Alarm kahepoolse sidega ?

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!
Kasutaja avatar

Teema algataja
motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

Kas sul on Secure 2-Way MOTO nagu http://www1.autoalarm.pri.ee/index.php?2waymoto
või secure 2 way remonicar ??? On need üks ja sama või on erinevad ? Kui on erinevad siis äkki on mingisugust linki, kus seda müüakse või olen mina millestki valesti aru saanud.


Yaaa-maaa-haaa......
Kasutaja avatar

Suzu-poiss
Postitusi: 124
Liitunud: 19 Veebr 2007, 15:06
Tsikkel: Yamaha XJR1300
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas Suzu-poiss »

Mul on 2-way Remonicar alarm ja 2-way Moto on täpselt sama asi, üks ja sama alarm, pult hakkab mõlemil alarmil piuksuma ja värisema, ja pult teeb väga vaju häält et magades ajab ülese ilusti. alarm on mul järgi testitud ja kui maju segamas pole siis 1km ulatus on sellel kus funkab, ja loomulikult ilm mõjutab, Motol ja Remonicaril on täpselt sama sisu, mõlemad tulevad ühelt ja samalt liinilt Taiwanist :D ma nagu ei tea linki kus Remonicari müüakse aga Helista ja uuri Urmaselt 5107305
Viimati muutis Suzu-poiss, 14 Mär 2007, 18:02, muudetud 1 kord kokku.
Jawa 634, Honda CM 400, Kawasaki zx6r, Suzuki GSXR 750, Yamaha XJR1300
53300612

red buell
Postitusi: 195
Liitunud: 08 Apr 2005, 14:58
Tsikkel: BMW R1200R,Ducati 900SS,HD Spo
Asukoht: Mähe, Pirita
Tänanud: 42 korda
Tänatud: 106 korda

Lugemata postitus Postitas red buell »

Ghost kirjutas:
Kas sul on Secure 2-Way MOTO nagu http://www1.autoalarm.pri.ee/index.php?2waymoto
või secure 2 way remonicar ??? On need üks ja sama või on erinevad ? Kui on erinevad siis äkki on mingisugust linki, kus seda müüakse või olen mina millestki valesti aru saanud.
Need ongi tegelikult üks ja sama toode ning puldile on lihtsalt kirjutatud Remonicar, nii et paanikaks pole põhjust :D
Tsiklite elektritööd ja alarmid. Tsiklite ümberehitus. Tel:51O73O5
https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Kasutaja avatar

Suzu-poiss
Postitusi: 124
Liitunud: 19 Veebr 2007, 15:06
Tsikkel: Yamaha XJR1300
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas Suzu-poiss »

red buell paigaldas mulle selle signa :D ma ei tead et ta ka liige foorumis :S
Jawa 634, Honda CM 400, Kawasaki zx6r, Suzuki GSXR 750, Yamaha XJR1300
53300612
Kasutaja avatar

Laurenzzo
Postitusi: 67
Liitunud: 21 Juul 2005, 14:47
Tsikkel: Honda VFR 750F 96a.
Asukoht: Tallinn/Rakvere

Lugemata postitus Postitas Laurenzzo »

Ma leitsin e-bayst sellise alarmi : http://stores.ebay.co.uk/West-Coast-Cycle
Kas see õigustab oma hinda, teab keegi?
Küsiks ka kuidas see paigaldus on, akust võtab toite küll aga sellel on see mootori lukk peal kuhu see läheb. Keegi võiks mõne signa joonised.

