Pirelli Diablo Sport rehvid.

Kogu tõde mootorratta rehvidest, nende rõhust, tootjatest ja kulumisest. Kui mootorrattur tunneb huvi mootorratta rehvide vastu siis vastus tuleb siit. Ja küsimused samal teemal elik mootorratta rehvide kohta ka ikka siia.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas puna »

Midagi pole teha mõnedel on sõitmiseks vähe paremad teed kui teistel ja soomes 100km no ei viitsi vist hakata riideidki selga panema.



Kasutaja avatar

Teema algataja
simo5555
Postitusi: 55
Liitunud: 22 Apr 2010, 11:57
Tsikkel: Honda vfr800

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas simo5555 »

Poleks arvanud, et nii palju erinevaid rehve müügil on :D

Kahjuks saan oma sõidukogemusi lugeda kuudes mitte aastates, sellepärast ei ole hetkel ka eriti kogemusi erinevates tingimustes sõitmises. Ei tea veel mida eelistada.

Uskumatu, aga Sport touringu rehve ei ole siiani vaadanudki. Aitähh Magi soovituse eest :D Siiani tundub see kõige loogilisem ja parem variant olevat. Loogiliselt võttes peaks touringu rehvid keskelt veits kõvemad ka olema - ei tohiks nii kergelt kandiliseks kuluda? Või olen valesti arusaanud?

Sain mootorratta just garaazi ka viidud niiet saab juba midagi kindlat ostma hakata.

Kasutaja avatar

Magimees
Postitusi: 369
Liitunud: 18 Juul 2006, 23:06
Tsikkel: Aprilia Shiver 750cc
Asukoht: Nõmme

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas Magimees »

Loogiliselt võttes peaks touringu rehvid keskelt veits kõvemad ka olema - ei tohiks nii kergelt kandiliseks kuluda? Või olen valesti arusaanud?

Täpselt õige järeldus! Suurem osa sport touring tagarehve on vähemalt kahesegulised! Sisuliselt on rehvi keskel "kõvem" kummisegu kui rehvi ääres, seega pikka maad otse sõites ei kulu rehv niivõrd kiiresti keskelt ära.

Suurem osa sport touring esirehve on siiani ühesegulised, suurem läbisõit saavutatakse sellega, et rehvikarkassi peale pannakse rohkem mustrit, rehvi sisemine konstruktsioon, ehk karkass ehitatakse nii, et otse sõites on rehvil rohkem puutepinda (kulutab rehvi aeglasemalt) ja väga palju muud huvitavat :D.

Muide, kas keegi oskab mulle ära seletada, mis on peamine eelis "supersport" rehvil nagu Pirelli Diablo Supercorsa'l kui teda võrrelda mõne sport touring rehviga? Nii palju kui ma vähemalt Rajale olen sattunud sõitma, siis isegi sport touring rehviga kannatab jalarauad maha kallutada...

Võrr-> Stella 50cc -> Moskva 125cc ->Dirt bike 110cc ->Kawasaki KMX 125cc -> Aprilia Shiver 750 cc

Takel95
Postitusi: 31
Liitunud: 30 Aug 2013, 13:38
Tsikkel: Suzuki GSX 750EF
Asukoht: Tallinn

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas Takel95 »

Tere! mul on PIRELLI SPORT DEMON-i rehvid ja peaks mainima et tagarehv küll kulunud aga pidamist pole peaaegu üldse kuna ma ei teinud mingit hullu kiirendust kuid oli vaja peateele pöörata ja siis vähe rohkem gaasi ja võttis kuiva ja puhta asfalt-i peal kohapeal ringi ja kohe külgette. ise õnnestus mul veel külje ka maha panna aga see oli hiljem, nimelt läksin ringteele ja võttsin esipiduriga kiirust maha kiirus oli juba umbes 20km/h ja hakkasin pidurit lahti laskma pidur oli põhimõtteliselt juba lahti jälgisin korra ringi ja ridasid ja ei pannud tähele ringtee servas olevat killustikku mis oli ringipealt tulnud niikui esimene rattas sellele jõudis läks kohe lohisema ja paningi külje maha... õnneks midagi vägahullu ei juhtunud...ps mul pole sõidukogemust see oli põhiline põhjus... aga kuna ma selle suve lõpus alles sain loas ja ma pole veel 1000km-gi sõitnud siis palun ehk oskate soovitada mulle eriti hästi pidavaid rehve erinevates ilmatingimustes... sikklimass on täismass 440kg tühimass 250kg paak mahutab 20l siis umbes 20kg juures ja ise kaalun 90kg ratas on suzuki gsx 750 ef rehvi suurus tagumine kui ma ei eks oli siis 130/70 -17


