Millist kindlustusfirmat soovitate?

Otsustasid endale mootorratta load teha ja mootorratturiks hakata? Räägi siin kõigest, mis on seotud mootorratta lubade, eksamite, koolituse, lihtsalt tsiklisõidu või liikluse ja seadustega. Kindlustusest räägi ka siin.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

in4r3k
Postitusi: 172
Liitunud: 05 Juun 2009, 16:42
Tsikkel: Honda Hornet
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas in4r3k »

Kasutan ise salva jah- kindlustust. Esimese perioodi tegin 6ks kuuks, teise 7ks kuuks. 7kuu hind oli 196 euri nüüd on juba aastake sõidustaaži juures ja summa peaks tublisti vähenema. Aga võta näpust uue arve peal on 6ks kuuks summa märgitud 220 euri. Avariid pole vahepeal toimunud ja aasta sai täis ja siiski summa kasvab? Ehk keegi oskab valgustada selles suhtes. Vaatasin lkf kalkulaatorist ja seal pakuti 6 kuu hinnaks 158euri mis tundub loogiline, kahjuks seal lepingut sõlmida ei saa. Ja iizi kalkulaator näitab salval 6 kuu kindlustuseks 185 euri. Eile saatsin meili ka salvasse ja küsisin pakkumist 6ks kuuks õeldi samuti 185 euri, mis on ikkagi kallim kui sain 7kuu oma enne 196 euriga. Samas täna saadeti koju arve kus küsitakse 6 kuu eest 220 euri! :wack:



Kasutaja avatar

smtasku
Postitusi: 127
Liitunud: 26 Apr 2013, 11:59
Tsikkel: VTX 1800, Tracer7GT
Asukoht: Kuressaare
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas smtasku »

Tegin nädala algul läbi veebi Gjensidiges. 7 kuu eest küsiti 13.28 €.
(crash)

Põetud ja kroonilised haigused- Riga 16, Jawa 350/634-7, Iž 56, Honda VT600, Honda CB600F, Honda VTX1800, Yamaha Tracer 7GT
Kasutaja avatar

Andrea
Postitusi: 741
Liitunud: 29 Mär 2004, 07:54
Tsikkel: Ducati Streetfighter V4S '21
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas Andrea »

in4r3k kirjutas:

Kasutan ise salva jah- kindlustust. Esimese perioodi tegin 6ks kuuks, teise 7ks kuuks. 7kuu hind oli 196 euri nüüd on juba aastake sõidustaaži juures ja summa peaks tublisti vähenema. Aga võta näpust uue arve peal on 6ks kuuks summa märgitud 220 euri. Avariid pole vahepeal toimunud ja aasta sai täis ja siiski summa kasvab? Ehk keegi oskab valgustada selles suhtes. Vaatasin lkf kalkulaatorist ja seal pakuti 6 kuu hinnaks 158euri mis tundub loogiline, kahjuks seal lepingut sõlmida ei saa. Ja iizi kalkulaator näitab salval 6 kuu kindlustuseks 185 euri. Eile saatsin meili ka salvasse ja küsisin pakkumist 6ks kuuks õeldi samuti 185 euri, mis on ikkagi kallim kui sain 7kuu oma enne 196 euriga. Samas täna saadeti koju arve kus küsitakse 6 kuu eest 220 euri! :wack:

http://uudised.err.ee/v/majandus/29d31a ... a56d3c4d77

Suzuki SV650 S 2001 -> Yamaha YZF750R 1995 -> Aprilia RSV 1000 Tuono 2003 -> Ducati 999 Biposto 2005 -> Ducati 1098 Streetfighter S 2009 -> Ducati Diavel Carbon 2011 -> Aprilia Tuono V4R APRC 2012 -> KTM SuperDuke 1290 R 2015 -> Kawasaki KX250F 2008 -> Aprilia Tuono V4R APRC ABS 2014 -> Aprilia Tuono V4 1100 RR 2017 -> KTM Superduke 1290 R 2020 -> Ducati Streetfighter V4 2020 -> Ducati Streetfighter V4S 2021
Kasutaja avatar

in4r3k
Postitusi: 172
Liitunud: 05 Juun 2009, 16:42
Tsikkel: Honda Hornet
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas in4r3k »

Kui kindlustada mitu masinat, kas siis kindlustuskoefitsent langeb ikkagi sama kiiresti? Ehk laseksin auto kindlustada papsil, kuna tal tuleks see 10x odavam ning ise kindlustaksin võrri ära ja koefitsent langeks mul sama moodi kui auto puhul? E: autot hakkaks ise siis kindlustama, kui koefitsent on väikeseks läinud, või peab uue masina puhul jälle otsast peale hakkama?

