Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Ma praegast just suhtlen yhe neegriga kes soovib tsiklit osta.
Peab tõdema, et pole siin maailmas mõne aastaga midagi muutunud. Aga naljakas on ikka.



Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com
Kasutaja avatar

gabriel
Postitusi: 207
Liitunud: 15 Aug 2007, 17:17
Asukoht: Tartu

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas gabriel »

selline mees nagu Steve Trenton ei ole kellegile veel peale minu kirjutanud?

I kiri-
Do you still have this Bike for sale? please get back to me on my email stevetreet@.....com

minu vastus-

Hello,
Yes, the bike is still available. Are you interested?
Where you from?

tema II kiri-

Thanks for your response...
How i wish to come and view this myself but due to the nature of my Job i don't have the time for inspection but my shipping company will handle that for me perfectly. i am a Geologist by profession and i am always at the mining site,I am really interested in the purchase of this to my new home in Athens Greece.What is the body condition and the Technical aspect part of it? how old has it been used? and hope there is no physical problem wrong with it?...So if there is other information i need to know about these, please let me know it now so i can know what to do..I will arranged the shipment preparation for it to be picked up at your home or where ever it is by the shipping company i am using called (AVL Transporter)..i will like to purchase it at the lowest price, so what is the price...Await your response

Best Regards...

kas on mõtet üldse suhelda kodanikuga?

tähtis pole suurus, vaid osavõtt...
Kasutaja avatar

hannesve
Postitusi: 10
Liitunud: 20 Apr 2011, 10:58
Tsikkel: Harley Davidson V-Rod
Asukoht: Tallinn

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas hannesve »

gabriel kirjutas:

selline mees nagu Steve Trenton ei ole kellegile veel peale minu kirjutanud?

I kiri-
Do you still have this Bike for sale? please get back to me on my email stevetreet@.....com

minu vastus-

Hello,
Yes, the bike is still available. Are you interested?
Where you from?

tema II kiri-

Thanks for your response...
How i wish to come and view this myself but due to the nature of my Job i don't have the time for inspection but my shipping company will handle that for me perfectly. i am a Geologist by profession and i am always at the mining site,I am really interested in the purchase of this to my new home in Athens Greece.What is the body condition and the Technical aspect part of it? how old has it been used? and hope there is no physical problem wrong with it?...So if there is other information i need to know about these, please let me know it now so i can know what to do..I will arranged the shipment preparation for it to be picked up at your home or where ever it is by the shipping company i am using called (AVL Transporter)..i will like to purchase it at the lowest price, so what is the price...Await your response

Best Regards...

kas on mõtet üldse suhelda kodanikuga?

Hehhee..

Müün naise ratast ja mulle tuli samasugune kiri...
Mõtlesin just siia postituse teha, aga näe, jõudsid ette.

Ma naljaviluks vastasin talle ka ja kui portaalis on ratas müügis 2300 EURiga, siis kirjutasin, et alla 5000 EUR ära ei anna ja siis tuli selline vastus:

Ok,good..I'm quite satisfied with the condition and price, I will make the Payment transfer of the Money via Bank to Bank or paypal transfer because they are the most secure means of doing payment online without any delay,i am at the mining site at the moment i have only access to internet ,so send me your home address where the product is at to forward the address to my shipping Company to Calculate the shipment charges of it to my Home in Athens Greece.make sure that your Bank or paypal details are send inform of like this below for easy payment transfer:

For Bank details
Bank Name:
Account Holder's Name:
Bank Account Number:
BIC/SWIFT CODE:
IBAN:
Total Amount:
Products Name:
Email address for payment Notifications:

OR Paypal.

Your Full Name
PayPal email address
Item Name
Price
Email address for payment Notifications:

Your Home Address:
Address...
City.........
State.......
Zip-Code...
Country.....

Once i received these details i will go ahead with the payment transfer of the money and then i will contact my shipping company for them to come for the pick-up.
Thanks am waiting.

Ei ole mulle kahjuks antud sellist intellektuaalset ressurssi et siit edasi kodanikule vaimukalt vastata ja vestlust jätkata...

