Alarm kahepoolse sidega ?

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!
Kasutaja avatar

Põhja Siil
Postitusi: 208
Liitunud: 21 Sept 2007, 22:43
Tsikkel: Tiger 900 RP; GSX1400
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 39 korda
Tänatud: 16 korda

Lugemata postitus Postitas Põhja Siil »

Tere.
Kas keegi on mõõtnud 2-way alarmi tööraadiust? Pean silmas seda, mida müüb www.autoalarm.ee




isandpauk
Kaupmees
Postitusi: 191
Liitunud: 09 Aug 2005, 00:27

Lugemata postitus Postitas isandpauk »

Soovi korral pakun mõõtmiseks sarnast seadet vt. http://www.vajalik.ee/shop.php?more=7 , raadius 300m. Hind 1000eek odavam kui Secure 2-Way MOTO. Osta, mõõda ning kui ei sobi, too tagasi. Olemas ka autodele mõeldud alarm 5x suurema tööraadiusega, kuid see on pisut suurem http://www.vajalik.ee/shop.php?more=13 .

Kasutaja avatar

Teema algataja
motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

Põhja Siil kirjutas:

Tere.
Kas keegi on mõõtnud 2-way alarmi tööraadiust? Pean silmas seda, mida müüb www.autoalarm.ee

Otseselt katseid läbi ei viinud aga eelmisel rattal oli see peal ja töötas nagu kenasti, ratas seises parklas teisel pool maja ca. 300 - 400 m kaugusel ning 5-le korrusele andis signaali küll et alarm lõugab, küll mitte igal pool toas aga esikus oli side rattaga olemas. See oleneb suuresti keskonnast ja segajatest ma arvan et vabas õhus tuleb 500 m ära. Üks asi veel mis meelde tuli seoses selle signaga et paigaldajatele soovitaks ennem paigaldust keskplokk lahti võtta ja kenasti hermeetikuga tihendi koht üle lasta, see n.n veekindel keskplokk ei olnudki nii veekindel.

Kasutaja avatar

Põhja Siil
Postitusi: 208
Liitunud: 21 Sept 2007, 22:43
Tsikkel: Tiger 900 RP; GSX1400
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 39 korda
Tänatud: 16 korda

Lugemata postitus Postitas Põhja Siil »

isandpauk kirjutas:

Soovi korral pakun mõõtmiseks sarnast seadet vt. http://www.vajalik.ee/shop.php?more=7 , raadius 300m. Hind 1000eek odavam kui Secure 2-Way MOTO. Osta, mõõda ning kui ei sobi, too tagasi. Olemas ka autodele mõeldud alarm 5x suurema tööraadiusega, kuid see on pisut suurem http://www.vajalik.ee/shop.php?more=13 .

Tänan pakkumisest, aga, mul juba Secure 2-Way MOTO olemas, ja paigas. Töötab. Aga ma olen seda katsetanud tööstus tsoonis, kus palju segajaid, ja lisaks paigaldasin põhi plokki paagi alla - kardan et see varjestab signaali ära. Kus tisklit näen, siis toimib, kui astun maja nurga taha, siis ei leia üles. Ega keegi tark, pole sellele lisa antenni teinud?


Jaanus966

Lugemata postitus Postitas Jaanus966 »

http://www.autoalarm.ee/web/index.php?2waymoto

Sai siis ka oma rattale selline asjandus peale pandud...

Muidugi, suutsin midagi extra vajutada nii et signa on peal (ei lõuga) ja kallutusanduri häire vilgub. Tahad signat maha võtta, viskab hoopis kallutusanduri tundlikuse skaala 01-st - 08-ni ette. Signalisatsiooni saab u. 3-5 sekundiks maha.

Kasutusjuhendis on kirjas kallutusanduri tundlikuse programmi lõpetamiseks: Reziimist väljumiseks hoia 1 sek lll ja vajuta 1x ll
Järgides instruktsiooni ei juhtu mitte kui midagi.