Kasutaja avatar

romulus
Postitusi: 703
Liitunud: 26 Mär 2007, 21:05
Asukoht: Tartu/Ida-Viru
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 36 korda

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas romulus »

Sa peaksid auto siis isa nimele ümber registreerima, et temale riskile vastavat kindlustust saada.

Kindlustuse spetsid võivad parandada, aga mu loogika ütleb, et kui sa kindlustad ühte masinat, siis aja jooksul langeb hind ka su teistel sõidukitel. Sest sa näitad kui tubli ja korralik liikleja sa oled (kui oled muidugi :) ) ja ei põhjusta õnnetusi. Ehk kindlustusseltsi jaoks sinu risk langeb. Kui tegu mopeediga siis võiks kindlustusest üle küsida, kas seda peetakse "päris" sõidukiks.

A lihtsalt huvi pärast küsiks mis aparaadile sellist ulme 200 euri/6 kuud hinda pakutakse? Enda Twinile sain viimati 19 euri /6 kuud.

Delta, Tuula Turist 200M '78, Dnepr MT-9 '72, Dnepr MT-10-16 '88, Suzuki GSX600F '90, Africa Twin '97, Iz 56 '61, Yamaha Tenere 700 '23
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas mella »

Mingeid kindlaid reegleid minuteada enam ei ole.
Vanasti oli nii, et sul oli mingi kindel riskikoefitsent, mis kord aastas langes, kui süülisi lakse polnud. Kui lisandus sõidukeid, said need olemasoleva koefitsendi. Ja kui tegid laksu, tõusis kõigil masinatel riskikoefitsent. Lakutanud masinal kohe ja teistel järgmise kindlustamisega.
Seejärel tuli kord, kus igale masinale hoiti oma koefitsenti ning kui uue võtsid, siis tehti mingi keskmine olemasolevatest riskidest. Süülis elaksu korral tõusis ainult süülise masina koefitsent.
Seejärel olla olnud mingi reegel, kus erinevate liiklusvahendi klassidel aegusid koefitsendid erinevalt. Ehk siis kui müüsid tsikli maha, siis koefitsenti hoiti pool aastat või aasta. Ja kui selle aja jooksul uut tsiklit ei ostnud, siis hiljem pandi koefitsendiks 120. Ja see, et sama ajal auto olemas oli, ei mõjutanud tsikli koefitsenti.

Praegu võib erinevatel seltsidel olla täiesti erinev poliitika, mingeid reegleid ei tundu olema.
Küll on tõenäoline, et kui autoga tõmbad koefitsendi alla, siis järgmise auto ostul saad sarnase riskiga makse. Kas tsikli omamine auto makset alandab, ei julge väita.

in4r3k kirjutas:

Kui kindlustada mitu masinat, kas siis kindlustuskoefitsent langeb ikkagi sama kiiresti? Ehk laseksin auto kindlustada papsil, kuna tal tuleks see 10x odavam ning ise kindlustaksin võrri ära ja koefitsent langeks mul sama moodi kui auto puhul? E: autot hakkaks ise siis kindlustama, kui koefitsent on väikeseks läinud, või peab uue masina puhul jälle otsast peale hakkama?

Kasutaja avatar

in4r3k
Postitusi: 172
Liitunud: 05 Juun 2009, 16:42
Tsikkel: Honda Hornet
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas in4r3k »

romulus kirjutas:

A lihtsalt huvi pärast küsiks mis aparaadile sellist ulme 200 euri/6 kuud hinda pakutakse? Enda Twinile sain viimati 19 euri /6 kuud.

Mercedes Benz C180 90kw aastast 1999.