I was going to make a joke about banks...but I lost interest. But I'm still going to take credit for it!
Kasutaja avatar

gabriel
Postitusi: 207
Liitunud: 15 Aug 2007, 17:17
Asukoht: Tartu

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas gabriel »

läks hästi siis :D

venna mail, kes trollida tahab- stevetreet@gmail.com

tähtis pole suurus, vaid osavõtt...
Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

kui ta geoloog on siis trollimiseks ju palju võimalusi. räägid, et oh milline imeline kokkusattumus, et sinu firma just ostab mingit geoloogilist kivimit kokku jne. Las saadab sulle aafrika kive postipakis- maksab natuke oma tarkuse eest peale.


Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

venna mail, kes trollida tahab- stevetreet@gmail.com

Nähh - mul ka pakkuda paar maili aadessri sellele kes viitsib negrole õhku müüa.
Üks seesama mis juba olemas ja teine aadress veel blesschristianwilliams247@gmail.com
Keegi kes viitsiks jännata võiks pakkuda neile näiteks allveelaev Kurski jäänuseid. öelge et tonni hinnaga saaks kätte.

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com
Kasutaja avatar

H113
Postitusi: 14
Liitunud: 10 Apr 2011, 18:19
Asukoht: Pärnu, EST

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas H113 »

Mõtlesin, et kaen perra, kes mulle kirjutas märtsi algul, kui oma kuulutuse üles riputasin - tol korral uuris keegi Robertho Mathias, kes kasutas guugli tõlget, järgneva kirja:

Tere,
on
oma jalgratta ikka müügil?
Best Regards ..

No siis ma lootsin, et äkki keegi ontlik sell... kuid peale 2. kirja ei jaksand ma ka umbluuga kaasa minna.
Ja täna õhtul avastan, et ka stevetreet@gmail.com aadressilt on mind austatud lisainfo päringuga:

Teile on saadetud lisainfo päring Kuldsest Börsist:
Do you still have this Bike for sale? please get back to me on my email stevetreet@gmail.com

Cheers! :bsmile:


Raigo86
Postitusi: 114
Liitunud: 25 Sept 2008, 14:49
Tsikkel: Harley Davidson VRSCDX 09
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas Raigo86 »

see stevetreet kirjutas mulle ka :D kohe oli nõus ostma ja ütles, et on kreekas :D


v00lik
Postitusi: 42
Liitunud: 27 Apr 2009, 11:03
Tsikkel: VFR800
Tänatud: 3 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas v00lik »

minul on teada ka e-postilt stevetreet@gmail.com tulnud tegelase Trenton Steve teise kirja sisu ...

Thanks for your response...
How i wish to come and view this myself but due to the nature of my
Job i don't have the time for inspection but my shipping company will
handle that for me perfectly. i am a Geologist by profession and i am
always at the mining site,I am really interested in the purchase of
this to my new home in Athens Greece.What is the body condition and
the Technical aspect part of it? how old has it been used? and hope
there is no physical problem wrong with it?...So if there is other
information i need to know about these, please let me know it now so i
can know what to do..I will arranged the shipment preparation for it
to be picked up at your home or where ever it is by the shipping
company i am using called (AVL Transporter)..i will like to purchase
it at the lowest price, so what is the price...Await your response

Best Regards...

:bsmile:

Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

nonii, peaaegu aasta siis aega läinud, aga neegrid vist kohal. Kuna aega on siis hakkan natsa puurima, vaatame mis teha annab:)

Kellelt: steven_donald85@hotmail.com
Kellele: xxxxxxxxxxx
Teema: SUZUKI SV650S 0.6 V2 52 kW -01
Aeg: 30.06.2012 03:21
Manus(ed):
part.1001 (0.2 KB) ,
Teile on saadetud lisainfo päring Kuldsest Börsist:

Hello,
I want to know if your advert is still active, if so please contact me with the last price

Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

Neeger mis neeger

Sain siis kirja talt uuesti ja nagu näha on käed jalad tal tegemist täis ning ei suuda kontrollida kuhu miskit läinud on.

Hello,

Thanks for your prompt reply to my request; it seems to me that you are a very sincere person i want to use this means to inform you that I am certify with your given price. But I have a business proposal for you.

