Autoridade vahel sõitmine


Teema algataja
QNN

Lugemata postitus Postitas QNN »

Ridade vahel ei sõideta üldse ! Kõigil on kiire. Mõni trabant mahuks kah ridade vahel ukeredama. Mõtlen alati neid ridade vahel sõelujaid ja ettepoole nihverdavaid tegelasi vaadates et ikka till on väike mõnel mehel. Väikse noksiga mehi üldiselt loodus ei salli ja oma laksu saatvad nad kätte nagunii.


Et siis selline tagasihoidlik küsimus, et miks ei võiks siis rattur ridade vahel esimeseks end sõita, kui ta sekundiga sealt ka kadunud on?? Reeglid reegliteks, ma arvan, et me kõik oleme piisavalt inimesed et saada aru, mis maalt on tegemist idiootsusega ja millal ei ohusta selline käitumine kedagi ja ristmiku läbilaskevõimet ka oluliselt suurendab.

Tunnistan, et ma küll end tagasi ei hoia, ku ma sealt PROBLEEMIVABALT läbi mahun ja minu siiras lugupidamine juhtidele, kes nähes eemalt ratturit tulemas talle veel mõned lisasentimeertid ruumi teevad (w)

Kurat võtaks liiklus on ju tegelikult lihtne ja prooviks ikka normaalseteks jääda... :wink:

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”