algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Otsustasid endale mootorratta load teha ja mootorratturiks hakata? Räägi siin kõigest, mis on seotud mootorratta lubade, eksamite, koolituse, lihtsalt tsiklisõidu või liikluse ja seadustega. Kindlustusest räägi ka siin.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

2stroketaliban
Postitusi: 809
Liitunud: 25 Jaan 2008, 21:50
Tsikkel: Suzuki RM250K8
Kontakt:

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas 2stroketaliban »

Pikemate sõitjate puhul kasutatakse küll kõrgendavaid pakke lenksu all ja kõrgemat lenksu aga sinu tehtud teooriale otsest tuge ei ole kuna eelkõige tuleb lenksud/ lingid sättida vastavalt oma sõidu harjumuste ja mugavuse järgi. Samuti on mõni tsikkel teisest mugavam pikemale sõitjale ja vastupidi, olles ise 190cm siis nii mõndagi läbi proovitud



http://www.ehkk.ee
CZ500.. Cagiva wmx250.. KTM sx250.. Yamaha yz250.. Yamaha yz125.. Suzuki rmz450.. Suzuki rm250.. Suzuki rmz450.. 450.. 450..jne
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

2715 kirjutas:

Elustaks vana teema ja küsiks lenksu kohta eelkõige praktikutelt.
Nimelt kas jalatugedel sirge seljaga seistes peaks saama sirgete kätega lenksust kinni võtta?
Samas 185cm on nagunii selline pikkus, mida pole insenerid seal otsas ette näinud.

Ei, ega sa chopperiga ei sõida.
Pilt

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas 426f »

Tõnis Sarapuu nr42 sõitis 2005 aastal 250 4 takti krossi yamahaga ka suurt kasvu ja tsikkel oli nagu mopeed ta all.lenksu kõrgendusi polnud.pisikese mootori jõu puudust ka liivarajal polnud

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r

2715
Postitusi: 143
Liitunud: 19 Aug 2012, 21:37
Tänatud: 35 korda

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas 2715 »

mx77 kirjutas:

Ei, ega sa chopperiga ei sõida.

Küsimus oli ajendatud pigem sellest, et ei leia kuidagi seda head asendit et saaks sekundi puhata seistes.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Hüpete ajal puhkad, seal saab ennast rahulikult lõdvaks lasta :)
Aga mida sa tegelikult puhata tahad? Selg jääb kangeks, käed krampi?


2715
Postitusi: 143
Liitunud: 19 Aug 2012, 21:37
Tänatud: 35 korda

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas 2715 »

Ausalt ära rääkida, siis jalgu tahaks puhata.
Lihtsalt ei jõua piisavalt kaua seistes sõita.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Siis pead kas rohkem trenni tegema või sõidutehnika üle vaatama. Kahtlustan küll viimast, sest sa oled minu mäletamist mööda üldse esimene, kes jalgade väsimist kurdab (kui sa just mitmetunniseid maratonsõite ei sõida :) )

Kasutaja avatar

Pira
Postitusi: 255
Liitunud: 07 Juul 2005, 12:10
Tsikkel: Yamaha YZ250F
Asukoht: Läänemaa
Tänatud: 7 korda

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas Pira »

Tere

Õpi uisutama ja hakka hokit mängima siis unustad sõidu ajal ära, et istuda võib ka vahepeal.
See talv oli nigel, aga muidu kui talvel teha hokit nii 3-4 tundi väikeste suitsupausidega siis kevadel Kundas ei saanud arugi, et jalad oleks sõidu ajal kaasas olnud. :mrgreen:
:bsmile:

Kasutaja avatar

2stroketaliban
Postitusi: 809
Liitunud: 25 Jaan 2008, 21:50
Tsikkel: Suzuki RM250K8
Kontakt:

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas 2stroketaliban »

motokross on aktiivne puhkus, istumine sinna alla ei kuulu. Jalgade väsimine on ilmselgelt liiga nõrgast jalast tingitud jooks ja jalgratas ja toolita seina ääres istumine on kindlasti asjad millega tasub tegeleda antud juhul.