Kasutaja avatar

in4r3k
Postitusi: 172
Liitunud: 05 Juun 2009, 16:42
Tsikkel: Honda Hornet
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas in4r3k »

Annan siis suuremale seltskonnale ka teada, mis telefonikõnest teada sain. Küsisin miks mulle suurem arve saadeti kui eelmine periood, õeldi, et minu riskigrupi hinda tõsteti ja kõik halvad asjad jooksid kokku. Siis küsisin, miks netis sama kindlustus 158 euri maksab, ei osatud midagi õelda. Ütles, et ta ise ka ei tea kuidas neid summasid määratakse, kuigi ise on kliendihaldur. Ehk eks ikka üritatakse lüpsta inimesi nii palju kui võimalik ja kui ise järele ei uuri siis maksadki surnud hobust. Mopeedi kindlustamist peetakse „päris” masina kindlustamisega võrdseks. Minu kolme kuu auto kindlustus maksab rohkem, kui isa aastane sama auto kindlustus. Kõige loogilisem oleks auto isa nimele kirjutada ja ise kindlustan moppi (50 euri aasta), kuni mul ka protsent talutavaks muutub.

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas mella »

in4r3k kirjutas:

Kõige loogilisem oleks auto isa nimele kirjutada ja ise kindlustan moppi (50 euri aasta), kuni mul ka protsent talutavaks muutub.

Enne kontrolli järele, kas mopeedi kindlustamine auto puhul mingit järjepidevust annab.


davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

Ostsin auto, vaatasin kindlustus oli maksnud IFis 20 euri aastaks. Tahtsin enda nimele edasi kindlustada IFis, küsiti 20 euri kuus... :wack: Läbi Iizi sain mingi 50 euri aasta.

Igal juhul on aeg seal maal, et mingeid kindlaid reegleid enam ei tundu olema, iga selts koefitsendib sind ise nii nagu tahab. Seega parim mis enda rahakotile teha saab on võtta võimalikult palju pakkumisi ja teha siis kõige soodsam JAH leping võimalikult pikaks ajaks. Poliisi lõppedes saab lepingu alati maksevabas muuta ja nt aastaks tehtud poliisi puhul ei mõjuta vahepealsed hinnatõusud ka elu niiväga.

PS. IFi puhul mõjutab ka nt kindlustaja vanus päris oluliselt kindlustusmakset. Mida noorem seda kõvem lisatasu. QBEmest saadetakse aga sind lihtsalt häbemesse (lol) Isiklik kogemus. Parexi kaskot ei soovitaks ka vaenasele mitte, sõbra kogemus.

Kasutaja avatar

in4r3k
Postitusi: 172
Liitunud: 05 Juun 2009, 16:42
Tsikkel: Honda Hornet
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas in4r3k »

Isegi odavam oleks kindlustada aastaks atv yamaha grizzly 660, mis on regatud väiketraktorina. (30 euri aasta) Peab jällegi uurima kas protsent kandub autole üle.


davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

in4r3k kirjutas:

Isegi odavam oleks kindlustada aastaks atv yamaha grizzly 660, mis on regatud väiketraktorina. (30 euri aasta) Peab jällegi uurima kas protsent kandub autole üle.

Järelkäru on veel odavam kindlustada :D

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas mella »

Kas sa eeldasid, et eelmise omaniku riskimäär kandub sulle üle? Sellist asja pole minuteada kunagi toimunud.
Praegu on küsimus pigem selles, kas ühe tüübi liiklusvahendi kindlustamisest tekkiv "koefitsent" mõjub sama isiku teisetüübilisele soetatavale liiklusvahendile.

davidsoniharald kirjutas:

Ostsin auto, vaatasin kindlustus oli maksnud IFis 20 euri aastaks. Tahtsin enda nimele edasi kindlustada IFis, küsiti 20 euri kuus... :wack: Läbi Iizi sain mingi 50 euri aasta.


davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

mella kirjutas:

Kas sa eeldasid, et eelmise omaniku riskimäär kandub sulle üle? Sellist asja pole minuteada kunagi toimunud.
Praegu on küsimus pigem selles, kas ühe tüübi liiklusvahendi kindlustamisest tekkiv "koefitsent" mõjub sama isiku teisetüübilisele soetatavale liiklusvahendile.

davidsoniharald kirjutas:

Ostsin auto, vaatasin kindlustus oli maksnud IFis 20 euri aastaks. Tahtsin enda nimele edasi kindlustada IFis, küsiti 20 euri kuus... :wack: Läbi Iizi sain mingi 50 euri aasta.

