kõik asjad müüdud (Kasutatud sõiduvarustus. Garaazhi tühjendusmüük, soodsalt)

Mootorratta sõiduvarustuse ja muu sarnase müük/vahetus. Kiivrid, tagid, saapad joped, kindad jne.
NB! Päevade arv viimasest postitusest, peale mida teema kustutatakse, on 60 päeva.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
  • Pealkirja ette algustähed M: / V: (Müük/ Vahetus)
  • Kuulutusel peab olema: hind, telefon või e-mail ja müüdava eseme asukoht
  • Kuulutuse "upitamine" pole lubatud, tõstmist vaata siit
  • Postitusele piltide lisamiseks vaata siia
  • Täismahus reeglid siin
Kasutaja avatar

Teema algataja
sokk

kõik asjad müüdud (Kasutatud sõiduvarustus. Garaazhi tühjendusmüük, soodsalt)

Lugemata postitus #1 Postitas sokk » 08 Jaan 2018, 23:14

Edit 1: osa asju müüdud. Kuna ma igal hetkel netis ei ole, eelistan helistajad (seepärast märkisin kontaktiks tel. numbri). Vabandan p.s.-i saatjate ees...

Müüa erinevat sõiduvarustust, mis mõne viimase aasta jooksul garaazhis asjatult seisnud. Kogu kraam on kasutuskõlblik, mõned asjad vajavad ehk puhtakskloppimist/pühkimist ja mõned kergemat pesu.

Asjad asuvad Tallinnas Mustamäel, mina ise satun sinna kahjuks juhuslikel päevadel. Telefonitsi saab kokku leppida sobiliku aja kohtumiseks. Võib olla võimalik, et kokkuleppel saan asju liigutada liinil Tallinn-Rapla-Järvakandi. Kokkuleppel ostjaga postitan talle asja Omniva või Itella pakiautomaati kui ostja tasub saatmiskulud.

Asju huvilistele broneerida ma ei taha. Kes enne ostab, saab endale. Kui keegi midagi katsumata ja proovimata endale soovib, siis ma annan oma a/a numbri ja lepime kokku, kuidas ning millal kraami kätte saab.

Kontakt: Urmas

Kiiver müüdud Kiiver Lazer MX7. Hind 15.-€
L-suurus, nokk ja kruvid terved, välimus terve, sisu terve, DD-kinnitus. Kiiver on üle elanud kergemaid kukkumisi maastikul.

Prillid müüdud Krossiprillid Spy, hind 10.-€
Prillid on terved, kumm ehk lainetab veidi. Komplektis 3 ühekihilist klaasi: klaar, kollane ja "light smoke" peegel.

Saapakatted müüdud Saabaste vihmakatted IXS, hind 5.-€
XL-suurus. Ma ei mäeta, et oleksin neid kunagi kasutanud, peale vaadates tunduvad uued. Vanust asjal 10 aastat või rohkemgi, seega keevisõmbluste kohta ei julge pead anda. Samuti ei tea vastust küsimusele "mis number saapale peale mahub?" Sorri.

Kiiver müüdud Kiiver IXS, hind 15.-€
L-suurus. Komplektis 4 :shock: erinevat visiiri: klaar, peegel, light smoke ja dark smoke. Klaar visiir on kasutatud, teised praktiliselt uued. Kiiver seest ja väljast terve, kukkunud on ainult peegli otsast/sadula pealt.

Vihmakombe müüdud Vihmakombe IXS, 15.-€
XXL-suurus. Kasutatud väga vähe ja väga ammu. Seepärast ei julge õmbluste/teipide eest pead anda. Mina olen 183cm pikk ja mulle ta tõenäoliselt selga mahtus. Silmajärgi mahub ka pikematele.