Hr. Suzumenilt sai ka nõu küsitud, aga see hetkel ei toida, kuna ligipääs mutrivõtmetele ja aku kallal nokitsemisele on võimatu, kuna neid pole soetatud.

Kellel on selline signa motal, olge head, andke nõu!
Äkki on kellegil sama juhtund!
Võibolla laheneb asi paari puldi klõpsuga ära.
Tänud juba ette!


red buell
Postitusi: 195
Liitunud: 08 Apr 2005, 14:58
Tsikkel: BMW R1200R,Ducati 900SS,HD Spo
Asukoht: Mähe, Pirita
Tänanud: 42 korda
Tänatud: 106 korda

Lugemata postitus Postitas red buell »

Jaanus966 kirjutas:

http://www.autoalarm.ee/web/index.php?2waymoto

Sai siis ka oma rattale selline asjandus peale pandud...

Muidugi, suutsin midagi extra vajutada nii et signa on peal (ei lõuga) ja kallutusanduri häire vilgub. Tahad signat maha võtta, viskab hoopis kallutusanduri tundlikuse skaala 01-st - 08-ni ette. Signalisatsiooni saab u. 3-5 sekundiks maha.

Kasutusjuhendis on kirjas kallutusanduri tundlikuse programmi lõpetamiseks: Reziimist väljumiseks hoia 1 sek lll ja vajuta 1x ll
Järgides instruktsiooni ei juhtu mitte kui midagi.

Kellel on selline signa motal, olge head, andke nõu!
Äkki on kellegil sama juhtund!
Võibolla laheneb asi paari puldi klõpsuga ära.
Tänud juba ette!

Seda III nuppu hoia niikaua all, et kostaks "tilulilu" heli puldist ning seejärel vajuta kohe II nuppu.

Kuna süsteemil on väga palju programmeerimis võimalusi, siis tõesti niisama nuppe näppides võib mingisse kummalisse rezhiimi sattuda.
Olen neid süsteeme väga palju paigaldanud ning siiani olen pidanud ringi vahetama 2 sireeni ja ära kuivatanud(kuidagi oli vesi sisse sattunud) ühe alarmi keskploki.

Tsiklite elektritööd ja alarmid. Tsiklite ümberehitus. Tel:51O73O5
https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

Veidi kriitikat kah Secure kahesuunalise kohta:

  1. Mulle sattus katkine eksemplar - immo relee on kogu aeg ühes asendis. Juhtub ka paremates perekondades aga paha maitse suus sellegipoolest :-( .
    EDIT - tegelikult oli siiski korras, lihtsalt paigaldusjuhend on veidi puudulik
  2. See et igal nupul on mitu funktsiooni, sõltuvalt sellest kui kaua peal hoiad, on ikka väga idiootlik süsteem :evil: . Vähegi mõtlev insener oleks teinud midagi sellist, et progemise rezhiimi minekuks hoiad kõigepealt kahte nuppu korraga pikalt all ja siis hakkad progema. Mitte nii et hoiad kogemata sisse/välja lülitamise nuppu veidi pikemalt all ja kohe oledki midagi progenud või progemise rezhiimi sisenenud :evil: .
  3. Mota alarmi pulti võiks saada kinnastatud käega vajutada, loe: nupud peaks suuremat olema.

Ühel tõsisel alarmil võiks aku ka sees olla aga see on juba rohkem maitse asi. Levi ulatusega võib rahul olla - ei pea iga sireeni peale jooksma hakkama. Võtab läbi plekist garaazhiukse vastasoleva betoonmaja sisemusse.

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light

Viimati muutis kris., 05 Mai 2008, 10:42, muudetud 2 korda kokku.

mart211

Lugemata postitus Postitas mart211 »

kris. kirjutas:

Veidi kriitikat kah Secure kahesuunalise kohta:

  1. Mulle sattus katkine eksemplar - immo relee on kogu aeg ühes asendis. Juhtub ka paremates perekondades aga paha maitse suus sellegipoolest :-( .

