Rummu Hillclimb Show 2011

Kasutaja avatar

riksx
Postitusi: 1124
Liitunud: 18 Juul 2006, 13:25
Asukoht: Tartu
Tänatud: 2 korda

Re: Rummu Hillclimb Show 2011

Lugemata postitus Postitas riksx »

Tervitused

Ma startisin Elva kandist ja 440km ketrasin maha. Kahjuks ei saanud ka mina infi, et võistlus ära jääb.
Kohale sai tuldud ja ajasin ratta maha ning tahtsin demo sõitu teha, kuid tabas totaalne ebaõnn. Nimelt sain 50m sõita, kui tsikkel külma mootori tõttu välja suri. Starter käis hoogsalt ringi, kuid mootorit kaasa enam ei vedanud. Nuta või naera aga ei vedanud ja nii ma sinna tsemendi hunnikusse jäingi.... vaaakk

Õhtul tagasi jõudes võtsin kaane maha ja ohh imet. Kolm M8 polti, mis hoidsid flywheely ja starteri "sidurit" kinni oli nagu kiljotiiniga maha lõigatud ja nii see starter seal tühjalt ringi käiski. Õnneks magnet korjas kõik poldi pead kinni, kuid mähisest need poldid puhtalt mööda ei läinud :(

Ise enesest mägi oli vinge ja see laguun plaaaaaad.. see oli suur. Kõige naljakam oli vaadata kuidas paegivi müür järve sisse läheb ja teiselt poolt ilusti välja tuleb, ning need kopad, mis seal laguuni põhjas endiselt on.
Paar klõpsu ka.

Pilt

Pilt

Katsusin varbaga vee ka ära

Pilt

Enduro - Beta 300RR 2018
Nostalgia
Planeta 5-S ja Jupiter 4-SS

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mäkketõus”