Ratta parkimine tallinna kesklinnas!

Siia kõik talvise, suvise või mis iganes perioodi garaaži otsingud või pakkumised. Kui sa tahad mootorratta parkimisest rääkida siis see on täpselt õige koht.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: Ratta parkimine tallinna kesklinnas!

Lugemata postitus Postitas z1000 »

mul sama mure.

ma ise tean ainult, et tatari tänaval videovalvega hoovis renditakse parkimiskohti välja. rattale saab ilmselt odavamalt ka.. tegin foto sellest sildist, number on 53876527.

.
Kasutaja avatar

leko
Postitusi: 456
Liitunud: 19 Dets 2010, 14:10
Tsikkel: väike RR
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Ratta parkimine tallinna kesklinnas!

Lugemata postitus Postitas leko »

Solarise maaaluses parklas on mootoratastele tasuta. Korralik parkla, ilmselt on valve ka tasemel :)

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Ratta parkimine tallinna kesklinnas!

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

leko kirjutas:

Solarise maaaluses parklas on mootoratastele tasuta. Korralik parkla, ilmselt on valve ka tasemel :)

Kuidas seda täpselt realiseeritakse? Seal on ju kõik täisautomaatne ning tõkkepuudest vist ka mööda ei sõida...

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Nõmmik
Postitusi: 249
Liitunud: 01 Veebr 2013, 22:10
Tsikkel: Yamaha V-Star
Asukoht: Tallinn , Nõmme
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Ratta parkimine tallinna kesklinnas!

Lugemata postitus Postitas Nõmmik »

Ei ole ise kunagi ratta parkimise eest maksnud ja millise kojamehe vahele nad selle nõude pistaksid ?! Seinale toetuva kojamehe vahele vist ! :mrgreen:

Argipäevas on vähe värvi - ole vähemalt ise nähtav !
Motoratturi diagonaalse helkur tähelepanu rihmade tootmine ja müük ...

extremist
Postitusi: 603
Liitunud: 31 Aug 2010, 19:57
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Ratta parkimine tallinna kesklinnas!

Lugemata postitus Postitas extremist »

Siin on vist juttu rohkem oma ratta turvalisusest, et mingid kaagid su tsiklile nahka ei teeks...

Kasutaja avatar

leko
Postitusi: 456
Liitunud: 19 Dets 2010, 14:10
Tsikkel: väike RR
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Ratta parkimine tallinna kesklinnas!

Lugemata postitus Postitas leko »

macintosh kirjutas:
leko kirjutas:

Solarise maaaluses parklas on mootoratastele tasuta. Korralik parkla, ilmselt on valve ka tasemel :)

Kuidas seda täpselt realiseeritakse? Seal on ju kõik täisautomaatne ning tõkkepuudest vist ka mööda ei sõida...

Just täpselt sõidadki tõkkepuust mööda. Minu mäletamist mööda oli ka tõkkepuu natukene lühem.
Kunagi üritasin jebida sinna omale kohta ja selle peale ütles parkla valvur/haldaja, et tsiklitele on tasuta. Kas selline punkt nüüd kusagil neil eeskirjades kirjas on, seda ei tea aga suhtuvad kaherattalistesse hästi igatahes.

Kui kõhklus on, siis peale parkimist igaksjuhuk üle küsida.

Kasutaja avatar

Filomen
Postitusi: 24
Liitunud: 10 Apr 2007, 11:31
Tsikkel: CBF1000F '11
Asukoht: Tallinn/Viimsi

Re: Ratta parkimine tallinna kesklinnas!

Lugemata postitus Postitas Filomen »

sobilik siinkohal:
asukoht kesklinn, enamvähem nii kesklinn kui vähegi olla saab - viru ringil, paar näralat tagasi. Pole küll enda ratas, aga tööpäevadel pargin samas kohas.
Pilt

Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Ratta parkimine tallinna kesklinnas!

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

Filomen kirjutas:

sobilik siinkohal:
asukoht kesklinn, enamvähem nii kesklinn kui vähegi olla saab - viru ringil, paar näralat tagasi. Pole küll enda ratas, aga tööpäevadel pargin samas kohas.
Pilt

Laadige neid pilte kuskile kus neid presenteerida saab.


Kiks
Toetajaliige
Postitusi: 74
Liitunud: 30 Mai 2009, 21:16
Tsikkel: zr-7, nc700sd
Asukoht: Kuusalu
Tänatud: 4 korda

Re: Ratta parkimine tallinna kesklinnas!

