biker24 poe hindade mängimisega kogemus.

Suvel juunis ostsin sealt nö värske hooaja saapad 179 EUR. Mingit soodushinda sellel ajal ei olnud, kuna hooaeg alles käis. Nüüd käisin talvel paar nädalat tagasi ja nende samade saabaste hinnaks oli pandud mingi 235 ja soodushinnaks märgitud 179 EUR. Selline soodus siis. Vb tänase soodusega koos maksavad need saapad ikka 179, ainult seda esimest hinda on tõstetud:)

Edit, täna on nende "õige hind" 247,15 :wack:

Viimati muutis Raki, 18 Dets 2013, 18:21, muudetud 1 kord kokku.

https://ragnarnakus.blogspot.com/

TDM850-->1150GS-->HD Road King-->Honda Transalp 700XL-->BMW 1200GS LC Rallye

Kasutaja avatar

Teema algataja
tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: JÕULU-ERI @ Biker24 kuni 22.dets

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Saime JÕULU-ERI pakkumised enamvähem ka ühte listi üles laetud,
ette rutates vabandan, et on üsna mahukas ja leht aeglane: JÕULU-ERI pakkumised näha siin

Või klõpsa pildile
Pilt

Kasutaja avatar

Teema algataja
tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: JÕULU-ERI @ Biker24 kuni 22.dets

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Kuule Mella - kuskilt maalt viskab ikka üle - pean silmas mitte allolevat kuulujuttu vaid küll ise tead mis teemas sa juba konkreetselt kedagi huiariks tembeldad. Ma võtsin seda isiklikult - jäta see omale meelde.

mella kirjutas:

Mulle jõudis just info biker24 jõulusooduka omapärast. Jah, on küll -20..-60%, aga hinda on eelnevalt tõstetud (ja mitte vähe).
Ei käinud ise, üks klient siin teadis rääkida.

Kingime tasuta ära kõik kaubad mille hindasi on enne sooduka tegemist tõstetud - lihtsalt tule, näita näpuga ja kaup on sinu (Mella on eriti oodatud)

Kasutaja avatar

Teema algataja
tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: JÕULU-ERI @ Biker24 kuni 22.dets

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Asjakohast juttu ka:

Oleme avatud veel täna L 10-19.00 ja homme P 10-16.00

Alates esmaspäevast 23.detsembrist 2013 kuni 5.jaanuarini 2014 oleme kollektiivpuhkusel.

Töötavad e-poed kuid kaupade kättetoimetamist ei toimu 24, 25, 26 dets. ja 1 jaanuar.
Jõulu-eri pakkumised jäävad lõpupakkumisena üles samade hindadega kuid alates 23.dets ei kaasne ostudega tasuta kinkekaarte kaubapeale.

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: JÕULU-ERI @ Biker24 kuni 22.dets

Lugemata postitus Postitas mella »

Mul on ammu juba üle visanud mõne äriskeem. Isiklikult või mitte, aga palju kisa, vähe villa. Karjute küll, et suured aled, osta pole ikkagi midagi.
Käinud olen paar korda, kokku ostnud pudeli ketiõli ja see polnud ka just parim investeering.
Aasta-paar tagasi oli ülimegagiga ale laos olevatele rehvidele. Veebis ka ilusti kirjas, et LAOS. Tegelikult kohapeal polnud ja kui oleks olnud, tulnuks hind koos alega kallim kui Depoos.
Niiet vahet pole, kas jätad meelde ja võtad isiklikult või mitte, sellest ei muutu midagi. Minu suhtumist allahindlusega osta ei saa. Ka mitte sellega, kui Mardi maja ette tagarattal tiirutama paned.

tramm66 kirjutas:

Kuule Mella - kuskilt maalt viskab ikka üle - pean silmas mitte allolevat kuulujuttu vaid küll ise tead mis teemas sa juba konkreetselt kedagi huiariks tembeldad. Ma võtsin seda isiklikult - jäta see omale meelde.
...
Kingime tasuta ära kõik kaubad mille hindasi on enne sooduka tegemist tõstetud - lihtsalt tule, näita näpuga ja kaup on sinu (Mella on eriti oodatud)

Rahvas, küsige Ragzi käest, mis saabas sellele hinnale vastas, saate tasuta :D

ragz kirjutas:

Kahjuks mul on endal ka Biker24 poe hindade mängimisega kogemus.
Suvel juunis ostsin sealt nö värske hooaja saapad 179 EUR. Mingit soodushinda sellel ajal ei olnud, kuna hooaeg alles käis. Nüüd käisin talvel paar nädalat tagasi ja nende samade saabaste hinnaks oli pandud mingi 235 ja soodushinnaks märgitud 179 EUR. Selline soodus siis. Vb tänase soodusega koos maksavad need saapad ikka 179, ainult seda esimest hinda on tõstetud:)
Edit, täna on nende "õige hind" 247,15 :wack:

Kasutaja avatar

Teema algataja
tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: JÕULU-ERI @ Biker24 kuni 22.dets

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Kle Mella, küsi enne pläma ajamist ise Ragzi käest või anna mõni ka päriselt paikapidav fakt või hoia oma lõuad koos enne kui see minu rusikaga kohtub. Ei oska tõesti enam muud öelda inimesele kes nii krdi sihikindlalt keretäit kerjab.

Kõnealuste saabaste hind pole sentigi muutunud alates 9.mai 2012 ja on tänase päevani: jae 247,15 / soodushind 179,95
Vaata Stylemartin plakatit eelnimetatud kuupäevaga postituses http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=3 ... a&start=20

Ma enam ei viitsi ka ausõna - täiesti mõtetu pasasuu oled kellega olen nõus edaspidi rääkima ainult näost näkku.

Kasutaja avatar

tuvi
Postitusi: 189
Liitunud: 07 Juun 2004, 12:35
Tsikkel: Gsxr,Dnepr,K,Ural,M,H-D;GasGas
Asukoht: Tartu, vahel Norra
Tänatud: 4 korda

Re: JÕULU-ERI @ Biker24 kuni 22.dets

Lugemata postitus Postitas tuvi »

Oh lahe üks korralik jõulunäopeks oleks ilus lõpp :bsmile:

Kasutaja avatar

Kägu
Postitusi: 332
Liitunud: 28 Aug 2012, 12:45

Re: JÕULU-ERI @ Biker24 kuni 22.dets

Lugemata postitus Postitas Kägu »

Siin on eraldi kohtingu teema ka, a no teil kisub suhe füüsiliseks juba :twisted:

Kasutaja avatar

Teema algataja
tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: JÕULU-ERI @ Biker24 kuni 22.dets

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Vihkan jõule rohkem kui kunagi varem...

Täna oleme ikkagi avatud 18.00-ni

Tsiklimehele kinki vaja siis näiteks kinkekaart on hea valik, saadaval 5, 10, 20, 50 ja 100 vaata siit
Jõulukampaania (10eur kinkekaart igale 100eur ostule peale) enam küll ei kehti aga nagu lubatud siis hinnad kehtivad kuni kauba lõppemiseni.

Hindade vaatamiseks klõpsa pildile:
Pilt


oxide
Postitusi: 507
Liitunud: 31 Aug 2008, 12:39
Tsikkel: rsv4
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Re: JÕULU-ERI @ Biker24 kuni 22.dets

Lugemata postitus Postitas oxide »

tramm66 kirjutas:

Kle Mella, küsi enne pläma ajamist ise Ragzi käest või anna mõni ka päriselt paikapidav fakt või hoia oma lõuad koos enne kui see minu rusikaga kohtub. Ei oska tõesti enam muud öelda inimesele kes nii krdi sihikindlalt keretäit kerjab.

Kõnealuste saabaste hind pole sentigi muutunud alates 9.mai 2012 ja on tänase päevani: jae 247,15 / soodushind 179,95
Vaata Stylemartin plakatit eelnimetatud kuupäevaga postituses http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=3 ... a&start=20

Ma enam ei viitsi ka ausõna - täiesti mõtetu pasasuu oled kellega olen nõus edaspidi rääkima ainult näost näkku.

hoia oma lõuad koos enne kui see minu rusikaga kohtub.Sellise lause ütleb välja inimene kes ajab mingit äri on küll väga lame.natuke võiks ikka enesevalitsust olla.Selline asi küll head reklaami ei tee.