Ma sain ka katkise variandi, nimelt see kahepoolse sidega pult ei tööta, teine töötab.


red buell
Postitusi: 195
Liitunud: 08 Apr 2005, 14:58
Tsikkel: BMW R1200R,Ducati 900SS,HD Spo
Asukoht: Mähe, Pirita
Tänanud: 42 korda
Tänatud: 106 korda

Lugemata postitus Postitas red buell »

mart211 kirjutas:
kris. kirjutas:

Veidi kriitikat kah Secure kahesuunalise kohta:

  1. Mulle sattus katkine eksemplar - immo relee on kogu aeg ühes asendis. Juhtub ka paremates perekondades aga paha maitse suus sellegipoolest :-( .

Ma sain ka katkise variandi, nimelt see kahepoolse sidega pult ei tööta, teine töötab.

Kris ja Mart need probleemid on ju garantiikorras lahendatavad. Nende süsteemide maaletoojaga küll mingit jama ei ole olnud, et ei taha garantiiremondist midagi kuulda. Kui te ise ei soovi mingil põhjusel firma poole pöörduda, siis võite minuga ühendust võtta.
Secure 2-e suunalisele saab panna ka akusireeni kui soovi on kuid kardan, et hakkab tsikli akut vähe rohkem koormama.

P.S. Kris - käivitusblokeeringu relee töötab ainult siis, kui süsteem on valves ja süüde on sissekeeratud. Kui need tingimused täidetud pole, siis relee ei muuda asendit.

Viimati muutis red buell, 28 Apr 2008, 09:46, muudetud 1 kord kokku.
Tsiklite elektritööd ja alarmid. Tsiklite ümberehitus. Tel:51O73O5
https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/

Jaanus966

Lugemata postitus Postitas Jaanus966 »

kris. kirjutas:

Veidi kriitikat kah Secure kahesuunalise kohta:

  1. Mulle sattus katkine eksemplar - immo relee on kogu aeg ühes asendis. Juhtub ka paremates perekondades aga paha maitse suus sellegipoolest :-( .
  2. See et igal nupul on mitu funktsiooni, sõltuvalt sellest kui kaua peal hoiad, on ikka väga idiootlik süsteem :evil: . Vähegi mõtlev insener oleks teinud midagi sellist, et progemise rezhiimi minekuks hoiad kõigepealt kahte nuppu korraga pikalt all ja siis hakkad progema. Mitte nii et hoiad kogemata sisse/välja lülitamise nuppu veidi pikemalt all ja kohe oledki midagi progenud või progemise rezhiimi sisenenud :evil: .
  3. Mota alarmi pulti võiks saada kinnastatud käega vajutada, loe: nupud peaks suuremat olema.

Ühel tõsisel alarmil võiks aku ka sees olla aga see on juba rohkem maitse asi. Levi ulatusega võib rahul olla - ei pea iga sireeni peale jooksma hakkama. Võtab läbi plekist garaazhiukse vastasoleva betoonmaja sisemusse.

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light

Täpselt samad mõtted puldi ebamugavuste koha pealt. Levi on super, läbi mitme paneeli teiselpool maja võtab, nagu vana mees.

Täna lõunal sai siis ka probleem (valve all + kallutusandur vingub) lahenduse, kui korraks sai aku küljest pluss juhe ära võetud ja tagasi pandud ja pult oli hetkega töökorras. Siinkohal tänud Suzumenile vihje eest. :) Kallutusanduri ja põrutusanduri tasemed lasen paigaldajal paika panna. Siis pole mingit jama, et istud signa pärast kusagil maapiirkonnas, sadu kilomeetreid kodust eemal.