Lugemata postitus Postitas Kiks »

Meeldiv vestlus Europargiga ning natuke targem. Parkida saab ja odavamalt, kuid teatud tingimustel. Vastavalt kokkuleppele rohkem avaldada ei saa. Personaalset pakkumist tehakse ainult Europargiga otse suheldes. Kahjuks jah, otseselt valvuritädiga või -onuga parklaid kesklinnas neil ei ole.


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Ratta parkimine tallinna kesklinnas!

Lugemata postitus Postitas koi »

Paar aastat tagasi tahtsin sõita Tartu maanteel olevasse Europargi maaalusesse parklasse (vihma tibutas). Sõitsin ukse ette, aga uks üles ei tõuse. Lasin tsikli juba kallakule ukse ette, aga tutkit, uks ei tõuse. Punnisin tsikli kuidagi tagurpidi mäest üles tagasi. Minu cx kaalub 250 pluss kilo :?

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

Ahfrsk
Postitusi: 218
Liitunud: 07 Jaan 2013, 10:19
Tsikkel: K8 gixxer
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Ratta parkimine tallinna kesklinnas!

Lugemata postitus Postitas Ahfrsk »

Aga kuidas siis ikkagi selle solarisega on ? On see valvega seal ? Öösel mingid tõukeratta-p*** ringi ei ralli seal ?
Töötan ise suht solarise kõrval, öösiti ja seal oleks väga hea parkida...
On kellelgi kogemusi ?

Jalgratas Scott ->
96´ ZX7R ->
K8 GSXR 750
Kasutaja avatar

leko
Postitusi: 456
Liitunud: 19 Dets 2010, 14:10
Tsikkel: väike RR
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Ratta parkimine tallinna kesklinnas!

Lugemata postitus Postitas leko »

Ahfrsk kirjutas:

Aga kuidas siis ikkagi selle solarisega on ? On see valvega seal ? Öösel mingid tõukeratta-p*** ringi ei ralli seal ?
Töötan ise suht solarise kõrval, öösiti ja seal oleks väga hea parkida...
On kellelgi kogemusi ?

Valve on seal loomulikult...
Pole kordagi ühtegi kõrvalist tegelast seal näinud.

Ma usun, et kusagil ei ole silti: "MOOTORATASTELE TASUTA" aga ei ole ka keelu märki. Kindlasti kui kohti on (olen ise tavaliselt hõivanud postiga koha) siis ei ole kellegil väga midagi öelda.

Kui sõidad kohale ja sõbraliku tooniga küsida parkla haldajalt, siis saadki vastuse.

Paar aastat tagasi seisis seal mingi orants UK nr bike, turva sõnul oli see juba aasta seal olnud. :mrgreen:

Kasutaja avatar

Ahfrsk
Postitusi: 218
Liitunud: 07 Jaan 2013, 10:19
Tsikkel: K8 gixxer
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Ratta parkimine tallinna kesklinnas!

Lugemata postitus Postitas Ahfrsk »

Käisin täna kohal seal vaatamas, üks putka nagu oli, aga kõik klaasid ümberringi toonitud ja uks lukus, ei leidnud nagu kedagi, kellega juttu puhuda...
Samas, tõkkepuud on ka seal nii lühikesed, et jääb mulje, nagu olekski ratturite peale mõeldud, saab ilusti vabalt mööda sõita :D

Jalgratas Scott ->
96´ ZX7R ->
K8 GSXR 750

Kiks
Toetajaliige
Postitusi: 74
Liitunud: 30 Mai 2009, 21:16
Tsikkel: zr-7, nc700sd
Asukoht: Kuusalu
Tänatud: 4 korda

Re: Ratta parkimine tallinna kesklinnas!

Lugemata postitus Postitas Kiks »

Parklahaldurit võib ju kohapealt otsida aga ka võid neile helistada ja küsida, kuidas asjad käivad

Kasutaja avatar

Ahfrsk
Postitusi: 218
Liitunud: 07 Jaan 2013, 10:19
Tsikkel: K8 gixxer
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Ratta parkimine tallinna kesklinnas!

Lugemata postitus Postitas Ahfrsk »

Nujah, tüüpiline.
Paar korda sain seal pargitud, ei olnud mingeid probleeme.
Nüüd, õhtul tööle sõites panin ratta uuesti sinna ja nüüdsest on sinna inimene palgatud, kes käibki ja vaatab, et mootorrattad niisama piiretest mööda ei sõidaks...
Ehk siis, nagu välja lugesin siit, eluaeg on seal parkida saadud ja nüüd, kui mina ka lõppude lõpuks ratta selga sain, sain ma kõva 2x seal parkida ja pidu läbi...

Jalgratas Scott ->
96´ ZX7R ->
K8 GSXR 750
Kasutaja avatar

Raki
Postitusi: 665
Liitunud: 04 Mär 2013, 15:37
Tsikkel: 1200gs LC Rallye, CRF300 Rally
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 65 korda

Re: Ratta parkimine tallinna kesklinnas!

Lugemata postitus Postitas Raki »

Huvitav, kui ma ratta ööseks mustika keskuse maaalusesse parklasse jätan, kas nad teisaldavad sealt selle ära:)

Muidu lahtioleku ajad täitsa sobivad 8-23, Väljaspool seda aega eriti ei sõidakski:P

https://ragnarnakus.blogspot.com/

TDM850-->1150GS-->HD Road King-->Honda Transalp 700XL-->BMW 1200GS LC Rallye

Kasutaja avatar

leko
Postitusi: 456
Liitunud: 19 Dets 2010, 14:10
Tsikkel: väike RR
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Ratta parkimine tallinna kesklinnas!

Lugemata postitus Postitas leko »

ragz kirjutas:

Huvitav, kui ma ratta ööseks mustika keskuse maaalusesse parklasse jätan, kas nad teisaldavad sealt selle ära:)

Muidu lahtioleku ajad täitsa sobivad 8-23, Väljaspool seda aega eriti ei sõidakski:P

Minu teada ei ole Eestis mootorratta teisaldus vahendeid?
Parandage kui eksin.


vtm
Postitusi: 121
Liitunud: 15 Sept 2011, 20:52
Tsikkel: VN2000
Tänatud: 1 kord

Re: Ratta parkimine tallinna kesklinnas!

Lugemata postitus Postitas vtm »

leko kirjutas:
ragz kirjutas:

Huvitav, kui ma ratta ööseks mustika keskuse maaalusesse parklasse jätan, kas nad teisaldavad sealt selle ära:)

Muidu lahtioleku ajad täitsa sobivad 8-23, Väljaspool seda aega eriti ei sõidakski:P

Minu teada ei ole Eestis mootorratta teisaldus vahendeid?
Parandage kui eksin.

Tavalise puksiirautoga saab ilusti ära vedada :roll:
(Näiteks: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... d=66156964)


kurikristjan
Postitusi: 1253
Liitunud: 29 Juul 2009, 05:11
Tsikkel: SV1000
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Ratta parkimine tallinna kesklinnas!

Lugemata postitus Postitas kurikristjan »

Jah, vedada saab, aga peab ikka suht pühendunud gennadi olema, et rooli- ja kettalukuga 200+ kg kaaluvat tsiklit, millel võib-olla kas siis kettaluku või eraldiseisev alarmgi peal, puksiirauto peale vägistada... normaalne inimene lööks käega, et las seisab. :roll:


Holms
Postitusi: 309
Liitunud: 06 Apr 2006, 13:42
Tsikkel: VN 1500 MS
Asukoht: Mulgimaa
Tänatud: 1 kord

Re: Ratta parkimine tallinna kesklinnas!

Lugemata postitus Postitas Holms »

kurikristjan kirjutas:

Jah, vedada saab, aga peab ikka suht pühendunud gennadi olema, et rooli- ja kettalukuga 200+ kg kaaluvat tsiklit, millel võib-olla kas siis kettaluku või eraldiseisev alarmgi peal, puksiirauto peale vägistada... normaalne inimene lööks käega, et las seisab. :roll:

Rihm/köis/tross ümber esiratta ja vints tirib selle ratta platvormile nagu ludin. Kui tahtmist on. Kui ametnik on treila kohale tellinud, siis too teeb, mis vaja, muidu järgmine kord tööd enam ei saa. Muidu selleks tööks tõstukiga puksiirid, vastavalt vajadusele tõstavad nii nelja, kolme kui ka kaherattalisi. Meil olen vaid paari tõstukiga puksiiri kohanud, ilmselt vintsidega odavamad. Kuskil nägin head venemaa videot, kus lumekoristusel ette jäänud sõidukad tõsteti lihtsalt kõrvaloleva valli otsa, kus nad sõidutee sahkamist ei seganud.

