K: Tagarehvi maksimaalne laius

Kogu tõde mootorratta rehvidest, nende rõhust, tootjatest ja kulumisest. Kui mootorrattur tunneb huvi mootorratta rehvide vastu siis vastus tuleb siit. Ja küsimused samal teemal elik mootorratta rehvide kohta ka ikka siia.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Allanpoiss22

K: Tagarehvi maksimaalne laius

Lugemata postitus Postitas Allanpoiss22 »

Tervitus! Küsimus selline, et mis oleks tagarehvi maksimaalne laius, mida kannatab Kawasaki ZZR600-le (-91a) peale panna? Kas 190/55/17" on liig?




Teema algataja
reimps

Re: K: Tagarehvi maksimaalne laius

Lugemata postitus Postitas reimps »

Motorcyclespecs annab sul tagarehvi mõõduks üleüldse 160, niiet ma kahtlen, et sul üle 180 sinna mahub. Kiige laiuses on ju tegelikult asi. Aga sa mõõda üle?

Mu gixxerile näiteks iseenesest mahub 190 alla, aga pidurisupporti varras (või misiganes see on) käib siis vastu rehvi ja siis on terve ilme seda suitsu täis :nono:
Lisaks ütleb ka paber, et 180 on minu u-rodi tagarehvi mõõt.. Hakka või paralleele tõmbama :roll:

Kasutaja avatar

westel
Postitusi: 559
Liitunud: 02 Juun 2004, 09:49
Asukoht: Kose
Kontakt:

Re: K: Tagarehvi maksimaalne laius

Lugemata postitus Postitas westel »

Sul peaks originaalis käima 160 -ne rehv. Võid ju panna 150-170 laia rehvi, üle selle läheb aga asi mõtetuks ja rehv kisub väga kiiva ära, kui sul muidugi mingit laiemat velge tsikklile alla pole pandud.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rehvid, rehvid, rehvid”