Sai veel naljaga pooleks paanikafunktsiooni proovitud. Kassid, koerad ja väiksed lapsed lasid ikka kiirelt jalga. :D Mitte et ma paha inimene oleks, aga ma ju ainult proovisin, paar korda! :)


mart211

Lugemata postitus Postitas mart211 »

red buell kirjutas:
mart211 kirjutas:
kris. kirjutas:

Veidi kriitikat kah Secure kahesuunalise kohta:

  1. Mulle sattus katkine eksemplar - immo relee on kogu aeg ühes asendis. Juhtub ka paremates perekondades aga paha maitse suus sellegipoolest :-( .

Ma sain ka katkise variandi, nimelt see kahepoolse sidega pult ei tööta, teine töötab.

Kris ja Mart need probleemid on ju garantiikorras lahendatavad. Nende süsteemide maaletoojaga küll mingit jama ei ole olnud, et ei taha garantiiremondist midagi kuulda. Kui te ise ei soovi mingil põhjusel firma poole pöörduda, siis võite minuga ühendust võtta.
Secure 2-e suunalisele saab panna ka akusireeni kui soovi on kuid kardan, et hakkab tsikli akut vähe rohkem koormama.

Ikka garantiisse, ega ma katkise asjaga taha eriti leppida. Ja eraldi sireeni paigaldasin ka. Kahjuks on paigaldamine aja ja tarkuse nappuse puudumise pärast veel pooleli.


Deiv
Postitusi: 367
Liitunud: 15 Mai 2006, 22:12
Tsikkel: HayabusaTurbo 350 HP/300 TQ
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas Deiv »

Kris--kas said asjale lahenduse "Artvalist" :?:

Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

Deiv kirjutas:

Kris--kas said asjale lahenduse "Artvalist" :?:

Seekord oli viga siiski minus :wack: :wack: :wack: . Kuigi nad möönsid juhendi puudulikkust ning ma ei ole esimene kes sellise "defektiga" nende poole pöördub.

terv
kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light


-mart91-

Re: Alarm kahepoolse sidega ?

Lugemata postitus Postitas -mart91- »

Sai endalegi seotatud selline alarm. Hetkel praegu käsil paigaldamine, mis sai ikka endale ülesandeks võetud.
Siiani on kõik nagu lihtane ja selge tundunud, kuid ühest juhtmest ikka ei saa hästi aru:
Skeemilt: [7. Orange/White Trigger input (-)] --Oskab äkki keegi kes varem on seda alarmi juba ise paigaldanud seletada lahti selle juhtme, kuhu peaks selle ühendama jn.. ?

Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Alarm kahepoolse sidega ?

Lugemata postitus Postitas kris. »

Sadula lüliti, mikrolaine andur vms seade mis peaks häire valla päästma.

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light


-mart91-

Re: Alarm kahepoolse sidega ?

Lugemata postitus Postitas -mart91- »

Suured tänud :wink:


triplekix
Postitusi: 851
Liitunud: 23 Mai 2005, 17:06
Tsikkel: Suzuki GSX-R 1000 K8 2008a.
Asukoht: Tallinn, WSK
Kontakt:

Re: Alarm kahepoolse sidega ?

Lugemata postitus Postitas triplekix »

Oskab keegi öelda, et kuidas on lood kui garantiiga rattale lasta kuskil (näiteks www.autoalarm.ee) alarm peale panna, et kas esindus aktsepteerib seda ja garantii ei kao ära?
Minuteada võib garantii ajal ainult esinduses igasugu töid rattaga teha lasta, et garantii kehtiks.

Oskab keegi tuua välja erinevusi (peale hinna) nende kahe vahel:
http://www.autoalarm.ee/web/index.php?2waymoto
http://www.vajalik.ee/shop.php?more=7

Ette tänades,
Kristjan

Kui sa ikka kõike oskad, siis ei ole karta miskit.

Õigusabi.

