Naisratturid!!!


hyppavlind

Lugemata postitus Postitas hyppavlind »

Ma sõidan Suzuki Freewindiga - kui googledad, leiad pildi ka :) Kui ratast ostma hakkasin, tahtsin chopperit, kuid tol hetkel müügisolnutest olid kõik suured ja rasked. Nii otsustasingi sõbra abiga enduro kasuks (mõnes kohas öeldakse mu ratta kohta ka supermoto, aga ma pole veel aru saanud, kumb siis õigem nimetus on.. :) ). Kuna ostmise hetkel olin täiesti algaja, just autokooli läinud, siis lasin tagumiste amortide reguleerimise abil istet madalamaks lasta, et jalad ikka täistallaga maha ulatuksid. (pikkust mul 171 cm). Praegu on mul hea meel oma valiku üle - kuna ei ole just tugeva kondiga tüdruk ja üsna kerge ka, siis oma ratast jõuan ikka liigutada küll (180 kg). Plusspoolest toon välja kõrguse - näed autodest üle ja nii on kergem ette näha igasugu situatsioone. Miinuspoolest - mu meelest ei ole see ratas loodud kihutamiseks - üle 110/km tunnis hakkab jubedalt väristama (juhitavus halveneb, minu jaoks vähemalt, aga ma algaja ka veel :) )

Kui rohkem selle ratta kohta huvi, saada es.

terv,
Marju



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ainult naistele (mootorratturitele või lihtsalt huvilistele)”