City Hair meeste juuksur

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded


Teema algataja
CityHair
Postitusi: 1
Liitunud: 19 Mai 2014, 14:42

City Hair meeste juuksur

Lugemata postitus Postitas CityHair »

Lp. Mees,
Pilt
Oleme oma salongi pühendanud AINULT meestele.
City Hair meeste juuksur asub Tallinna kesklinna vahetus läheduses, Pärnu mnt. 107. Teenindame värskelt remonditud avaras ruumis.
Meie juures on tasuta parkimine, kohti jagub.
Esmakülastusel erihind biker.ee foorumi kasutajatele -20%, salasõna "Biker"

Reklaami soovitas siia lehele üles panna rahulolev klient sellest samast foorumist:)

Rohkem infot ja broneerimine : http://www.cityhair.ee
6507880
gsm: 58918886




will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: City Hair meeste juuksur

Lugemata postitus Postitas will111 »

Tervist, kas masinlõikus tähendab seda, et juuksur kordagi kääre kätte ei võta ja pea lastakse masinaga siiliks? :)


Qngi
Postitusi: 54
Liitunud: 29 Mär 2009, 00:04
Tsikkel: Yamaha Vmax 1993
Tänatud: 1 kord

Re: City Hair meeste juuksur

Lugemata postitus Postitas Qngi »

will111 kirjutas:

Tervist, kas masinlõikus tähendab seda, et juuksur kordagi kääre kätte ei võta ja pea lastakse masinaga siiliks? :)

Ei nii lihtne see ilmselt pole- seal on lihtsalt nood erineva pikkusega terad mängus. Aga mul tehti selline kombo- masin+ kääri sekka.
Tsikli saab otse ukse taha jätta, sonks puhutakse lahtistest karvadest puhtaks, et kiivrisse kribu ei jääks, salong väga puhas ning stiilne, hind üsnagi OK ja neiud on asjalikud& kenad.
Ühesõnaga mulle sobis.

Kasutaja avatar

Priit_IZ
Postitusi: 900
Liitunud: 09 Veebr 2005, 17:25
Asukoht: Raasiku või Haapsalu
Tänatud: 12 korda

Re: City Hair meeste juuksur

Lugemata postitus Postitas Priit_IZ »

Esimest korda näen, et hinnakirjas on lisanduv kaardimakse teenustasu eraldi välja toodud. :lol:

Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.

Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: City Hair meeste juuksur

Lugemata postitus Postitas Tort »

Keegi peab selle liiakasuvõtjate marginaali kinni plekkima ju. Aga juuksurist rääkides, siis mina eelmisel aastal käisin ja väga normaalse mulje jättis. Parkimine trepis. Võib julgelt külastada, soovitan.

Kasutaja avatar

justcraizy
Postitusi: 513
Liitunud: 23 Jaan 2008, 17:01
Asukoht: Tallinn, Tartu

Re: City Hair meeste juuksur

Lugemata postitus Postitas justcraizy »

Ei pea keegi seda krdi EMTA't nuumama... Makske sulas!

Aga väga tipp topp koht, ise pikaajaline klient ning äärmiselt rahul!

zx6r(04)->zx6r(06)->zx10r(08)-> cbr600rr(07)

Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: City Hair meeste juuksur

Lugemata postitus Postitas Tort »

Mina mõtlesin liisakasuvõtjate all loomulikult tänapäeva legaalseid katusepakkujaid ehk panku, kes kuskil tagatoas iga makse pealt vargsi kopikat võtavad.

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: City Hair meeste juuksur

Lugemata postitus Postitas Black »

Kas mitte kaarditeenuse pakkuja poolt lepingus miskit nõuet polnud, et kaardiga ja sulas makstes peab hind samaks jääma?

Hinnad nüüd Tallinna parimad kindlasti ei ole, aga noh, eks ta ole maitse asi ja kui udupeent sonksi keegi soovib.