I am a Capt with the United Nations troop presently in Libya but formally in Iraq, on war against terrorism. Based on the United States legislative and executive decision, withdrawing troops from Iraq. Our mission is to help beef up terrorist targeted states, mostly the United States and the European Union on war against terrorism. On the other hand i want to inform you that i have in my possession the sum of (21.4million U.S.D) which was recovered on one of our raids in a terrorist Camp in Baghdad but we did not submit all the money to the military authorities, because we seeing it as life time opportunity, And I have my share kept safely in a box and I deposited this money with a Red Cross agent informing them that we are making contact for the real owner of the box. It is under my power to approve whoever that comes forth for this box.

I want to invest this money in your country, in real estate or any other profitable business as soon as i retire from my job, and i will seek for your advice on that, since i am not a business culture person, i will be out of my country for about 4 years, that is why i have contacted you for assistance to get this project completed in good faith, so i need someone i could trust to channel this box money. If you accept i will move the box money to you, where you will be the beneficiary, i am a uniformed person and i can’t be parading with such an amount, i am an American and an intelligence officer, so i have a 100% authentic means of moving the box money to you, through a diplomatic courier service. i just need your acceptance and all is done.

Please if you are interested in this transaction let me know so that I can give you all the complete details we need for us to carry out this deal successfully, i decided to find someone that is real and not an imaginary that is why i went for a secured site where i can be sure that the person is for real and not an imaginary, can i trust you?. Where we are now we can only communicate through our military communication facilities which is much secured so nobody can monitor our conversations, then i can explain in details to you, at the moment i can only reach you through e-mail, because our calls might be monitored by high officials here, i just have to be sure of whom i am dealing with. I will give you 30% of the sum and 70% for me. i hope am been fair on this deal, kindly get back to me with your full information such as:

A) Your Full Name,
B) Your Full Address,
C) Your Direct Cell Phone Number,
D) Your Occupation & Age.

If you are interested please send me your personal details for further information, now i am writing from a fresh email account, so if you are not interested do not reply to this e-mail and please delete this message, if no response after some time i will then search for someone else. I wait for your contact details for us to go on.

Yours Sincerely,
Capt.Steven Donald

Saatsin talle siis kirja vastu, mõttes on saada ehk mingi meene kuskilt aafrikamandrilt, kui viitsin ja kutt natukenegi õnge läheb siis proovime talt saada mingi kunstinäidise. 419 eatersis mõndadel meestel läks selline asi õnneks.

Hello,

Since You are in libya, is there any possibilities that you have some sources or contacts that could supply me some samples on native African art?
You see, im in ART business in Estonia, and we are currently investigating possibilities to start importing North- African native art. The culture being so colourful in Africa, possibilities are limitless. Currently we are second highest art importer in Estonia, and we are looking to expand our business from Europe and Asia to Africa. So if you happen to have some contacts in art business in libya, please contact me!

Sincerely yours,

Kasutaja avatar

andryy
Postitusi: 562
Liitunud: 26 Nov 2005, 16:01
Tsikkel: Suzuki DL 1000 XT V-Strom
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas andryy »

Motors24 kasutaja j (mrsglitlondon@gmail.com) soovib lisainformatsiooni Honda CB1100SF X11 '00 kohta:

tere, ma tahan küsida, kas sul on veel see bike müügiks ja väga heas korras, sest mul on vaja see kiiresti ...... e mail mind ... mrsglitlondon@gmail.com Gods armastan

Lugupidamisega,
Motors24

Ja veel

i wait to read from you soon

Tere, tänan teid, minu nimi on Glit Wagson, olen laevamehaaniku ....
ma tahan osta bike minu poja sünnipäev kohal .... Olen valmis osta see
ratas võimalikult kiiresti, et ma nagu sa olla aus minuga, sest ma ei
tule, et pikap olemuse tõttu oma töö .... kuid ma tahan, et see on
Ühendkuningriigis enne päeval sünnipäev ... ma tahan sind Kui aus olla
minuga, sest ma olen püha inimene, ma olen praegu on meri LATIV,
sellepärast valisin osta sinult.