http://www.ehkk.ee
CZ500.. Cagiva wmx250.. KTM sx250.. Yamaha yz250.. Yamaha yz125.. Suzuki rmz450.. Suzuki rm250.. Suzuki rmz450.. 450.. 450..jne

Kaspar36
Postitusi: 43
Liitunud: 08 Aug 2010, 12:17
Tsikkel: KTM
Asukoht: Saku

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas Kaspar36 »

Ei hakka uut teemat tegema. Küsimus selles et kuidas saada sõidusärgilt numbrit ära? Number oleks nagu särgi külge kleebitud :roll:

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Kaspar36 kirjutas:

Ei hakka uut teemat tegema. Küsimus selles et kuidas saada sõidusärgilt numbrit ära? Number oleks nagu särgi külge kleebitud :roll:

ega ei saagi ilmselt, osta uus särk

Kasutaja avatar

kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas kaval »

Kaspar36 kirjutas:

Ei hakka uut teemat tegema. Küsimus selles et kuidas saada sõidusärgilt numbrit ära? Number oleks nagu särgi külge kleebitud :roll:

või lase üle kleepida

http://www.arcar.eu odavad rendiautod al.5 euri päev
anda rendile koos tehnikaga garaaz Mõigus kaaskasutusse.500 euri
allar 56291000
umbe ull miis
Kasutaja avatar

Möku
Postitusi: 597
Liitunud: 23 Veebr 2007, 16:04

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas Möku »

Kaspar36 kirjutas:

Ei hakka uut teemat tegema. Küsimus selles et kuidas saada sõidusärgilt numbrit ära? Number oleks nagu särgi külge kleebitud :roll:

Pane särk pahupidi selga. Numbrit näha pole, hoiab suurema sodi kehast ikka eemal (mida võiks särgi funktsiooniks nimetada) ja rahvatarkuse järgi toob pahupidi särk veel õnne ka :bsmile:

Usinus-Kasinus-Cosinus

Kaspar36
Postitusi: 43
Liitunud: 08 Aug 2010, 12:17
Tsikkel: KTM
Asukoht: Saku

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas Kaspar36 »

Huvitav, kas keegi nii teinud ka Möku :D:D

Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

Tere üle pika aja...siin teemas!(kuidagi vaikseks on jäänud..et kas kõik nn algajad on juba proffideks saanud...ee vaevalt)?
Aktiivne motokrossi hooaeg hakkab lõppema ja vb tekib kellelgi kiiremal-kogenumal....sõbralikul sõitjal aega,et aidata mõnd algajat-huvilisi...kui väiksema grupi kokku saaks?Nimelt endal on läinud see aasta e hooaeg täiesti aia taha,sest reaalselt puu taha olen saanud vaid korra ja siis tuli esimeselt ringilt kohe katkestamine ning lihtsalt pole aega ei võistelda...trenni teha ega isegi vaatama pole saanud motkorossi võistlusi.Nii ja kuna sõidupraktika on kesine....lõppes kaks nädalat tagasi trenn esimesel vaiksel ringil......traumapunktis.Ja no ei tea mis toimub...et kas mul on amordid vale regulliga või ei tööta...on sõidu asend täiesti paigast ära...on rajal(teatud kohal,enne hüppet sooned...ma ei teagi mis moodi...valesti...)?....aga no pea kogu aeg on mul see raja lõik "ohtlik"...ja nüüd nagu õhku kerkisin...viskas ratta täiesti risti...ja sealt polnud enam pääsu kukkumisest.Ratas jäi alla ja maandusin puusaga jalaraua otsa(pea nädal lamamis reziim,haigusleht...võikad sinikad)....ja nüüd "kardan"....sõidan nagu viimane põristaja.
Nii,et kui oleks üks punt...ütleme max 5-8/9 meest vb ka mõni naine....leiaks kõigile sobiva päeva ja raja,õpetaja....siis prooviks seda asja korraldada.Treeneri asjus on mul isegi paar mõtet.Ja päev võiks koos sõitmise,pausidega kesta u 4h.Loomulikult tuleb miskit maksta...aga see sõltub juba raja omaniku tingimustest+treeneriga kokkulepetest.


dudikov
Postitusi: 72
Liitunud: 04 Mai 2010, 12:34
Tsikkel: dnepr,ktm

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas dudikov »