Kasutaja avatar

Villem
Postitusi: 797
Liitunud: 18 Juul 2005, 00:52
Tsikkel: XT660R, GasGas EC250
Asukoht: Saue
Tänatud: 9 korda

Re: City Hair meeste juuksur

Lugemata postitus Postitas Villem »

Möla kustutatud ja jätkame nüüd teemas!

Pärast juuksuriskäiku ei julge mina muidugi pead enne kiivrisse panna, kui peenike juuksepuru on ära pestud. Seega võiks pakkumisel olla ka "Bikeri" teenus, kus pärast lõikust pea puhtaks pestakse ja kenasti kuivaks föönitatakse :bsmile: Jaapanis näiteks on lausa kahekordne pesu standardiks!

Terv,
Villem aka Villu aka Madis :)

KKKKKK
Postitusi: 185
Liitunud: 11 Mai 2011, 14:50
Tsikkel: XJR 1300
Tänatud: 2 korda

Re: City Hair meeste juuksur

Lugemata postitus Postitas KKKKKK »

Jaapanis tehakse veel igasugu rõvedusi. On kõike vaja järgi teha alati?
Kasuta sukka. Ilma sukata on su kiiver paras juust ngunii, ka kolmekordne loputus ei aita.

Kasutaja avatar

Villem
Postitusi: 797
Liitunud: 18 Juul 2005, 00:52
Tsikkel: XT660R, GasGas EC250
Asukoht: Saue
Tänatud: 9 korda

Re: City Hair meeste juuksur

Lugemata postitus Postitas Villem »

KKKKKK kirjutas:

Jaapanis tehakse veel igasugu rõvedusi. On kõike vaja järgi teha alati?
Kasuta sukka. Ilma sukata on su kiiver paras juust ngunii, ka kolmekordne loputus ei aita.

Miks sa arvad, et ma kiivrisukka ei kasuta? Ka kiiver pole kaugeltki juust, vaid saab vähemalt korra hooaja jooksul kõigi seesmiste patjade pesu ja pindade desinfitseerimist. Lihtsalt juuksepuru on nii peenike ja hakkab peas kohe torkima, ka talvel mütsiga.

Terv,
Villem aka Villu aka Madis :)
Kasutaja avatar

w5l1k9
Postitusi: 217
Liitunud: 31 Juul 2015, 22:00
Tsikkel: 100% puhas rõõm

Re: City Hair meeste juuksur

Lugemata postitus Postitas w5l1k9 »

Astusin sealt korra läbi. Tädi seisis tühjas toas, tool tühi ja ütles, et pean aja broneerima. WTF? :) Astusin välja ja rohkem tagasi ei lähe. Ma ei broneeri juuksuri juurde aega. Punkt.
Keerasin otsa ringi ja läksin Juurdeveo tn alguses olevate umbkeelsete aga osavate ja sõbralike vene tädide juurde. Astusin uksest sisse, tool oli vaba ja sain 10-15 min hiljem uksest välja. 7 eur.
Töö kiire ja korralik.

"Never listen to people who don't like you"
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: City Hair meeste juuksur

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ma käin ka salongis ja panen aja kinni,sest ei viitsi ehku peale minna,samas ka käin ainult nö oma juuksuri juures.Lähen kohale ja ei pea seletama,mida teha.Maksab 10.- Kõik on hinnas.Hind tegelikult mitte ammu tõusis enne oli 8.-.Ehk siis see teemas käsitletav salong pole soodne vaid pigem üle keskmise.

Kui EMTA toetamisest rääkida,siis enamuses kohtades ,on jah ainult sulas maksmine,aga see ei tee kohe kõigist petiseid.Minu juuksur on mul isiklik tuttav ja maksab koha renti salongile, vastavalt töötatud päevade eest,arve alusel.Ise on oma enda OÜ-s,enne oli FIE,aga see oli tema jutu järgi keerulisem.
Ja ära tuleks seljuhul kustutada ka see "möla" algatanud post,mis sõna otseselt viitab petmisele.Kui MX77 post oli seda tauniv,aga kustutati.Ma maksan ka makse ausalt ja ei pea lugu sellest,kui maksudest kõrvale hoidmisele kutsutakse.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

reimps

Re: City Hair meeste juuksur

Lugemata postitus Postitas reimps »

Vahvad soengud teil, et vajavad juuksuriskäiku. Mul on õnneks lahendus teine - kord paari-kolme aasta tagant ostan uue masina, miski 20.- eest ja kord-paar kuus leiab alati mõne sõbranna, kes mu kaalika mu soovi kohaselt ära disainib. (Ma ei ole kiilakas, et vältida süüdistusi "sa lased ju nulli, nii pole aus".)

