Aide autokool

Otsustasid endale mootorratta load teha ja mootorratturiks hakata? Räägi siin kõigest, mis on seotud mootorratta lubade, eksamite, koolituse, lihtsalt tsiklisõidu või liikluse ja seadustega. Kindlustusest räägi ka siin.

Moderaator: Moded


Teema algataja
tsiklitibi
Postitusi: 4
Liitunud: 03 Jaan 2014, 21:09

Aide autokool

Lugemata postitus Postitas tsiklitibi »

Kuidas jäite sealsete õpetajate ja muude värkidega rahule .Plaanis nii auto kui tsikliload sebida ,et uuriks enne maad .

Kasutaja avatar

Ovarod
Postitusi: 65
Liitunud: 29 Juul 2012, 17:42
Tänatud: 8 korda

Re: Aide autokool

Lugemata postitus Postitas Ovarod »

Libedakoolitus ja A-kat seal tehtud. Kõik kogemused positiivsed. Õpetajad (kellega kokku puutusin) on toredad, saavad oma tööga hästi hakkama ja tunduvad pädevad ning korraldusliku poole, ega tehnika kohta ka midagi halba pole öelda. Julgen soovitada.

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Aide autokool

Lugemata postitus Postitas AzA »

Sekundeerin Ovarodile. Nii A kui B kõik eksamid läbitud esimesel korral, suuresti tänu õpetajatele. Minu B ja teooria oma enam ei tööta, aga A sõiduõpetaja rabab siiani.
Võtan siiani iga kevad temaga ühe sõidutunni mälu värskenduseks. Ratasteks pea eranditult hondad ja autodeks toyota yarised. A teed hornetiga, algul ilmselt cb500 ka. Sõltub kui suur sa oled.
Aides on olemas üle katuse käimise, turvavöö jms simulaatorid. Neil on oma libedasõidurada. Minu ajal sai pidurdust testida nii absiga kui ka ilma.
Igale mu arukale soovile tuldi vastu - 1 sõidutund pimedas vihmaga jne jne.
Omanik on koolide liidu president vms asjataja - ühesõnaga huviline ka peale ärilise.

Mu tütar teeb seal oma kategooriad, rohkem ei olegi vaja öelda tegelikult.

Aga mulle meeldib.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”