Rahva Raamatus motoraamatute soodusnädalad

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Sverre
Postitusi: 340
Liitunud: 19 Mär 2004, 11:49
Tänatud: 15 korda

Rahva Raamatus motoraamatute soodusnädalad

Lugemata postitus Postitas Sverre »

Rahva Raamatu kauplused korraldavad alates 21. juulist kuni 3. augustini motoraamatute "Mootorattasõidu ABC. Tee täiusliku sõiduoskuseni" ja "Euroopa tsiklisadulast. Isepäise reisiselli teejuht" soodusmüügi. Raamatud müüakse komplektis hinnaga kokku 19,95€.
Kui kellelgi huvi sõidutehnika lihvimiseks ja erinevatesse Euroopa riikidesse motomatkade tegemiseks info ammutada, astuge läbi, saate rahulikult lehitseda.
Küsimuste korral võib julgelt mulle ka otse kirjutada.
Kuna mitmed lugejad on maininud, et reisijuhi juures oleksid teekonnakaardid suureks abiks, siis hetkel olen kõigi raamatus soovitatud trippide juurde kokku panemas kaardivihku. Kui see valmis saab (hetkel küll tundub, et aasta lõpuks, olles abilmeheks järgmise suve matkadele), siis kõik raamatuostjad saavad selle soovi korral tasuta otse postkasti. Annan raamatu vahele pistetava lisavihiku ilmumisest eraldi teada.

Head lugemist,
Sverre

Kasutaja avatar

pritz
Postitusi: 74
Liitunud: 26 Nov 2012, 19:48
Tsikkel: k12R

Re: Rahva Raamatus motoraamatute soodusnädalad

Lugemata postitus Postitas pritz »

Mis raamatute eraldi hinnad muidu on? Huvitaks just esimene.

"He who shall be last, shall be sideways and smiling"

Sülearvutid maaletooja hinnaga! priidik@notebooks.ee Küsi julgelt! Vaata http://www.notebooks.ee

Teema algataja
Sverre
Postitusi: 340
Liitunud: 19 Mär 2004, 11:49
Tänatud: 15 korda

Re: Rahva Raamatus motoraamatute soodusnädalad

Lugemata postitus Postitas Sverre »

Seda ma isegi täpselt ei tea. 8€?
Moto ABC tasub tellida veebis näiteks Apollost.
http://www.apollo.ee/mootorrattasoidu-a ... useni.html

Ma tean seda, et Moto ABC 2. väljaande tiraaž hakkab otsa saama. Umbes 100 raamatut on veel järel.
Siinkohal suur aitäh kõigile 2900 ostjale, tänu kelle raamatuostule oli mul võimalik üldse järgmist motoraamatut koostada.
AITÄH!

Sverre

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”