Terv Lauri
Honda VFR 750F 96a. v4 ou jeee
Kasutaja avatar

Suzu-poiss
Postitusi: 124
Liitunud: 19 Veebr 2007, 15:06
Tsikkel: Yamaha XJR1300
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas Suzu-poiss »

küsi seda red buellilt, tema teab, usun et saad ka vastuse oma küssale
Jawa 634, Honda CM 400, Kawasaki zx6r, Suzuki GSXR 750, Yamaha XJR1300
53300612
Kasutaja avatar

Teema algataja
motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

Kas see tagasiside pult ei ole väga suur ? Veekindel ja põrutuskindel ta minu mäletamist mööda ei ole. On see valve alla panek ja maha võtmine lihtne, või on vaja mingeid erilisi nupukombinatsioone kasutada, st kas on kasutajasõbralik alarm ? Kuidas karjumine on kas kisab ka piisavalt valjult ja kui tundlikud need andurid on , tean et tundlikust saab reguleerida, kas siis hakkab karjuma juba kui keegi näpib, või on vaja ikka korralikult liigutada ?
Yaaa-maaa-haaa......
Kasutaja avatar

Pikk
Mode
Postitusi: 1366
Liitunud: 09 Mär 2004, 10:03

Lugemata postitus Postitas Pikk »

Ghost kirjutas:
On see valve alla panek ja maha võtmine lihtne, või on vaja mingeid erilisi nupukombinatsioone kasutada, st kas on kasutajasõbralik alarm ? Kas siis hakkab karjuma juba kui keegi näpib, või on vaja ikka korralikult liigutada ?

Kasutusjuhend, mis oli antud lingil olemas http://www1.autoalarm.pri.ee/download.p ... 4054,127,6[/img]
Kes mett teeb, see mett sööb!

veiko_r

Lugemata postitus Postitas veiko_r »

Ostsin ebay-st kahesuunalise alarmi, 59 naela + postikulud.

Töötab hetkel, veega pidi väidetavalt probleeme olema, kui otseselt märjaks saab. Paigaldasin ise aga müüja tegi skeemi vastavalt ostja mootorratta tüübi järgi. Oma rattale pidin veel lisa relee ostma, et turvaliselt käivitamist tõkestada. Maksis vist mingi 50 krooni.

Funktsioonidest: hoiatus, kui inimene liiga lähedalt uudistab, käivitamine puldist (aga süüde peab enne sees olema, seega mõtetu), teated puldile ja mingi robothääl pidevalt infot jagamas ka (väga tüütu ja pigem võiks vait olla).
Kasutaja avatar

Teema algataja
motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

Selge tänud, siin pole midagi teha, võtan ka selle Secure 2 way alarmi ära ja lasen oma rattale peale panna, tundub selle raha eest et on alarmi küllaga ja see tagasiside on üsna asjalik asi eriti just tsikli puhul, oluline teada mis rattaga toimub maja ees, eriti veel kui aknad on teisele poole kus ratas seisab. Ostan ära ja siis katsetan ning vaatan kas asi on ka nii hea kui jutud räägivad.
Yaaa-maaa-haaa......

EK

Lugemata postitus Postitas EK »

Tervist,

Sõbral on 2way autoalarm/distantskäivitus, kuidas selle alarmi puhul on, kas pult teeb ka mingeid ime piikse, mis laste mängumobiili häält meenutab? juttu on olnud ka sellest, et alarmi peale ja maha võtmine teeb jubedat häält?

EK

Deiv
Postitusi: 367
Liitunud: 15 Mai 2006, 22:12
Tsikkel: HayabusaTurbo 350 HP/300 TQ
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas Deiv »

just nii :roll:
Kasutaja avatar

renXx
Postitusi: 361
Liitunud: 31 Mär 2007, 21:57
Tsikkel: Aprilia Tuono RSV 1000r
Asukoht: Karjamaa

Lugemata postitus Postitas renXx »

