Mootorratta rehvid

Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

Graal kirjutas:
Lisan ka siia ühe kobeda ja asjaliku netipoe:


http://www.motorradreifendirekt.de/start.html
No nii. Kõikidele sealt tellijatele võin öelda et ajage tagumik aegsasti upakile ja pange vaseliin valmis :lol: . Hea näide selle kohta et netist ostmine on rahaliselt küll odav, kuid ajaliselt mitte.
1) Probleem 1 - tellimisel teeb kaupmees kohe kreditkaardile broneeringu. Ma ei teagi kas süüdistada panka või müüjat aga minu esialgne broneering istub ikka üleval, kuigi sama summa kohta on tehtud ka õige kanne ning raha kaupmehele läinud. Pank laiutab käsi, kaupmees pole meilile vastanud. Saksa keelt ma nii hästi ei valda et neile helistada ...
2) probleem 2 - kullerfirma DLS. Eestisse jõuab mingi Leedu "we do not speak english" firma kaudu. Jama algab sellest et sakslased ei pane pakile telefoninumbrit. Seega võimaluse korral tellige tööle. Mina tellisin koju. Viga! Järgnev sündmuste rida umbes selline: Telefonikõne Leetu - telefonikõne Eestisse - veel üks telefonikõne Eestisse - pakk käes.
Poleks ise helisama ja otsima hakanud, oleks pakk saatjale tagasi läinud.
PS: Minule tõi kätte firma Cisis ...

terv
Kris.
XVZ-13 TF - big Blue Light
Viimati muutis kris., 02 Apr 2007, 16:32, muudetud 1 kord kokku.
Riding with a King!

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rehvid, rehvid, rehvid”