Kuidas sõiduhirmust üle saada? → Kuidas mootorattaga sõiduhirmust üle saada?

Kasutaja avatar

mumm
Postitusi: 627
Liitunud: 12 Nov 2003, 15:34
Tsikkel: horney Helga
Asukoht: Kohatu
Kontakt:

Kuidas mootorattaga sõiduhirmust üle saada?

Lugemata postitus Postitas mumm »

nunii, mulle tuttav teema. kuna esimene kogemus oli hirmus, siis ei julgenud mitu aega mõeldagi mingi tsikli selga ronimise peale. kuni mind sinna kuidagi (aru ei saa kuidas) meelitati ikkagi. aga minu põhinõue oli, et kiiresti ei tohi sõita :D igatahes 40 km/h oli minu jaoks juba kihutamine :P esimese korra peale öeldi, et võin oma küüned nüüd juhi õlast välja võtta. järgmine kord (eks siis hakkas vist vaikselt juba uudishimu tulema ligi, kuigi hirm oli veel kõvasti üle) öeldi kohe alguses, et ma ei suruks oma küüsi õlga. tänu sellele oligi mul praktiliselt kogu aeg tegu, et neid sealt eemal hoida ja nii ma nagu ei pannud sõitu kui sellist tähelegi eriti. igatahes mingi 4-5 kord oli jubahuvitav 8) .
esimest korda ise ratta seljas oli jälle hirmus, sest jalad ei ulatunud praktiliselt maha. ja tsikli kaal oli kuidagi midagi meeletut minu jaoks. (ikkagi õrn naesterahvas :D:D:D).
ma ei oska paremini seletada kuidas oma hirmudest lahti sain. aga nüüd on mul endal load, piiksu selja taga istumine ei valmista mingit probleemi, kuigi ta ise kardab "endasuguse taga" olla :lol:

julge pealehakkamine on pool võitu. nii et kevadel uue hooga

mumm
väike kuri mootorrattur

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”