A-kategooria kursused

Otsustasid endale mootorratta load teha ja mootorratturiks hakata? Räägi siin kõigest, mis on seotud mootorratta lubade, eksamite, koolituse, lihtsalt tsiklisõidu või liikluse ja seadustega. Kindlustusest räägi ka siin.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
mammuil
Postitusi: 24
Liitunud: 06 Apr 2015, 23:41
Asukoht: Tallinn

A-kategooria kursused

Lugemata postitus Postitas mammuil »

Hei-Hopsi,

Hooaeg paljude jaoks läbi selleks aastaks, kuid ega pole kaugel kui juba uus hooaeg hakkab ja enne seda taas mootorratta lubade tegemine teemaks.
Ma püüan juba praegu infot hakata koguma.

Sooviks kevadel minna ja alustada samuti enda teed lubade poole. Rääkige ja soovitage omast kogemusest head õppevõimalust Tallinnas. Momendil puudub hea info, kus võiks õppima hakata. Soov oleks leida hea õpetaja, kel on ikka närvi inimesega, kes alustab täiesti 0-st sõitmist, ühesõnaga A ja O. Hea oleks sealjuures teada ka õppesõitude asukohtade kohta, sest pean arvestama ka võimaliku ühistranspordiga.

Muidugi, et hinnad ka lakke ei hüppaks.

Head adekvaatset tagasisidet oodates.
Päikest!



***Sometimes life can be tough. But always remember, so are you!***

reimps

Re: A-katekooria kursused

Lugemata postitus Postitas reimps »

Motokaru ja Raido on see, keda sa vajad.


Emoto
Postitusi: 16
Liitunud: 03 Okt 2013, 16:20

Re: A-katekooria kursused, mootorratta load

Lugemata postitus Postitas Emoto »

Soovitan samuti Motokaru

Läksin Motokarusse tänu soovitustele. Ise kõigega rahul.
Rahulik õpetaja, sõidu ajal ei räägi liiga palju.
Väga korralik varustus ja igaühele peaks sobiv suurus olemas olema. Käisin korra sõitmas ühe teise linna koolis, kus oli üks kiiver kõigile.

Teooria toimub klassis, õpetaja räägib peale teooria ka oma kogemustest.
Oma sõiduplats oli kalda tänaval.

Varasem kogemus puudus, nüüd rohkem kui kaks aastat sõidetud ja ühtegi õnnetust ei ole veel olnud.

Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: A-katekooria kursused

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Autosõit OÜ-d soovitan viimase võimalusena kaaluda. Teooriat ja platsisõitu õpetati eeldusel, et nii kui nii kõik on juba lubadeta aastaid liikluses sõitnud ja kui linnasõiduks läks, siis tuli välja, et nüüd on aeg hakata sõitmist õppima.. Samas - load saab kätte.. :D

Kasutaja avatar

Locke
Postitusi: 37
Liitunud: 13 Apr 2008, 22:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: A-katekooria kursused

Lugemata postitus Postitas Locke »

elektromargu kirjutas:

Autosõit OÜ-d soovitan viimase võimalusena kaaluda. Teooriat ja platsisõitu õpetati eeldusel, et nii kui nii kõik on juba lubadeta aastaid liikluses sõitnud ja kui linnasõiduks läks, siis tuli välja, et nüüd on aeg hakata sõitmist õppima.. Samas - load saab kätte.. :D

Ebaõnn!
Sain oma A kati koolituse just sealt koolist. Ja sugugi polnud nii nagu eelpool kirjeldatud, pigem vastupidi.
Asjalikult aga samas ilma mingit mullijuttu.
Instruktoriks oli Ilmar, siiamaani saan öelda ainult kiidusõnu! (w)
Teiste instruktorite kohta ei tea midagi.

If you don't respect our life, we don't respect your laws
Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: A-katekooria kursused

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Locke kirjutas:
elektromargu kirjutas:

Instruktoriks oli Ilmar, siiamaani saan öelda ainult kiidusõnu! (w)

Mul klassis ja linnas oli ka Ilmar. Klassis ta rääkis põhiliselt sellest, kuidas ta tsiklisõidust tüdinud on ja kuidas ta tahaks, et mitte keegi tsikliga sõidaks (kunstiliste liialdustega, loomulikult).. Aga, jah, linnas õpetas ta mulle sõitmise selgeks. Ainuke asi millega ma ei nõustu, on sõiduõpetajate komme ohtlikke manöövreid ettenäitamise teel õpetada. Kui ma lõpetan pöörde ritta, millest ma pean kohe ümber reastuma, et sõitu otse jätkata, siis pole vaja keerata mulle kohe külje alla, et näidata, kuidas autod võivad teoreetiliselt mul ümberreastumise ära nullida. Võib-olla selline manööver poleks tundunud nii ehmatav tingimustes, kus mul eelnevalt platsil sõit selgeks oleks õpetatud, aga kui ma reaalselt alles üritan selgeks teha, kuidas ma käikudega pidurdama peaksin jne, siis pigem võiks sellistele asjadele suuliselt viidata. Eriti omapärane oli see, et riikliku sõidueksami vastuvõtja tegi Pärnus linnasõidul täpselt sama lükke illustreerimaks sõidureal vale paiknemise ohte. Ma olen üle 15 aasta autoga linnas liigelnud ja tean, et autojuhtide seas on väga palju idioote. Ei ole mingit vajadust hakata mulle seda eksami tegemisel demonstreerima..
:wack:
A muidu Ilmar on muhe, jah.

Kasutaja avatar

Teema algataja
mammuil
Postitusi: 24
Liitunud: 06 Apr 2015, 23:41
Asukoht: Tallinn

Mootorratta load

Lugemata postitus Postitas mammuil »

Hmm.. Olgu.
Motokaru soovitust varemgi tähele pannud. Natukene tundus vaid kallis muud midagi. Samas kui mootorratta sõitu selgeks soov saada, siis sellesse tuleb investeerida. Asukoha suhtes tundub ka hea olema, eriti kui sõiduplats ja õppeklass sarnases kandis on.
Mootorratturi sõiduvarustus on tegelikult mul endal olemas. Mõned hooajad saanud ikka seljakotiks olla, kuid nüüd lõplik soov ka ise selgeks saada see lõbu. Kadedaks ajab kui näed mootorrattureid linnapildis tiirlemas :)

***Sometimes life can be tough. But always remember, so are you!***
Kasutaja avatar

Laur
Postitusi: 377
Liitunud: 18 Nov 2005, 18:37
Tsikkel: VTX1800R
Asukoht: Muhv nõudmiseni
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: A-katekooria kursused

Lugemata postitus Postitas Laur »

Kas mingeid muid kategooriad all pole? Või mis seal õppeklassis tehakse?

M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans

MargusL
Postitusi: 42
Liitunud: 14 Aug 2015, 11:22
Tsikkel: Suzuki GSF600N Bandit 96.
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: A-katekooria kursused

Lugemata postitus Postitas MargusL »

Ma võtsin e-kursuse ja sõiduõpetajaks oli eelpoolnimetatud Ilmar. Autokooliks OÜ autosõit ja kiidan kahe käega. Pole ühtegi etteheidet. Ja minule tegi ta need paiknemise vead jms ikka suuliselt selgeks mitte ei üritanud kuskile külje alla pugeda.

Kasutaja avatar

zombi
Postitusi: 303
Liitunud: 08 Apr 2015, 03:17
Tsikkel: Honda VT600 Shadow
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 39 korda

Re: A-katekooria kursused

Lugemata postitus Postitas zombi »

nu mina soovitaks Odiumi. plats Tuulikus, Kadaka teelt ei ole liiga pikk maa vantsida. enne lastakse platsil tunnetus kätte saada kui mootorattaga tänavale veetakse.
ahjaa, samal platsil saab hiljem ka Maanteameti eksameid vist teha.

Kavrossist Hondani. Vahepeal ka Hiina needust.
Kasutaja avatar

arendaja
Postitusi: 285
Liitunud: 05 Mai 2007, 09:54
Tsikkel: Tenere 700
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 6 korda

Re: A-katekooria kursused, mootorratta load

Lugemata postitus Postitas arendaja »

Kas koolitaja reaalne mootorattaga sõidu teadmiste pagas võiks ka olla oluline faktor koolitaja valikul...
Mitmed siinpool mainitud koolitajad koolitavad täpselt niipalju, et mootorratturi load saaks tehtuks. Ehk see, kuidas koolitatav reaalselt mootorratast valitseb on teisejärguline, peaasi, et antud ülesanded tehtuks saab.

Mõned huvitavad näited: asend ratta peal, pilgu suunamine, pidurdustehnika, põikeharjutuse sooritamine siduriga - vastupööramine...
Vaene uhke juhiloa omanik ju ise ei oska arvatagi, et talle kõiki olulisi asju ei mainitud. Minnes siis nt Motosurvivali koolitusele, jõuab kohale karm reaalsus, et tegelt A ja O jäeti täiesti ära. Trambiti peamiselt linna ja liiklust.

Ise sain ka kunagi autokoolist sellise koolituse ja load esimese korraga ning Motosurvivalil selgus, et tegelt ei valda motikat nagu üldse, kui tuua nn linnasõidu mugavustsoonist välja. Joppas, et sattusin survivalile kohe esimene hooaeg - jäin ellu.

Slr 650 > Gsxr 600 > Hornet 919 > Cbr1000rr > Mt09 > Tenere 700

reimps

Re: A-katekooria kursused

Lugemata postitus Postitas reimps »

Motokaru võibolla veidi kallima hinna teeb kuhjaga tasa kvaliteet. Tean seda nii omast käest kui selle aasta jooksul sealt läbi käinud enda minionite tagasisidest.


sergeiok
Postitusi: 2
Liitunud: 20 Juul 2015, 11:55
Tsikkel: Kawasaki Z 750
Asukoht: Tallinn

Re: A-katekooria kursused

Lugemata postitus Postitas sergeiok »

Motokoolitus OÜ Uno ja Raivo sulle abiks. Suurepärane kool, instruktorid tugevad proffit.. SOOVITAN.


unimyts
Postitusi: 15
Liitunud: 10 Juun 2012, 13:12
Tsikkel: VTR1000F

Re: A-katekooria kursused

Lugemata postitus Postitas unimyts »

Soovitaks ka Motokoolitus OÜ-d. Mootorrattaid on mitu ning ka motosõidu varustuse saad kohapealt.
Teooria on ainult mootorratta ja mootorratturi spetsiifiline ning lisaks on neil slaidid tehtud Tallinna nn tõmmeka kohtadest, kus ARK-i eksaminaatoritel meeldib inimesi testida.
Platsil olles tehakse ka mootorrattaga vastupööramine selgeks. Olaf on koolitajana väga ok tüüp ning mõnikord viib linnasõitu läbi ise tsiklil olles. Uno on ka väga kogenud õpetaja, kuid kui midagi valesti teed võib päris käredalt seda õelda. Igatahes ARKi eksamil probleeme ei tekkinud.


wares
Postitusi: 1
Liitunud: 20 Okt 2015, 10:45

Re: A-katekooria kursused

Lugemata postitus Postitas wares »

Minu esimene postitus :)