Perekonnaõiguslike probleemide (elatise määramine, suhtluskorra määramine, elukoha määramine jms) puhul, saate abi siit:
http://www.puurits.ee
Hagide koostamine, konsultatsioonid, kohtus esindamine jms.
Kasutaja avatar

pässapoiss
Postitusi: 33
Liitunud: 30 Juun 2008, 18:46
Tsikkel: Honda CB600F HONET
Asukoht: Tallinn

Re: Alarm kahepoolse sidega ?

Lugemata postitus Postitas pässapoiss »

Soetasin endale ka ratta millel peal 2-way alarm.Displayga puldi viisin Artvalli remonti kuna pult ei näidanud kellaaega.
Võtsin siis rõõmsalt sahtlist teise puldi ja ohhh õnnetust ei see signat maha võta. :shock:
Jeblasin mingi 5min ja lõpuks siis tuli signa maha.Läksin siis rattaga tööle ja õhtul enam ei saanudki signat maha teise puldiga :evil:
Kas keegi oskab mulle ka põhjuse öelda, et miks üks pult töötab normaalselt ja see kuramuse teine pult ei tööta kohe üldsegi mitte

Kasutaja avatar

meiekas
Postitusi: 97
Liitunud: 07 Aug 2007, 20:28
Tsikkel: Suzu GSX 400E
Asukoht: Keila, Niitvälja, Harjumaa

Re: Alarm kahepoolse sidega ?

Lugemata postitus Postitas meiekas »

sagedused erinevad ehk

Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Alarm kahepoolse sidega ?

Lugemata postitus Postitas kris. »

No natuke ju töötas ... enne tööle minekut said signa siiski maha võetud?
Kas teine pult kunagi enne on töödanud, patarei on ikka täis jne jne ...?

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Ble Light

Kasutaja avatar

pässapoiss
Postitusi: 33
Liitunud: 30 Juun 2008, 18:46
Tsikkel: Honda CB600F HONET
Asukoht: Tallinn

Re: Alarm kahepoolse sidega ?

Lugemata postitus Postitas pässapoiss »

Ai pliin korda sain :D
Asi oli selles, et oli vaja korraks patakas välja võtta ja uuesti tagasi panna.Igatahes sain ma ta niimodi tööle.
Nüüd ei muud kui motor soojaks ja sõitu 8)


Deiv
Postitusi: 367
Liitunud: 15 Mai 2006, 22:12
Tsikkel: HayabusaTurbo 350 HP/300 TQ
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Alarm kahepoolse sidega ?

Lugemata postitus Postitas Deiv »

Saan 2-WAY MOTO alarmi 2000.- eeguga kätte toimetada kui kellelgi huvi on (lett 2400.-) Võin mingi hinna eest ka paigaldusega aidata. :roll: Omast kogemusest---kortermaja ees ratast hoides ülitänuväärne asi !!! :D

Kasutaja avatar

Raiki
Postitusi: 1986
Liitunud: 30 Mai 2006, 11:36
Tsikkel: Suzuki Boulevard 1800 M109R
Asukoht: Eesti

Re: Alarm kahepoolse sidega ?

Lugemata postitus Postitas Raiki »

Deiv kirjutas:

Saan 2-WAY MOTO alarmi 2000.- eeguga kätte toimetada kui kellelgi huvi on (lett 2400.-)

Lõuna-Eesti meestele saan sama hinda Tartus pakkuda
Kõne alla tuleb ka postiga toimetamine ning Tartus olemas ka töökoda kuhu suunata kus peale ka pannakse ...

Ise küll kasutan piduriketta külge käivat signat kuna liiga värskelt veel meeles tuttava häda kui signa lolliks läks karjus öö läbi ja käima ka ei saanud panna :)

Suzuki Boulevard 1800 M109R

www.estparts.ee - Parima hinnaga varuosad.
Kasutaja avatar

Lang
Postitusi: 873
Liitunud: 15 Jaan 2007, 22:12
Tsikkel: XV1700 RS WARRIOR
Asukoht: Pärnumaa

Re: Alarm kahepoolse sidega ?