EDIT: Ma pean ikkagi uuesti mainima, et suht gay teema tegelt - hardcore bikerid, kes toitavad teatavasti väikelastest ja muidugi ka nahkhiirtest, arutlevad juuksuriteemadel :mrgreen:

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: City Hair meeste juuksur

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

reimps kirjutas:

Vahvad soengud teil, et vajavad juuksuriskäiku. Mul on õnneks lahendus teine - kord paari-kolme aasta tagant ostan uue masina, miski 20.- eest ja kord-paar kuus leiab alati mõne sõbranna, kes mu kaalika mu soovi kohaselt ära disainib. (Ma ei ole kiilakas, et vältida süüdistusi "sa lased ju nulli, nii pole aus".)

EDIT: Ma pean ikkagi uuesti mainima, et suht gay teema tegelt - hardcore bikerid, kes toitavad teatavasti väikelastest ja muidugi ka nahkhiirtest, arutlevad juuksuriteemadel :mrgreen:

Ma õppisin kroonus olles ise ka juukseid lõikama ja pelgalt kääridega,aga krt pole ,kes endal lõikaks.Need tuttavad,kes oskavad ongi juuksurid :mrgreen: ja sonks on mul suht lühike,nii,et peab ikka kuu-kahe takka vähemalt seda laskma pügada.Seda osside tüüpi soengut,kus kõik on ise ühepikkuselt masinaga üle lastud,ma ka ei kannata.
Aga hardcore biker peab enne nahkhiire söömist ju ka "hea" välja nägema. (lol)

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

w5l1k9
Postitusi: 217
Liitunud: 31 Juul 2015, 22:00
Tsikkel: 100% puhas rõõm

Re: City Hair meeste juuksur

Lugemata postitus Postitas w5l1k9 »

Kui EMTA toetamisest rääkida,siis enamuses kohtades ,on jah ainult sulas maksmine,aga see ei tee kohe kõigist petiseid.

Liigkasuvõtjatest pangad ütlevad, et teeb küll. Uskuge alati, mida pangad räägivad :)

reimps kirjutas:

EDIT: Ma pean ikkagi uuesti mainima, et suht gay teema tegelt

+10

"Never listen to people who don't like you"
Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: City Hair meeste juuksur

Lugemata postitus Postitas Yerba »

reimps kirjutas:

Vahvad soengud teil, et vajavad juuksuriskäiku. Mul on õnneks lahendus teine - kord paari-kolme aasta tagant ostan uue masina, miski 20.- eest ja kord-paar kuus leiab alati mõne sõbranna, kes mu kaalika mu soovi kohaselt ära disainib. (Ma ei ole kiilakas, et vältida süüdistusi "sa lased ju nulli, nii pole aus".)

EDIT: Ma pean ikkagi uuesti mainima, et suht gay teema tegelt - hardcore bikerid, kes toitavad teatavasti väikelastest ja muidugi ka nahkhiirtest, arutlevad juuksuriteemadel :mrgreen:

Mul oli ka nende aparaatide vahetus ikka paar korda, enne kui ühe ja korraliku soetasin. Tootjaks Wahl. Lithium Ion Pro.
http://home.wahl.com/Products/HairClipp ... 79600-2101

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

Priit_IZ
Postitusi: 900
Liitunud: 09 Veebr 2005, 17:25
Asukoht: Raasiku või Haapsalu
Tänatud: 12 korda