Ma tahan, et te saatke mulle oma pangaandmed mul makset teha, peab
olema oma, ei ole teisele isikule nii, et te teate, kui ma raha kanda
.....

PANGA NIMI.
KONTOOMANIK
KONTO NUMBER
IBAN NUMBER
SWIFT BIC kood
LAST Hind eurodes
TELEFONI NUMBER.

Ma post transpordifirma tulla teid pikap ... nii et teil on ka oma
täielik aadress, kus ratas on ...

i oodanud teid details pärast seda, teen makse

aitäh.

Gods Love

Easy Rider & Iron Butt
Ära sõida kiiremini kui sinu kaitseingel suudab lennata
CZ,Kawasaki ZX400,Honda CBR900RR,Honda X11,Suzuki DL650,BMW R1200GS,Triumph Tiger 800XC,Suzuki DL 1000 XT V-Strom

lehhluur
Postitusi: 95
Liitunud: 24 Juun 2007, 23:24
Tsikkel: Aprilia SXV550;AP MX125;Virago
Asukoht: Pärnu

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas lehhluur »

Pettus, mul sama kiri :(

Suzuki sundiro 50 --> Gilera smt 50 --> Riga 13; Yamaha tdr 125; Aprilia mx 125
Kasutaja avatar

confident
Postitusi: 86
Liitunud: 18 Aug 2007, 14:32
Tsikkel: Suzuki GSX-R 750 K8
Asukoht: Saaremaa & Tallinn

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas confident »

Tundub, et tüübil käib petmine täie hooga. Sain sõna sõnalt sama kirja. Algul tundus ahvatlev, aga hakkasin kahtlema ja nüüd siis asi selge.
Kas sellistega midagi ette ei anna võtta ???
Mõni kergeusklikum läheb asjaga mõtlematult kaasa ja tüüp on puhas poiss ja tegutseb edasi :wack:

Suzuki GSX-R 750 K8
Jawa 634 1981.a

Tuono

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Mul sama kiri, mõtlesin, et saadan talle oma konto nr. ja las kannab, kui tahab, sest ma ei kasuta nagunii seda panka juba aastaid aga konto on olemas.

Kasutaja avatar

Lutrin
Postitusi: 159
Liitunud: 14 Nov 2007, 23:01
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas Lutrin »

Tuono kirjutas:

Mul sama kiri, mõtlesin, et saadan talle oma konto nr. ja las kannab, kui tahab, sest ma ei kasuta nagunii seda panka juba aastaid aga konto on olemas.

Mõtle ikka pisut järele.
Meedias oli mõnda aega tagasi lugu, kus üks (vist oli USA) pankur kiitles TV-s panga turvalisusega ja teatas avalikult oma pangakonto numbri. Mõni aeg hiljem selgus, et on teinud kopsaka annetuse koerte varjupaigale. (linki sellele uudisele pole alles, kahjuks)

998 cm³
Kasutaja avatar

argoa
Postitusi: 331
Liitunud: 05 Apr 2007, 01:31
Tsikkel: V-Strom
Asukoht: Tartumaa
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas argoa »

Lutrin kirjutas:
Tuono kirjutas:

Mul sama kiri, mõtlesin, et saadan talle oma konto nr. ja las kannab, kui tahab, sest ma ei kasuta nagunii seda panka juba aastaid aga konto on olemas.

Mõtle ikka pisut järele.
Meedias oli mõnda aega tagasi lugu, kus üks (vist oli USA) pankur kiitles TV-s panga turvalisusega ja teatas avalikult oma pangakonto numbri. Mõni aeg hiljem selgus, et on teinud kopsaka annetuse koerte varjupaigale. (linki sellele uudisele pole alles, kahjuks)

USA ja meie panganduse turvatase on ikka väga erinev. Meie kasuks.

Riga 12, Minsk 125, CŽ 250, Planeta 5, Yamaha XJ900F, Suzuki DL650 V-Strom
Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Tuono kirjutas:

Mul sama kiri, mõtlesin, et saadan talle oma konto nr. ja las kannab, kui tahab, sest ma ei kasuta nagunii seda panka juba aastaid aga konto on olemas.

