Kuidas sõiduhirmust üle saada?

Kasutaja avatar

Snowhite
Mode
Postitusi: 882
Liitunud: 10 Apr 2009, 15:13
Tsikkel: 1260MS-e, 500EXC
Asukoht: Tallinn, Harku
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Kuidas sõiduhirmust üle saada?

Lugemata postitus Postitas Snowhite »

nu vb ongi ratas liiga suur ja raske mo jaoks. ma ise ainult 78 kg ja 180cm pikk.
vb sai veits räige aparaat võetud esimeseks rattaks kah, krt teab.
Käed on pidurdusel suhteliselt sirged küll - aga teema selles, et muidu ei ulata normaalselt kinni hoidma - ma suht vedelen kõhuli paagi peal sõites. Rinkavendade käest olen niipalju nüüd saanud targemaks, et hooaja lõpus pidurdasin alati ainult 2 näpuga ja keset heeblit. Ja tagapitturt alati varbaotstega. Mõni võiks arvata, et harrastan piiri - peal sõitmist vms. Absoluutselt mitte - lihtsalt eesti autojuhid on ogarad, värdjalikult mittearvestavad ja tapjalikud. Näiteks, käisin jaanipäeva paiku hiiumaal ja teel sinna üritati minust kas bussi või sõiduautoga vähemalt 5x üle sõita. Aga tagasi pidurdamise juurde, pidurid on suht head sellel rattal, kui käisin autokoolis sis nondel rimakutel pidi täie jõuga piduriheeblit pigistama, minu omal kui ma esimene kord pidurdasin, sis pidin üle klaasi käima.
Veits tegin veel parendust siis sellega rattal, et keerasin vedrustust pehmemaks - eelmine omanik oli mingi 100kg vend - minu jaoks veidi rabe see sõit siis.
Parim, mida seni proovind olen oli üks tutikas sõiduriist ühe "daame" käest, millel olid abs pidurid - suht sama hooletult nagu autoga võis pidurdada.

Pilt

Reisirataste ettevalmistus, vedrustuse seadistus ja ümberehitus, hooldus ja tehniline tugi/koolitus.
http://www.vugtec.com
Porganditele tehnilist abi ja hooldust saab ka!

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”