Käega tervitamisest.

Otsustasid endale mootorratta load teha ja mootorratturiks hakata? Räägi siin kõigest, mis on seotud mootorratta lubade, eksamite, koolituse, lihtsalt tsiklisõidu või liikluse ja seadustega. Kindlustusest räägi ka siin.

Moderaator: Moded


Bastard
Postitusi: 759
Liitunud: 12 Sept 2010, 19:42
Tsikkel: TDM900
Asukoht: est
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Käega tervitamisest.

Lugemata postitus Postitas Bastard »

Sai porgandiga natuke mööda Eestit hulgutud ja ei pannud tähele küll, et mõni tsiklimees vastu tervitamata oleks jätnud, olenemata sellest kas tal oli RRR-tüüpi baigiline või Honda Goldwing. Isegi tee ääres seisev motopolitseinik tervitas :bsmile:



Kasutaja avatar

antsa911
Postitusi: 122
Liitunud: 27 Jaan 2010, 10:13
Tsikkel: Yamaha Dragstar 1100

Re: Käega tervitamisest.

Lugemata postitus Postitas antsa911 »

Kui juba motopolitseinikele jutt läks, siis mind hämmastas ka, kui ma esimest korda nägin Pärnu avalaksult tulles, et motopolitseinik tervitas. Nüüd on seda veel korra juhtunud. Ju nad siis tunnevad ka kambavaimu, seni kuni "väänata" vaja ei ole :).


reimps

Re: Käega tervitamisest.

Lugemata postitus Postitas reimps »

antsa911 kirjutas:

Kui juba motopolitseinikele jutt läks, siis mind hämmastas ka, kui ma esimest korda nägin Pärnu avalaksult tulles, et motopolitseinik tervitas. Nüüd on seda veel korra juhtunud. Ju nad siis tunnevad ka kambavaimu, seni kuni "väänata" vaja ei ole :).

Eks nad tahaks ka peale keerata, lihtsalt niisama, aga sinine kombe ei luba :mrgreen:
Mirjami-nimeline pikka kasvu motopolitseinik küll, ma olen selles üris kindel - mõned aastad tagasi päästis ta mu ühest vaidlusest tehnilistel teemadel neljarattalise patrulliga :bsmile:
Vahetevahel eksivad küll päris politseinikud ka mentide hulka ära. Need viipavadki esimesena.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7344
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Käega tervitamisest.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Otsisin küll midagi hoopis muud aga leidus hoopis see. Täpselt siinsesse teemasse.
"Motorcycle Etiquette: How Not To Wave Like A Dork!"
http://thetimerider.hubpages.com/hub/Mo ... eLikeADork#

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Järve
Postitusi: 31
Liitunud: 19 Mai 2012, 23:13
Tsikkel: SV650N ; GSX600F
Asukoht: Tallinn/Nõmme
Tänatud: 1 kord

Re: Käega tervitamisest.

Lugemata postitus Postitas Järve »

Lisaks tervitamisele võib teinekord ka midagi rohkemat vaja minna öelda 8)


Kasutaja avatar

Kontorirott
Postitusi: 93
Liitunud: 12 Dets 2008, 10:27
Tsikkel: Honda Deauville
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda

Re: Käega tervitamisest.

Lugemata postitus Postitas Kontorirott »

See pole küll päris teemasse, aga . .
täna, liikudes autoga Viljandist Tartu poole, veidi enne Tänassilma küla (Uusna lähedal), jõudis mulle järele Ninja. Ma tõmbasin autoga veidi paremale, tegelikult lihtsalt selleks, et tahtsin peeglist paremini näha,milline tsikkel järgi jõudis. Tema veeres minust vaikselt mööda - kas telgjoone peal või mõni sentimeeter meie sõidureas. Alles siis, kui ta mööda sai ja tänutäheks jalaga viipas, tuli mul meelde, et kunagi lugesin siin foorumis, et eurotsooni lõunaosariikides pidi see olema laialt levinud komme - niimoodi mööda lasta ja niimoodi tänada.
Aga mul endal võttis tagantjärele natuke kananaha ihule - kuna ma ei tõmmanud kõrvale teadlikult, siis sama hästi oleksin võinud kogemata ka tagasi kalduda. Aga vähemalt loodan, et nüüd püsib mul see asi meeles - kui mõni tsikkel järgi jõuab, annan teadlikult teed. Ja annan ka suunatulega märku, et tagasõitjal oleks julgem tunne, et me asjadest ühtemoodi aru saame.

IZ Jupiter (350) - tükk tühja maad - Aprilia Scarabeo (250), Honda Deauville
Kasutaja avatar

Ravat
Postitusi: 95
Liitunud: 25 Apr 2010, 02:35
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Käega tervitamisest.

Lugemata postitus Postitas Ravat »

Muudkui loen, et kõik tervitavad, ise tervitan ka aga siiani 90% Haapsalus kohatud tsiklistidest(vahet pole kas kroom või baigiline) ei vaevu vastu tervitama... nii, et niipalju siis kambavaimust... :roll:

Vabal ajal olen ma normaalne... aga vaba aega mul pole
Honda CBR600F 1990 "Põdravikat"
Piaggio Typhoon
BMW R1100S
Honda CBR1000F 1987
Aplilia SL1000 2003 Falco
Honda CBR1000F 1987
Keeway Zahara
Xmotos XB88 250cc
Asix Lizzard 250CC

Tuono

Re: Käega tervitamisest.

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Ravat kirjutas:

Muudkui loen, et kõik tervitavad, ise tervitan ka aga siiani 90% Haapsalus kohatud tsiklistidest(vahet pole kas kroom või baigiline) ei vaevu vastu tervitama... nii, et niipalju siis kambavaimust... :roll:

Pole hullu, Soomes sõitvad est nr ratturid ka enamus ei tervita ja samuti Soomes elavad rootslased!

Kasutaja avatar

onuke112
Postitusi: 10
Liitunud: 21 Aug 2009, 15:12
Tsikkel: zx6r 03´
Asukoht: Pärnu/Soome(Helsinki)

Re: Käega tervitamisest.

Lugemata postitus Postitas onuke112 »

Tuono kirjutas:
Ravat kirjutas:

Muudkui loen, et kõik tervitavad, ise tervitan ka aga siiani 90% Haapsalus kohatud tsiklistidest(vahet pole kas kroom või baigiline) ei vaevu vastu tervitama... nii, et niipalju siis kambavaimust... :roll:

Pole hullu, Soomes sõitvad est nr ratturid ka enamus ei tervita ja samuti Soomes elavad rootslased!

Ma küll tervitan siin Soomes alati kui võimalust on... :bsmile:

Ära lenda kiiremini kui su kaitseingel sõita jaksab
Kasutaja avatar

Pan
Postitusi: 289
Liitunud: 28 Mai 2011, 10:35
Tsikkel: Kawabusa
Asukoht: Viljandi

Re: Käega tervitamisest.

Lugemata postitus Postitas Pan »

Kontorirott kirjutas:

See pole küll päris teemasse, aga . .
täna, liikudes autoga Viljandist Tartu poole, veidi enne Tänassilma küla (Uusna lähedal), jõudis mulle järele Ninja. Ma tõmbasin autoga veidi paremale, tegelikult lihtsalt selleks, et tahtsin peeglist paremini näha,milline tsikkel järgi jõudis. Tema veeres minust vaikselt mööda - kas telgjoone peal või mõni sentimeeter meie sõidureas. Alles siis, kui ta mööda sai ja tänutäheks jalaga viipas, tuli mul meelde, et kunagi lugesin siin foorumis, et eurotsooni lõunaosariikides pidi see olema laialt levinud komme - niimoodi mööda lasta ja niimoodi tänada.
Aga mul endal võttis tagantjärele natuke kananaha ihule - kuna ma ei tõmmanud kõrvale teadlikult, siis sama hästi oleksin võinud kogemata ka tagasi kalduda. Aga vähemalt loodan, et nüüd püsib mul see asi meeles - kui mõni tsikkel järgi jõuab, annan teadlikult teed. Ja annan ka suunatulega märku, et tagasõitjal oleks julgem tunne, et me asjadest ühtemoodi aru saame.