Kasutaja avatar

Sten
Postitusi: 822
Liitunud: 14 Mai 2011, 08:39
Tsikkel: ZX10R Fighter
Asukoht: Tallinn - 56934211
Tänanud: 6 korda

Re: JÕULU-ERI @ Biker24 kuni 22.dets

Lugemata postitus Postitas Sten »

Mina küll nõustuda ei saa ... Tahtsin küll kohe uut kiivrit tooma lipata aga hiljaks jäin seekord (togi)

Pooleldi ise tehtud , pooleldi hästi tehtud ...
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: JÕULU-ERI @ Biker24 kuni 22.dets

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

oxide kirjutas:
tramm66 kirjutas:

Kle Mella, küsi enne pläma ajamist ise Ragzi käest või anna mõni ka päriselt paikapidav fakt või hoia oma lõuad koos enne kui see minu rusikaga kohtub. Ei oska tõesti enam muud öelda inimesele kes nii krdi sihikindlalt keretäit kerjab.

Kõnealuste saabaste hind pole sentigi muutunud alates 9.mai 2012 ja on tänase päevani: jae 247,15 / soodushind 179,95
Vaata Stylemartin plakatit eelnimetatud kuupäevaga postituses http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=3 ... a&start=20

Ma enam ei viitsi ka ausõna - täiesti mõtetu pasasuu oled kellega olen nõus edaspidi rääkima ainult näost näkku.

hoia oma lõuad koos enne kui see minu rusikaga kohtub.Sellise lause ütleb välja inimene kes ajab mingit äri on küll väga lame.natuke võiks ikka enesevalitsust olla.Selline asi küll head reklaami ei tee.

parem õudne lõpp, kui lõputu õudus. Täiesti arusaadav, et kaupmehel, kes pakub soodushinnaga tooteid ja peab ikka mingit ila kuulama, viskab sita ventikasse. Mella on legendaarne iriseja, kes igas teemas toodab idioodi järjekindlusega mingit "absoluutset tõde ja õigust". Igal staarpoodlejal on õigus omale meelepärane ostukeskus leida, kuid päris pasa laotamise eest võib tõesti lõpuks noka viltu pähe saada.

edu kohalikele kaupmeestele igal juhul.

Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 504
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 78 korda

Re: JÕULU-ERI @ Biker24 kuni 22.dets

Lugemata postitus Postitas claw »

Kui juba nii palju OT tehtud on, lisaks ka oma 2 senti.

Minu arust on igasugu jõulualed, jms kampaaniad 100% teretulnud. Kõik inimesed ei saa lubada endale varustust mida nad soovivad, vaid on kohati üsna hinnatundlikud ning võimalus midagi odavamalt soetada on vägagi teretulnud. Ise soetasin just kaassõitjale kiivri konkureerivast asutusest VÄGA soodsalt ning kaupmehele jäi ikka veel varu midagi tasku panna. Hundid söönud, lambad terved.

Samas... kui ettevõtja käib avalikult välja lause "või hoia oma lõuad koos enne kui see minu rusikaga kohtub", ei leia ma küll sellele õigustust. Igapäevatoimetusi tehes paneb ka lõuga, kui mõni inimene lollakas on? Nii ei saaks ju üldse elada, ainult vehikski oma rusikaga kogu aeg.

Ma olin biker24 asutusest väga väga kõrgel arvamusel. Kiire ja meeldiv teenindus ka algajale, suhteliselt head hinnad Eesti kohta (ei tasu unustada, et Eesti on väike ja spetsifiiliset kaupa ei saa siin ju hulgi müüa=kõrged hinnad).

Pean tunnistama, et nüüdseks olen pettunud. Louis.de poest sai üks kiiver välja valitud ja dragbike.ee kaudu tellitud. Seda siis septembri lõpupoole, plaan jõulukink teha.
Tarneajaks talveperioodil 4-6 nädalat. Mõistlik täiesti. Novembri lõpupoole tundsin huvi, et kaugel asi on. Sain vastuseks, et on juhtunud viga ja tellimus läks välja oktoobri asemel hoopis novembri alguses ja tuleb automaat teade, kui kaup kohal.

OK, ikka juhtub. Ma olen suhteliselt kannatlik ka, ilma asjata katsun mitte kära teha. Lootsin, et kiiver viimasel minutil ikka Eestisse jõuab ja saan selle veel jõuluks kätte. Ei ole mulle teadet veel tulnud, 8-s nädal jookseb jälle (arvestades, et juhtus viga tellimusega - kokku hetkel ca 10+ nädalat vms).

