1. leht 1-st

M: headesse kätesse Yamaha R6 2001a

Postitatud: 11 Jaan 2018, 13:40
Postitas aivarik
Mark ja mudel: Yamaha R6
Kubatuur 600
Võimsus: (kW)
Aasta: 2001
Värvus:
Läbisõidunäidik:

Müün ära oma truu sõbra, kellega oleme koos Pärnu rajal nii mõnedki toredad hetked veetnud. Toodud aastat 10 tagasi saksast puhtalt ringrajarattana ja ringrajaseades. Jäi aastateks garaazi seisma kuni mina ta ära ostsin. Antsu käe all sai ratas uue hingamise ja uue elu (kes siis Ants Juhansoni ei tea). Vahetasime ära kõik, mis üldse saab. Kogu esiosa sai uuem ja värskem, ketijooks, karpad süngitud, kukkumispunnid ja ketikaitse jne jne jne. Tegime südamega ja endale. Nüüd on ratas ka minul seisma jäänud, kuna no ei jaksa ma leppida sellega, et olen rajal sõitmiseks lihtsalt liiga vana. Kuu tagasi käisin ratta uuesti üle. Kõik hooldatud. Aku uus. vedelikud värsked. Raam sirge, pidurikettad sammuti. Töötab nagu kell ja kõik on ideaalses korras.
Tahaks, et ratas saab endale kodu, kus temaga rajal käima hakatakse. Mis on peale ratta veel: teine komplekt velgi, millel vihmarehvid. Kuid vihmakad on surnud. Vajavad vahetust. All 10 ringi sõitnud slickid ja kaasa veel 2 komplekti slickke. Esi- ja tagapukk. Väga korralikud rehvisoojendid.
Jaa-jaa-jaa - ma tean, et juppidena müües saaksin tunduvalt rohkem raha, aga ma sooviksin, et ratas saaks uuesti rajale.
Pildid leiab siit:
http://www.mototehnika.ee/kasutatud/aut ... rhash=ffb1Hind:kokkuleppel

Asukoht:Tallinn

Telefon: 5066473
E-mail:

Re: Annan ära headesse kätesse Yamaha R6

Postitatud: 11 Jaan 2018, 14:25
Postitas Maaks
Kuulutus ei vasta reeglite! Ära häma - ära andmine ja müük headesse kätesse on teiesti erinevad tehingud.
Paranda ära, muidu tuleb mode ja kustutab ära.

Re: M: headesse kätesse Yamaha R6 2001a

Postitatud: 11 Jaan 2018, 18:29
Postitas Vint
Hind peab samuti olema kuulutuses märgitud, et saaks mingi ettekujutuse, asja(de) väärtusest ja jääks "lehmakauplemist" vähemaks.
Kui pole endas kindel või on kiire müügiga võib loomulikult vabas vormis ( sellele hinnale) lisada, et sobib vahetus + lisaraha, 67 partti, tingimine või näiteks 100 kasti õlut. :bsmile:

Re: M: headesse kätesse Yamaha R6 2001a

Postitatud: 11 Jaan 2018, 21:11
Postitas Hipponen
Vint kirjutas:Hind peab samuti olema kuulutuses märgitud, et saaks mingi ettekujutuse, asja(de) väärtusest ja jääks "lehmakauplemist" vähemaks.
Kui pole endas kindel või on kiire müügiga võib loomulikult vabas vormis ( sellele hinnale) lisada, et sobib vahetus + lisaraha, 67 partti, tingimine või näiteks 100 kasti õlut. :bsmile:

Kuulutuse lingil on hind olemas, kuigi jah oleks võinud kohe siia ka panna. 1000€