Tegin sellel suvel A-kategooria Kalju Autokoolis. Teooria toimus Jakobsoni 3 klassiruumis, õppesõidud ja plats algasid Nõmmelt. Hind oli üpris hea (350). Õpetajaks oli Kalju ise. Kogemustega mees tundus, teadis mida on vaja eksamil osata ja nõudis rohkemgi (nt. pidurdamisel ei lubanud enne joont gaasi maha lasta, möödapõige ühtlase gaasiga, aeglasel sõidul õpetas kasutama sidurit ja jalgpidurit koos). Seetõttu oli eksami platsisõit suht lihtne, kus eksamineerija suhtus nendesse detailidesse palju leebemalt. Puuduseks on ehk see, et Kalju Autokoolil ei ole nö ARK-is broneeritud eksamisõiduaegu, mistõttu võib suve lõpupoole eksamile saamine probleemseks osutuda. Sain ise eksamiaja Odium autokooli kaudu ja tasuta (ARK soovitas nendega kontakteeruda). Tänud neile selle eest. Eksam sai tehtud esimese korraga. Täis A kategooria ratas on Kawasaki ER6, 2010 aasta. Otsustasin ise selle autokooli kasuks arvestades ARK-i A-kategooria eksami esimesel korral sooritamise protsendi (75%) ja hinna suhet.

Terv.

Kasutaja avatar

Teema algataja
mammuil
Postitusi: 24
Liitunud: 06 Apr 2015, 23:41
Asukoht: Tallinn

Re: A-katekooria kursused

Lugemata postitus Postitas mammuil »

Hmmm... niipalju kui on inimesi on ka arvamusi.
Ja otsustamist ikka päris kergemaks ei muuda.
Mul varasemast ikka B-kat olemas. Aga mulle meeldib asja õppida kui keegi ikka räägib lives asjast mitte kuskil ekraanil.Niigi iga päev saab päevläbi tööl ekraani passida, siis kodus õppimine videode arvelt mulle küll ei istu. Kunagi ei saa juurde küsida kui mõni selgusetu koht tuleb.
Ja asukoht on mulle väga oluline. Kesklinnas ja kuskil mutiaugus ei taha käia kuhu muul ajal ligipääs on raskendatud.
Näis...

***Sometimes life can be tough. But always remember, so are you!***

sergeiok
Postitusi: 2
Liitunud: 20 Juul 2015, 11:55
Tsikkel: Kawasaki Z 750
Asukoht: Tallinn

Re: A-katekooria kursused

Lugemata postitus Postitas sergeiok »

Motokoolituse õppeklass asub Koskla ja Mooni tn ristmikul, Kristiines. Teooria tundides kidlasti magama ei jää. Sõidutunnid toimuvad sama õppesõiduplatsil kus sa pärast ARK'i eksamid hakkad tegema . :-) .

P.S. Aga valik on Sinu !!!!

Kasutaja avatar

mel09
Postitusi: 41
Liitunud: 05 Mai 2015, 09:51
Tsikkel: TDM900
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: A-katekooria kursused

Lugemata postitus Postitas mel09 »

sergeiok kirjutas:

Motokoolitus OÜ Uno ja Raivo sulle abiks. Suurepärane kool, instruktorid tugevad proffit.. SOOVITAN.

Tegin samuti sel kevadel koolituse Motokoolituses ja soovitan samu õpetajaid. Nõrgema närvikavaga inimesele sobib eriti Raivo. Meil oli küll suurepärane klapp. Uno samuti suurte kogemustega ja muhe tüüp.
Teooriat andis seal teise peamise soovitusena kõlanud kooli "Motokaru" Raido.
Eks sinna Tuuliku platsile pääsemine on kuidas kellelegi.


eugan38
Postitusi: 4
Liitunud: 29 Juul 2015, 15:31
Tsikkel: Suzuki GSR600

Re: A-katekooria kursused

Lugemata postitus Postitas eugan38 »

2015 aasta juuli keskpaiku sai mindud Autosõit OÜ-sse. Enne seda polnud kordagi tsikli lenksugi puudutanud.
Teooria sai kiirelt selgeks e-õppe vormis, mõned tunnid platsil (Männikul) ja linna peal õppetunnid.
Viimased õppetunnid lubati isegi oma tsikliga teha ja ARK-i eksam sai tehtud samuti oma tsikliga.
Septembri alguses oli A-kati load juba käes.