Rein sellel kõigel pole erilist mõtet kui sa pidevalt trenni ei tee.Türil kukkusid ,trennis kukud.Enda kogemus on .et juba kaks nädalat pausi kaotab kõik mida sa eelnevalt oled õppinud.Hüppes oled jäik, alakeha ei liigu, tead mida peaks tegema aga ei tee.Lihasmälu kaob ära.Aga trenni võiks Langel teha,nüüd on mõnusalt liivane. :

Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

Täiesti nõus,et sõita-sõita-sõita....
Oli ka selline vb "loll" plaan,et vahetan oma ratta 125cm3 vastu tagsi....mulle endale tundub,et olin antud rattast "üle",et suutsin toda nagu paremini ohjeldada...kuid hetkel sõidab ratas minuga,mitte mina rattaga...ei tea?
Ja kui nüüd kõik klapib olen minemas sõbraga tuleval neljap e15.sept "Langele" trenni...et vb keegi ühineb?


dudikov
Postitusi: 72
Liitunud: 04 Mai 2010, 12:34
Tsikkel: dnepr,ktm

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas dudikov »

No kuidas oli

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

reinuvader kirjutas:

Tere üle pika aja...siin teemas!(kuidagi vaikseks on jäänud..et kas kõik nn algajad on juba proffideks saanud...ee vaevalt)?
Aktiivne motokrossi hooaeg hakkab lõppema ja vb tekib kellelgi kiiremal-kogenumal....sõbralikul sõitjal aega,et aidata mõnd algajat-huvilisi...kui väiksema grupi kokku saaks?Nimelt endal on läinud see aasta e hooaeg täiesti aia taha,sest reaalselt puu taha olen saanud vaid korra ja siis tuli esimeselt ringilt kohe katkestamine ning lihtsalt pole aega ei võistelda...trenni teha ega isegi vaatama pole saanud motkorossi võistlusi.Nii ja kuna sõidupraktika on kesine....lõppes kaks nädalat tagasi trenn esimesel vaiksel ringil......traumapunktis.Ja no ei tea mis toimub...et kas mul on amordid vale regulliga või ei tööta...on sõidu asend täiesti paigast ära...on rajal(teatud kohal,enne hüppet sooned...ma ei teagi mis moodi...valesti...)?....aga no pea kogu aeg on mul see raja lõik "ohtlik"...ja nüüd nagu õhku kerkisin...viskas ratta täiesti risti...ja sealt polnud enam pääsu kukkumisest.Ratas jäi alla ja maandusin puusaga jalaraua otsa(pea nädal lamamis reziim,haigusleht...võikad sinikad)....ja nüüd "kardan"....sõidan nagu viimane põristaja.
Nii,et kui oleks üks punt...ütleme max 5-8/9 meest vb ka mõni naine....leiaks kõigile sobiva päeva ja raja,õpetaja....siis prooviks seda asja korraldada.Treeneri asjus on mul isegi paar mõtet.Ja päev võiks koos sõitmise,pausidega kesta u 4h.Loomulikult tuleb miskit maksta...aga see sõltub juba raja omaniku tingimustest+treeneriga kokkulepetest.

Kas see oli sinu kukkumine Türil, mis videosse jäi?

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

reinuvader kirjutas:

Täiesti nõus,et sõita-sõita-sõita....
Oli ka selline vb "loll" plaan,et vahetan oma ratta 125cm3 vastu tagsi....mulle endale tundub,et olin antud rattast "üle",et suutsin toda nagu paremini ohjeldada...kuid hetkel sõidab ratas minuga,mitte mina rattaga...ei tea?
Ja kui nüüd kõik klapib olen minemas sõbraga tuleval neljap e15.sept "Langele" trenni...et vb keegi ühineb?