Ma ei tea kelle viga või jõuluaeg või milles probleem on, aga üks inimene täna õhtul oma kinki kuuse alt ei saanud, tuleb oodata.
Mul sai ka kannatus otsa ja tahaks kuskil kurta. Olen ma üksikjuhtum või on see massiline? Peaks koolirahaga arvestama ja korstnasse kirjutama?
Järgmisel aastal veebruaris ära tellima?

Sain ka välja elada, loodetavasti lõuga ei saa.
Ivo.

Kasutaja avatar

motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: JÕULU-ERI @ Biker24 kuni 22.dets

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

Mina ka kunagi ootasin oma paagikotti Dragbike kaudu aga seda suvekuudel ja see tuli üle 6 nädala. (8-9 nädalat, kui mälu ei peta) tellisin selle piisava varuga, sest oli kindlaks ajaks vaja, kuid kohale see kahjuks ei jõudnud. Arvestasin samuti tarneajaga 4-6 nädalat. Kui vahepeal uurisin, siis oli mingi saadetis kadunud ja midagi tuli valesti kohale jne. Kuidagi segane oli see värk. Nii kaua ma ei jaksa küll mingit tellimust oodata ja seda enam, et see on Euroopa sisene. Max 2 nädalat on arusaadav aga 8 nädalat on ikka kole palju, selle ajaga suvekuudel pool hooaega läbi juba. Kõige mõistlikum on leida keegi veel, kes midagi tahab ja siis postikulu 19,95 ,oli vist kui kunagi sealt otse tellisin, lihtsalt omavahel ära jagada.Kaup jõuab ca 1,5-2 nädalaga kohale.

Yaaa-maaa-haaa......
Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: JÕULU-ERI @ Biker24 kuni 22.dets

Lugemata postitus Postitas 426f »

[quote="claw"]Kui juba nii palju OT tehtud on, lisaks ka oma 2 senti.
quote]
enne kevadet sul kiivrit nagunii vaja pole,võid edasi oodata (lol)

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r

reimps

Re: JÕULU-ERI @ Biker24 kuni 22.dets

Lugemata postitus Postitas reimps »

Bljaa, mu meelest on jahutud pikka aega louis.de tarneaegadest, mis e-riigi ja SmartPostiga harjunutele igavikulised tunduvad. Ma trammi kohta ei tea, aga konkureeriv doktor N hoiatab küll louisest tellimisel, et sitaks aega võib minna. Ei kaitse siin kedagi, aga kui tahate odavalt ja kiiresti, siis ühega neist tingimustest saate vastu pükse. Ma saaks aru, et tramm käib ise Saksast tellitud sodi toomas, siis oleks nagu põhjust nuriseda 6-10-nädalaste ooteaegade üle.


v301060
Postitusi: 450
Liitunud: 07 Juul 2008, 20:14
Tsikkel: HD Bobik 103
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 8 korda

Re: JÕULU-ERI @ Biker24 kuni 22.dets

Lugemata postitus Postitas v301060 »

Jah, minugi kohvriraamid tulid suvel terve igaviku(aga pole hullu), samas varasemalt rehvid on alati tulnud norm.ajaga. Isiklikult mulle tundub, et kohapeal seal kõik toimib kui Tramm on ise kohal ja enamasti ta seda ju on. Ilma tema korraldusteta tundub asi aga veidi kaootiline - küll ei ei tea mehed mis neil laos on või ei ole ja kas siis ikka saab rehvi vahetada või siis mitte.
PS. Kaupmehe(teenindaja) eetikast - klient on ikka ainult siis kuningas kui ta ka ise kuninga kombel käitub. Kui hakkab sea kombel käituma siis käitutakse ka temaga sama moodi. Ja omast kogemusest võin öelda, et mitte midagi ei juhtu kui mõni s.tapeast klient enam minu asutust ei külasta, jääbki rohkem aega normaalsetega tegeleda. :D

HD Bobik 103 & 2x Jawa 638
varem: KMZ 650 Dneprr; HD XL 1200 Sportster; TransAlp 650; HD 883 Sportster Roadster; HD 1200 Sportster Custom; KTM 390 Duke; Triumph Thunderbird 1600

Kasutaja avatar

suslik83
Toetajaliige
Postitusi: 154
Liitunud: 26 Dets 2003, 17:14
Tsikkel: k175b, Riga 13,
Asukoht: Paide-Ardu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Re: JÕULU-ERI @ Biker24 kuni 22.dets

