M: KTM 640 Adventure (1999) MÜÜDUD

Siin müüakse mootorrattaid, maksirollereid ja traike.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
  • Kuulutus peab vastama reeglitele
  • Kuulutuse "upitamine" pole lubatud, kuulutust saad "tõsta" vastavalt reeglitele 21 päeva pärast
  • Postitusele piltide lisamiseks vaata siia
  • Päevade arv viimasest postitusest, peale mida postitus kustutatakse, on 60 päeva.

Teema algataja
swaan
Tsikkel: pole :(

M: KTM 640 Adventure (1999) MÜÜDUD

Lugemata postitus #1 Postitas swaan » 02 Jaan 2018, 14:28

IMG_2414.jpg
IMG_2413.jpg
IMG_2415.jpg
IMG_2416.jpg

Mark ja mudel: KTM 640 Adventure
Kubatuur 625ccm
Võimsus: (kW) 36
Aasta: 1999
Läbisõidunäidik: 70000km (tegelik väiksem)

Varustus, lisad, muu info:
Ostetud kasutatuna Eestist, mina olen läbinud ca 40000km. Kasutusel on olnud kruusateedel ja mudastel metsasihtidel kulgemiseks ja avastamiseks. Kõik hooldused on teinud Andres "Uugu" Kalvet (Kaurit Moto). Viimati sai mootor lahti võetud ca 1000km tagasi ja samamoodi kokku tagasi pandud - kõik tiptop. Ainult 5nda käigu ühest hambast on tükk väljas.
Tal on hulgaliselt värvikahjustusi külgedel ja paagi eesotsas on klaaskiust paik. Mootorratas on osalenud liiklusavariis 2010, kus purunesid jäigad küljekohvrid ja tagumine tuli.
Hetkel on tal 2 viga: Siduri heebli pesa on kulunud nii et andur ei anna seal enam kontakti (käik sees, sidur all ei käivitu). Ka on starteri harjad kulunud - see töötab 50/50, vahel vaja natuke edasi lükata kui jalaga ei taha panna (mis pole ka raske dekomp. heebliga)

Varustus mis erineb originaalist:
Tagumise poolraami tugevdus 2st raudvardast (tööriistakotikese asemel)
Küljekohvrihoidja
Kappa tekstiilist (ja nahaga sumpsi poolt tugevdatud) küljekohvrid (käivad lukuga laiemaks)
Praktilsielt uus kompuuter Koso XR-01S (vana hakkas segast ajama ja ma võin ainult oletada et tegelik läbisõit on 64000km juures). Hugaliselt parem nähtavus ja funktsionaalsus.
Kvaliteetne USA 5V/1A USB pesa armatuuril
Sigaretisüütjapesa
Dunlop D908 Rally Raid taga (muster 90%)
Bridgestone TW41 ees (90%)
Acerbis käekaitsmed
Acerbis amordisukad

Kaasa tuleb veel teine õhufilter, uus siduritross, remonti ootav varu kütusepump.

Lisaks on mul üle sõiduvarustust tekstiilist (sh tutikas korralik vihmakombe) - olen 191cm ja üsna sale.

Hind:1652€
MÜÜDUD

Telefon: 5511399

Mine “Mootorrataste müük”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist