E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

haade
Postitusi: 98
Liitunud: 29 Okt 2010, 09:24
Tsikkel: HD-d

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas haade »

Maci post umbes kella viiest on üks mis on kadunud.



Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Vint »

2 Postitust, Raits66 ja Mäkk, põhjuseid küsige viimase käest.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

tuman kirjutas:

Kas nüüd mul katus sõidab või on järsku siit paar postitust kaduma läinud?

Tore oleks öelda, et sul katus sõidab aga ... ei sõida .... Mina osatasin Kaukaaslast, kes arvas, et Biker24 põhjaminekus on süüdi maksuamet (Tsiteerin: "Minu arusaam asjast on see, et E-Meistril polnud mingit plaani kodanike tsikleid ega ka raha pihta panna ja sisuliselt nad seda ei teinud ka. Tegijaks oli siiski maksuamet, kes kontod arestis ja kogu laekuva raha ära kooris."). Ma arvasin siis vastu, et ettevõtte juhtkond on lihtsalt vaesed lumehelbekesed, punamütsikesed ja tuhkatriinud kellele kass Basilio, Suur Kuri Hunt, kuri võõrasema, maksuamet ja veel paar eriti vastikut tüüpi räigelt liiga tegid. Neil endal pole ju mingit süüd. Raits66 arvas, et mu sõnavõtt oli liiga terav-irooniline. Ma siis võtsin sõnad tagasi kartuses, et internet saab äkki täis. :lol: Järele mõeldes olen ikka veel terav-irooniline ja usun, et kui kuri võõrasema (aka Maksuamet) poleks puhunud põraskeste õlekõrremaja laiali siis oleksid need (endiselt roosad prillid ees) ringrada sõitnud ja pahaaimamatute möödakäijat tsikleid maha parseldanud. Kokkuvõttes on nii, et kui s**t ventikasse lendab siis süüdi on riik, valitsus või Vanja kõrvaltrepikojast aga mitte mingil juhul need mehed, kes tegid või antud juhul siis õigeaegselt tegemata jätsid. :twisted:

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

grahv
Postitusi: 1176
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 69 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas grahv »

Kaukaaslane kirjutas:

sisuliselt nad seda ei teinud ka. Tegijaks oli siiski maksuamet

See kõlab nagu, et mõrvas pole süüdi mõrvar, vaid mõrvari ema, kes tulevase mõrvari üleüldse sünnitas... :D

Kasutaja avatar

Raits66
Postitusi: 274
Liitunud: 08 Mai 2009, 19:17
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 14 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Raits66 »

Pekki, ma küll ei mäleta mis asja ma siia kirjutasin aga terav-iroonilisusega see küll üldse seotud ei olnud.
Pigem vihjasin, et sellises eidelikult näägutavas vormis ei ole sobiv täismehel omi mõtteid edastada.
Ilmselt olid nõus :)
Selle jama võib ka ära kustutada aga seda koos mulle omistatud arvamusega eelnevas postituses. Vot :)

Kasutaja avatar

Kaukaaslane
Postitusi: 259
Liitunud: 30 Mai 2008, 10:01
Tsikkel: Yamaha XT600
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 6 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Kaukaaslane »

Puusalt lastes on loomulikult esimeses järjekorras kõiges süüdi inimene, kes üritas elu parandamiseks midagi ette võtta (loe: hakkas ettevõtjaks). Kui sellisel hästi läheb, saavad inimesed tööd, riik makse ja kodanikud sente pooleks lüüa, aga kui juhtub kehvasti minema, siis jällegi saab teda sõimata, pasaga loopida, udupeene irooniaga muinasjutte kirjutada ja mida kõike veel. Jõle hea on persetada kusagil kontorilaua taga, lasta teistel enda eest kõik otsused ära teha ja internetis oma kõrget intelliKentsust demonstreerida, eksole. :bsmile:

Vaadates siin viimaseid avaldusi, küsiks huvipärast, palju siis neid on, kes arvavad, et E-Meistri pikaajalise äriplaani tipptulemus koosneski viie tsikli müügist saadud raha pihtapanemises?

