Naisratturid!!!

Neiu, preili, proua, miss, madam... alafoorum moto- (ja ka mittemoto-) teemalisteks küsimusteks, arvamusteks ja teadaanneteks vaid ja ainult naistele. Eranditult.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
  • teemasid võivad alustada ainult naised
  • naised küsivad/arvavad/räägivad kuidas oskavad, mehed vastavad siis kui midagi asjalikku on öelda,
  • rumalaid küsimusi pole olemas,
  • meeste algatatud teemad leiavad siin kiire lõpu

Juula

Lugemata postitus Postitas Juula »

Jahh, seda ei oska küll kohe soovitada, et mis ratas vms. Ise tegin oma load Saaremaal ja väga rahul :wink: Naisrattureid just palju siin ei kohta ,aga sõbrantsiga ikka aegajalt Tallinna vahet kimame :D
Me siis rohkem chopperi austajad :wink:



Juula

Lugemata postitus Postitas Juula »

Jahh, seda ei oska küll kohe soovitada, et mis ratas vms. Ise tegin oma load Saaremaal ja väga rahul :wink: Naisrattureid just palju siin ei kohta ,aga sõbrantsiga ikka aegajalt Tallinna vahet kimame :D
Me siis rohkem chopperi austajad :wink:
Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

Ma ka suht "lonely rider", võtaks ka sappa ehk :roll:

Hans
V-MAX
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas mella »

irww. teema "naistega sõitma"

Kui mehed otsivad sõidukaaslasi, pole erilist reaktsiooni näha. Kui naised ilmuvad, on kohe "lonely ridereid" nagu seeni metsa all ;)

Naised, kirjutage aeg ja koht oma sõidu alguseks. Ja soovitavalt mõni suurem plats ;)
Kasutaja avatar

scryth
Postitusi: 1094
Liitunud: 26 Apr 2006, 09:18
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas scryth »

mella kirjutas:
Kui mehed otsivad sõidukaaslasi, pole erilist reaktsiooni näha. Kui naised ilmuvad, on kohe "lonely ridereid" nagu seeni metsa all ;)
Jajah... üleskutse oli koopereeruda, mitte kopuleeruda :twisted:
kus viga näed laita, seal mine ja hakka mölisema

loomha

Lugemata postitus Postitas loomha »

Soovitan ka OÜ Autosoitu. Varustuse ostsin osaliselt Paldiski mnt alguse Selverist, soovitan soojalt. Kinnaste ostmise muret õnneks ei jaga, meesterahval hea osta - küsin lihtsalt kõige suuremad kindad ning on parajad :D
Kasutaja avatar

nostrak
Postitusi: 133
Liitunud: 23 Apr 2007, 15:03
Tsikkel: K1200GT
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas nostrak »

Kui esmaspäeva pärastlõunal on huvi, võiks teha ringi Lahemaale.
Jägalast Vana-Peterburi mnt-le, Kiiu, Kolga-Aabla, Juminda neem, Loksa, Viinistu ja tagasi. Leesilt Harga on küll kruusatee, aga kas see segab?

Annushka

Lugemata postitus Postitas Annushka »

Kahjuks pean tunnistama, et olen nn vabakäigu vang, seega kopitan alati nädala sees 5-ni tööl.
Mõeldav oleks mingi retk teha ainult õhtu poole!
Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

Annushka kirjutas:
Kahjuks pean tunnistama, et olen nn vabakäigu vang, seega kopitan alati nädala sees 5-ni tööl.
Mõeldav oleks mingi retk teha ainult õhtu poole!
Sama siin, ca 6-7 paiku oleks täitsa mõeldav ja sel juhul max 50 km raadiuses.

Hans
V-MAX
Kasutaja avatar

Christina
Postitusi: 65
Liitunud: 12 Apr 2007, 10:32
Tsikkel: Kawasaki ER6N
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Christina »

sama minuga. Kella 5-ni tööl.