Ilmselt olin selle sinise Ninjaga mina!!??. Kuna olen kulgenud erinevates riikides rohkem kui normaalse inimese sõrmedel ja varvastel kokku on võimalik lugeda, siis teeb erilist headmelt kui kohtan EESTIS inimest kes, kes suhtub mootorratturisse heatahtlikult. Meil ei ole see just eriti levinud käitumismall. Kui keegi mulle, kui mootorratturile, teed möödumiseks ruumi teeb, püüan kõigile mõistetaval kombel ka oma tänulikkust väljendada.

Elevandil ei ole vaja haukuda. Teda märgatakse niisamagi.

kurikristjan
Postitusi: 1253
Liitunud: 29 Juul 2009, 05:11
Tsikkel: SV1000
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Käega tervitamisest.

Lugemata postitus Postitas kurikristjan »

Olen komistanud mitme autojuhi otsa kes tervele pundile (4-5 ratast) teed annavad, igati kiidetav nähtus! :)

Kasutaja avatar

Black Spirit
Postitusi: 22
Liitunud: 23 Sept 2012, 22:21
Tsikkel: VT750C2B

Käega tervitamisest

Lugemata postitus Postitas Black Spirit »

Reede õhtul, s.o. 05.oktoobril, kella 18:45 ajal märkasin Kadaka- ja Ehitajate tee ristmikul, suunaga Kadaka Serlveri poole ühte tüdrukust õpperatturit /vähemalt loodan, et oli.../ koos õppeautoga koolisõitu tegemas. Ilm oli suhteliselt vesine ja kole ja ma ei saanud tervitamast jätta seda noort õppebikerit, kes 600-st taltsutas /vist/. Hetkeks paistis visiiri tagant ka väike lootusesäde tüdruku silmist. Respect!

FORTES FORTUNA ADIUVAT

suzie
Postitusi: 4
Liitunud: 16 Mai 2012, 11:27
Tsikkel: Suzuki GSX-R750
Asukoht: Pärnu

Re: Käega tervitamisest.

Lugemata postitus Postitas suzie »

antsa911 kirjutas:

Kui juba motopolitseinikele jutt läks, siis mind hämmastas ka, kui ma esimest korda nägin Pärnu avalaksult tulles, et motopolitseinik tervitas. Nüüd on seda veel korra juhtunud. Ju nad siis tunnevad ka kambavaimu, seni kuni "väänata" vaja ei ole :).

Mind tervitasid motopolitseinikud möödaläinud suve jooksul kõik 5 korda, mil ma nendega teel kohtusin, esimesena. Esimesena, kuna alles suve algul sai A-kat omistatud ja täitsa uus asi see tervitamine. Nüüd juba käpas, kuigi vahel ei märgata :roll: Ei olegi alati nendega kokkupuude ebameeldiv :D


petz
Postitusi: 1443
Liitunud: 20 Juun 2005, 11:29
Tsikkel: KMZ sidecar, Super Tenere
Asukoht: Lilli-Nuia-Viljandi-Emmaste
Tänatud: 2 korda

Re: Käega tervitamisest.

Lugemata postitus Postitas petz »

suzie kirjutas:

Mind tervitasid motopolitseinikud möödaläinud suve jooksul kõik 5 korda, mil ma nendega teel kohtusin, esimesena.

vb-olla andis motopolitseinik käega peatumismärguande :mrgreen:

Kasutaja avatar

Välejaan
Postitusi: 118
Liitunud: 03 Sept 2012, 09:32
Tsikkel: XJR1200

Re: Käega tervitamisest.