Lugemata postitus Postitas Lang »

kui nende alarmide peale juba teema läks, siis endal küll karbis olemas kahepoolse sidega alarm ja tähiseks HT-2005A,
mis ootab paigaldust.
Keda soovitate selle töö peale, kes mõistliku hinnaga alarmi paigaldaks??
Põhimõtteliselt peaks hakkama saama igaüks, kes natuke elektrit ning tsiklite el.süsteemist midagi jagab...
Joonised ja asjad ju kõik olemas + oma ratta el.süsteem.

Kui keegi tunneb, et saaks täitsa ise sellega hakkama, võib mulle PM saata pakkumisega :bsmile:

Tänud ette!

SREU #0273
Kasutaja avatar

Lang
Postitusi: 873
Liitunud: 15 Jaan 2007, 22:12
Tsikkel: XV1700 RS WARRIOR
Asukoht: Pärnumaa

Re: Alarm kahepoolse sidega ?

Lugemata postitus Postitas Lang »

Lang kirjutas:

kui nende alarmide peale juba teema läks, siis endal küll karbis olemas kahepoolse sidega alarm ja tähiseks HT-2005A,
mis ootab paigaldust.
Keda soovitate selle töö peale, kes mõistliku hinnaga alarmi paigaldaks??
Põhimõtteliselt peaks hakkama saama igaüks, kes natuke elektrit ning tsiklite el.süsteemist midagi jagab...
Joonised ja asjad ju kõik olemas + oma ratta el.süsteem.

Kui keegi tunneb, et saaks täitsa ise sellega hakkama, võib mulle PM saata pakkumisega :bsmile:

Tänud ette!

põhimõttelist tegija olemas! (w)

SREU #0273
Kasutaja avatar

VWman
Postitusi: 831
Liitunud: 30 Apr 2004, 22:13
Asukoht: Saku- Kasemetsa
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Alarm kahepoolse sidega ?

Lugemata postitus Postitas VWman »

Raiki kirjutas:

Ise küll kasutan piduriketta külge käivat signat

Kus Eestis sellist osta saaks?

Edit: Juba leitud. Motodepoo

Aga kuidas selline asi näiteks päeval taga kohvrist reisimist talub?

Viimati muutis VWman, 12 Mär 2009, 20:04, muudetud 1 kord kokku.
KÄIN JALA JA JOON VETT
Kasutaja avatar

creativ
Postitusi: 1180
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn
Tänanud: 10 korda

Re: Alarm kahepoolse sidega ?

Lugemata postitus Postitas creativ »

VWman kirjutas:
Raiki kirjutas:

Ise küll kasutan piduriketta külge käivat signat

Kus Eestis sellist osta saaks?

ma ostisn kettaluku signaga veldi poest. maksis ehk 7-900. täpselt ei mäleta. nüüd aasta hiljem see signa eriti enam ei toimi. teeb korraks kiuks ja siis vait kui sukk. liiguta või äta liiguta. patareid on korra vahetatud. peaks uuesti proovima.

Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure
Kasutaja avatar

dux
Postitusi: 99
Liitunud: 04 Dets 2008, 19:57
Tsikkel: CB 750
Asukoht: Pärnumaa

Re: Alarm kahepoolse sidega ?

Lugemata postitus Postitas dux »

VWman kirjutas:
Raiki kirjutas:

Ise küll kasutan piduriketta külge käivat signat

Kus Eestis sellist osta saaks?