Ei ole ühtegi halba sõna öelda omalt poolt Autosõit OÜ kohta. Lisakulutusi seoses õppega ei kaasnenud. :D


Martti.S
Postitusi: 22
Liitunud: 25 Juul 2015, 22:48
Tsikkel: Suzuki GSX 600F

Re: A-katekooria kursused

Lugemata postitus Postitas Martti.S »

unimyts kirjutas:

Soovitaks ka Motokoolitus OÜ-d. Rattaid on mitu ning ka varustuse saad kohapealt.
Teooria on ainult mootorratta spetsiifiline ning lisaks on neil slaidid tehtud Tallinna nn tõmmeka kohtadest, kus ARK-i eksaminaatoritel meeldib inimesi testida.
Platsil olles tehakse ka vastupööramine selgeks. Olaf on koolitajana väga ok tüüp ning mõnikord viib linnasõitu läbi ise tsiklil olles. Uno on ka väga kogenud õpetaja, kuid kui midagi valesti teed võib päris käredalt seda õelda. Igatahes ARKi eksamil probleeme ei tekkinud.

Minu poolt +1.
Just 2015 käisin Motokoolituses ja väga rahul. Sõiduõpetajaks kindlasti Uno! Kui põhjust on, siis ütleb karmilt, aga sellest tulebki õppida.

Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2453
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 191 korda
Kontakt:

Re: A-katekooria kursused

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

sergeiok kirjutas:

Motokoolituse õppeklass asub Koskla ja Mooni tn ristmikul, Kristiines.

Teemahuvilistele update:
Motokoolituse teooriatunnid on kolinud ringi mototemaatilisse StreetMoto õppeklassi Pärnu mnt 323: http://www.motokoolitus.ee/kontakt/
Endiselt jätkab samas klassis teooriatundidega ka Motokaru autokool: http://motokaru.ee/kontakt/

Seega - StreetMoto majast on saanud tõesti see, mida iga tsiklihuviline peaks ihaldama: motokool, motoklubi, sõiduvarustus, varuosad ja hooldus ning lisaks mitu sarja ja eraldi motoüritust :-)

StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee
Kasutaja avatar

nightwalker
Postitusi: 34
Liitunud: 25 Dets 2015, 10:04
Tsikkel: Honda VFR750
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 3 korda

Re: A-katekooria kursused

Lugemata postitus Postitas nightwalker »

julgen soovitada ka load.ee kursusi :)

Kasutaja avatar

KatS
Postitusi: 5
Liitunud: 01 Apr 2016, 20:06
Tsikkel: Kawasaki Versys
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: A-kategooria kursused

Lugemata postitus Postitas KatS »

Enam kui aasta tagasi olin sama dilemma ees. Valituks sai Motokaru OÜ ning jäin igati rahule. Terve motokoolitus oli väga praktiline ning asjalik. Peale pikka tööpäeva tundide kaupa teoorias istudes ei tulnud kordagi tüdimust peale. On ehk veidi kallim teistest valikutest, kuid samas igat senti väärt! :D


Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: A-kategooria kursused

Lugemata postitus Postitas Prets »

Tartus sai tehtud kool Zebras, Alo, nende ainus A-kati õppejõud on väga pädev, suunas eksamisõidule Tallinnasse lisatunniks ka Motokarusse ja oli ka seal suurepärane.
Zebral ka uued ja head rattad, A2 jaoks 2016 CB500 ja täis-A jaoks sama aasta CB650.

(togi)
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: A-kategooria kursused

Lugemata postitus Postitas Krl »

Klassis istudes teooria õppimine tundub iseenesest lauslollus, kui juba mingid kategooriad all on ja liiklus päris uus asi ei ole.