Sai ka soetatud 2 way moto alarm,paigaldasin ise korralikult ära ka.
Kaubaga võib üldiselt rahule jääda,toimib ilusti,pult näitab ära ka kenasti kust ahelast häire on tulnud(kallutus,põrutus vms.andur).Samuti on võimalik sellele signale ka lisaandur paigaldada kui sellex peax vajadus tekkima.
Kuna ise paigaldasin selle alarmi oma ratta sadula alla,siis on esiosa puudutamise poolest suht tuim ja plaanin panna ka kuhugi esikondli alla lisax ühe põrutusanduri.Veel on positiivne see et isegi kui põrutusandur on kõige tundlikumax timmitud siis mingi muu müra ja tulepeale see ikkagi tööle ei hakka.
Ainuke negatiivne asi juhtus omal süül ja nimelt pult kukkus maha ja display läx sodix,kuigi kõik funktsioonid toimivad korralikult edasi siis ikkagi pilti ees pole.Uus pult maxab 800.- eesti krooni.
Lõppkokkuvõttex soovitan seda signa.
Pilt

Pilt

EK

Lugemata postitus Postitas EK »

Deiv kirjutas:
just nii :roll:
Kuskilt lugesin, et ehk on loota sellele parandust? muidu oleks juba ära ostnud, liigne piiksumine pole minu rida. vaevalt seda keegi ka garantii korras eemaldada saab?

dellu

Lugemata postitus Postitas dellu »

veiko_r kirjutas:
Ostsin ebay-st kahesuunalise alarmi, 59 naela + postikulud.

Töötab hetkel, veega pidi väidetavalt probleeme olema, kui otseselt märjaks saab. Paigaldasin ise aga müüja tegi skeemi vastavalt ostja mootorratta tüübi järgi. Oma rattale pidin veel lisa relee ostma, et turvaliselt käivitamist tõkestada. Maksis vist mingi 50 krooni.

Funktsioonidest: hoiatus, kui inimene liiga lähedalt uudistab, käivitamine puldist (aga süüde peab enne sees olema, seega mõtetu), teated puldile ja mingi robothääl pidevalt infot jagamas ka (väga tüütu ja pigem võiks vait olla).
Ma pakuks, et sul pigem valesti paigaldatud see. Mis loogika sellel on, et süüde peab enne sees olema? Süüte lülitab see signa ikka ise sisse. Muidugi ma ei tea mis mudel sul on. Ise olen pannud autodele nii Cenmax Viglant St-5 kui ka Centurion XP ja neil vähemalt on küll siis süüte sisse lülitamine enne ja siis paari sekundi pärast antakse nn start impulss.
Kasutaja avatar

Bobcat
Postitusi: 85
Liitunud: 02 Apr 2007, 13:58
Tsikkel: FZ 6 Fazer
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Bobcat »

Lasin enda Yamale ka auto kahepoolse peale panna - pult küll piuksub signa peale ja maha võtmisel, aga mitte midagi katastroofilist. ja peabki piuksuma - annab ju tagasisidet, et ratas on valve all.
Jutt sellest, et teeb jubedat häält valvesse panekul ja maha võtmisel on jama - see mis minu omale peale pandi läheb valvesse hääletult ja annab sellest märku ainult tulede vilgutusega.
Ainus jama on muidugi see, et displei pilt on auto oma, aga ausalt öeldes ega erilist vahet pole - kui ikka häire pulti tuleb, siis tormad nii või teisiti vaatama :shock: ega ratas juba kastiautoga ära ei sõida :lol:
Ja pulti on jah targem võtmest eraldi taskus hoida - muidu teda kauaks ei jätku.
Kui kellegil huvi on võin siia numbri ka visata ja juhendada kuhu minema peaks - rahaliselt tuleb muidugi enam vähem sama välja mis moto2 way, aga väidetavalt pidi lollikindlam olema.
Elu on nagu erinevad aastaajad - eriti lill on siis, kui tee kallutamist kannatab :P
Kasutaja avatar

ar
Postitusi: 113
Liitunud: 13 Mai 2004, 10:29
Tsikkel: Yamaha XJR1300 ´09
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas ar »

Paar päeva tagasi tuli müügile uus partii 2-WAY tsiklialarme, millel peal uus tarkvara.
Nüüd on võimalik puldi piuksud välja lülitada, ilma et automaatselt koos sellega lülituks välja ka tsikli mögafon (nagu vana softiga oli).