Tema ei kanna Su pangakontole midagi. Küll aga võib kanda sinna raha täiesti aus sakslane või muu riigi esindaja ning Sina enda teadmata oled müünud talle interneti teel maha midagi väärtuslikku. Aga Sinule on raha laekunud ning sina saadadki oma mootorratta neegrile ära. Neeger võtab tänulikult Su tsikli vastu ja sina jagad selle kodanik sakslasega hiljem raha-asju.

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

Zann0
Postitusi: 125
Liitunud: 27 Nov 2011, 17:39
Asukoht: Tallinn

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas Zann0 »

Asi käib tegelikult nii ,et jõuad jutuga sinna välja ,et ta saadab sulle tsheki. Tshekk käes annad uhkelt auto ära. Kahjuks miinus ongi see, et kui tšeki laed oma panka, siis raha paistab arvel küll olevat, aga kuni kahe nädala jooksul võid sellest rahast ilma jääda oma kontol.Tšekk on ilma katteta ja see raha on läinud.Kontrollimine võtab päris pikalt aega mujal ja on ka üpris kallis. Riigisiseselt üks nädal ja eri riikide vahel rohkem.
Ja kui oled võtnud raha välja, mis tegelikult katteta, on su konto miinuses ja oled ise panga ees võlglane, mitte tšeki saatja.

Kasutaja avatar

motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

Kas üldse saab ratta müügi mõtte peale tulla, kui mingi suvaline tšigitt saadab maili, lubab üle kanda või tšeki saata ja ei tea mis skeeme veel ning keegi on sellega nõus arvates et tegemist pole pettusega ???

Yaaa-maaa-haaa......
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas yeekim »

motoratsutaja kirjutas:

Kas üldse saab ratta müügi mõtte peale tulla, kui mingi suvaline tšigitt saadab maili, lubab üle kanda või tšeki saata ja ei tea mis skeeme veel ning keegi on sellega nõus arvates et tegemist pole pettusega ???

Nii kui rahanumbri silme ette lööb, on mõistus kadunud (togi)
Oh püha lihtsameelsust(või on nälg majas)

Saadetud kettaga lauatelefonist!


Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Neeger vahepeal targemaks saanud. Õppinud translatorit kasutama.

Okei ma teiega eelnevalt kokkulepitud, saatke mulle pangarekvisiidid,
et ma kasutan teha makse oma täielik kodus aadress.

Minu vastus talle:

Tyrisalu bank AB
IBAN- EE555941896024318230
SWIFT/BIC- EKRBEE33

Aadress.
Pärnu 79002
Lolli-ostja tee 48
Eedu Targemkuisina

Kusjuures IBAN on täpselt Türisalu panga koordinaadid kui nullid ära jätta.
Eks näis kas kannab papi üle.

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com

Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Noojahhhh...
Pidu saigi läbi. Negro kadunud kui tina tuhka. :nono:

Eelnev oli järgmine:
Neeger väitis raudkindlalt et kandis papi yle( Minu tyrisalu panka). Ja lisaks veel 950 eur. transa eest.
Siis aga tuli välja, et ta sai palju parema transa diili aetud kui see 950 maksev ja palus mul see 950 tagasi kanda.
Mina suuremeelselt lubasin kohe tagasi kanda kui rahh arvel. Ta ytles et pole hullu kyll ta jõuab, kanna aga kohe tema osa tagasi. Ma rumal ei mõistnud küsida panga rekvisiite, et kuhu kanda.
Raha aga ei tulnud, ega tulnud mu arvele. Nõudsin siis, et saatku maksekorralduse koopia. Ytles et see nii suur panga saladus, et keegi ei väljasta talle seda.
Üldiselt siis saatsin talle maili kus oli Türisalu panga Wikipeedia link, tõlkisin talle oma nime ja aadressi ja kutsusin külla Eestisse, Tyrisallu enesetappu sooritama. Ütlesin et me kõik eesti baikerid tuleme vaatama kuidas negro teeb vabalangemist. Pärast seda on vaikus majas. :nono:
Kahju ka väheke . Nii usutavalt negro ajas diili ja tahtis mu tsiklit osta.
ootame järgmist. :bsmile:
The show must go on.

