Tagasi kutsutud motikad - recall list. → Re:

Kasutaja avatar

p-4
Postitusi: 130
Liitunud: 02 Jaan 2006, 19:19
Tsikkel: Suzuki DR 650/Bmw R1200 GS/KTM
Asukoht: Austraalia/nõmme
Tänatud: 2 korda

Re:

Lugemata postitus Postitas p-4 »

Vadi kirjutas:

tagasikutsumine -

Niisiis - ratas 1200 gs - esimese elu elas Saksamaal Münchenis, kus tal ka esimesed kaks "tagasikutsumist" "kõrvaldati". Mina sain ratta omanikuks oktoober 2005 ja peale seda on saatnud mulle endine omanik kaks kirja tagasikutsumistest - 1. bensiinipumba katte tihend 2. midagi piduritega.

Kirjad olid saadetud algselt ratta eelmisele omanikule - kuid kirja lõpus oli ka palve võimalusel teavitada ratta uut omanikku - juhul kui ollakse ratas edasi müüdud.

Pöördusin kohalikku esindusse - kus ilusasti ka kõik mis vaja korraldati.

Samas ei küsinud üle - kuid jäi mulje et antud tootjal on kena andmebaas kus ratta VIN koodi järgi näha milliseid puudusi vaja kõrvaldada - ja juhul kui ma ei oleks ise kirjad näppus kohale läinud oleks nimetatud asjad tehtud korda ka hoolduse käigus.

Samas ei oska kommenteerida kas kohalik esindaja - kes on teadlik et antud vin koodiga ratas on eestis ja nende kliendi käes oleks hakanud ka mulle edasi infot andma teemal - et kui võimalik pöörduge meie poole - et oleks vaja nipet / näpte kohandada.

Niisiis rattas gs 1200 2007a,
Tagasi kutsumisi: 2
Immo antenni vahetus,vanaga pidi olema ,et mingil hetkel, ei tunne enam rattas võttit ära. :shock:
Ja tarkvara uuendamine ,väidetavalt pidavat akku pikkemal seismisel tühjaks jooksma vana tarkvaraga,
siis abs iga mudelitel vahetati ära pea pidurivoolik .
Ning garantiikäigus vahetati bensiinipumba ,kontroller Gs tüüpviga ,saades niiskust lõppetab töölepingu ,ning jääte teele
õppetus kuidas edasi toimida leiab siit :bsmile:



The Great Australian Ride 2015 16000km east to west
Simpson Desert french line 2014 1100 sand dunes
Tasmania and australia east coast 10200km 14
Vetnam-Laos 3600 km 2013.
Tai-Kamboza-Malaisia-austraalia 2011-2013 20000km
Nordkinn-Nordkapp 2011

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”