Kui sul hüpetel pidevalt jamad juhtuvad, siis ma soovitaks küll mingit lihtsamat rada, muidu saad jälle kiire küüdi linna :D

Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

Hei!
Ausalt öeldes,ma ei tea...mis Türist te räägite?Käesoleval aastal ma seal pole käinud-olnud...kukkusin seal küll eelmine aasta "ehkk,i" etapi ajal...esimeses ajasõidus...aga seal polnud miskit hullu,et võistlusel olin ilusti peal.
Nii sai käidus möödunud esmasp Põlgastes....täitsa ok(2x siiski külili...aga ei hullu)....ja küll ma pusisin seal tagumises raja lõigus nende lainetega...aga läksin, seisin peale esimest trenni ringi seal...mõtisklesin,mõõtsin sammudega hüpper vahesi ja valmistasin ennast vaimselt ette...ja "volaaaa"...ilusti kaks ja kaks ja kolm...kuradi rahul olin.
Nii ja eile Langel...super lux! Rada oli just hooldatud,kasteti kui sinna jõudsime...ei ühtegi kukkumist(minu kohta kõva sõna)...raja alguse vastu mäge "kolmik hüpe"...ilusti kaks võtsin ära ja täpselt kolmanda laine algusesse...turvaliselt ja puhtalt!...raja tagumine kaks ja kaks...seal oli segavaks teguriks kurv,enne laine esimest hüpet,ei suuda asendit nii kiiresti paika...e siis lasin lihtsalt üle...teine laine...ilusti ülesse teise laine harjale....edasi...pealtvaatajate perve juures olev pikem lainete kaskaad....esimesed 2 üle...teine sektor...kehvem..juba vastu laine harja,sest hoog ja julgus oskused..saavad otsa...ja viimane sektor tuli lihtsalt üle lasta...aga muidu,minu vähese selle aasta sõitmise suhtes....Super lux...ise väga rahul.Oli tore päev.Nii,et oleks äge kui nö "algajate" punt suurem oleks...saaks teine-teisele julgustajaks,konkurendiks...olla.
Edu kõigile!

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Kui seda viie laine sektorit hakkad võtma ja saad esimesed kaks üle, siis pole mõtet järgmisi punnitada, sest hoog jääb väikeseks ja keskmine kaksik on pikema vahega kui esimene. Eks peab punnitama 3+2, kusjuures see esimene kolm pidi väga kerge olema, aga omal ka pole munad nii terasest, et seda proovida :D


maido123
Postitusi: 4
Liitunud: 12 Juul 2017, 23:31
Tsikkel: Suzuki RMZ450 , KTM sx65
Asukoht: Saaremaa

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas maido123 »

Tere.

Küsiks mõned küsimused targematelt. Nimelt saab poiss järgmine aasta mai kuus seitsmeseks ja kas ma saan õigesti aru, et alates seitsmeseks saades võib võistelda 65cc klassis?
Kas võistluslitsentsi taotlemine käib läbi klubi (klubide) või saab ka eraisikuliselt taotleda?

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

maido123 kirjutas:

Tere.

Küsiks mõned küsimused targematelt. Nimelt saab poiss järgmine aasta mai kuus seitsmeseks ja kas ma saan õigesti aru, et alates seitsmeseks saades võib võistelda 65cc klassis?
Kas võistluslitsentsi taotlemine käib läbi klubi (klubide) või saab ka eraisikuliselt taotleda?

Võistluslitsentsi taotlemiseks pead olema mingi klubi liige. Eraisikuna saad vaid ühekordse litsentsi.

Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

Tere üle pika aja!
Üks küsimus: "nimelt, äkki kellelgi oleks 1-päevaks rentida kõige väiksemat ehk ideaalis PW50cm3 Yamaha laste krossikat või miskit sarnast ratast?
Nimelt oleme orgunnimas Otepääl, Annimatsil siis 26.05 lastele mõeldud demo-proovimis päeva ja sinna oleks vaja sellist rahulikumat ratast ka. Me ise paneme välja 3-4 ratast ehk 3/ 50cm3 krossikat ja 1-e 65cm3 krossika....aga need kõik on üsna "teravad" (KTM,id...ja üks LEM ning üks Kawasaki)...et need kes päris esimesi samme jalgratta kõrvalt teevad, et neil oleks lihtsam ja mis peamine OHUTUM.
Ehk siis meilt rattad-kütus-varustus ja õpetussõnad....lastelt ja lastevanematelt eelkõige rõõmu-huvi tekitamist ja proovimist.
Rendiratta hinnas lepime kokku ja võin tulla ise järgi ja tuua pärast tagasi....seda kogu Eesti piires v.a saared.
Rein ja minu kontakt:5169076.

Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

Tere!
On üks plaan, mille tarvis teeks pisut eeltööd ehk koguks huvilisi ja nende mõtteid: nimelt oleme ühe Eesti tippsõitjaga(nime avalikustan siis kui on tekkinud mingi kindlam huviliste arv...nt min 10 persooni...ja max 25), et motokrossi/kestvuskrossi vb ka enduro...harrastajatele teha kuskil krossirajal 1 päevane st siis max 6h treeningpäev?Oleme mõelnud, et see päev võiks jääda kas sept lõppu või okt kuu algusesse, soovitavalt nädalavahetus.
Päeva eesmärk: võtta pulkadeks lahti kogu krossi olemus,ohutustehnika,raja tundmine ja käitumine rajal st õige soone valik-kurvitehnika(sõidutehnika üldse)...ohutud hüpped jne..aga ka motika hooldus ja võistlusteks ette valmistamine(nii tehniline kui vaimne pool nt soojendus...)seega alguses teooria ja pärast praktika.
Muidugi on selge, et ühe päevaga kõike selgeks ei saa....aga midagi ikka ning asja peamine mõte on "fann e lõbu ja mõnus olemine".
Ja eelnevast, olen ka varasemalt olnud organiseerimisega seotud ehk mõtte algatajaks ning treeningpäevad on toimunud hr: Koval jun(praeguseks treeneriks pole tema...)juhendamisel nii Holstre-Nõmmel, Jaanikeses kui Otepää rajal(mida kahjuks enam pole). Nii, et paluksin huviliste mõtteid-soove(raja osas ja aja osas)....ja kui miskit kindlamat hakkab looma, anna siia teada...jooksvalt ja siis tuleb ka treeneri nimi ja koht-aeg.....
Rein Jüris, Otepää tel:5169076

Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

Hei!
Veel nii palju mu plaanist, et rääkisime just treeneriga läbi...ning sai selgemaks, et treeningpäev võiks toimuda pigem "nädala sees"...nädalavahetus treenerile keerulisem aga kui pikemalt ette teada, saab vb planeerida/...päeva algus võiks olla juba kl:10.00.../nägu ehk ratas läheks maksma 30eur(seal sees on ka raja maks)/rataste kubatuur võiks alata 85cm3-450cm3...ja siiski max inimeste arv 10(kui tuleb huvilisi rohkem, lööme pundi pooleks ja teine grupp teeb mõni teine päev-aeg)/...söök-jook endal kaasa....ja rada oleks arvatavasti Väike-Maarja(siit vihje treeneri asjus...) Treener ei seisa vaid raja ääres ja ei teoretiseeri...vaid näitab ise reaalselt ette kuidas ja mis.
Nii...mis rahvas arvab?
Ja siit ka palve, et minul pole FB...ja ei tule ka....et keegi hea inimene võiks ehk jagada seda infot ja mõtet, et teeme koos ühe ägeda päeva!Ja veel, kadeduse ussidele...ma ISE ei võta sellest üritusest sentigi ehk see pole mulle mingi raha teenimise projekt vaid maksan võrdsetel alustel teistega, sest huvi on ka minul saada enda jaoks asjad selgemaks.

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Mina olen huviline, mulle meeldib kui keegi raja kõrval sõimab et püsti, püsti, rohkem gaasi jne :) A kindlalt saan öelda kui kuupäev paigas.

Jesper Saron
jesper@ekiri.ee
5106687

Kasutaja avatar

wicked
Postitusi: 319
Liitunud: 27 Veebr 2004, 10:41
Tsikkel: Bastard
Asukoht: tln
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 21 korda

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas wicked »

mulle tundub kuidagi, et kuna üritus planeeritud tööpäevale, siis oleks kuupäev küllaltki tähtis element.
isegi 9-17 töötajad saaksid miskit mõtelda.


will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas will111 »

Jesper, kui sa seda sõimu rajal olles ja sõites kuuled siis oled gaasirulli vist tõesti koju unustanud :D

Tundub huvitav üritus, aga päris sinna lõuna-eestisse vist kahjuks välja ei vea. Kuskil harjumaa piires võiks ka miskit sellist olla

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”