rai00
Postitusi: 107
Liitunud: 28 Nov 2007, 22:37
Asukoht: Pärnu Tallinn

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas rai00 »

Takel95 kirjutas:

Tere! mul on PIRELLI SPORT DEMON-i rehvid ja peaks mainima et tagarehv küll kulunud aga pidamist pole peaaegu üldse kuna ma ei teinud mingit hullu kiirendust kuid oli vaja peateele pöörata ja siis vähe rohkem gaasi ja võttis kuiva ja puhta asfalt-i peal kohapeal ringi ja kohe külgette. ise õnnestus mul veel külje ka maha panna aga see oli hiljem, nimelt läksin ringteele ja võttsin esipiduriga kiirust maha kiirus oli juba umbes 20km/h ja hakkasin pidurit lahti laskma pidur oli põhimõtteliselt juba lahti jälgisin korra ringi ja ridasid ja ei pannud tähele ringtee servas olevat killustikku mis oli ringipealt tulnud niikui esimene rattas sellele jõudis läks kohe lohisema ja paningi külje maha... õnneks midagi vägahullu ei juhtunud...ps mul pole sõidukogemust see oli põhiline põhjus... aga kuna ma selle suve lõpus alles sain loas ja ma pole veel 1000km-gi sõitnud siis palun ehk oskate soovitada mulle eriti hästi pidavaid rehve erinevates ilmatingimustes... sikklimass on täismass 440kg tühimass 250kg paak mahutab 20l siis umbes 20kg juures ja ise kaalun 90kg ratas on suzuki gsx 750 ef rehvi suurus tagumine kui ma ei eks oli siis 130/70 -17

Kui sa sõidad kruusalt asfalt-ile on rehvid alguses kaetud liiva puruga ja on ülilibedad, samuti kui sõidad killustikule. Rehvivahetus siin vaevalt et aitab... :wack:

Mootorrataste müük remont ja hooldus.
http://www.motard.ee/
Kasutaja avatar

Kalapea
Postitusi: 1059
Liitunud: 26 Veebr 2005, 13:00
Tsikkel: Mõni Ducati
Asukoht: Pärnu / 559I7I9O
Tänatud: 94 korda
Kontakt:

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas Kalapea »

Sellise pitsalõikuri rehviga käib isegi mopeedil ratas ringi :wack:

PiltPilt

reimps

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas reimps »

rai00 kirjutas:

Kui sa sõidad kruusalt asfalt-ile on rehvid alguses kaetud liiva puruga ja on ülilibedad, samuti kui sõidad killustikule. Rehvivahetus siin vaevalt et aitab... :wack:

Rehvidega pole seal jah mingit pistmist, puhtalt sõiduvead.


rauno110
Postitusi: 29
Liitunud: 03 Apr 2013, 23:28
Tsikkel: 2007 CBR 1000rr

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas rauno110 »

Takel95 kirjutas:

peaks mainima et tagarehv küll kulunud aga pidamist pole peaaegu üldse

:lol: Kas kirjavahemärgid kadusid koos pidamisega ära?
Siin üleval vilgub Motodepoo link, võta nendega ühendust ja maini, palju sul raha on ja milleks sul rehvi vaja on...