NO GOOD ROADS!
Kasutaja avatar

tuman
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: T7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 24 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas tuman »

Kaukaaslane kirjutas:

Puusalt lastes on loomulikult esimeses järjekorras kõiges süüdi inimene, kes üritas elu parandamiseks midagi ette võtta (loe: hakkas ettevõtjaks). Kui sellisel hästi läheb, saavad inimesed tööd, riik makse ja kodanikud sente pooleks lüüa, aga kui juhtub kehvasti minema, siis jällegi saab teda sõimata, pasaga loopida, udupeene irooniaga muinasjutte kirjutada ja mida kõike veel. Jõle hea on persetada kusagil kontorilaua taga, lasta teistel enda eest kõik otsused ära teha ja internetis oma kõrget intelliKentsust demonstreerida, eksole. :bsmile:

Vaadates siin viimaseid avaldusi, küsiks huvipärast, palju siis neid on, kes arvavad, et E-Meistri pikaajalise äriplaani tipptulemus koosneski viie tsikli müügist saadud raha pihtapanemises?

Ehk siis näituseks paralleelses universumis on üks härrasmees Kaukaaslane, igati hea inimene, teeb tööd, maksab makse, üldse siuke "Joonistatud Mees".
Äkki koondatakse, hakkab viltu vedama. Selle asemel, et kulusid kokku tõmmata/uut töökohta otsida, läheb, ja röövib panka.
Edu.ee sulle kohtupingis sellise käitumise õigustamiseks, täpselt sama asi siin. Keegi ei möliseks kui poleks seda võõra vara omaniku teadmata müümist olnud.

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Kaukaaslane kirjutas:

Vaadates siin viimaseid avaldusi, küsiks huvipärast, palju siis neid on, kes arvavad, et E-Meistri pikaajalise äriplaani tipptulemus koosneski viie tsikli müügist saadud raha pihtapanemises?

Ära nüüd niiväga erutu, sa kah "ettevõtja" või :D ?
Ikka suurelt tuleb sihte seada! Olen kindel, et paljud tarnijadki ja maksuamet jäid "kenast kopikast" ilma :wink:

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 503
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 78 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas claw »

Kaukaaslane kirjutas:

Vaadates siin viimaseid avaldusi, küsiks huvipärast, palju siis neid on, kes arvavad, et E-Meistri pikaajalise äriplaani tipptulemus koosneski viie tsikli müügist saadud raha pihtapanemises?

Et siis teiste tsikleid rotti lasta on OK, kui sa alguses mõtlesid, et maksad nende eest, aga siis avastad, et raha ikka pole?

Sul pole tsiklit müüa? Tahaks proovisõitu saada.


gs
Postitusi: 181
Liitunud: 21 Mär 2003, 13:27

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas gs »

Ettevõtjaks hakkamine ongi suurem risk ja võimalik, et ka suurem materjaalne kompensatsioon võrreldes palgatööl olemisega. Koos võimaliku suurema riski ja kompensatsiooniga võtab ettevõtja ka suurema vastutuse oma tegude ja tagajärgede eest. Enamus mõtleb enne ettevõtjaks hakkamist oma äriplaani läbi ja käitub vastutustundlikult nii riigi kui oma koostööpartnerite ees. Huiaritele tuleks aga ärikeeld kehtestada.

Kasutaja avatar

jkristjan
Postitusi: 450
Liitunud: 12 Mai 2016, 11:37
Tsikkel: Kawasaki Versys 650 2019
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 99 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas jkristjan »

Võib-olla on piinlik juhtida teie tähelepanu asjaolule, et kui te seal Kadaka teel kohal käite ja midagi ostate, siis kassa tšeki väljastab hoopis

Exlu OÜ, Reg nr 12805157

Pole mõtet midagi kommenteerida, lihtsalt ütlen, et inimesed olge tähelepanelikud ja kes tahab huiaritega kaasa huiata ja teha veel halva mängu juures head nägu ka, laske käia ;) Ma usun, et tüüpidel on iga jumala kassaaparaat ja riiul ja vana püksipaar eraldi firma nimele registreeritud, tegemist on spetsialistidega, mark my words.

Üldse rääkimata mingist pankrotist või eelmistest tegudest, mis kuradi s**t see on, vabandage väljendust, et ettevõte reklaamib ennast ühe nime ja kontaktandmetega ja alles peale seda, kui oled pangakaardi aparaati pistnud, saad teada, et tegid tehingu hoopis mingi teise, sulle täiesti tundmatu juriidilise isikuga. Kui siin keegi ütleb, et Pumpit OÜ pole milleski süüdi ja anname neile võimaluse puhtalt lehelt alustada, siis sorry, proovisin aga ei saa, hoopis kuskile mujale läheb raha.

In India, you brake by steering into the nearest elephant.
Kasutaja avatar

retro
Postitusi: 924
Liitunud: 27 Juun 2005, 18:20
Tsikkel: Tiger885, külkaIŽ
Asukoht: Kohatu
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 30 korda
Kontakt:

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas retro »

Pikkade threadide viga, aga see inf käis juba enne suve läbi:
Postitas saare_merka » N Mai 26, 2016 18:23
Ostsin Banditi kiivri sealt. Kahjuks jäi suureks ja palusin neil suurus väiksema sisse tellida.
Ei tea kas jäängi seda ootama... :/
Vähemalt on vale suurusega kiiver kodus kapis :D

Igastahes tuli mulle sellise ettevõtte poolt nö tellimus/arve: Exlu OÜ

Kasutaja avatar

jkristjan
Postitusi: 450
Liitunud: 12 Mai 2016, 11:37
Tsikkel: Kawasaki Versys 650 2019
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 99 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas jkristjan »

Just-just, niipalju siis uuest ettevõttest, kes on puhas poiss. Peale kodulehel kontaktide alla suvalise ettevõtte nime panemise ei näe ma, et midagi oleks muutunud. Kas keegi on kasvõi ühe tehingu sooritanud Pumpit OÜ-ga? Või isegi E-Meister OÜ-ga?

In India, you brake by steering into the nearest elephant.
Kasutaja avatar

Priit_IZ
Postitusi: 900
Liitunud: 09 Veebr 2005, 17:25
Asukoht: Raasiku või Haapsalu
Tänatud: 12 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Priit_IZ »

Rattaid on endiselt omajagu müügis ja veel koos järelmaksuga:

http://www.dragbike.ee/pood/?p=1&id=37

Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.

janar68
Postitusi: 82
Liitunud: 08 Sept 2008, 16:49
Tsikkel: Kawasaki zx10r
Asukoht: Tallinn, Viimsi

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas janar68 »

Pandi minultki seal ratas rotti- Mati Põlluste isiklikult! kahju 5500 euri. Hoidke eemale sellisest kohast nagu Biker 24. vahet pole mis nime nad nüüd on endale võtnud. Vargad ja sulid.

Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Bandit »

janar68 kirjutas:

Pandi minultki seal ratas rotti- Mati Põlluste isiklikult! kahju 5500 euri. Hoidke eemale sellisest kohast nagu Biker 24. vahet pole mis nime nad nüüd on endale võtnud. Vargad ja sulid.

räägi lähemalt, mis tingimustel läks ja mis ratas?

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas simp »

Ei taha küll saagi uuesti käima tõmmata, aga kui kellelgi on mõne "itaalia ratta paak" sinna vedelema jäänud siis veel saab kätte:

viewtopic.php?p=759011#p759011

Võibolla teen härrale liiga, aga biker24'aga seotud isik müümas umbmäärase kirjeldusega varuosi ei ärata hetkel erilist usaldust.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas yeekim »

simp kirjutas:

Ei taha küll saagi uuesti käima tõmmata, aga kui kellelgi on mõne "itaalia ratta paak" sinna vedelema jäänud siis veel saab kätte:

viewtopic.php?p=759011#p759011

Võibolla teen härrale liiga, aga biker24'aga seotud isik müümas umbmäärase kirjeldusega varuosi ei ärata hetkel erilist usaldust.

.....ja siis müüb Monda veel pihta pandud käekaitsmeid, lap-timerit ja Monsteri sumpat (togi)

Tule taevas appi :nono:

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

jkristjan kirjutas:

Üldse rääkimata mingist pankrotist või eelmistest tegudest, mis kuradi s*** see on, vabandage väljendust, et ettevõte reklaamib ennast ühe nime ja kontaktandmetega ja alles peale seda, kui oled pangakaardi aparaati pistnud, saad teada, et tegid tehingu hoopis mingi teise, sulle täiesti tundmatu juriidilise isikuga.

Sellist praktikat kohtab Eesti motokeskustes veelgi, et juriidilised kehad lastakse kotti aga kaubamärk säilib.

Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Pihelgas kirjutas:
jkristjan kirjutas:

Üldse rääkimata mingist pankrotist või eelmistest tegudest, mis kuradi s*** see on, vabandage väljendust, et ettevõte reklaamib ennast ühe nime ja kontaktandmetega ja alles peale seda, kui oled pangakaardi aparaati pistnud, saad teada, et tegid tehingu hoopis mingi teise, sulle täiesti tundmatu juriidilise isikuga.

Sellist praktikat kohtab Eesti motokeskustes veelgi, et juriidilised kehad lastakse kotti aga kaubamärk säilib.