Edit: Juba leitud. Motodepoo

Aga kuidas selline asi näiteks päeval taga kohvrist reisimist talub?

mul puht teoreetilised kogemused, aga taga kohvris ta pole ju tööasendis. piltlikult öeldes peab tööasendis "taba lukus" olema. muidu lahti.

creativ kirjutas:
VWman kirjutas:
Raiki kirjutas:

Ise küll kasutan piduriketta külge käivat signat

Kus Eestis sellist osta saaks?

ma ostisn kettaluku signaga veldi poest. maksis ehk 7-900. täpselt ei mäleta. nüüd aasta hiljem see signa eriti enam ei toimi. teeb korraks kiuks ja siis vait kui sukk. liiguta või äta liiguta. patareid on korra vahetatud. peaks uuesti proovima.

mis firma oma? ostsin ka eile sarnase isendi. loodetavasti peab kauem kui 1 aasta vastu.

Haamriga mehele paistab kõik naelana. :wack:
Kasutaja avatar

ralf
Postitusi: 222
Liitunud: 20 Sept 2005, 00:01
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Alarm kahepoolse sidega ?

Lugemata postitus Postitas ralf »

Hei. Kahepoolse sidega alarme pakub meie firma GT ja Secure. Hinnad algavad 3200.- koos paigaldusega. Hinna mõju avaldub võimalustest ja detailidest, nagu kas digitaalne kallutus- või analoog kallutusandur jne. Käivitusega on hind muidugi kallim ja seda vastavalt liikuri omapärale, kas immoga või ilma. Üldjuhul isiklikult mina ei soovita kunagi tehase immot vahelt ära katkestada!
Aga nende kettalukkudega kahjuks on tõesti nii, et need ei kesta eriti kaua.
"-way alarmide lolliks minemise kohapealt siiani GT omad nagu pole seda suutnud, kuid on täielik võimalus olemas, kui neile pestas vett peale lasta. Nad on küll niiskuse ja pritsmekindlad, kuid mitte vee surve kindlad! Alati on mõtekas sealt kuhu on peidetud alarmi plokk kas ettevaatlikult pesta või kui võimalik, siis plokkile kilekott peale tõmmata. Sama tegelikult kehtib ka autode alarmide kohta, mis on kompaktsed ja asetsevad kapoti all.
Paigaldus iseenesest polgi kõige hullem, kuid on teinekord just selle plokki peitmine, piisavalt ruumi peab olema, et heli ka välja kõlaks, sest muidu pole ju mõttet ja teiseks just see pesemis ja vee probleem. Bike'dega nagu polegi suurt probleeme, seal gondli [Motobot: õige on "gondli"] alla ikka peidab ära, kuid just nende tshopper tüüpi masinatega, kus ruumi nagu on, kuid kõik on lahtine ja kui istme alla pnna, siis sealt välja häält ei kosta korralikult. :D:D:D:D
Nende seisnud pultidega on veel see teema, et mitte asi ei pruukinud olla just patarei väljavõtmises, vaid oleneb, kus seda hoitud on. Teinekord oksüdeeruvad õrnalt klemmid ära ja niipalju annab voolu, et displei töötaks, kuid kui vaja signaali saata, mille jaoks oleks vaja rohkem voolu, siis kooormuse kasvades piisavalt voolu ikkagi läbi ei tule. Võtad korraks patarei välja, kuid tegelikult hõõrdumisega puhastad õrnalt klemme haljamaks ja ühendus taastub mingiks ajaks.

Motopood BIKER24.EE

mega1
Postitusi: 526
Liitunud: 13 Sept 2004, 19:02
Asukoht: Tallinn.
Tänatud: 1 kord

Re: Alarm kahepoolse sidega ?

Lugemata postitus Postitas mega1 »

kas sellel secure 2 wayl on pult suurematsorti?
kas sellele peale saab osta ka sellist nahk-kile kotti nagu vanasti mobladel et mitte pulti lõhkuda?
ise mingi aeg nägin kellelgi 2poolset üliväikse puldi ja sellise spets nahkkotiga.

Suzuki TL1000R-----Suzuki GSXR 1000 K3------Aprilia RSV 1000R
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”