Takel95
Postitusi: 31
Liitunud: 30 Aug 2013, 13:38
Tsikkel: Suzuki GSX 750EF
Asukoht: Tallinn

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas Takel95 »

seda ma tean et see külilipanemine oli täiesti minuviga ja ma tean et kruusapeal ongi libe see lõpuosa oli niisama juurde ma lihtsalt tahaks rehvi mis on vägahea pidamisega seda teab vist igaüks et liivane rehv libiseb kergelt ja et kui on kildu safaldil siis need on nagu väikesed kuulid rattaall... mu küsimus oli lihtsalt selles et mis firma ja milline rehv on parima pidamisega. sry, kui segast infot esimeses postituses andsin... :oops: rehvi mõõdud siis esimene:110 80 18 tagumine:150 70 17


rauno110
Postitusi: 29
Liitunud: 03 Apr 2013, 23:28
Tsikkel: 2007 CBR 1000rr

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas rauno110 »

Takel95 kirjutas:

et mis firma ja milline rehv on parima pidamisega.

:wack: Metzeler Racetec, Dunlop Sportmax GP Racer 209, Pirelli Diablo Rosso, Diablo Supercorsa..... Saad sa aru, et kui sa sellega ei võistle, siis ei vaja sa sinna ka KÕIGE (ja ma mõtlen KÕIGE) paremat rehvi. Üllatus vb, aga rehv ei ole see põhiline, mis sind kukkumast hoiab.

Korra ütlesin juba, et mingi elementaarne kirjaoskus võiks ka olla, kui vanus võimaldas juhtimisõigust omandada :ner:

Kasutaja avatar

Magimees
Postitusi: 369
Liitunud: 18 Juul 2006, 23:06
Tsikkel: Aprilia Shiver 750cc
Asukoht: Nõmme

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas Magimees »

lihtsalt tahaks rehvi mis on vägahea pidamisega

Võta ühendust Streetmoto'ga või Motodepooga ja seleta neile ära, kus ja kuidas sa suurema osa ajast sõidad ja kindlasti oskavad nemad sulle seda kõige õigemat rehvi soovitada.

Kui ma lugesin seda, kuidas sa külili käisid, siis esimese asjana tuli pähe, et see on täielik absurd, kuidas isegi kuiva ilmaga su tagarehv libisema hakkas. Suure tõenäosusega on sinu praegused rehvid plastmassiks vananenud ja sellises olukorras on mistahes tootja uus rehv parema pidamisega.

Aga võta julgelt mõne motopoega ühendust. Rehvi valimisel on kõige tähtsam kasutusotstarve!

Võrr-> Stella 50cc -> Moskva 125cc ->Dirt bike 110cc ->Kawasaki KMX 125cc -> Aprilia Shiver 750 cc
Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Takel95 kirjutas:

seda ma tean et see külilipanemine oli täiesti minuviga ja ma tean et kruusapeal ongi libe see lõpuosa oli niisama juurde ma lihtsalt tahaks rehvi mis on vägahea pidamisega seda teab vist igaüks et liivane rehv libiseb kergelt ja et kui on kildu safaldil siis need on nagu väikesed kuulid rattaall... mu küsimus oli lihtsalt selles et mis firma ja milline rehv on parima pidamisega. sry, kui segast infot esimeses postituses andsin... :oops: rehvi mõõdud siis esimene:110 80 18 tagumine:150 70 17

Parima pidamise heades tee ja ilmaoludes annavad supersport rehvid kuid sinu rattale esirehvi sellest kategooriast ei leia. Tagarehvi saaks asendada 160/60R17 rehviga kuid sellest üksi pole tolku.
Sinu ratta all olid touring diagonaalrehvid ja nende arendamisse juba pikka aega eriti ei panustata (va. offroad ja chopper segmendid) - kõik nimekamad tootjad on oma pingutused suunanud radiaalrehvide arendamisse. Seega astu samuti samm edasi ja soeta sport-touring radiaalrehvid. Siin üks valik sobivaid (ära tunneb Z rating tähise ZR järgi) - esimesed: http://www.rehvipost.ee/?p=1&id=6&start ... 18|&type=1 ja tagumised http://www.rehvipost.ee/?p=1&id=6&start ... 17|&type=2

Kasutaja avatar

Veikosib
Postitusi: 140
Liitunud: 17 Juul 2012, 21:19
Tsikkel: R1
Asukoht: Tallinn

Re: Pirelli Diablo Sport rehvid.

Lugemata postitus Postitas Veikosib »

ülimõnus märjailma rehv ma peaks mainima :)
http://www.motosalvageonline.com/home/2 ... tires.html

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rehvid, rehvid, rehvid”