Liikuma saaks 6-7 vahel.
Kawasaki
Kasutaja avatar

nostrak
Postitusi: 133
Liitunud: 23 Apr 2007, 15:03
Tsikkel: K1200GT
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas nostrak »

pean vabandama, aga mul tuli täna endast olemata oludel üks kiireloomuline asi vahele.
Aga mis arvate ideest, kui teha üksildaste sõitjate mitteametlik klubi, näiteks kokku leppida mõni koht ja kell, kus õhtuti kohtuda, et siis tuurile minna, see võiks olla sõltumatu ratturi soost, rassist, usulistest vaadetest jne. Kel tahtmist ja viitsimist, veereb kohale ja ei mingeid muid kohustusi...:)
Kasutaja avatar

mufista
Postitusi: 439
Liitunud: 07 Apr 2005, 16:00
Tsikkel: Honda CBR
Asukoht: Turku

Lugemata postitus Postitas mufista »

nostrak kirjutas:
Aga mis arvate ideest, kui teha üksildaste sõitjate mitteametlik klubi, näiteks kokku leppida mõni koht ja kell, kus õhtuti kohtuda, et siis tuurile minna, see võiks olla sõltumatu ratturi soost, rassist, usulistest vaadetest jne. Kel tahtmist ja viitsimist, veereb kohale ja ei mingeid muid kohustusi...:)
.. seda tehakse ju kogu aeg...

grupisõit on aga üks hirmus asi... kõik kihhutavad ja kihhutavad...

*mufista eelistab kohale sõitmist ja kohvitamist.
Koduperenaine. Bitchsläpin moosilusikaga.
Kasutaja avatar

nostrak
Postitusi: 133
Liitunud: 23 Apr 2007, 15:03
Tsikkel: K1200GT
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas nostrak »

vot sellist rahulikku sõitu väikeste peatustega pean ka mina silmas.
Lisaks võiks veel olla väike ühine eesmärk, mida vaatama või imetlema minna jne.
Võtaks asja rahulikult...:)

Annushka

Lugemata postitus Postitas Annushka »

No just, et siis hoiaks madalat profiili...esialgu! :wink:
Kasutaja avatar

Bullrider
Postitusi: 216
Liitunud: 28 Juun 2005, 22:52
Tsikkel: Super Tenere, WR250, cr450f
Asukoht: Tuusula, Viljandi
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Bullrider »

Tehke ometi keski Helsinki lähedusse ka trett, oleks giidiks lausa - igavus tahab sõna tõsises mõttes ära tappa :( . Ma vaatan siin ka naisterahvad kytavad suht yksikuina ringi, tundub, et pole ka siinkandis see grupeerumine nii kerge miskit. Kusjuures imestama paneb naisterahvaste hulljulgus - kiirteel andsid ükspää vana ja kerge rattaga minna veoki järel, a mitte tuules, vaid nii lollis kauguses kus tuul juba kokku jookseb keerisesse - ratas loperdas silmnähtavalt ja ja mul oli neil järelsõites kylm higi otsa ees......
Kasutaja avatar

mufista
Postitusi: 439
Liitunud: 07 Apr 2005, 16:00
Tsikkel: Honda CBR
Asukoht: Turku

Lugemata postitus Postitas mufista »

Aga mina saaks naistega omavahel kokku küll...
Teeks väikesed kohvid. Vaataks kellel mis on... Kuidas sai, kuidas enesetunne on. Vaataks, kuidas keegi sõidab... jne.

*muf tegelt kardab kellegi kõrval sõita... tea, kes tuleb ja laiaks mufi sõidab...
Koduperenaine. Bitchsläpin moosilusikaga.
Kasutaja avatar

numan
Postitusi: 581
Liitunud: 04 Veebr 2007, 13:07
Tsikkel: Drag Star
Asukoht: Rakvere (Rockvere)
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas numan »

tuntud MSF gruppisõidu õppevideo eesti subtiitritega

Fainali ma sain sellega hakkama! kaks päeva pole isegi sõitmas käinud.

Tsiklimees on tsiklimehele sõber

Zidist
Postitusi: 878
Liitunud: 15 Aug 2004, 09:47
Asukoht: Viimsi

Lugemata postitus Postitas Zidist »

numan kirjutas:

tuntud MSF gruppisõidu õppevideo eesti subtiitritega

Fainali ma sain sellega hakkama! kaks päeva pole isegi sõitmas käinud.