Loom kõnnib, mees sõidab
IZ->...->VX 800..->VN 1500 MS

nomaddamon
Postitusi: 5
Liitunud: 12 Okt 2012, 14:26
Tsikkel: ER6N

Re: Ratta parkimine tallinna kesklinnas!

Lugemata postitus Postitas nomaddamon »

ragz kirjutas:

Huvitav, kui ma ratta ööseks mustika keskuse maaalusesse parklasse jätan, kas nad teisaldavad sealt selle ära:)

Muidu lahtioleku ajad täitsa sobivad 8-23, Väljaspool seda aega eriti ei sõidakski:P

Mustikas keskuses seisis (või seisab siiani?) üks 06 üle 2 aasta järjest... kord-kaks aastas uuendati hoiatust kojamehe vahel et "viige kohe ära, muidu teisaldame"

Kasutaja avatar

Ahfrsk
Postitusi: 218
Liitunud: 07 Jaan 2013, 10:19
Tsikkel: K8 gixxer
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Ratta parkimine tallinna kesklinnas!

Lugemata postitus Postitas Ahfrsk »

Normaalse inimese kombel selle parkla putkas istuva inimesega suheldes, on Viru keskus ratturite sõber.
Kindlasti ei teeks paha naeratus näol, aitäh sõna lõppu lisada ja kätt suruda.

Jalgratas Scott ->
96´ ZX7R ->
K8 GSXR 750

Maun0
Postitusi: 14
Liitunud: 14 Sept 2011, 17:43

Re: Ratta parkimine tallinna kesklinnas!

Lugemata postitus Postitas Maun0 »

Solarises päris mitu korda parkinud, kuid viimane kord saime piki päid ja jalgu. Nimelt peale kokkutulekut liikusime sinna ja parkisime kõik 4 ratast ühe parkimiskoha peale. Läksime hessi sööma ja rääkisime veits juttu. Möödus oma 15 minti, kui tagasi alla liikusime ja turva vastu tuli ja kukkus räuskama, et põgenikud leitud(alguses võttis muigama küll :wack: ) . Hakkab midagi ajama, et meil valesti pargitud ja me ei tohi üldse parkida sinna, sest kohad reserveeritud. For real, me parkisime suhteliselt keskele, oli veel üle 50 koha järgi ja ta tuleb rääkima mingist klientide reserveeringust...
Mingi onu tuli sinna veel rääkima ja ütles, et järgmine kord pargiks sinna postide vahele või kuhugi äärde, mitte parkimiskohtadele.
Viisakad nad ei olnud ja vastasime samaga :mrgreen:


ttameri
Postitusi: 40
Liitunud: 25 Mai 2013, 18:44
Tsikkel: Kawasaki ZZR600 & ZZR1100
Tänatud: 8 korda

Re: Ratta parkimine tallinna kesklinnas!

Lugemata postitus Postitas ttameri »

leko kirjutas:
macintosh kirjutas:
leko kirjutas:

Solarise maaaluses parklas on mootoratastele tasuta. Korralik parkla, ilmselt on valve ka tasemel :)

Kuidas seda täpselt realiseeritakse? Seal on ju kõik täisautomaatne ning tõkkepuudest vist ka mööda ei sõida...

Just täpselt sõidadki tõkkepuust mööda. Minu mäletamist mööda oli ka tõkkepuu natukene lühem.
Kunagi üritasin jebida sinna omale kohta ja selle peale ütles parkla valvur/haldaja, et tsiklitele on tasuta. Kas selline punkt nüüd kusagil neil eeskirjades kirjas on, seda ei tea aga suhtuvad kaherattalistesse hästi igatahes.

Kui kõhklus on, siis peale parkimist igaksjuhuk üle küsida.

Ma olin viisakas ja tasusin ikka Solarises parkimise eest. Välja minnes ei tahtnud see aparaat minu piletit vastu võtta, sest ratas ei andnud auto mõõtu välja (togi) . Siis helistasin seal kohapeal abisse ning öeldi, et sõitku ma tõkkepuu kõrval välja.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kõik, mis mootorratta parkimise/ garaažiga seotud”