Müügil on ka puldi kaitseks nahkvutlar - igati kena ja vajalik vidin. Hind kuskil 50 kr ringis.
Tervitades
Anti
..............

EK

Lugemata postitus Postitas EK »

ar kirjutas:
Paar päeva tagasi tuli müügile uus partii 2-WAY tsiklialarme, millel peal uus tarkvara.
Nüüd on võimalik puldi piuksud välja lülitada, ilma et automaatselt koos sellega lülituks välja ka tsikli mögafon (nagu vana softiga oli).

Müügil on ka puldi kaitseks nahkvutlar - igati kena ja vajalik vidin. Hind kuskil 50 kr ringis.
Ja kuskohast (hind?) seda uue softiga varianti osta saab, mis uuel variandil veel uudset?
Kasutaja avatar

ar
Postitusi: 113
Liitunud: 13 Mai 2004, 10:29
Tsikkel: Yamaha XJR1300 ´09
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas ar »

Kõik muu on sama. Ka hind.

Müüb Autoalarm.ee (Artvali OÜ)
Laki 12, Tallinn
Tel. 6 550 550
www.autoalarm.ee
Tervitades
Anti
..............
Kasutaja avatar

sott
Postitusi: 25
Liitunud: 29 Apr 2006, 01:58
Asukoht: Tallinn, Tartu

Lugemata postitus Postitas sott »

Oleks ka täitsa vaja seda "Secure 2-Way MOTO" alarmi.
http://www1.autoalarm.pri.ee/index.php?2waymoto

Kuna garaazhi ümbruses käib pidev trall ja rall :ner: , siis täitsa mure vahepeal. Või linnapealgi, näppijaid ikka jagub ja ei jõua ära muretseda.

Iseenesest garaazh ei ole kaugel (200-300m) aga vahele jääb üks maja ja sellepärast on väike kahtlus, et kas see "Secure 2-Way MOTO" ikka levib minuni.

Ma vaatan, et siin mitmetel juba see alarm peal, äkki keegi oleks nõus väikse testi tegema oma alarmiga mõni päev? Et vaataks, kas levib. Asun ise muidu Talinnast 9km Tartupoole, Jüris.

Võibolla leidub mõni lahke inimene (w).
Tel: 56222701, Ott
Kasutaja avatar

hary
Postitusi: 126
Liitunud: 23 Apr 2007, 17:08
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

re

Lugemata postitus Postitas hary »

Panin enda omle ka peale, kaugust sai ka proovitud. Vanas maakividega laudas oli ratas ja ise läksin läbi metsa 400m kaugusele siis side katkses...
Jürisse võin ise ka tulla kui mujalt abi ei saa, mul sinna nädala teises pooles peaks olema asja...
Kasutaja avatar

sott
Postitusi: 25
Liitunud: 29 Apr 2006, 01:58
Asukoht: Tallinn, Tartu

Re: re

Lugemata postitus Postitas sott »

hary kirjutas:
Panin enda omle ka peale, kaugust sai ka proovitud. Vanas maakividega laudas oli ratas ja ise läksin läbi metsa 400m kaugusele siis side katkses...
Jürisse võin ise ka tulla kui mujalt abi ei saa, mul sinna nädala teises pooles peaks olema asja...
:arrow: Hetkel on seis selline, et Hr. Andres oli valmis abi pakkuma testi läbiviimideks. Ehk saab juba homme ära proovida, eks näis kas levib.
Aga tänud abi pakkumast!

edz

Lugemata postitus Postitas edz »

leidsin netis ringi kolades sellise lehe
www.samitoelectronics.com/2waybikealarm.html

et kas tasuks sealt tellida või on hind kuidagi kahtlaselt väike?
sama müüja on oma kaupa müünud ka e-bays ja 97% tagasisidest on postitiivsed?

kuna enamus need 2-way alarmid on hiinakad, ( süsteem sama ) võimalik et välimus ja puldid ainult erinevad, siis kas tasuks seda osta või tuleks
käia ca. 3 korda rohkem välja ja www.autoalarm.ee'st 2400.- võtta?