Lugemata postitus Postitas Välejaan »

vastutulevat ratast on raske käe märguandega peatada :D motopolitseil ikka vilkurid selleks. Ise tervitan ka igal võimalusel. Annab kohe hea enesetunde. Õppesõidu omadele ei julge käppa visata, äkki lehvitavad vastu ja ununeb neil endal mõni liiklusmärk kahe silma vahele või hoopiski kukub mõni. Ja ma olen vähe kohanud neid vilkurikummardajaid kellel on vaja "väänata". Enamus ikka mõistlikud.


Jorma
Postitusi: 320
Liitunud: 18 Aug 2008, 02:55
Asukoht: Harjumaa

Re: Käega tervitamisest.

Lugemata postitus Postitas Jorma »

Osad on nii ennast täis, et 125cc sikklit ei tervita. No krt, see, et sul suurem kubatuur on, ei tähenda, et sa nii palju tähtsam sõitja oled.

Kasutaja avatar

Sten
Postitusi: 822
Liitunud: 14 Mai 2011, 08:39
Tsikkel: ZX10R Fighter
Asukoht: Tallinn - 56934211
Tänanud: 6 korda

Re: Käega tervitamisest.

Lugemata postitus Postitas Sten »

Tegelikult suurus loeb , rääkigu vanarahvas mis tahab :mrgreen:

Pooleldi ise tehtud , pooleldi hästi tehtud ...
Kasutaja avatar

udupeenike
Postitusi: 231
Liitunud: 27 Juun 2007, 21:18
Tsikkel: ---
Asukoht: Tallinn

Re: Käega tervitamisest.

Lugemata postitus Postitas udupeenike »

Mina viskan kõigile käppa, kui just vasak ja parem käsi mõlemad kasutuses ei ole. Veidi rohkem keskendumist nõuab ringi peal sõites tervitamine, aga enda jaoks olen asja selgeks saanud. Pühapäeval sai Haabersti ringil tervitatud kahte enduro meest, kes viisakalt vastu noogutasid, kuna neil käed sidureil.

Viisakus ennekõike!
Mikk
Honda CB500 -- Yamaha XJ 600 S -- Kawasaki KL650 A -- Yamaha XTZ 660

extremist
Postitusi: 603
Liitunud: 31 Aug 2010, 19:57
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Käega tervitamisest.

Lugemata postitus Postitas extremist »

Jaa alguses arvasin sama aga tegelikult pole kubatuuri kaugelt näha. Võib olla kleenuke supermoto või vähe väiksem bike aga kes reaalselt ikka nii väga nopib neid detaile. Alles möödudes võib kuulda mõnusat 2t pininat :mrgreen:

Üldse võiks kergemalt asja võtta... viskad käppa või ei viska ja kogu moos :bsmile:
Neid mitte märkamisi ja teisi tegevusi tsiklil on palju erinevaid seega ühe tervituse pärast ei saa teise venna koeratõugu ennustada.. vist

Kasutaja avatar

Kontorirott
Postitusi: 93
Liitunud: 12 Dets 2008, 10:27
Tsikkel: Honda Deauville
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda

Re: Käega tervitamisest.

Lugemata postitus Postitas Kontorirott »

extremist kirjutas:

Üldse võiks kergemalt asja võtta... viskad käppa või ei viska ja kogu moos :bsmile:
Neid mitte märkamisi ja teisi tegevusi tsiklil on palju erinevaid seega ühe tervituse pärast ei saa teise venna koeratõugu ennustada.. vist

Pihtas-põhjas. Esiteks see, et kui keegi parajasti ei tervita, siis ei tähenda, et ta ebaviisakas on - võib-olla on tõesti kõik jäsemed tööd täis või lihtsalt märkas liiga hilja. Teiseks kiidan muidugi hoolega takka sellele jutule, et pole mõistlik üritada suuruse järgi vahet teha - kuna ma hiljuti "ronisin maha" 250-se rolleri seljast, siis loomulikult pole ma rahul, kui keegi hakkab suuruse järgi vahet tegema. (Pealegi on tsikli suurust suhteliselt lihtne muuta erinevalt mõne ihuliikme suurusest . . ) Ma ise tervitasin ka rolleri seljas istudes alati ja enamasti tervitati ka vastu. Tõsi küll - 50-seid rollereid ma reeglina ei tervita - lihtsalt selle pärast, et nad ei saa aru, milles asi. Mõnikord automaatselt käpp tõuseb ja siis näed peeglist, kuidas kutt vahib üle õla - kes see oli? Või kui rolleri otsas istub mõni vanaätt, siis need jagavad veel vähem matsu (ma ei väida, et see on absoluutne reegel).

IZ Jupiter (350) - tükk tühja maad - Aprilia Scarabeo (250), Honda Deauville

suzie
Postitusi: 4
Liitunud: 16 Mai 2012, 11:27
Tsikkel: Suzuki GSX-R750
Asukoht: Pärnu

Re: Käega tervitamisest.

Lugemata postitus Postitas suzie »

petz61 kirjutas:
suzie kirjutas:

Mind tervitasid motopolitseinikud möödaläinud suve jooksul kõik 5 korda, mil ma nendega teel kohtusin, esimesena.

vb-olla andis motopolitseinik käega peatumismärguande :mrgreen:

No siis olin eriti nahaalne :ner:

Kasutaja avatar

Keilts
Postitusi: 26
Liitunud: 06 Juul 2012, 09:22
Asukoht: Tallinn

Re: Käega tervitamisest

Lugemata postitus Postitas Keilts »

Black Spirit kirjutas:

Reede õhtul, s.o. 05.oktoobril, kella 18:45 ajal märkasin Kadaka- ja Ehitajate tee ristmikul, suunaga Kadaka Serlveri poole ühte tüdrukust õpperatturit /vähemalt loodan, et oli.../ koos õppeautoga koolisõitu tegemas. Ilm oli suhteliselt vesine ja kole ja ma ei saanud tervitamast jätta seda noort õppebikerit, kes 600-st taltsutas /vist/. Hetkeks paistis visiiri tagant ka väike lootusesäde tüdruku silmist. Respect!

Omadest kogemustest võin öelda,et õppesõitu tehes need tervitused on tõesti väga teretulnud. Minul tegi südame iga jumala kord soojaks, kui keegi mulle kas naeratas, käppa viskas või pead noogutas..kuigi olin õppesõitja - kollase vestiga algaja, siis peale selliseid vihjeid teistelt "vadelt tegijatelt" tekkis endal palju suurem enesekindlus ja soe tunne,et ma nagu kuuluks ka kampa ja isegi algajaid tervitatakse heade mõtetega :)
Olen oma sõitmise ajal ikka ka üritanud neile käppa visata, ja saan täiesti aru,miks paljud on naelutatud silmadega asfaldisse ja ei tervita vastu...algajal on kõige muuga niipalju tegemist,et ei pruugi suuta kõike teha..aga kui ma näen,et vähemasti saan vastu säravad silmad ja võibolla väikse ettevaatliku naeratuse, siis tean,et sain vähemalt tuju heaks teha, kuna me ju kõik teame, mida algaja tunneb olles võibolla alles esimest korda tsikkli peal ja selles hullus liikluses :)

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1064
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 186 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Käega tervitamisest.

Lugemata postitus Postitas villy »

Jah mäletan seda, et kui ma Hiiu ülesõidu juures Kalju autokooli platsi nühkisin siis mööda Pärnu mnt-d sõitvad tsiklimehed/naised viskasid ka käppa. Tegi tuju väga heaks :)

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Käega tervitamisest.

Lugemata postitus Postitas 426f »

kui ikka ratas,kinnas ja riietus on tumedat värvi siis pole lihtsalt näha kas tervitati või mitte,suvel soomes sai korra lehvitatud valgele hayabusale vastu ta sõitis tuimalt sadulas 2 poliisi

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r

kalleu
Postitusi: 481
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: on
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Käega tervitamisest.