Hea töö ning kindlasti kasulik kõigile!


piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

mufista kirjutas:

*muf tegelt kardab kellegi kõrval sõita... tea, kes tuleb ja laiaks mufi sõidab...

Sellel pildil, taga nurgas on selleks puhuks suht tõhus kaitsevahend :P
http://pilt.delfi.ee/picture/2894435/

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

Christina
Postitusi: 65
Liitunud: 12 Apr 2007, 10:32
Tsikkel: Kawasaki ER6N
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Christina »

Zidist kirjutas:
numan kirjutas:

tuntud MSF gruppisõidu õppevideo eesti subtiitritega

Fainali ma sain sellega hakkama! kaks päeva pole isegi sõitmas käinud.

Hea töö ning kindlasti kasulik kõigile!

Väga hea tõesti, aga ma ei saa aru, miks see on teema alla "Naisratturid"?
Egas nüüd naised ainukesed pole, kellel grupissõitmine vahel välja ei tule :D
Paneks äkki kuhugi üldteema alla (kasulikud lingid vms).
:roll:

Kawasaki

mrtn
Postitusi: 166
Liitunud: 20 Okt 2003, 22:17
Tsikkel: Suzuki VX800
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas mrtn »

erinevalt talgutest ja grupiseksist on grupiviisiline mootorrattasõit debiilne tegevus.

:twisted:

Suzuki VX800 '93

Echo

Lugemata postitus Postitas Echo »

Teema algatajale:

Kui ratast valid, siis omade ja ka sõbrannade kogemuse baasil oleks soovituseks vaadata esimeseks rattaks mõni kasutatud ratas. Hiljem siis aega vaadata midagi võimsamat ja uuemat, kui kogemusi rohkem. Seda puhtalt seetõttu, et kui ratas platsil poolkogemata külili vajub, siis pole nii valus kriime-värvihajustusi vaadata.

Kui ei tea veel, kuhu sõitma kisub, siis tasub osta universaalsem ratas. Väljakujunenud eelistustega sõprade soovitused ei pruugi sinu isiklike eelistustega hiljem kokku sobida. Arvesta, et esimene ratas on nii või teisiti "vale", kuid klassikalisema rattaga saad igasugust maastikku proovida, et endas selgust saada. Kus maastikul tunned, et sellest rattast jääb väheks, seda suunda võib siis järgmist ratast vaadata.

Kui oled naine, siis soovitan mootorrattasõitu õppida Haja autokoolis. Õpetaja on väga meeldiv, toetab ja julgustab. Väidetavalt pidi Hajas võrreldes teiste motokoolidega olema üsnagi hea naisõpilaste edukalt koolituse läbinute protsent, mis võib-olla ütleb ühtteist. Omast kogemusest ütlen, et kui armastad asju pigem ise õppida/harjutada ega vaja pidevat käe-hoidmist, on see sinu jaoks õige koht.

Kasutaja avatar

hei5
Postitusi: 161
Liitunud: 08 Juul 2005, 12:57
Tsikkel: 3 olnud, unistustes järgmine..
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 9 korda

Lugemata postitus Postitas hei5 »

Väga palju mõjub just kus kohas õpitakse sõitma.Mind mõjutas just metsas õppimine (sõbra abil) ja seega olen nüüd enduro fänn ja tunnen et maantee jääb igavaks.(Kooli õppesõit oli küll linnas,aga nagu ikka kipub see olema veits närviline).
Paraku on enamus endurod kõrge võitu ja pole seega suutnud mudelit valida.Kui kellegil soovitusi siis võib ideid pakkuda.Kindlasti ei taha esimeseks rattaks miskit uut.Kasutatud vanem sobiks..Ja kaitseraudadega kindlasti.


hyppavlind

Lugemata postitus Postitas hyppavlind »

