Kiiruseületamine

Otsustasid endale mootorratta load teha ja mootorratturiks hakata? Räägi siin kõigest, mis on seotud mootorratta lubade, eksamite, koolituse, lihtsalt tsiklisõidu või liikluse ja seadustega. Kindlustusest räägi ka siin.

Moderaator: Moded


reimps

Re: Kiiruseületamine

Lugemata postitus Postitas reimps »

Veikosib kirjutas:
reimps kirjutas:

Eesti mees jõuab lõppu keskmiselt 2,4 minutiga. Nauditavus on kaheldav, aga ega nad kauem suudakski :)

mis kuradi ametkonna statistika see veel on?! (lol)

A kõlas usutavalt? :)

Tegelt ma olen enam kui kindel, et umbes sellised arvud ongi reaalsuses. Oleks madalam, aga ma oma 60+ minutiga hoian keskmist kõrgemal :P




Raitsraisk
Postitusi: 302
Liitunud: 15 Mär 2007, 23:07
Tsikkel: F650
Asukoht: Laagri
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Kiiruseületamine

Lugemata postitus Postitas Raitsraisk »

Käsi krampi ei löönud ?

Kasutaja avatar

Suvitaja
Postitusi: 52
Liitunud: 03 Okt 2013, 21:29
Tsikkel: Honda CBF 1000A

Re: Kiiruseületamine

Lugemata postitus Postitas Suvitaja »

Ma pean küll oma kogemustest väitma, et niipalju kui on erinevaid inimesi on ka erinevaid politseinike. Sellest kuust küll väga meeldiv suhtumine kirjas. (w) Sõitsin tööle ja radarisse, maru kiire oli, +30 ja nati oma näidu järgi linnas üle. No selline suvine ilm ja ilus tee ja kiire ka. Kui nägin, et nad kohalt mulle järgi kiirendasid tõmmasin teeäärde ja panin ohukad peale. Seletasin ära, et sry,sry,sry no jube kiire, sirge tühi lõik, teadlikult keerasin peale... Patsutati õlale ja öeldi, et ära siis enam nii tee, pole linnas ilus niimoodi. Läksime minut hiljem sõbralikult oma teed. Ja pean ütlema, kasvatas rohkem kui litter. Selge see, et teist korda nii positiivsed enam ei olda. Ja eks me ju saame ise ka aru, et mida suurem kiirus seda tõenäolisemalt pauk kui midagi/kedagi juhtub ette. Haiget saab kes ??? (crash)

Jumala vigade parandusteenus

vanalendur
Postitusi: 497
Liitunud: 10 Juul 2012, 21:17
Tsikkel: D Monster
Asukoht: Tartu/Riia
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Kiiruseületamine

Lugemata postitus Postitas vanalendur »

Suvitaja kirjutas:

Ma pean küll oma kogemustest väitma, et niipalju kui on erinevaid inimesi on ka erinevaid politseinike. Sellest kuust küll väga meeldiv suhtumine kirjas. (w) Sõitsin tööle ja radarisse, maru kiire oli, +30 ja nati oma näidu järgi linnas üle. No selline suvine ilm ja ilus tee ja kiire ka. Kui nägin, et nad kohalt mulle järgi kiirendasid tõmmasin teeäärde ja panin ohukad peale. Seletasin ära, et sry,sry,sry no jube kiire, sirge tühi lõik, teadlikult keerasin peale... Patsutati õlale ja öeldi, et ära siis enam nii tee, pole linnas ilus niimoodi. Läksime minut hiljem sõbralikult oma teed. Ja pean ütlema, kasvatas rohkem kui litter. Selge see, et teist korda nii positiivsed enam ei olda. Ja eks me ju saame ise ka aru, et mida suurem kiirus seda tõenäolisemalt pauk kui midagi/kedagi juhtub ette. Haiget saab kes ??? (crash)

Vb nad ei saand sind radarisse?

Kasutaja avatar

Suvitaja
Postitusi: 52
Liitunud: 03 Okt 2013, 21:29
Tsikkel: Honda CBF 1000A

Re: Kiiruseületamine

Lugemata postitus Postitas Suvitaja »

Said ikka, seisid bussikas näoga mu poole ja ütlesid ka mis välja mõõtsid :shock:

Jumala vigade parandusteenus
Kasutaja avatar

Teema algataja
Urmas79
Postitusi: 272
Liitunud: 01 Mai 2013, 22:20
Tsikkel: IZ,Jawa,GSXF,R1,XL1000
Asukoht: Tartu/Stockholm
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 14 korda

Re: Kiiruseületamine

Lugemata postitus Postitas Urmas79 »

Selleks korraks on siis see case lõppenud. Täna sain otsuse kätte ja õnneks ei läinud mitte kõige hullemini :evil: . Võibolla päästis koorikud minu kahetsuskiri, võibolla see, et kiiruseületamine toimus möödasõidul, aga tulemuseks siis aktsiate ost tiba üle 400 euriku. :(

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”