Lugemata postitus Postitas kalleu »

Lugupeetud noorbaikerid!
Palun võtke rahulikult ja ärge ponnistage igal võimatul hetkel kätt otsast ära lehvitada. Ristmikul foori taga oodates/kiirendades/pöörates piisab ka kergest peanoogutusest ja kõik saavad aru. Lihtsalt koomiline on kui hetk enne rohelist hakatakse lehvitama ja siis ratas välja suretatakse. Hullem kui keset pööramist sellepärast peaaegu risu pannakse (crash)

Turvalist kulgemist :bsmile:


minim2gnus
Postitusi: 328
Liitunud: 27 Mai 2012, 11:32
Asukoht: Kambja / Tartu.
Kontakt:

Re: Käega tervitamisest.

Lugemata postitus Postitas minim2gnus »

Kuna ise veel rolleri seljas ning isal seljakotiks bikel, siis harjunud käega viipamisega :roll: Rollerijuhtidele viipan alati, algselt viipasin ka kõikidele kaherattaliste juhtidele, kuid kui chopperi vennad ja mõned bikerid ei vaevunud kätt liigutamagi või pead, siis jäi see komme järjest väiksemaks (kuna üldpildis ju teiste ees imelik tõmmelda :wack: ) Igatahes, üritan sel hooajal ''viga'' parandada ning viibata kõigile kaherattaliste juhtidele, kui selleks sobiv hetk, aeg ja koht on, et mitte tekitada liiklusohtliku olukorda :bsmile:

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Käega tervitamisest.

Lugemata postitus Postitas sepp »

tagarattal on ägedam tervitada.... :mrgreen:

Kasutaja avatar

Nõmmik
Postitusi: 249
Liitunud: 01 Veebr 2013, 22:10
Tsikkel: Yamaha V-Star
Asukoht: Tallinn , Nõmme
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Käega tervitamisest.

Lugemata postitus Postitas Nõmmik »

sepp kirjutas:

tagarattal on ägedam tervitada.... :mrgreen:

Kinnise visiiri taga võib tervituseks silma ka pilgutada ! :wack:
Igatähes on see hea komme ja annab lisaväärtust ning avatust omavahelisel suhtlusel ! Sommid ja Rotid tunnevad sellest samuti puudust ning üritavad juurutada - kui meelde tuleb ! (w)

Argipäevas on vähe värvi - ole vähemalt ise nähtav !
Motoratturi diagonaalse helkur tähelepanu rihmade tootmine ja müük ...

Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Käega tervitamisest.

Lugemata postitus Postitas Rein »

minim2gnus kirjutas:

Kuna ise veel rolleri seljas ning isal seljakotiks bikel, siis harjunud käega viipamisega :roll: Rollerijuhtidele viipan alati, algselt viipasin ka kõikidele kaherattaliste juhtidele, kuid kui chopperi vennad ja mõned bikerid ei vaevunud kätt liigutamagi või pead, siis jäi see komme järjest väiksemaks (kuna üldpildis ju teiste ees imelik tõmmelda :wack: ) Igatahes, üritan sel hooajal ''viga'' parandada ning viibata kõigile kaherattaliste juhtidele, kui selleks sobiv hetk, aeg ja koht on, et mitte tekitada liiklusohtliku olukorda :bsmile:

Üldselt kui rollu, mopeed lehvab, siis ikka vastu tervitatud. Ehk noored peavad kultuuri endale sisse kasvatama ;)

Kasutaja avatar

Rourke
Postitusi: 10
Liitunud: 31 Aug 2013, 14:48
Tsikkel: Honda CB600F
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Käega tervitamisest.

Lugemata postitus Postitas Rourke »

Ükskord olin siduri või liiklusega liiga hõivatud ja ei jõudnud ühele kaasratturile kätt tõsta ja kui taha vaatasin, nägin vist keskmist sõrme tõusmas :D
Rohkem käe tõstmisega probleeme pole olnud.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”