Ma sõidan Suzuki Freewindiga - kui googledad, leiad pildi ka :) Kui ratast ostma hakkasin, tahtsin chopperit, kuid tol hetkel müügisolnutest olid kõik suured ja rasked. Nii otsustasingi sõbra abiga enduro kasuks (mõnes kohas öeldakse mu ratta kohta ka supermoto, aga ma pole veel aru saanud, kumb siis õigem nimetus on.. :) ). Kuna ostmise hetkel olin täiesti algaja, just autokooli läinud, siis lasin tagumiste amortide reguleerimise abil istet madalamaks lasta, et jalad ikka täistallaga maha ulatuksid. (pikkust mul 171 cm). Praegu on mul hea meel oma valiku üle - kuna ei ole just tugeva kondiga tüdruk ja üsna kerge ka, siis oma ratast jõuan ikka liigutada küll (180 kg). Plusspoolest toon välja kõrguse - näed autodest üle ja nii on kergem ette näha igasugu situatsioone. Miinuspoolest - mu meelest ei ole see ratas loodud kihutamiseks - üle 110/km tunnis hakkab jubedalt väristama (juhitavus halveneb, minu jaoks vähemalt, aga ma algaja ka veel :) )

Kui rohkem selle ratta kohta huvi, saada es.

terv,
Marju


FCK

Lugemata postitus Postitas FCK »

Mina käisin Haja Autokoolis Tallinnas, A kat õpetaja on suurepärane!
Ta on ikka nii suur rahu ise et lausa rõõm oli kasvõi loengut kuulata.

Hästi koralikult seletas kõik puust ja punaseks ning kuidas mingit manöövrit kergem teha oleks.

Ise olen suht pisikene, samamoodi käisin nii Tallinna kui ka 100km lähiümbruses asuvaid moto kauplusi läbi ja varustus on kombineeritud natuke siit natuke sealt. Suurused samamoodi XS. Kiivri valik on väga hea Motodepoos ning ka püksid sain endale sealt.
Dainese tagi sai Bike and Boat worldist, kindad ja saapad Yamaha keskusest.
Aga eks päris palju tuleb seda sebimist, ei tasu ikka esimesest poest kõike krabama minna. Hind varieerub kõvasti ja sama asja võid mujalt soodsamalt saada. Ning alati magus naeratus ning pisike kauplemine
ei tee paha :D

Edu sulle!


Annushka

Lugemata postitus Postitas Annushka »

Ojaa, legendaarne Haja autokooli sõiduõpetaja Aivarionu :lol: igavesti vahvad tunnid olid! Need muhedad elust enesest kommentaarid :)

Siiani käin aeg ajalt õppesõidu platsi ääres kaemas, kuidas uus põlvkond rattureid peale kasvab ja saab alati Aivariga törts asjalikku juttu ajada.


FCK

Lugemata postitus Postitas FCK »

Väga 5+ mees.
Ainuke häiriv faktor õppimise juures oli see et ta kaks tütart siiberdasid jalus pidevalt kas autoga või rolleritega..olenemata nädalapäevast.
Nii isa küljes kinni :twisted:


Annushka

Lugemata postitus Postitas Annushka »

Ei ole häda kedagist, plikad olid üsna vahvad kujud! Neist kasvavad kunagi Luule Tullid! :lol:


Arabella
Postitusi: 20
Liitunud: 17 Nov 2008, 13:38
Tsikkel: bandiit
Asukoht: Saku

Re: Naisratturid!!!

Lugemata postitus Postitas Arabella »

Tere, naisratturid!
Kuna kavatsen ise ka kevadel sarnaseks saada, siis uuriksin enne teiste naiste kogemusi rataste osas.
Plaanin ise custom/cruiser tüüpi ratast osta ja tahaks teada, millised on siin naisterahvaste kogemused - milline ratas on olnud hea ja milline mitte nii hea. Loomulikult saan aru, et see ikka isikliku tagumiku küsimus kõige rohkem, aga ikkagi kuulaks arvamusi. (strat mõõdud 180/65, seega väga pisike just pole :), aga algaja, aga B-kat load all, nii et jagage kogemusi/soovitusi ka võimsuse osas)
...Meesterahvad võivad ka vastata muidugi :)

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Naisratturid!!!

Lugemata postitus Postitas bitter »

65 kg tundub pagana vähe sinu kasvu juures. Putru peaksid rohkem sööma!

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ainult naistele (mootorratturitele või lihtsalt huvilistele)”