Re: City Hair meeste juuksur

Lugemata postitus Postitas Priit_IZ »

Oh kiriwaimu, mis teemaaretus välja tuli :)

Ma tegelikult oma esimese postitusega tahtsin seda öelda, et mu meelest pole ka kuigi seaduslik sedasi kaardimakse hinnale avalikult juurde kirjutada. Arusaadav, et sedasi on ettevõtjale kallim, aga see kirjutatakse ju vaikimisi juba hinna sisse. Kui veel ise firmas leti taga olin, siis sai teistpidi skeemitatud, et sularahaga makstes, sai parem hind tehtud kliendile. Seda muidugi välja reklaamida ei saanud, aga jutu sees ikka tehingu käigus, et nüüd teeme sümboolse allahindluse. Kõik osapooled olid rahul.

Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.
Kasutaja avatar

Sääse racing
Postitusi: 86
Liitunud: 10 Nov 2004, 10:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: City Hair meeste juuksur

Lugemata postitus Postitas Sääse racing »

Ma käin ka teemaalgatajate juures ja igati rahul.

Siin keegi mainis enne Juurdeveo keldrijuuksurureid, mida ka külastasin enne.
Pean mainima, et isegi sellise lihtsa toimingu, nagu masinaga külgedelt lühikeseks ajamises on tulemus kõrgelt City Hairi kasuks.
Võibolla on asi selles, et endal suguvõsas mitu põlvkonda viisakaid juuksureid olnud ja soovid vähe imelikumad, aga mult igatahes punktid City Hairile(krt, igas kohas ikka ei tehta korraliku "kergelt rockabilly stiilis" :lol: sonksi pähe, mis ka peale kiivri ja sukaga sõitmist enam-vähem sama välja näeb).

mopopede
Kasutaja avatar

Priit_IZ
Postitusi: 900
Liitunud: 09 Veebr 2005, 17:25
Asukoht: Raasiku või Haapsalu
Tänatud: 12 korda

Re: City Hair meeste juuksur

Lugemata postitus Postitas Priit_IZ »

reimps kirjutas:

EDIT: Ma pean ikkagi uuesti mainima, et suht gay teema tegelt

Vaadake, kes on teemaalgataja. Puhas reklaam ju, ärge nüüd nii pöördesse sellest minge :)

Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.
Kasutaja avatar

Cyberdyne
Postitusi: 402
Liitunud: 02 Dets 2005, 04:49
Tsikkel: Yamaha XT 660 X
Asukoht: Tabasalu/Harkujärve/Saaremaa
Kontakt:

Re: City Hair meeste juuksur

Lugemata postitus Postitas Cyberdyne »

Njah ei saaks väita et parimad hinnad Tallinnas, Õismäel Nurmenuku Rimi külje peal saab tavaliselt mees 5-7 euroga hakkama. :bsmile:


reimps

Re: City Hair meeste juuksur

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ja sama raha eest saab kohe sealtsamast "näki" ka kaasa rebitud, hea uue soenguga mürama ja suguhaigusi koguma minna :mrgreen:

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: City Hair meeste juuksur

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Cyberdyne kirjutas:

Njah ei saaks väita et parimad hinnad Tallinnas, Õismäel Nurmenuku Rimi külje peal saab tavaliselt mees 5-7 euroga hakkama. :bsmile:

Kui see soeng on selline nagu profiilipildi peal, siis sellise saab kodus ise tasuta tehtud :)

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

Priit_IZ
Postitusi: 900
Liitunud: 09 Veebr 2005, 17:25
Asukoht: Raasiku või Haapsalu
Tänatud: 12 korda

Re: City Hair meeste juuksur

Lugemata postitus Postitas Priit_IZ »

Ennast karvanüsimise ajal peeglist vaadata pole äkki nii huvitav, kui salongis mingi tibikene ümber askeldab tähtsa näoga :roll:

Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: City Hair meeste juuksur

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

käidud, väga rahul! Sellele seltskonnale soovin ainult edu, seega kindlasti soovitan :bsmile:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”