Honda XRV 750 Africa Twin

Kasutaja avatar

karujänes
Postitusi: 79
Liitunud: 05 Veebr 2004, 19:31
Asukoht: Täna siin, homme seal... ;-)

Re: Honda XRV 750 Africa Twin

Lugemata postitus Postitas karujänes »

CB500 kirjutas:
Oled sa kindel? 100 000km sama õliga, kaine mõistus keeldub seda uskumast.
OT: mina olen aastal 93 näinud oma silmaga sellist sõiduautot, mille läbisõit oli natuke alla 120 tuhande ja millel polnud kordagi õli vahetatud. Masin ise oli Renault 19 1,4l töömahuga vist oli 89a vl, sees tehasest pandud ELF õli. Ei teagi kas oli sünteetiline või mitte. Igatahes oli see must ja paks nagu tõrv, kui õlivarda välja võtsin. Sõitsin ka ise sellega tookord mõnikümmend kilomeetrit - töötas täiesti vaikselt ja laitmatult. Tean et esimene õlivahetus tehti sellel miski 140 tuhande juures ja masin oli minu tutvusringkonnas veel paar-kolm järgnevat aastat. Ei olnud igatahes midagi kuulda, et masinal midagi mootoriga juhtunud oleks sellel ajal. Ja masina tolleaegset peremeest teades, oli selle gaasipedaalil täpselt 2 asendit: 0 ja 1 :wink: Ja muide, õli see mootor tol ajal ei tarbinud üldse. Täpselt sama tase püsis raudse kindlusega sees. Õlikulu tekkis alles hiljem, millalgi peale 2-st või 3-ndat õlivahetust :shock:
Loo moraal: on igasuguseid ime-läbisõite võimalik teha ilma õlivahetuseta ;)
The truth is somewhere out there!

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”