Kuidas sõiduhirmust üle saada?


Teema algataja
andretti

Lugemata postitus Postitas andretti »

olin kunagi kaua kaua tagasi mingi 125cc peal ja siis pidin maha lendama kohaltvõttes kuna "oli nii s...lt jõudu" - see oli shokk.
No eelmine suvi olin mu õemehe cbr900rr:i peal, käisime ühel õllel suve lõpuks 20km kaugusel. Kodupoole tulles panin tähele et läheb kimamiseks. Kiirendused olid võimsad ja kiirust vahetevahel juhi sõnade järgi kuni 220km/h vaatamatta sellele et pühapäeva õhtune liiklus läks helsingi poole cirka 100km/h. Ausaltöeldes ei tundnud hirmu - ega kiirust, kas siis loll või mida aga näitasin käega et lase käia. Teel tuli vastu kolm politseid ja igal korral kui juht neid märkas rippusin ma juhil kuklas, aga kift oli.
Tundub et kui ettepoole otse ei näe siis seda kiirust ei tunneta niimodi. Olen ise selle sama rattaga +200km/h kiirustand ja see oli palju vapustavam/hirmuäratavam kogemus kui taga istudes.

ah soo, vastata sellele algküsimusele arvan et aeglaselt alustada ja kui taga istuda siis peab olema juht kes on tõesti usaldusväärne, muidu asjast midagi tule

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”