müüjaga võtsin ühendust, shipping eestisse on $32 ja ise veel kiidab ka et lihtne paigaldada ning töökindel?

mida arvate?

vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Lugemata postitus Postitas vilosius »

Sellel neti omal on funktsioone rohkem, aga garantiiga kitsas vist? Kui mõlemad oleks eestis müügis, võtaks isiklikult selle neti variandi.
"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818
Kasutaja avatar

Bullrider
Postitusi: 216
Liitunud: 28 Juun 2005, 22:52
Tsikkel: Super Tenere, WR250, cr450f
Asukoht: Tuusula, Viljandi
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Bullrider »

Väike abipalve. Kas oleks keegi siinsetest härradest nii abivalmis ja paigaldaks mulle sellesama kahepoolse, kardan, et mu enda teadmised on ebapiisavad. Samas aeg taob jalaga tagumikku, ratas vaja actionisse viia aga kahjuks on olukord riikides nii nagu on ja alarm hädavajalik :(
Kasutaja avatar

jurka
Postitusi: 44
Liitunud: 26 Nov 2003, 11:33
Tsikkel: Yamaha FJR1300
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas jurka »

Bullrider kirjutas:
Väike abipalve. Kas oleks keegi siinsetest härradest nii abivalmis ja paigaldaks mulle sellesama kahepoolse, kardan, et mu enda teadmised on ebapiisavad. Samas aeg taob jalaga tagumikku, ratas vaja actionisse viia aga kahjuks on olukord riikides nii nagu on ja alarm hädavajalik :(
http://www.kres.ee/motoalarmid.html
"Parem sada joodikust sõpra,kui üks tige naine.."
Kasutaja avatar

Bullrider
Postitusi: 216
Liitunud: 28 Juun 2005, 22:52
Tsikkel: Super Tenere, WR250, cr450f
Asukoht: Tuusula, Viljandi
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Bullrider »

Unustasin täpsustada, et piirkond kuskil Rakverest Tallinnani. Käin Eestis lühikest aega ja kahjuks ei jõua kaugemale sõita selle ajaga.
Kasutaja avatar

ar
Postitusi: 113
Liitunud: 13 Mai 2004, 10:29
Tsikkel: Yamaha XJR1300 ´09
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas ar »

Tean, et Autoalarm.ee-ga (Tallinn) on tööalane suhe Urmase nimelisel mehel, kes spetsialiseerunud nimetatud alarmide paigaldamisele.
Soovitan sul helistada Autoalarmi (tel 6 550 550) ja küsida neilt Urmase numbrit.
Tervitades
Anti
..............
Kasutaja avatar

VanDahl
Postitusi: 43
Liitunud: 25 Mai 2006, 14:51
Tsikkel: Bmw S1000RR
Asukoht: Tln

Lugemata postitus Postitas VanDahl »

Kas keegi alarmi omajatest/paigaldajatest oskaks/viitsiks lahti seletada need kolm esimest juhet või otsa. Kas tal on omal relee sees? Mingeid kumneid ampreid läbi selle ploki ei julge lasta? Või on see saladus?
STUPID FAST
Kasutaja avatar

saabastegakass
Postitusi: 129
Liitunud: 27 Aug 2004, 10:42
Tsikkel: Ducati ST2 "Kati"
Asukoht: Pärnumaa

Lugemata postitus Postitas saabastegakass »

Seadmel omal relee sees, kuid suuri voolusid sealt läbi lasta mina küll ei tihkaks, pigem leiaks mingi sellise relee, mille toite katkestamine kõikse rohkem mootori väljasuremist mõjutaks ja ühendaks sinna vahele.

COM juhe on nüüd see juhe, mis jääks siis antud juhul aku poole (katkestatava relee toiteahela "+" juhe)
NO juhe läheks siis mängu, kui tahad, et vooluahel sulguks siis kui alarmiploki relee on sisse lülitet
NC juhe siis vastupidisel juhul
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”