Ilmselt te pole kunagi vaadanud Euronicsi kviitungeid, kust selgub, et firma, kelle käest te just kaupa ostsite, on hoopis Antista AS. :wack:

Kasutaja avatar

jkristjan
Postitusi: 450
Liitunud: 12 Mai 2016, 11:37
Tsikkel: Kawasaki Versys 650 2019
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 99 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas jkristjan »

See on kõik väga tore, aga võlausaldaja tahab pankroti korral teada, et kõik varad on läinud realiseerimisele, mitte uude juriidilisse kehasse ümber kanditud või niisama välja varastatud. Kui samas kohas tegutseb sama kaubamärgi all edasi uus OÜ ja müüb riiulitelt sama kapua siis on asi sellest nii kaugel kui olla saab. Lisaks on vara ka kaubamärk ise, võlausaldajat võib huvitada, miks sai selle endale Pumpit OÜ, kas/mis ta selle eest maksis ja kas see raha ka võlgade katteks läks.

In India, you brake by steering into the nearest elephant.
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

elektromargu kirjutas:
Pihelgas kirjutas:
jkristjan kirjutas:

Üldse rääkimata mingist pankrotist või eelmistest tegudest, mis kuradi s*** see on, vabandage väljendust, et ettevõte reklaamib ennast ühe nime ja kontaktandmetega ja alles peale seda, kui oled pangakaardi aparaati pistnud, saad teada, et tegid tehingu hoopis mingi teise, sulle täiesti tundmatu juriidilise isikuga.

Sellist praktikat kohtab Eesti motokeskustes veelgi, et juriidilised kehad lastakse kotti aga kaubamärk säilib.

Ilmselt te pole kunagi vaadanud Euronicsi kviitungeid, kust selgub, et firma, kelle käest te just kaupa ostsite, on hoopis Antista AS. :wack:

Ma rääkisin, et juriidilised kehad lastakse järjest kotti, aga kaubamärk on sama. Antista pole päris sama keiss.


settis
Postitusi: 4
Liitunud: 12 Dets 2016, 15:33

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas settis »

Sama asi siin, rattas maha müüdud, raha pole saanud. Kas keegi ikka sai oma raha kätte?

Kasutaja avatar

Teema algataja
Henn
Postitusi: 370
Liitunud: 23 Dets 2006, 13:07
Tsikkel: Honda
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 58 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Henn »

Mina ei ole raha saanud.
https://www.ametlikudteadaanded.ee/aval ... o_search=1

Sealt on näha, et nõudeid on omajagu. Minu ettepanek oleks teha ühine avaldus prokuratuurile. Kes arvab, et sellest võib abi olla, siis kirjutab mulle sõnumi.

Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Bandit »

No mina sain kokku lugedes juba üle 100 kilo nõudeid kokku koos riigiga. Summa on arvestatavalt suur.

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Henn kirjutas:

Mina ei ole raha saanud.
https://www.ametlikudteadaanded.ee/aval ... o_search=1

Sealt on näha, et nõudeid on omajagu. Minu ettepanek oleks teha ühine avaldus prokuratuurile. Kes arvab, et sellest võib abi olla, siis kirjutab mulle sõnumi.

Oleks mõistlik küll, iga advokaat ütleb, et tegemist on kelmusega. Mõni kodanik võiks lõpuks ikka oma vitsad saada.


amsung
Postitusi: 108
Liitunud: 05 Okt 2012, 13:28

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas amsung »

Bandit kirjutas:

No mina sain kokku lugedes juba üle 100 kilo nõudeid kokku koos riigiga. Summa on arvestatavalt suur.

Vaatasin müüvad rattaid kogusummas ligi 72k :shock:


oil
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas oil »

On vahepeal mingit progressi toimunud, eriti neil, kes rattata jäid?

Kasutaja avatar

Teema algataja
Henn
Postitusi: 370
Liitunud: 23 Dets 2006, 13:07
Tsikkel: Honda
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 58 korda

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Henn »

Tere,
Vahepeal kutsusin kannatajaid ühinema. Olen kahe inimesega kontaktis. Valmistame ette ühisavalduse tegemist proksile - juhatuse liikme(te) vastu.
H.

Kasutaja avatar

Karu159
Postitusi: 124
Liitunud: 20 Aug 2008, 16:26
Tsikkel: Yamaha R6 ´09
Asukoht: Pärnu

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Karu159 »

oil kirjutas:

http://www.autoleht.ee/uudised?id=10889

Huvitav kas seda autolehte kuskilt lugeda/osta ka saaks? Või tuleb rehvivahetuse hooaega oodata, et sealsetes salongides kliendiruumis lapata.

Huvitav oleks teada kas Mina olen lubanud Autolehel oma pilti kasutada oma ajakirjas?! Peaks küsima toimetuselt ka nüüd minu ISIKLIKUD saamata jäänud toetused selleks hooajaks!

Life without racing is no life at all!!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”