Ei eeldanud, lihtsalt pani imestama 12 KORDNE hinnavahe.

Kasutaja avatar

chadmuska
Postitusi: 628
Liitunud: 29 Mär 2010, 08:32
Tsikkel: z1000
Asukoht: Võsu-Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 13 korda

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas chadmuska »

Mul oli kunagi tsiklikindlustus Ergos tehtud. Oli vist 75euri aasta. Pärast seda, kui sügisel külje maha panin, muutus kindlustus ulme suureks :shock: Ilmselgelt loobusin Ergost, täna huvipärast vaatasin kindlustuspakkumisi ja Ergo pakkus 6kuud 150euri ja 12 kuud 320euri :shock: :mrgreen:


lermo
Postitusi: 471
Liitunud: 13 Veebr 2006, 19:41
Tsikkel: BMW R45|FT500"Krants"|XT600
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas lermo »

Ise kasutan kindlustuste sõlmimiseks maakleri abi. Otsivad just minu sõiduki ja perioodi põhiselt nende poolt esindatavate kindlustusfirmade seast soodsaima pakkumise. Nt tdm-i 8-kuuline kindlustus 44 euri, SR-i oma 24 raha.

EDIT: soovitan kah siis - kindlustusest kindlustusmaakler.

M: Honda FT500 Cafe-racer '84
Tel: 53453529
Kasutaja avatar

kaoz
Postitusi: 139
Liitunud: 14 Mai 2009, 13:50
Tsikkel: BMW R850R
Asukoht: Tallinn

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas kaoz »

Kas kellegil on kogemust PZU kindlustusega? Eriti huvitab kaskokindlustus?

Firma kohta infot:
http://www.pzu.ee/uelevaade-2.html
http://eesti.info/uudised/uudis.php?uid=1723946

kindlustusest.ee kaudu sain pakkumise, mis rohkem kui 2x madalam IF'ist...

Olevik: BMW R850R
Minevik: Suzuki GSF1100F
Minu esimene: Suzuki Freewind
Kasutaja avatar

Inks
Postitusi: 133
Liitunud: 07 Okt 2003, 20:46
Tsikkel: Suzuki GSX1300R Hayabusa
Asukoht: Saku vald/Helsinki

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas Inks »

kaoz kirjutas:

Kas kellegil on kogemust PZU kindlustusega? Eriti huvitab kaskokindlustus?

Firma kohta infot:
http://www.pzu.ee/uelevaade-2.html
http://eesti.info/uudised/uudis.php?uid=1723946

kindlustusest.ee kaudu sain pakkumise, mis rohkem kui 2x madalam IF'ist...

Mina vötsin antud kindlustusfirmast superkasko. Omavastutus on minu tsikli puhul körgem, kui teistes firmades. Muud tingimused aga samad, mis teistel kasko pakkujatel. Siiani on suhtlus sujunud kiirelt ja mugavalt. Loodetavasti ma ei saa kunagi teada, kuidas kahju korral nendega suhtlemine jne on :D

Köik, mis meid iganes veetleb, on nörkused.
Kasutaja avatar

Margus
Postitusi: 317
Liitunud: 15 Dets 2009, 09:46
Tsikkel: CBR600RR
Asukoht: Harjumaa

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas Margus »

Et ennast mitte lolliks mõelda on mugavaim viis võtta kõne Aadel Kindlustusmaaklerid http://www.aadel.ee
Aitavad liikluskindlustuse, kaskokindlustuse, kui elukindlustuse korral. Ühesõnaga kõiges mida saab kindlustada.
Nemad vaatavad Sulle soodsaima kindlustusfirma välja mingisuguse tühise teenustasu eest.
Asju saab vabalt ajada e-maili teel.
Ise kasutan nende teenust ja ülimalt rahul.
Alati, kui mingi kindlustus hakkab lõppema saadavad juba kaks nädalat varem meeldetuletuse. (w)

Tel. 56566665 Margus
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Margus kirjutas:

Et ennast mitte lolliks mõelda on mugavaim viis võtta kõne Aadel Kindlustusmaaklerid http://www.aadel.ee
Aitavad liikluskindlustuse, kaskokindlustuse, kui elukindlustuse korral. Ühesõnaga kõiges mida saab kindlustada.
Nemad vaatavad Sulle soodsaima kindlustusfirma välja mingisuguse tühise teenustasu eest.
Asju saab vabalt ajada e-maili teel.
Ise kasutan nende teenust ja ülimalt rahul.
Alati, kui mingi kindlustus hakkab lõppema saadavad juba kaks nädalat varem meeldetuletuse. (w)

Just neid mehi kasutan ka mina.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

onusnooker
Postitusi: 293
Liitunud: 25 Jaan 2006, 21:10
Tsikkel: Honda Shadow American Edition

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas onusnooker »

in4r3k kirjutas:

Annan siis suuremale seltskonnale ka teada, mis telefonikõnest teada sain. Küsisin miks mulle suurem arve saadeti kui eelmine periood, õeldi, et minu riskigrupi hinda tõsteti ja kõik halvad asjad jooksid kokku. Siis küsisin, miks netis sama kindlustus 158 euri maksab, ei osatud midagi õelda. Ütles, et ta ise ka ei tea kuidas neid summasid määratakse, kuigi ise on kliendihaldur. Ehk eks ikka üritatakse lüpsta inimesi nii palju kui võimalik ja kui ise järele ei uuri siis maksadki surnud hobust. Mopeedi kindlustamist peetakse „päris” masina kindlustamisega võrdseks. Minu kolme kuu auto kindlustus maksab rohkem, kui isa aastane sama auto kindlustus. Kõige loogilisem oleks auto isa nimele kirjutada ja ise kindlustan moppi (50 euri aasta), kuni mul ka protsent talutavaks muutub.

Sa võid oma toanurgas seisvat moppi kindlustada kasvõi 10a järjest ja autokindlustus sellest ei muutu...


onusnooker
Postitusi: 293
Liitunud: 25 Jaan 2006, 21:10
Tsikkel: Honda Shadow American Edition

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas onusnooker »

Polegi varem tähele pannud et neti kindlustustest hinnad samad...

Nii IIZI kui M-kindlustus ja saigi ära tehtud, varem oli nagu vist* erinev, imelik :bsmile:

Kasutaja avatar

in4r3k
Postitusi: 172
Liitunud: 05 Juun 2009, 16:42
Tsikkel: Honda Hornet
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas in4r3k »

onusnooker kirjutas:
in4r3k kirjutas:

Annan siis suuremale seltskonnale ka teada, mis telefonikõnest teada sain. Küsisin miks mulle suurem arve saadeti kui eelmine periood, õeldi, et minu riskigrupi hinda tõsteti ja kõik halvad asjad jooksid kokku. Siis küsisin, miks netis sama kindlustus 158 euri maksab, ei osatud midagi õelda. Ütles, et ta ise ka ei tea kuidas neid summasid määratakse, kuigi ise on kliendihaldur. Ehk eks ikka üritatakse lüpsta inimesi nii palju kui võimalik ja kui ise järele ei uuri siis maksadki surnud hobust. Mopeedi kindlustamist peetakse „päris” masina kindlustamisega võrdseks. Minu kolme kuu auto kindlustus maksab rohkem, kui isa aastane sama auto kindlustus. Kõige loogilisem oleks auto isa nimele kirjutada ja ise kindlustan moppi (50 euri aasta), kuni mul ka protsent talutavaks muutub.

Sa võid oma toanurgas seisvat moppi kindlustada kasvõi 10a järjest ja autokindlustus sellest ei muutu...

Sul ehk valed andmed, mulle õeldi, et mopi kindlustamine mõjutab ka auto kindlustust. Loodan, et kägu ei aetud, kui sa kindel oma väites oled, kuigi uue liiklusseaduse järgi on mopp mootorsõiduk, seega ei tohiks probleemi olla. Aga hakkasin ise väiketraktorit hoopiski kindlustama. Kirjutasin papsi enda auto vastutavaks kasutajaks ja ise hakkasin papsi yamaha grizzly 660cc vastutavaks kasutajaks. Atv kindlustus tuli aastaks siis 20 euri mul.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”