Lugemata postitus Postitas suslik83 »

OT
Sellest louis.de tellimisest on foorumis palju juttu olnud...pole sealt kunagi suurtes kogustes (mõne vahendaja abiga) asju mõistliku ajaga tulnud ning siin reimpsi mõttetera kehtib. Samas ise tellides pole ükski pakk hilinenud.
...vahest on muidugi varustuse ootamisel ka mõni pluss - mõned asjad saavad rattal kuuris molutades lisaks korda tehtud :lol:

sõidan võrriga!
Kasutaja avatar

DGAF
Postitusi: 437
Liitunud: 07 Okt 2007, 11:49
Tsikkel: Yamaha R1 track only
Asukoht: Tallinn | Nõmme

Re: JÕULU-ERI @ Biker24 kuni 22.dets

Lugemata postitus Postitas DGAF »

Pole küll juba mõnda aega louis.de-ga kokku puutunud (peale andmebaasi) aga mäletan, et varasemaltki oli väga tihti peavalu suuremate tellimustega - hilinesid, asju saadeti valesti või jäi midagi saatmata. Paljud Eesti motopoed vist isegi lõid mingi hetk täiesti käega sealt tellimisele. Selle juures ma kindlasti Trammi ei süüdistaks, mõneti isegi kangelaslik, et üldse viitsib nendega jamada!

Mis muud puudutab siis siiani on minul igati positiivne kogemus Biker24-ga ja Mella/Trammi vaheline selles osas üldse ei mõjuta - käin seal endiselt edasi :bsmile:

born under a bad sign
Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: JÕULU-ERI @ Biker24 kuni 22.dets

Lugemata postitus Postitas Pontus »

claw kirjutas:

Samas... Igapäevatoimetusi tehes paneb ka lõuga, kui mõni inimene lollakas on? Nii ei saaks ju üldse elada, ainult vehikski oma rusikaga kogu aeg.

Ivo.

Eestlastel on ju vanasõnagi:" Loll saab kirikuski peksa"
Kui kirikus saab, miks siis mitte ka motokaubamajas (lol)

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7345
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: JÕULU-ERI @ Biker24 kuni 22.dets

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

pontus kirjutas:
claw kirjutas:

Samas... Igapäevatoimetusi tehes paneb ka lõuga, kui mõni inimene lollakas on? Nii ei saaks ju üldse elada, ainult vehikski oma rusikaga kogu aeg.
Ivo.

Eestlastel on ju vanasõnagi:" Loll saab kirikuski peksa"
Kui kirikus saab, miks siis mitte ka motokaubamajas (lol)

Mul on ülim rõõm tõdeda, et meie hulgas on erakordselt lolle inimesi. Ja muidugi ka naid, kes lollidele kohe võimaluse korral lõuaga annavad. Ja neid, kes arvavad, et lolli lüpsmine ongi kaupmehe vääriline tegu. /Iroonia/ Terava pliiatsi aastapreemia vääriliseks tuleb aga tunnistada see kaupmees, kes avalikkuse ees kirjalikult teada annab, et nende kaupluses võib vabalt lõuga saada.

PS. Vastupidiselt üldlevinud arvamusele pole mul soodukate vastu midagi, ega ka kaupmeeste. Laske aga edasi, nii soodukate kui lõuaandmisega.
PS. 2 Kena jõulu kõigile alede ja lõuandmise vahele.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Teema algataja
tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: JÕULU-ERI @ Biker24 kuni 22.dets

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Tänan kõrgeaulist züriid sellise tunnustuse eest ja vägagi südantsoojendav on see just hetkel kus Dragbike.ee saab 10 aastaseks. Ajad muutuvad, inimesed vananevad, põhimõtted loodetavasti mitte ja endiselt jälestan punastavaid poodnikke kes kliendil kasvõi keelega perses käivad, et eneseväärikus raha vastu vahetada. Neile kes tahavad sihilikult räusata, tüli norida ja ülbitseda on mul heameel teatada, et vaatamata möödunud pikkadele aastatele ei ole me oma juuri unustanud, ega põhimõtteid minetanud ja püüame kindlasti ka edaspidi olla eelmainitud aastaauhinna väärilised :)
Kauneid pühi!


Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: JÕULU-ERI @ Biker24 kuni 22.dets

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

tramm66 kirjutas:

Tänan kõrgeaulist züriid sellise tunnustuse eest ja vägagi südantsoojendav on see just hetkel kus Dragbike.ee saab 10 aastaseks. Ajad muutuvad, inimesed vananevad, põhimõtted loodetavasti mitte ja endiselt jälestan punastavaid poodnikke kes kliendil kasvõi keelega perses käivad, et eneseväärikus raha vastu vahetada. Neile kes tahavad sihilikult räusata, tüli norida ja ülbitseda on mul heameel teatada, et vaatamata möödunud pikkadele aastatele ei ole me oma juuri unustanud, ega põhimõtteid minetanud ja püüame kindlasti ka edaspidi olla eelmainitud aastaauhinna väärilised :)
Kauneid pühi!

Paraku on üks põhjus,miks mina Biker24 poodi külastama ei kipu(ei ütle,et ma sinna ei lähe) just see,et näen seal poes just sellele kirjeldusele vastavaid poodnikke.(Kindlasti ei käi see Mati kohta).
Lõuga pole mulle ka seal keegi anda tahtnud...Mine tea,milles asi...ehk selles,et kui üks,või teine pood ei sobi,siis pole vaja sinna minna...
Tõenäoliselt ei juhtu sellest mitte vähimatki,et mina sinna poodi ei kipu.Ja miks peakski.
Leian,et iga inimene saab valida tänapäeval poe,kuhu läheb ilma,et mingeid intriige tekiks.Minul on Tallinnas 3 poodi,kuhu meeleldi lähen kui peaks millegi järgi vajadus tekkima.
Ja vaevalt,et ülejäänud poed mind taga igatsevad.
Edu kõikidele motopoodidele ja rahulikku meelt kõikide(väga erinevate)klientidega suhtlemisel/tegelemisel!
Häid pühi!
:bsmile:


onusnooker
Postitusi: 293
Liitunud: 25 Jaan 2006, 21:10
Tsikkel: Honda Shadow American Edition

Re: JÕULU-ERI @ Biker24 kuni 22.dets

Lugemata postitus Postitas onusnooker »

Mul on biker24 ainult üks negatiivne kogemus, käisin see aasta Hondale Shadow 750 küünlaid ostmas anti 2tk hiljem selgus, et ikkagi 4 oli neid, pidin 2-le eraldi veel järgi minema.
Võibolla see oligi üks nõks kuidas klienti tagasi meelitada... Jah olin loll klient kuna ei teadnud et 4 käib, praegu mõtlen, et hea et veel lõuga ei saanud...

Samas rehvi vahetusega olen rahul, see sai neil vähemalt kenasti tehtud.


Rauno
Postitusi: 73
Liitunud: 24 Juul 2011, 18:46
Tsikkel: CRF450R
Asukoht: Tartu

Re: JÕULU-ERI @ Biker24 kuni 22.dets

Lugemata postitus Postitas Rauno »

onusnooker kirjutas:

Mul on biker24 ainult üks negatiivne kogemus, käisin see aasta Hondale Shadow 750 küünlaid ostmas anti 2tk hiljem selgus, et ikkagi 4 oli neid, pidin 2-le eraldi veel järgi minema.
Võibolla see oligi üks nõks kuidas klienti tagasi meelitada... Jah olin loll klient kuna ei teadnud et 4 käib, praegu mõtlen, et hea et veel lõuga ei saanud...

Samas rehvi vahetusega olen rahul, see sai neil vähemalt kenasti tehtud.

Ja Sinu arvates nad võitsid selle "nõksuga" mida? Ma saan aru kui jutt oleks vastupidi, ehk anti 4 küünalt aga 2 oli vaja.

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: JÕULU-ERI @ Biker24 kuni 22.dets

Lugemata postitus Postitas pühak »

Ma ühest teisest rubriigist just lugesin, et keegi poeskäija oligi värskelt lõuga saanud. Tervitan sellist suhtumist, see on selge signaal kõikuva sammuga komistajaile.

Olen (lahtioleku ajal loomulikult) mitmeid kordi Biker24 kaubamajas käinud, mingeid enda vastu suunatud märke võimalikust vägivallast pole täheldanud, ehkki ilma ostuta olen isegi vist isegi rohkem kordi uksest välja astunud, kui ostuga. Oletan, et lõuga saavad need kodanikud või mittekodanikud, kes seda spetsiaalselt küsima ehk pakkuma tulevad.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”