Käisin ka Autosõit OÜ`s. Varustus mis neil pakkuda, oli ikka väga tagasihoidlik ja sõiduõpetaja huvi asja vastu minimaalne. Platsil lasti ise tiirutada lihtsalt ja kui kohustuslikud sõidud tehtud, siis anti hinnang, et eks sa ise tead. Kas tahad eksamile minna, või veel sõita. Täiskasvanud inimene ju :D

Aga load sai kätte ja eks see ju peamine eesmärk olegi. Hind seal vist just turu soodsaim ei olnud.


reimps

Re: A-kategooria kursused

Lugemata postitus Postitas reimps »

Olin ülbe ja võtsin just Zebra Motokoolituse (võin nime teise poolega mööda panna natuke) tasuta reklaami katse maha. Ma leian, et siin (ja taolistes) teemades peaks reklaami eest hoolitsema ikka kliendid.

Kasutaja avatar

Zebra Motokoolitus
Postitusi: 5
Liitunud: 26 Veebr 2018, 20:15
Tsikkel: BMW R 1200 GS
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Re: A-kategooria kursused

Lugemata postitus Postitas Zebra Motokoolitus »

Vabandust, postitus läks vist vähe valesse kohta.


reimps

Re: A-kategooria kursused

Lugemata postitus Postitas reimps »

Juba parem :)

Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: A-kategooria kursused

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Spoiler
Krl kirjutas:

Klassis istudes teooria õppimine tundub iseenesest lauslollus, kui juba mingid kategooriad all on ja liiklus päris uus asi ei ole.

Käisin ka Autosõit OÜ`s. Varustus mis neil pakkuda, oli ikka väga tagasihoidlik ja sõiduõpetaja huvi asja vastu minimaalne. Platsil lasti ise tiirutada lihtsalt ja kui kohustuslikud sõidud tehtud, siis anti hinnang, et eks sa ise tead. Kas tahad eksamile minna, või veel sõita. Täiskasvanud inimene ju :D

Aga load sai kätte ja eks see ju peamine eesmärk olegi. Hind seal vist just turu soodsaim ei olnud.

Huvitav (loe: kurb) kuulda, et seal Autsõidus viimase nelja aasta jooksul mitte midagi muutnud ei ole.. Mul oli täpselt sama kogemus seal.

Kasutaja avatar

roger
Postitusi: 67
Liitunud: 15 Juul 2017, 17:32
Tsikkel: R1, XL883R
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: A-kategooria kursused

Lugemata postitus Postitas roger »

Spoiler
ElectroMoto kirjutas:
Krl kirjutas:

Klassis istudes teooria õppimine tundub iseenesest lauslollus, kui juba mingid kategooriad all on ja liiklus päris uus asi ei ole.

Käisin ka Autosõit OÜ`s. Varustus mis neil pakkuda, oli ikka väga tagasihoidlik ja sõiduõpetaja huvi asja vastu minimaalne. Platsil lasti ise tiirutada lihtsalt ja kui kohustuslikud sõidud tehtud, siis anti hinnang, et eks sa ise tead. Kas tahad eksamile minna, või veel sõita. Täiskasvanud inimene ju :D

Aga load sai kätte ja eks see ju peamine eesmärk olegi. Hind seal vist just turu soodsaim ei olnud.

Huvitav (loe: kurb) kuulda, et seal Autsõidus viimase nelja aasta jooksul mitte midagi muutnud ei ole.. Mul oli täpselt sama kogemus seal.[/quote]
Minul samas OÜ Autosõiduga väga positiivsed kogemused (õp Ilmar Riiman) - suures osas risti vastupidised sellele, mis eelnevalt kirjeldatud. Platsil kanti hoolt, et kõik ülesanded saaksid peensusteni selgeks ning linnasõit suudeti samuti selgeks teha, jäädes sealjuures väga rahulikuks. Varustuse kohalt ei oska muidugi kaasa rääkida - enamus varustust oli endal juba õppides olemas.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”