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com
Kasutaja avatar

Stonekurg
Postitusi: 242
Liitunud: 21 Apr 2007, 15:46
Tsikkel: zx7r
Asukoht: Laulasmaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas Stonekurg »

Hr.Nõel kirjutas:

Noojahhhh...
Pidu saigi läbi. Negro kadunud kui tina tuhka. :nono:

Eelnev oli järgmine:
Neeger väitis raudkindlalt et kandis papi yle( Minu tyrisalu panka). Ja lisaks veel 950 eur. transa eest.
Siis aga tuli välja, et ta sai palju parema transa diili aetud kui see 950 maksev ja palus mul see 950 tagasi kanda.
Mina suuremeelselt lubasin kohe tagasi kanda kui rahh arvel. Ta ytles et pole hullu kyll ta jõuab, kanna aga kohe tema osa tagasi. Ma rumal ei mõistnud küsida panga rekvisiite, et kuhu kanda.
Raha aga ei tulnud, ega tulnud mu arvele. Nõudsin siis, et saatku maksekorralduse koopia. Ytles et see nii suur panga saladus, et keegi ei väljasta talle seda.
Üldiselt siis saatsin talle maili kus oli Türisalu panga Wikipeedia link, tõlkisin talle oma nime ja aadressi ja kutsusin külla Eestisse, Tyrisallu enesetappu sooritama. Ütlesin et me kõik eesti baikerid tuleme vaatama kuidas negro teeb vabalangemist. Pärast seda on vaikus majas. :nono:
Kahju ka väheke . Nii usutavalt negro ajas diili ja tahtis mu tsiklit osta.
ootame järgmist. :bsmile:
The show must go on.

No see neeger sellise skeemiga peaks küll juba ammu nälga surnud olema :wack:

kawasaki zx7r

Rotax
Postitusi: 153
Liitunud: 29 Mai 2010, 12:03

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas Rotax »

Sai ka auto kuulutus Motors24-ja üles pandud.

Hello. I am interested in the car you posted, please kindly get back to me with your minimum price offer via your e-mail address and also the present condition of the vehicle. My e-mail (captaincharleskaga@yahoo.com) I await your response Charles.

Ei oska kuidagi sellesse suhtuda...


MotoMell
Postitusi: 811
Liitunud: 01 Dets 2004, 17:32

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas MotoMell »

Otsi siit foorumist korra sellise tegelase kohta nagu kapten kurru-nurru-vutisaarelt...


zx12r

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas zx12r »

Rotax kirjutas:

Sai ka auto kuulutus Motors24-ja üles pandud.

Hello. I am interested in the car you posted, please kindly get back to me with your minimum price offer via your e-mail address and also the present condition of the vehicle. My e-mail (captaincharleskaga@yahoo.com) I await your response Charles.

Ei oska kuidagi sellesse suhtuda...

"Hi Charles!

Thank you for the inquiry. The bike is at it's best condition and the latest price is as written in the ad - XXX €.

If you are interested, please don't hesitate to contact me for further information.

With kind regards,

Lohku Tõmban."

Kasutaja avatar

andryy
Postitusi: 562
Liitunud: 26 Nov 2005, 16:01
Tsikkel: Suzuki DL 1000 XT V-Strom
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas andryy »

Kas kellegile tuli ka telefoni peale sms ostusooviga? Mulle tuli ja ühendust paluti võtta bbxz12@live.com

Easy Rider & Iron Butt
Ära sõida kiiremini kui sinu kaitseingel suudab lennata
CZ,Kawasaki ZX400,Honda CBR900RR,Honda X11,Suzuki DL650,BMW R1200GS,Triumph Tiger 800XC,Suzuki DL 1000 XT V-Strom
Kasutaja avatar

HiTek
Postitusi: 45
Liitunud: 22 Juul 2011, 18:45
Tänatud: 2 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas HiTek »

Raudlaks pettus, meili aadressi googeldades tuli ainuke link http://blog.ocasiao.pt/2010/01/tentativ ... -viaturas/
All kirjas rida meili aadresse ja sama ka seal kirjas. Google translate portugali keelest ja edu ;)

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”