Saapad müüdud Saapad Oxtar, Gore-Tex, hind 5.-€
Nr. 45 suurus ja see on ka keskmiselt tõene. Saapad on väga kasutatud, aga terved. Kui mälu ei peta, siis pikema vihmapäeva peale hakkas vist üks saabas varba juurest kergelt immitsema, aga ei miskit hullu. Hügieeniline seis täiesti OK. On mind hästi teeninud, kahju oleks toimivad asjad ära visata. Hea valik sellele, kes enam plätudega sõita ei taha või vajab trööpamiseks teist paari ausaid saapaid.

Tagi müüdud Nahast sõidutagi Sweep, hind 45.-€
Suurus XXL. Kasutatud, aga terve: lukud-trukid töötavad, vooder terve, kukkumisjälgi ei ole. Kaasa CE-kaitsmed Sas-Tec (küünar/õlg) ja RST (selg). Hooajaväliselt võtad kaitsmed seest välja ja kõlbab vabalt ka niisama baldeitada. 183cm/85kg mehele tiba suurevõitu.

Püksid müüdud Püksid Rukka Gore-Tex, hind 20.-€
Suurus 54. Soe vooder käib välja, traksid käivad külge ja ära, põlve- ja puusakaitsmed. Püksid muidu terved ja korralikud, aga pikema vihmaga pääses väike osa vett sadulalt vastu tagumikku. Vihmakombe lahendaks selle probleemi. 183/85 mehele tiba suurevõitu.

Särk müüdud Krossisärk Troy Lee, hind 10.-€
Täpset suurust ei tea, aga pigem XXL või 3XL. Suvine variant, särgi külgedel on võrgutaoline kangas. Kasutatud, aga terve.

Jope müüdud Tekstiiljope Akito Atacama, hind 20.-€
Suurus L. Minu lemmik suvine sõidujope, aga väga vähe kasutatud. Tuulutusi ees ja taga, vihmavooder käib välja ja on ka eraldi vihmajopena :roll: toimiv. Kaitsmeteta, kasutasin koos kaitsmesärgiga.

Jope müüdud Tekstiiljope Lindstrands, hind 20.-€
Suurus XL. Soe vooder (varrukateta), vettpidav kiht (välja ei käi), tuulutusavad ees ja taga. Lugematu arv taskuid. Jope on tublisti kasutatud, aga lukud/trukid ja voodrid kõik terved. Mäletamistmööda pidas ka vett. Kaitsmeteta, kasutasin koos kaitsmesärgiga.

Kaitsmesärk müüdud Kaitsmesärk Sinisalo, hind 10.-€
Suurus (vist :roll: ) XL. Tublisti kasutatud, aga suurt häda pole. Velcrorihm, mis puusade ümber käib, on väsinud, aga kinnitub. Lukud terved. Seljakaitse saab muu särgi küljest ära võtta ja eraldi kasutada.

Põlvekad müüdud Põlvekaitsmed Sinisalo, hind 5.-€
Liigendiga, kergemat sorti plastikust põlvekaitsmed. Kinnitusrihmad on mõõdukalt veninud, aga toimivad. Osav inimene leiab soovi korral sinna kindlasti mingi värskema asenduse. Kaitsmed ise terved ja kindlasti paremad enamusest pükste külge käivatest põlvekatest. Pildil paistab üks kaitse, komplektis on muidugi kaks.
Viimati muutis sokk, 16 Jaan 2018, 12:19, muudetud 5 korda kokku.

Kasutaja avatar

Snuffit
Toetajaliige
Tsikkel: BMW K75 Cafe
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: M: Kasutatud sõiduvarustus. Garaazhi tühjendusmüük, soodsalt

Lugemata postitus #2 Postitas Snuffit » 09 Jaan 2018, 12:03

Hei!

Pakuks huvi krossikiiver ja saapad. Helistasin ka :bsmile:

EDIT: Kiivrit siiski ei vaja, aga saapad võtaks ikka 8)

Mine “Müük - motokiivrid, kindad, tagid, saapad, jne”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline