Rehvivahetuse hind

Kogu tõde mootorratta rehvidest, nende rõhust, tootjatest ja kulumisest. Kui mootorrattur tunneb huvi mootorratta rehvide vastu siis vastus tuleb siit. Ja küsimused samal teemal elik mootorratta rehvide kohta ka ikka siia.

Moderaator: Moded


extremist
Postitusi: 603
Liitunud: 31 Aug 2010, 19:57
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Rehvivahetuse hind

Lugemata postitus Postitas extremist »

Oi nendest heeblitest ja kõva seguga 12 tollistest krossirehvidest siselohviga näen ma õudukaid :shock:



Kasutaja avatar

Mhhh
Postitusi: 809
Liitunud: 14 Sept 2009, 22:57
Tsikkel: Mini&GPZ305
Asukoht: Tartumaa

Re: Rehvivahetuse hind

Lugemata postitus Postitas Mhhh »

Eks kunagi ehk üritan jah. Praegu vaja uut rehvi, sisekummi (sellel juba 2 lappi + 1 sai igaksjuhuks pandud ühe mõrase koha peale), nii et lasen ka ära teha selle paigalduse.

Kusjuures jah. Mul on ka hetkel krossirehv all ning mõõdud on enam-vähem samad :D (originaalis on muidugi "tavaline" rehv).

// Tegelikult ma vist teen mingise rakise, mis 6'st punktist (või tervenisti) toetab rehvi, võll läheb läbi rummu ning saaks lihtsalt rehvi peale "keerata" (sarnase ehitusega nagu tõmmitsad). Siis ei lõhu sisekummi ja rehvi.

#2 // Umbes 100 eeriku eest saan uue rehvi (õhukummita nagu originaalis) ning pealepaneku vaev jääb töömeestele.

Mini (Riga 30) chopper & Kawasaki GPZ305->
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rehvid, rehvid, rehvid”